Білайн запропонував міняти пройдені кроки на гігабайти інтернету

(Казань, 31 травня, «Татар-інформ», Єгор Нікітін). «Білайн» оголосив про безпрецедентну літньої акції - конвертації пройдених кроків в мегабайти і гігабайти мобільного трафіку. Тепер прогулянки по місту стануть не тільки приємними, а й вигідними. Випробувати новинку вдалося журналістам ІА «Татар-інформ». Маршрут протяжністю близько 10 тисяч кроків проходив від метро «Площа Тукая» до Кремля через Національну бібліотеку і ресторан татарської кухні, а також учасники незвичайної пішохідної екскурсії піднялися на вершину 70-метрової Богоявленської дзвіниці на вул. Баумана.

Баумана

Подорож почалася біля офісу «Білайн» поруч з будівлею «Старої Проломной аптеки». Такому назвою заклад зобов'язаний дореволюційних часів - так до 1930-х років називалася головна пішохідна вулиця міста - нинішня вулиця Баумана. Саме з цього напрямку в 16-м столітті війська Івана Грозного «проломили» оборону військ Казанського ханства і оволоділи столицею стародавньої держави.

Щоб дізнатися напрямок подальшого маршруту нам знадобилася підказка - її ми отримали в салоні «Білайн», який розташувався в тій же будівлі історичної аптеки. Офіс приємно здивував оновленої концепції - тепер це не звичайна точка продажу, а справжній маркетплейс. У ньому можна придбати смартфони всіх світових виробників і аксесуари до них, відразу ж підключити пристрій до вигідного тарифу і налаштувати необхідні опції. Крім того, в салоні можна придбати пакет домашнього інтернету і телебачення за 0 рублів, отримати кваліфіковану допомогу з послуг зв'язку та скористатися почтоматамі.

У всьому цьому різноманітті допомагає розібратися персонал офісу, який обслуговує клієнтів на декількох мовах - татарською, російською та англійською. Це особливо актуально в Казані, що приймає десятки тисяч туристів напередодні ЧС-2018. Англомовний співробітник поставив кілька навідних запитань, благо серед журналістів знайшлися люди зі знанням мови, і ми дізналися подальший напрямок нашої подорожі - на вершину Богоявленської дзвіниці.

Вона розташована всього в ста метрах від офісу «Білайн», є давньою візитною карткою Казані і підноситься над центром міста 68-метрової громадою. Дзвіниця виконана в давньоруському стилі, але її справжній вік не набагато більше ста років. Споруда була побудована в кінці 19-го століття в якості доповнення до Богоявленському собору. Однак з часом дзвіниця набрала популярність як одна з кращих оглядових майданчиків і стала привертати більше уваги, ніж сам собор. До речі, культова споруда і зараз виконує свої функції - на другому ярусі дзвіниці розташувалася невелика церква, а на вершині ми виявили нові дзвони. Звідти ми побачили наступну точку нашого маршруту - будівля Національної бібліотеки РТ, розташоване поруч з Казанським університетом.

До речі, звичний маршрут, який ми часто проходимо, перебуваючи в центрі міста, від перетину вулиць Баумана і Університетській до будівлі Казанського Федерального Університету дозволив нам набрати більше 1 000 кроків. Значить набрати 10 000 кроків зовсім не складно.

Національна бібліотека Республіки Татарстан розташована в розкішному будинку, колись належить багатим казанцям. Наглядачі будівлі розповіли журналістам, що воно створювалося особливим. Кожна кімната будинку виконана в одному з історичних стилів - ампір, готика, бароко. Серед книжкових полиць ми відшукали розгадку до наступного пункт нашої прогулянки - ресторан татарської національної кухні на вул. Кремлівська.

Шеф-кухар закладу провів для журналістів майстер-клас з приготування «кистибургера» - сучасного гібрида традиційної східної випічки і західного фаст-фуду. Їдемо в опинилася в Кремлі - під стінами знаменитої на всю країну «падаючої» вежі Сююмбике. Споруда була названа в честь татарської цариці, яка, за переказами, скинулася з неї, не бажаючи опинитися в полоні у Івана Грозного.

Споруда була названа в честь татарської цариці, яка, за переказами, скинулася з неї, не бажаючи опинитися в полоні у Івана Грозного

На фінальній точці ми зібрали карту міста з нашим маршрутом і зрозуміли, що за трохи більше 2 годин ми пройшли більше 5 історичних місць і навіть встигли підкріпитися. А додаток «Білайн» порахувало відстань нашої прогулянки і показало результат в 7,8 тис. Кроків. «При цьому за кожні 10 тис. Кроків абонентам тарифів« ВСЁмоё! »Щодня будуть нараховуватися 100 Мбайт мобільного інтернету. А за місяць можна «нашагать» і на 3 ГБ безкоштовного мобільного трафіку - це стане хорошим приводом для піших прогулянок », - зазначив територіальний керуючий Казанського кластера ПАТ« ВимпелКом »Ильгиз Гібадуллін.

А за місяць можна «нашагать» і на 3 ГБ безкоштовного мобільного трафіку - це стане хорошим приводом для піших прогулянок », - зазначив територіальний керуючий Казанського кластера ПАТ« ВимпелКом »Ильгиз Гібадуллін

Він нагадав, що ще навесні абоненти тарифної лінійки «ВСЁмоё!» Отримали можливість переводити хвилини і SMS в гігабайти інтернету і назад. Тепер черга дійшла і до конвертації кроків в гігабайти мобільного інтернету.

«Акція« Гігі за кроки »- наша відповідь на потреби абонентів у здоровому способі життя. Ті, хто вже став на цей шлях, отримають приємний бонус у вигляді додаткового інтернету. А у менш спортивних абонентів з'явився ще один стимул, щоб почати діяти », - підкреслив Ильгиз Гібадуллін.

Цікавий факт - салони «Білайн» перебували в крокової доступності від кожної точки нашої прогулянки. Тільки в однієї дзвіниці на Баумана їх виявилося два - один в будівлі історичної аптеки, інший - в ТЦ «Кільця». Всього ж поруч з маршрутом нашої прогулянки розташувалися 6 салонів «Білайн» - крім перерахованих, вони були на вул. Татарстан, вул. Межлаука, вул. Шахід, а також в ЦУМі.


На правах реклами

Більше цікавого в стрічці медіа сервер - додайте «Татар-інформ» в обрані джерела.

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация