Біблія. Євангеліє. Новий Завіт.

  1. Завантажити Біблію і Євангеліє
  2. Дитяча Біблія:
  3. Завантажити Євангеліє:
  4. Євангеліє від Луки
  5. ПИТАННЯ: Як я, людина живе як і більшість надією на те, що я можу стати краще в усіх сенсах цього слова,...
  6. Введення до книг Нового завіту
  7. Книги Нового Завіту можна розподілити таким чином.
  8. Біблія. Євангеліє. Новий Завіт. Завантажити Біблію. Завантажити Євангеліє від: Луки, Марка, Матвія,...

Біблія - священна книга християнської релігії, запис Божих одкровень людині, отриманих протягом багатьох тисячоліть Це книга божественних вказівок. Вона дає нам заспокоєння в горі, рішення життєвих проблем, осуд гріха і духовну зрілість, так необхідну для подолання наших турбот.

Біблію не можна назвати однією книгою Це ціле зібрання книг, бібліотека, написана під проводом Бога людьми, що жили в різні століття. В Біблії є і історія, і філософія, і наука Вона також включає в себе поезію і драму, біографічні відомості та пророцтва. Читання Біблії дає нам натхнення Немає нічого дивного в тому, що Біблія - ​​повністю або частково - переведена більш, ніж на 1200 мов Щорічно кількість проданих в усьому світі примірників Біблії перевищує кількість проданих примірників будь-який інший книги.

Біблія правдиво відповідає на питання, які споконвіку хвилювали людей "Як з'явилася людина?"; "Що відбувається з людьми після смерті?"; "Чому ми тут на землі?"; "Чи можемо ми пізнати значення і сенс життя?" Тільки Біблія розкриває правду про Бога, вказує шлях до вічного життя і пояснює вічні проблеми гріха і страждань.

Біблія ділиться на дві частини: Старий Завіт, що розповідає про участь Бога в житті єврейського народу до приходу Ісуса Христа, і Новий Завіт, що дає відомості про життя і вчення Христа у всій Його правді і красі.

Євангеліє (грецького - «блага вість») - життєпис Ісуса Христа; книги, шановані як священні в християнстві, в яких розповідається про божественну природу Ісуса Христа, його народження, життя, чудеса, смерть, воскресіння і вознесіння.

Переклад Біблії на російську мову розпочато Російським Біблійним товариством за височайшим повелінням Государя імператора Олександра I в 1816 р, відновлений по височайшим ласки Государя імператора Олександра II в 1858 р, завершено і опубліковано з благословення Святійшого Синоду в 1876 р У цьому виданні наводиться текст Синодального перекладу 1876 року, заново звірений з єврейським текстом Старого Завіту та грецьким текстом Нового Завіту.

Коментар до Старого і Нового Завіту і додаток "Свята Земля за часів Господа нашого Ісуса Христа" передруковані з Біблії, що вийшла в брюссельському видавництві "Життя з Богом" (1989).

Завантажити Біблію і Євангеліє

Біблія - священна книга християнської релігії, запис Божих одкровень людині, отриманих протягом багатьох тисячоліть Це книга божественних вказівок

Для скачування файлу правою кнопкою мишки на посилання і виберіть пункт - Зберегти як .... Далі виберіть місце на вашому комп'ютері, куди бажаєте зберегти даний файл.

Дитяча Біблія:

  1. завантажити Дитячу Біблію: в форматі .fb2
  2. завантажити Дитячу Біблію: в форматі .ePub

Завантажити Євангеліє:

Для скачування файлу правою кнопкою мишки на посилання і виберіть пункт - Зберегти як .... Далі виберіть місце на вашому комп'ютері, куди бажаєте зберегти даний файл.

Євангеліє від Луки

Євангеліє від Луки: Завантажити в форматі .doc
Євангеліє від Луки: Завантажити в форматі .fb2
Євангеліє від Луки Читати online

  1. Як вже багато хто почав складати оповість про справи, які стались між нами,
  2. як нам ті розповіли, хто спочатку були очевидцями і служителями Слова,
  3. тому й я, по ретельному дослідженні за все спочатку, по порядку описати тобі, вельмишановний Феофіл,
  4. щоб ти істоту науки, якої навчився ....
євангеліст Лука

ПИТАННЯ: Як я, людина живе як і більшість надією на те, що я можу стати краще в усіх сенсах цього слова, як я можу довіряти тим текстам, про які сьогодні так багато говорилося, якщо вони десятки разів переведені, якщо вони десятки разів змінені , чому апокрифи? Чому я не можу прочитати Євангеліє Андрія Первозванного?

Відео відповідь

Повністю лекцію можна подивитися тут .

Введення до книг Нового завіту


Письмо Нового Завіту було написано по-грецьки, за винятком Євангеліє від Матвія, яке, за переказами, було написано по-давньоєврейську або по- арамейською. Але так як цей давньоєврейську текст не зберігся, грецький текст вважається оригіналом і для Євангелія від Матвія. Таким чином, тільки грецький текст Нового Завіту - оригінал, а численні видання на різних сучасних мовах всього світу є перекладами з грецького оригіналу, Грецька мова, на якому був написаний Новий Завіт, вже не був класичним давньогрецькою мовою і не був, як раніше думали, особливим новозавітним мовою. Це разговорнийповседневний мову I в. по PX, що поширився в світі і відомий в науці під назвою "звичайне наріччя" все ж і стиль і мовні звороти, і образ думок священних письменників Нового Заповіту виявляють давньоєврейське або арамійське вплив.

Справжній текст Нового Завіту дійшов до нас у великій кількості древніх рукописів, більш-менш повних, числом близько 5000 (з II по XVI ст.). До останніх років найдавніші з них не сходили далі IV ст. по PX Але за останній час було відкрито багато фрагментів древніх рукописів Нового Завіту на папірусі (III і навіть II ст.). Так наприклад, манускрипти Бодмера: Ін, Лк, 1 і 2 Пет, Юд - були знайдені і опубліковані в бо-х роках XX ст. Крім грецьких рукописів, у нас є давні перекази або версії латинською, сірійському, коптською та іншими мовами (Vetus Itala, Peshitto, Vulgata і ін.), З числа яких найдавніші існували вже з II ст по PX

Нарешті, збереглися численні цитати Отців Церкви на грецькому і друга мовами в такій кількості, що якби текст Нового Завіту був втрачений і всі давні рукописи були знищені, то фахівці могли б відновити цей текст за цитатами з творів святих Отців. Весь цей багатий матеріал дає можливість перевіряти і уточнювати текст Нового Завіту і класифікувати його різні форми (т. Зв. Текстуальна критика). У порівнянні з будь-яким древнім автором (Гомером, Еврипідом. Есхілом, Софоклом, Корнелій Непос, Юлієм Цезарем, Горацієм, Вергілієм і ін.), Наш сучасний - друкований - грецький текст Нового Завіту знаходиться в виключно сприятливому положенні. І за кількістю манускриптів, і по короткій часу. відокремлює найдавніші з них від оригіналу, і по числу перекладів, і по їх давнину, і за серйозністю і обсягом проведених над текстом критичних робіт він вигідно відрізняється від інших тексти (подробиці див. в: "Приховані скарби і нове життя", археологічні відкриття і Євангеліє , Bruges, 1959, с. 34 сл.).

Текст Нового Завіту в цілому зафіксовано абсолютно незаперечно.

Новий Завіт складається з 27 книг. Видавцями вони поділені на 260 глав нерівної довжини для полегшення посилань і цитат. У справжньому тексті цього підрозділу немає. Сучасне поділ на глави в Новому Завіті, як і в усій Біблії, часто приписувалося домініканця кардиналу Гуго ( Новий Завіт складається з 27 книг 1263 г.), який виробив його, складаючи симфонію до латинської Вульгати, але тепер думають з більшими підставами, підрозділ сходить до архієпископа Кентерберійського Стефану Лангтон, померлому в 1228 г. Що ж стосується підрозділу на вірші, прийнятого тепер у всіх виданнях нового Завіту, то воно сходить до видавця грецького новозавітній тексту Роберту Стефану, і було їм введено в його видання у 1551 р

Священні книги Нового Заповіту прийнято зазвичай розділяти на законодавчі (Четвероєвангеліє), історичну (Діяння апостолів), повчальні (сім соборних послань і сетирнадцать послань апостола Павла) і пророчу: Апокаліпсис, або Одкровення св. Іоанна Богослова (див. Розгорнутий Катехізис митр. Філатера)

Однак сучасні фахівці вважають такий розподіл застарілим: насправді все книги Нового Заповіту - і законодавчі, і історичні повчальні, а пророцтво є не тільки в Апокаліпсисі. Новозавітна наука звертає велику увагу на точне встановлення хронології евангельс і інших новозавітних подій. Наукова хронологія дозволяє читачеві з достатньою точністю простежити за Новим Заповітом життя і служіння Господа нашого Ісуса Христа, апостолів і початкової Церкви (див. Додатки).

Книги Нового Завіту можна розподілити таким чином.

  • Три так званих синоптичних Євангелія: від Матвія, Марка, Луки та окремо, четверте - Євангеліє від Іоанна. Новозавітна наука приділяє багато уваги вивченню взаємин трьох перших Євангелій та його відношення до Євангелія від Іоанна (синоптична проблема).
  • Книга Діянь Апостолів і Послання апостола Павла ( "Corpus Paulinum"), які зазвичай поділяються на:
    - Ранні Послання: 1 і 2 до Солунян;
    - Великі Послання: до Галатів, 1 і 2 до Коринтян, до Римлян;
    - Послання з уз, т. Е. Написані з Риму, де ап. Павло перебував в ув'язненні: до Филип'ян, до Колосян, до Ефесян, до Філімоіу;
    - Пастирські послання: 1 до Тимофія, до Тита, 2 до Тимофія;
    - Послання до Євреїв;
  • Соборні Послання ( "Corpus Catholicum")
  • Одкровення Іоанна Богослова. (Іноді в Новому Завіті виділяють "Corpus Joannicum" т. Е. Все, що написав ап. Іоан для порівняльного вивчення його Євангелія в зв'язку його посланнями і Об'явл)

Четвероєвангеліє

  1. Слово "Євангеліє" на грецькій мові означає "радісна звістка". Так називав своє вчення Сам Господь наш Ісус Христос (Мф 24:14; 26:13; Мк 1:15; 13:10; 19 :; 16:15). Тому для нас "євангеліє" нерозривно пов'язане з Ним: воно є "блага вість" про порятунок, дарованому світу через який втілився Сина Божого. Христос і Його апостоли почали проповідувати різними євангеліє, без запису його. До середини 1 століття ця проповідь була закріплена Церквою в стійкою усній традиції. Східний звичай запам'ятовувати напам'ять вислови, розповіді і навіть великі тексти допоміг хрістанам апостольської епохи точно зберегти незаписані Первоевангелие. Після 50-х років, коли очевидці земного служіння Христа стали один за іншим йти з життя, виникла потреба записати Євангелію (Лк 1: 1). Таким чином "євангеліє" стало позначати зафіксоване апостолами розповідь вченні Спасителя. Воно читалося на молитовних зборах і при підготовці людей до хрещення.
  2. Найважливіші християнські центри I в. (Єрусалим, Антіохія, Рим, Ефес та ін.) Мали свої власні Євангелія. З них тільки чотири (Мф, Мк, Лк, Ін) визнані Церквою богонатхненними, т. Е. Написаними під безпосереднім впливом Святого Духа. Вони називаються "від Матвія", "від Марка" і т. Д. (Грец. Ката відповідає рус. "За Матвієм", "по Марку" і т. Д.), Бо життя і вчення Христа викладені в даних книгах цими чотирма священнопісателямі. Їх євангелія були зведені в одну книгу, що дозволило бачити євангельську історію з різних точок зору. У II ст. св. Іриней Ліонський називає євангелістів по іменах і вказує на їх євангелія як на єдино канонічні (Проти єресей, 2, 28, 2). Сучасник св. Іринея Татиан зробив першу спробу створити єдине євангельське оповідання, складене з різних текстів чотирьох Євангелій, "Діатессарон", т. Е. "Євангеліє від чотирьох".
  3. Апостоли не ставили собі за мету створити історична праця в сучасному розумінні цього слова. Вони прагнули поширювати вчення Ісуса Христа, допомагали людям повірити в Нього, правильно розуміти і виконувати Його заповіді. Свідоцтва євангелістів не збігаються у всіх подробицях, що доводить їх незалежність один від одного: свідчення очевидців завжди носять індивідуальну забарвлення. Святий Дух засвідчує не точність деталей описаних в Євангелії фактів, а духовний сенс, який полягає в них.
    Зустрічаються у викладі євангелістів незначні суперечності пояснюються тим, що Бог надав священнопісателям повну свободу в передачі тих чи інших конкретних фактів стосовно до різних категорій слухачів, що ще більше підкреслює єдність сенсу і спрямованості всіх чотирьох Євангелій.

Книги Нового Завіту

  • Євангеліє від Матвія
  • Євангеліє від Марка
  • Євангеліє від Луки
  • Євангеліє від Іоанна

Діяння святих апостолів

соборні Послання

  • послання Якова
  • Перше послання Петра
  • Друге послання Петра
  • Перше послання Івана
  • Друге послання Іоанна
  • Третє послання Іоанна
  • послання Іуди

Послання Апостола Павла

  • Послання до Римлян
  • Перше послання до Коринтян
  • Друге послання до Коринтян
  • Послання до Галатів
  • Послання до Ефесян
  • Послання до Филип'ян
  • Послання до Колосян
  • Перше послання до Солунян
  • Друге послання до Солунян
  • Перше послання до Тимофія
  • Друге послання до Тимофія
  • Послання до Тита
  • Послання до Филимона
  • Послання до Євреїв

Одкровення Іоанна Богослова

Біблія. Євангеліє. Новий Завіт. Завантажити Біблію. Завантажити Євангеліє від: Луки, Марка, Матвія, Іоанна. Одкровення Іоанна Богослова (Апокаліпсис). Діяння апостолів. Послання Апостолів. Завантажити в форматі: fb2, doc, docx, pdf, lit, isilo.pdb, rb

Як вивчати Біблію

Пропоновані поради допоможуть зробити ваше вивчення Біблії більш плідним

  1. Читайте Біблію щодня, в тихому і спокійному місці, де вам ніхто не заважає Щоденне читання, навіть якщо ви кожен день будете читати не так вже й багато, корисніше будь-якого нерегулярного читання Ви можете почати з 15 хвилин в день і потім поступово збільшувати час, відведений на читання Біблії
  2. Поставте перед собою мету краще пізнати Бога і досягти глибокої любові до Бога в вашому спілкуванні з Ним Бог промовляє до нас через Своє Слово, а ми говоримо з Ним у молитвах
  3. Починайте читання Біблії з молитви Просіть Бога розкрити вам Себе і Свою волю Сповідайтеся перед Ним в гріхах, які можуть перешкоджати вашому наближенню до Бога.
  4. Читаючи Біблію, робіть короткі замітки Записуйте ваші зауваження в зошиті або ведіть духовний щоденник для запису ваших думок і внутрішніх переживань
  5. Читайте повільно одну главу, а може бути, дві або три розділи Ви можете прочитати всього один параграф, але обов'язково перечитайте хоча б один раз все, що ви прочитали перед цим за один присід
  6. Як правило, дуже корисно при з'ясуванні справжнього значення тієї чи іншої глави або параграфа давати письмові відповіді на наступні питання а Яка головна ідея прочитаного тексту? Який вона має сенс?
  7. В якому вірші тексту виражена головна ідея? (Такі «ключові вірші» слід заучувати, читаючи їх вголос кілька разів Знання віршів напам'ять дозволить вам міркувати про важливі духовні істини протягом дня, коли ви, наприклад, стоїте в черзі або їдете в міському транспорті і т п в Чи є в прочитане тексті вказівка, якого я повинен підкорятися? чи є обіцянка ,, на виконання якого я можу претендувати? г Яку користь принесе мені прийняття істини, викладеної в тексті? д. Як повинен я використовувати цю істину в моєму власному житті, відповідно до волі Бога? (Уникайте загальних і розпливчастих тверджень Намагайтеся бути чіткими і конкретними, наскільки це можливо У вашому зошиті напишіть, як і коли ви будете використовувати в вашому житті вчення того чи іншого параграфа або глави)
  8. Закінчуйте заняття молитвою Просіть Бога дати вам внутрішню духовну силу, щоб наблизитися до Нього в цей день Продовжуйте говорити з Богом протягом дня Його присутність допоможе вам бути сильними в будь-якій ситуації

Біблія правдиво відповідає на питання, які споконвіку хвилювали людей "Як з'явилася людина?
Що відбувається з людьми після смерті?
Чому ми тут на землі?
Чи можемо ми пізнати значення і сенс життя?
Чому я не можу прочитати Євангеліє Андрія Первозванного?
Який вона має сенс?
В якому вірші тексту виражена головна ідея?
И є обіцянка ,, на виконання якого я можу претендувати?
Г Яку користь принесе мені прийняття істини, викладеної в тексті?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация