Бійцівські породи собак: список порід з фото і коротким описом

  1. Майбутнім власникам бійцівських собак
  2. Бійцівські породи собак
  3. Топ-20 кращих бійцівських собак

Все більшої популярності набирають бійцівські породи собак, але перед вибором такого цуценя, краще відразу визначитися з правилами поводження та критеріями якостей, щоб собака вас поважала, слухала і виконувала команди. Доведеться докласти чимало зусиль, але дресура і увагу дозволить виховати тямущого вихованця навіть з маленькою бійцівської собаки.

Майбутнім власникам бійцівських собак

Майбутнім власникам бійцівських собак

Відразу визначимося з тим, які породи собак відносять до бійцівським, адже це ті, що можуть або беруть участь в собачих боях.

Важливо! Мова йде не тільки про тих, хто вже робить це, але і про тих, у кого бій закладено з генетики, вони мають певні якості характеру і будова тіла.

Основні правила поведінки з такими вихованцями, це:

  • відразу визначитеся, чи буде собака брати участь в боях чи ні;
  • при можливих боях, доведеться приділяти час для дресури і тренувань;
  • починайте з елементарних команд: принести, фас, сидіти;
  • для тренувань можна використовувати великі палиці дерев, гумові шини і спеціальні іграшки;
  • краще отримати додаткову консультацію у кінолога, який дасть рекомендації, виходячи з породи і призначення вашого пса;
  • ви повинні відразу показати, що ви господар і вас доведеться слухатися неухильно.

Існують правила поведінки бійцівських собак на прогулянці, при контакті з іншими тваринами:

  • вигулювати пса краще в наморднику і на короткому повідку;
  • при виникненні сутичок з іншими тваринами, потрібно відразу взяти пса за ошийник і відвести в сторону. Але гладити по голові і давати ласощі - не варто, собака може вас вкусити;
  • при сутичках відтягати собаку потрібно за хвіст і нижню частину тулуба;
  • бити собак не варто;
  • не давайте особисту іграшку вашого цуценя іншій собаці, інакше це спровокує бійку.

Важливо! Щоб подібних ситуацій не виникало зовсім, потрібно приділяти дресурі вашого вихованця не менше півтора години кожен день. Робити це краще на відкритій місцевості, але без сторонніх людей і інших тварин. Поважайте собаку, не бийте її і заохочуйте за виконання команд.

Бійцівські породи собак

Існує негласний рейтинг кращих бійцівських порід собак, назви і особливості яких ми розглянемо нижче. Але відразу визначимо, що це не завжди великі, агресивні тварини. Серед них зустрічаються маленькі, з щурячої або витягнутою мордою, короткошерсті і привітні.

Топ-20 кращих бійцівських собак

  1. англійський мастиф найбільша собака, здавна славиться, як переможець боїв серед собак і навіть людей. Зараз володіє такими особливостями, як лагідну вдачу, чітке виконання команд, терпимість, прихильність, слухняність і захист людей. Може бути агресивним тваринам, тому вимагає дресури.
  1. Американський стаффордширський тер'єр має гострий розум, кмітливість, може бути наполегливим, наполегливим. Поєднує в собі любов до дітей, спокій. Вимагає розумового і фізичного навантаження. Легко піддається навчанню, агресією до людей не відрізняється. Якщо правильно виховати - полюбить дітей і оточуючих тварин.
  1. Американський бульдог раніше заганяв, вбивав рогата худоба на фермах. Також часто брав участь в собачих боях, але після заборони на такі заходи, собаку змінили за допомогою селекції з мопсом. Тому собака вийшла вірна, розумна, витривала. Володіє інстинктом мисливця, може бути агресивною, відчувши запах крові.
  1. Англійський бульдог раніше брав участь в боях, був популярний в Європі, часто перемагав завдяки фізичним показниками. Славиться завзятістю, уразливістю, може бути нестриманим і нетерплячим. Майже втратив бійцівські якості, вимагає постійних фізичних тренувань і навчання командам.
  1. Японська акіта-іну відома багато століть, як бійцівська собака. Раніше їх використовували на полюванні, в боях. Відрізняється агресивністю до сторонніх, іншим тваринам. Важко піддається навчанню, буває занадто самостійним, але відданий господареві.
  1. бультер'єр відомий на всю Англію, як боєць і охоронець. Буває агресивним, підозрілим, стає азартних при запаху крові. Ці якості притаманні йому від народження. Відрізняється стриманістю, вірністю і покорою.
  1. Бордоський дог - ті собаки, чиї прабатьки брали участь в гладіаторських боях, вистежуванні великих тварин і бували на війні. Агресивні, безстрашні, наполегливі. Можуть не тільки схопити собаку або дрібне тварина, а й загризти до смерті.
  1. Бандог є селекцією від пітбультер'єра і неаполітанського мастифа. Раніше брав участь в полюванні і охорони. Відрізняється уважністю, відданістю, безстрашністю, витривалістю і злістю по відношенню до незнайомих.
  1. Іспанська алано зараз майже не зустрічається, вважається вимерлої породою, яку намагаються відновити. Відноситься до мисливських собак, відомий, як наполегливий і непереможний боєць, важко дресирують, славиться кмітливістю.
  1. Стаффордширський бультер'єр давно не використовується в боях, але при вигляді крові або бійки собака може легко кинеться в бій. Швидко дресирують, навчається новим командам, може бути жорстоким і загризти супротивника.
  1. Кавказька вівчарка використовується не тільки в боях, а й в охороні. Підозріла, розумна і добре піддається дресурі, може легко загнати людини або іншого пса в пастку. Вимагає постійних фізичних навантажень, тренувань і дисципліни, інакше може кидатися і на господаря.
  1. Канарський дог (преса канаріо) - популярна бійцівська собака великого розміру, виведена на Канарських островах. Відрізняється відданістю, уважністю, агресією до сторонніх, володіє відмінними охоронними якостями. Може брати участь у боях тільки після тривалих тренувань.
  1. Кані-Корс славиться, як відмінний охоронець і слідопит, при тренуваннях - стане справжнім вбивцею. Бійцівські якості залежать не тільки від виховання, а й від генетики. Якщо батьки були бійцями, то мінімум тренувань, дисципліни, і у вас вийде такий же.
  1. Короткошерстий неаполітанський мастиф Зараз використовується, як охоронець і захисник в родині, відрізняється ревнощами, яка виливається в агресію. Для боїв і сутичок вимагає довгого навчання, жорсткої дисципліни і постійних фізичних навантажень. Властива відданість, уважність, ласка і турбота про власника.
  1. Пітбуль (Американський пітбультер'єр) вважається найнебезпечнішою бійцівської породою. Відрізняється вірністю, відданістю, хорошою пам'яттю. Чи стане бійцем і вбивцею тільки при відповідному вихованні. Легко піддається дресурі, може бути агресивний до дітей.
  1. Тоса-іну - це різновид японського мастифа, була виведена спеціально для боїв. При дресируванні слід чіткими правилами, техніка ведення бою вкладена генетично. Це потужна і витривала собака, яка частіше за інших стає переможцем. Через упертість потрібно жорсткої дресури, дисципліни, буває агресивною по відношенню до інших собакам.
  1. Великий тибетський мастиф був виведений для охорони і захисту, майже не агресивний, але не любить незнайомих людей, відрізняється незалежністю по відношенню до господаря, тому вимагає постійного виховання. Без дресури стає агресивним, а спілкування з іншими собаками в закритому просторі краще обмежувати.
  1. Бійцівський французький бульдог - відрізняється веселістю, доброзичливістю, відданістю, володіє відмінними якостями захисника, не надто любить інших тварин. Бійцівські якості потрібно виховувати, багато що залежить від генофонду, агресією не відрізняються.
  1. Філа бразилейро - це велика собака, якій агресія і захист господаря щеплена з дитинства. Важко контролювати в громадських місцях, вимагає постійних тренувань і виховання. Собака готова постійно захищати сім'ю і господаря, не любить інших тварин, в боях перевагою вважається масивний розмір.
  1. шарпей вважаються однією з найдавніших бійцівських собак, може бути хорошим охоронцем. Відрізняється незалежністю, любов'ю до сім'ї, відданістю. Агресивно ставиться до оточуючих, може на них нападати. Щоб уникнути сутичок і бійок вихованця потрібно постійно дресирувати, важко піддається навчанню. Для участі в боях потрібно закладати певні якості з народження, так як злість і витривалість в сутичці їм не властива.

Існують і інші породи бійцівських собак, але всі вони однаково потребують уваги, турботи, тренувань і дисципліни. Так як відсутність виховання веде до травм інших тварин і самих господарів.

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация