Безалкогольне пиво: пити чи не пити?

Безалкогольне пиво давно викликає суперечки: прихильники цього напою вважають, що воно абсолютно безпечно, тому його можуть пити і вагітні жінки, і діти Безалкогольне пиво давно викликає суперечки: прихильники цього напою вважають, що воно абсолютно безпечно, тому його можуть пити і вагітні жінки, і діти. Інші, і серед них чимало лікарів, попереджають про шкоду цього напою. Спробуємо розібратися.

Існує дві технології виробництва безалкогольного пива. За першої технології пива просто не дають добродити і придбати градуси. За другою - вже готове пиво позбавляють від алкоголю. Але в обох випадках в пиві все-таки залишається частка алкоголю, що не перевищує 1,5%.

Присутні в цьому напої вітаміни і мікроелементи, які містяться в ячмінному солоді. Але тільки в тому випадку, якщо пиво робиться за всіма правилами і з дотриманням технологій. Особливо безалкогольне пиво багате на вітаміни групи В. Але разом з корисними речовинами, безалкогольне пиво містить ряд речовин, які становлять серйозну загрозу здоров'ю.

По-перше, це сивушні масла, які утворюються в процесі бродіння.

По-друге, це морфін, який, хоч і в незначній кількості, але міститься в шишках хмелю, що застосовуються при виробництві пива. Морфін, як вважають фахівці, є однією з причин розвитку пивного алкоголізму .

У безалкогольному пиві, так само як і в алкогольному, міститься велика кількість кобальту, який застосовується як стабілізатор пивної піни. Ця речовина самим негативним чином впливає на серцевий м'яз.

Безалкогольне пиво, так само як і алкогольне, містить речовини, що впливають на вироблення гормонів. Зокрема, ці речовини пригнічують вироблення чоловічих гормонів і стимулюють вироблення жіночих. В результаті, навіть у тих чоловіків, які захоплюються безалкогольним пивом, фігура набуває жіночі обриси: виростають грудні залози, стають ширшими стегна і таз. У жінок, навпаки, виявляються чоловічі ознаки, наприклад, так звані «пивні вуса». Крім того, у тих жінок, які захоплювалися пивом під час вагітності, діти частіше страждають на епілепсію.

Крім того, безалкогольне пиво, може теж призвести до розвитку алкоголізму, так як 90% людей, що вживають цей напій, відчувають «Недогон», або бажання «добрати» алкоголю. Не випадково тим, хто проходить лікування алкоголізму , Ні в якому разі не можна вживати безалкогольне пиво.

Що стосується вживання безалкогольного пива дітьми, то це рано чи пізно може підштовхнути їх до пива алкогольного, а потім і до більш міцних напоїв.

Всі методи лікування і діагностики мають протипоказання. Будь ласка, не забудьте отримати консультацію лікаря!

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация