Біблійні пророцтва і діяння католицької Церкви

Варфоломіївська ніч, іспанська інквізиція, масові спалення інакомислячих свідчать про те, що між Євангелієм Ісуса Христа і історичними злочинами середньовічної католицької Церкви немає нічого спільного!
Варфоломіївська ніч, іспанська інквізиція, масові спалення інакомислячих свідчать про те, що між Євангелієм Ісуса Христа і історичними злочинами середньовічної католицької Церкви немає нічого спільного
У книзі пророка Даниїла є пророцтва, щодо тлумачення яких у дослідників Святого Письма не виникає жодних розбіжностей. Це загальновідомі пророцтва про такі світові імперіях, як Вавилон, Мідо-Персія, Греція, Рим, який розпався пізніше на десять європейських націй - остготи, бургунди (Швейцарія), герули, вестготи (Іспанія), англосакси (Великобританія), франки (Франція), алеманни (Німеччина), свеви (Португалія), лангобарди (Італія), вандали. Але коли мова заходить про "малий розі", представленому в 7 і 8 главах - погляди розходяться щодо ідентифікації цієї влади. Що ж за владу, якої, до речі, приділено стільки уваги в даних розділах? Пропоную звернутися до Святого Письма, де, як згодом виявилося, міститься повна інформація щодо виникнення, діяльності та часу правління влади "малого рогу".
Отже, звідки бере початок ця влада? В Дан. 7: 23-24 написано: "Четверте царство буде на землі, відмінне від усіх царств, яке буде пожирати всю землю, топтати і розтрощить її. А ​​десять рогів визначають, що з того царства встане десять царів, а по них встане інший, відмінний від попередніх, і скине трьох царів. " Четверте царство після трьох попередніх світових імперій - вавилонської, Мідо-перської та грецької, - це Рим. До речі, події, описані в Новому Завіті, відбувалися за часів правління Риму. Римська імперія пізніше розпалася на десять європейських держав. І тут починається найцікавіше. Згідно пророцтва повстає інший цар, починає "різнитися", набирає міць, і знищує три нації. З історичних джерел відомо, що при становленні влади римського єпископа, було знищено три арійських народу - герули, вандали, остготи. Ця 30-літня війна тривала з 508 по 538 рік.
Сенсація! Виявляється, що "малий ріг" - це не Нерон, який правив у першому столітті, т. Е. Задовго до розпаду Римської імперії на десять держав, і навряд чи сирійський цар Антіох Епіфаній (176-164 рр .. до н. Е.) , який, до речі, був восьмим за рахунком царем селевкидів, і після нього правили ще двадцять, що свідчить про локальність його влади. "Малий ріг" згідно зі Священним Писанням - це середньовічна папська система, правління якої в підручниках історії часто класифікується, як період "темних віків". Підтверджує цю думку й низка інших біблійних ознак, які пропоную розглянути нижче.
Однією з ознак влади "малого рогу" є те, що ця влада "буде пригноблювати святих Всевишнього" (Дан. 7:25). Інквізиція, масові спалення інакомислячих, Варфоломіївська ніч - ось лише деякі наслідки діяльності римо-католицької церкви за часів Середньовіччя. "І навіть вознісся на Вождя того війська, і віднята була у Нього щоденна жертва, і покинене місце святині Його." (Дан. 8:11). У той час, як "в храмі завіса роздерлась посередині" (Луки 23:45), земна святиня припинила своє існування. Ісус Христос, після вознесіння на небо, здійснює посередницьке служіння в "святині й правдивій скинії, що її збудував був Господь, а не людина" (Євр. 8: 2). Саме туди і слід звертатися в молитві покаяння - до Христа, Небесного Первосвященика. Напади "малого рогу" на святилище - введення середньовічною церквою інституту земного священства - це незаконне привласнення служіння, яке здійснює Ісус Христос у Небесній Святині. А це, в свою чергу, дає всі підстави вважати сповідь перед земним священником нелегітимною.
І, нарешті, ця влада "буде думати позмінювати свята та права" (Дан. 7:25). Варто лише порівняти Десять Божих заповідей в Священному Писанні і в катехізисі римо-католицької церкви, щоб побачити явні зазіхання на Закон Божий. Друга заповідь, яка застерігає від поклоніння статуям, зображенням, реліквіям, скасована повністю, а святість суботи, сьомого дня тижня (Матв. 28: 1), освяченого Богом ще в Едемі (Бут. 2: 2,3), перенесено на перший день тижня . На жаль, автори перенесення суботи на неділю (Лаодикійський Собор) випустили з уваги той факт, що це рішення не грунтується на новозавітних книгах Святого Письма, зібраних в канон на цьому ж Соборі. Внаслідок католицької ревізії четверта заповідь стала третьою, а десята розділили на дві, щоб з вигляду зберегти Десятісловіе, але вже не Боже, а людське (Матв. 15: 1-9).
У книгах Даниїла та Об'явлення міститься також інформація про час правління цієї влади. Вираз "час, часи і половина часу" (Дан. 7:25) означає три з половиною пророчих роки, або 1260 пророчих днів (Об'явл. 12: 6), або 42 пророчих місяці (Об'явл. 13: 5). В даному випадку один пророчий день дорівнює одному календарному році. Отже, якщо мова йде про період в 1260 років, і за початкову дату відліку візьмемо 538 рік, то історично підтверджено, що тривалий період папської релігійно-політичної влади, відомий масовими переслідуваннями і гоніннями, припинився в 1798 році, коли французькі війська під командуванням генерала Бертьє увійшли до Риму і взяли в полон тата Пія VI.
Подальший розвиток подій описаний в Об'явл. 13: 3: "І бачив я, що одна з її голів б смертельно була поранена, але ця рана смертельна. І вся земля дивувалась, слідкуючи за звіриною!." 11 лютого 1929 Ватикан знову вийшов на світову арену як релігійно-політична влада, що змінила тактику, але не ідеологію, яка і до цього дня залишається сумішшю християнства з язичницькими віруваннями (як тут не згадати сцени з латиноамериканських серіалів, де всі від малого до великого поклоняються статуям, не кажучи вже про скандально відомих індульгенції, недавно знову реабілітованих!). Ми ж можемо тільки спостерігати за процесом лікування влади "малого рогу", яка згідно біблійного пророцтва (Дан. 7: 26,27) буде існувати аж до Другого пришестя Ісуса Христа.

b2blogger.com

Що ж за владу, якої, до речі, приділено стільки уваги в даних розділах?
Отже, звідки бере початок ця влада?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация