Білі люди північної Африки. Обговорення на LiveInternet

  1. На нашій планеті понад півмільйона років жили люди однієї раси. Це були наші предки Слов'яно-Арії...

19. Білі люди різних народів

9 (73). Багато з Пологів Раси Великої
розійдуться по всіх краях Мідгард-Землі,
за Ріпейскіх горами, і поставлять нові
Гради і Капища і збережуть Віру Первопредков,
і потаємні Веди дані Тархов
Даждьбогом ... і іншими Світлими Богами ...

На нашій планеті понад півмільйона років жили люди однієї раси. Це були наші предки Слов'яно-Арії - народи Білої Раси. Потім «Зоряні Війни» добралися і до Землі. В результаті великої хитрості, наші вороги змусили прийняти на планету біженців дружніх нам цивілізацій - племена жовтої, червоної і чорної рас. Потім гості освоїлися, зміцніли і почали поступово витісняти господарів з ареалів свого проживання ...

після похолодання на Землі, спровокованого темними Силами близько 30 тисяч років тому, народи великої Білої Раси були змушені покинути велику Асію (Сибір) і хвилями, одна за одною, розійшлися по всій планеті, приносячи з собою ведичну цивілізацію на нові землі і ділячись нею з усіма народами жовтої, червоної і чорної рас, хто був в стані її сприйняти, не просячи нічого натомість. Однак, за сотні століть зміцніли народи-сусіди і під напором Темних Сил, що прорвалися на Землю після світової війни і другий планетарної катастрофи , Намірилися потіснити білих людей з їх місць проживання, з усіх, до яких вони могли дотягнутися. Масштаби і географія утисків і часто фізичного винищення білих людей не може не вражати. Пеласги в Греції, гуанчи на Канарських островах, айни в Японії, бербери і бури в Африці, дінлін в Китаї. Про них, майже забутих осколках древньої Білої Раси, що збереглися лише далеко від сучасної цивілізації, ми будемо тут вам розповідати все, що зможемо виявити ...

Як не дивно буде для багатьох дізнатися, але корінним населенням Північної Африки не є негроїдні африканці і навіть не араби, а народи, які прийнято називати берберами. Ще більший подив викликає той факт, що ці народи є народами Білої Раси, що зазнали насильницької ісламізації в 7 столітті нашої ери.

Ще більший подив викликає той факт, що ці народи є народами Білої Раси, що зазнали насильницької ісламізації в 7 столітті нашої ери

До речі, багатьом берберам невтямки, що їх так називають, оскільки ця назва їм дали інші народи, і таку назву по-науковому називається екзоетнонімом. Є теорія, що нібито з'явилося воно ще за римлян. Виводять його з грецького barbaros, або латинського barbarus - «варвар». Так греки, а за ними римляни, називали всі народи, культуру і мову яких вони не розуміли. Однак, якщо враховувати, що Римської імперії в тому розумінні, в якому вона нам підноситься ортодоксальними істориками, не існувало, а вся «антична» історія писалася в середні століття, то все не так просто і однозначно, навіть з терміном «варвар», а вже з походженням від нього «бербер» і поготів. Давніх германців вони ж теж, кажуть, варварами називали, проте берберами ті так і не стали називатися.

Зараз берберами називають сукупність безлічі племен, ктор проживають на території всієї північної Африки, від Єгипту на сході до Атлантичного океану на заході, і від Судану на півдні до Середземного моря на півночі, а також в інших країнах, в тому числі і європейських. Чисельність берберів в світі оцінюють по-різному - від 20 до 40 млн. людина. Найбільше їх проживає в так звані країнах Магрибу, по-арабськи - «Там, де захід» Марокко (племена шільхов, амазіхов, рифів - близько 9,5 млн. Чоловік), Алжир (кабіли, Шаує, туареги - близько 4, 3 млн.), Тунісі та Лівії (плем'я Нафуса 210 тис.). Також бербери проживають в Малі (0,6 млн.), Нігері (0,4 млн.), У Франції (1,2 млн. Чол.), Бельгії, Нідерландах, Німеччині, США та Австралії.

), Бельгії, Нідерландах, Німеччині, США та Австралії

Вважається, що самі себе вони називають amazigh, amasiyen (може звучати як Амазіг, амазір і навіть амазай), що означає «люди» або «вільні люди». Однак, є на цей рахунок інша думка. Його висловлює А.Ю. Мілітарёв - російський філолог і лінгвіст, фахівець в області семітського, бербери-канарського і Афразійські мовознавства. У своїй статті «Очима лінгвіста: Гарамантіда в контексті Північноафриканської історії» він пише наступне:

«Торкнемося ще кількох наукових« мікроміфов »навколо самоназви берберів. «Поширена, яке вони (бербери. - А.М.) Найчастіше собі дають, це amasiyen, що означає« люди ». Мова ж свій вони називають людським, в чому не менше гордості і презирства до неберберам, ніж у римлян, які називали їх варварами »(13). І в іншого автора: «Поширена туарегів - імохаг (або імаджірхен), що означає« вільні »(« незалежні »)» (14). І в іншому місці: «Волелюбність туарегів, відбите вже в їх самоназві -« імохаг »... нагадує про гараманти, які відстоювали свою незалежність ...» (15).

Насправді, imaziyean - самоназва берберів (і його варіанти у південних берберів - туарегів) - не перекладається ні як «люди», ні як «вільні». Термін цей існує не менше 2,5 тисячоліття - він досить надійно ідентифікується з Maksyes Геродота і Mazikes, Mazices інших античних джерел і дійсно, як передбачає Ю. К. Поплінскій, можна порівняти з етнонімом msws «лівієць» єгипетських текстів XIX і XX династій ... позначаючи одне з лівійських племен і нічого більше. Найправдоподібніша етимологія для amaziy, мн. ч. imaziyan, була запропонована Т. Сарнеллі: він реконструював його, як прикметник «червоний» зі звичайним префіксом m- з общеберберского дієслова * i-zway «бути червоним».

Назва народу за кольором (волосся, шкіри або традиційного одягу) - явище не унікальне (16). Розвинуте в туарезьких діалектах додаткове значення цього етноніма - «вільні» - вказує не на волелюбність туарегів або їх прагнення до незалежності від якихось зовнішніх «гнобителів», а, навпаки, на їх власний статус вільних, панів по відношенню до залежним від них етнічним групам неевропеоідного типу і неберберского походження ... »

З цього випливають, по крайней мере, два дуже цікавих висновки. По-перше, самоназва амазіхов-берберів може походити від слова «червоний». І дійсно, серед них мого рудоволосих, білошкірих людей з блакитними або світло-карими очима. Наприклад, міс Алжир 2013, дружина короля Йорданії Мухаммеда 6 і всесвітньо відома і улюблена франзузскій співачка Едіт Піаф. Вона берберка по материнській лінії. Також в національному одязі берберів багато червоного кольору. І по-друге, племена амазіхов - європеоїдної типу. Цей висновок підтверджується і досить численні генетичними дослідженнями, які виділили, так званий «маркер берберів» - гаплогрупи E1b1b, яка зустрічається не тільки в Африці (Східна, Північна і Південна), але і в Європі (Південно-Східна і Південна) і Західної Азії .

Однак обережні вчені побоюються безпосередньо приписувати берберів до білої раси безпосередньо. Вони називають їх білими арабами (Caucasoid Arabs), проміжним ступенем між європейцями і чорними африканцями (Sub-Saharan Africans), поміссю білих європейців і середземноморської раси, поміссю європейців і західних азіатів, або просто - євразійців. так само генетичні дослідження західних вчених, таких як Луїджі Лука Каваллі-Сфорца (Luigi Luca Cavalli-Sforza), італійського генетика або Карлтона Стівенса Куна (Carleton Stevens Coon), американського антрополога, привели до висновку, що білі люди приходили в Північну Африку кілька разів в період з 30 до 8 тис. років тому. Спочатку з Євразії, а потім з Близького Сходу. Кун впевнений, що амазіхі-бербери проживають на території Північної Африки, по крайней мере, 15 тис. Років.

Вище згадувалися лівійські племена. Їх часто називають предками амазіхов-берберів. У зв'язку з цим буде цікавим розглянути один варіант появи самого слова «лівійці», теж екзоетноніма. Єгиптяни називали цих людей «народ рабу» - «ті, що поклоняються сонцю» і зображали їх, як людей з білим кольором шкіри, татуюваннями, страусовим пір'ям на голові і спускалася на скроню косою. «Рабу» вимовлялося і як «ребу», потім - «лебу», потім - «лібу» і, нарешті, - «ліб». Про те, що лівійці були білої раси, свідчать єгипетські зображення (на першому малюнку - перший лівієць) і мозаїки «Римських» вілл в Марокко, Лівії та Тунісі (Кирене, Лептіс-Магне і Сабрате). Слід зазначити, що один з амазіхов-берберів став римським імператором Септимія Північчю.

Але про історію та культуру цього народу і про те, звідки вони могли прибути, ми поговоримо наступного разу ...


Далі буде...

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация