Бізнес на масажі: як заробити 10 000 гривень на місяць - Бізнес новини - Якщо ви роздумуєте над тим, на яку нову професійну дорогу згорнути, зверніть увагу на масаж. | СЬОГОДНІ

  1. Бізнес на масажі: як заробити 10 000 гривень на місяць 24 жовтня 2011, 12:46 Переглядів: Початківець...
  2. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
  3. Орфографічна помилка в тексті:
  4. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
  5. Орфографічна помилка в тексті:

Бізнес на масажі: як заробити 10 000 гривень на місяць

24 жовтня 2011, 12:46 Переглядів:

24 жовтня 2011, 12:46 Переглядів:

Початківець масажист в годину заробляє від 80 гривень. Фото feelgood.com.ua.

Оволодіти масажними техніками можна досить швидко - за 2-3 місяці - на спеціальних курсах. Навчання зазвичай проходить три рази в тиждень, по 3-4 години. Після закінчення курсів видають сертифікати. Вони дають право влаштовуватися в салони, працювати на дому або відкривати масажний кабінет. Для останнього необхідно оформити приватне підприємництво . Якщо є початкова медичну освіту або вищу фізкультурну, можна займатися лікувальним масажем, пов'язаних з реабілітацією хворих.

Скільки може заробити новачок? "Все залежить від того, як рекламується фахівець, - коментує президент Української Федерації масажу Божена Малицька. - Краща реклама - рекомендації клієнтів. Добре працюють оголошення в інтернеті. Вартість послуги безпосередньо залежить від кваліфікації фахівця. Виходячи з нашого досвіду, початківець на годину заробляє від 80 гривень. Маючи 3-4 масажу в день, за місяць може отримати 8 тисяч гривень. Професіонали заробляють по 15-20 тисяч гривень і навіть більше ".

"СТАТИ масажиста ДОПОМОГЛА РОБОТА м'ясник"

Львів'янин Павло Мацкевич сьогодні працює лише з немовлятами. Майже за 30 років практики він буквально стер суглоби рук, тому не може дозволити собі зайвого навантаження. Приймає своїх маленьких клієнтів на дому, в звичайній львівській квартирі. "Раніше вважав, що краще практикувати при якомусь лікувальному закладі, куди звикли ходити пацієнти, -ділиться досвідом Павло Павлович. - Довгий час працював в санаторії, поки його не продали. Співпрацював з лікарнями та клініками Кракова, Донецька і Києва - запрошували по знайомству. Там вели для мене запис, я приїжджав на тиждень, брав клієнтів, а з кожного масажу отримував домовлені відсотки. Самостійно працювати боявся. Думав, треба купу паперів (виявилося, досить мати документ про закінчення курсів). Крім того, вважав, що в Саната риях буде більше клієнтів. Але тепер розумію: якщо людині потрібна допомога, то йому все одно, де його фахівець буде приймати: хоч в санаторії, хоч на дому ".

Павло Мацкевич - дитячий масажист

Сьогодні до Петру Павловичу записуються за кілька тижнів. Але такого високого професійного рівня він досягав довго. Після школи пішов в м'ясники і навіть досяг успіху на цьому терені: телячу тушу розбирав за пару хвилин. "Пам'ятаю, в м'ясному цеху тягну за жилу біля шийних хребців зліва, а рухається праве заднє копито! А як відрубаєш перший хребець - все копита відразу обвисають, - згадує масажист. - Зацікавив мене цей факт дуже, і я став вивчати анатомію людини. Потім пішов на річні курси для сліпих: за радянських часів такі були. на простих курсах лише показували руху рук, а тут навчали відчувати руками чужий біль ".

Але після навчання масажувати Мацкевич не поспішав, захопився лікуванням травами. Зробити вибір змусив випадок: на початку 1980-х у Павла Павловича після нервового стресу віднялися ноги. І коли в київському НДІ ортопедії його готували до операції, вдалося потрапити до цілителя з Якутії. Саме він своїм баночним масажем і якимись маніпуляціям з вогнем звів запалі хребці. Сила нетрадиційної медицини настільки вразила львів'янина, що він став їздити карпатськими горами до знахарів вчитися. Часто доводилося косити їх городи, пасти їм корів тільки за шанс іноді бачити, як вони працюють. У них він навчився техніці. А щоб годувати сім'ю, паралельно Павло Павлович влаштувався масажистом в баню. Ось ці перші, банні, клієнти і зробили йому першу рекламу.

ПОШУК клієнтури. Сарафанне радіо завжди робило йому рекламу. Петро Павлович ніколи не вдавався ні до розвішування оголошень, ні до інтернету. Вважає, що треба просто якісно робити свою роботу, і від клієнтів не буде відбою. Самі будуть тебе шукати.

ГРОШОВИЙ ПИТАННЯ. Скільки заробляє, Павло Петрович не зізнається. "На хліб з ковбасою вистачає", - віджартовується він. Але, судячи з розцінками і кількості клієнтів, йому вистачає і на ікру з маслом. Сьогодні сеанс масажу у Львові коштує 100 гривень. Протягом робочого дня Мацкевич може прийняти 10-12 малюків (виходить до 1000-1200 грн.).

ПОРАДИ НОВАЧКАМ: "Вчити анатомію. А то сьогодні на курсах по верхах її проходять. Треба добре вивчити будову тіла, досконально вивчити м'язову систему, як м'язи кріпляться один до одного, як взаємодіють. І тоді масажист буде розуміти, що необов'язково тиснути на хворе місце , можна досягти ефекту іншим способом. Обов'язково після кожної маніпуляції потрібно розслабляти пацієнта. Він повинен спати на кушетці, а не напружуватися від болю ".

[Money1]

Навчаючись масаж ДЛЯ СЕБЕ - СТАЛА ВИКЛАДАЧЕМ

Навчаючись масаж ДЛЯ СЕБЕ - СТАЛА ВИКЛАДАЧЕМ

У цю професію Надія Барчукова пішла, будучи бабусею. І вже в ній 7 років. А до цього майже все життя пропрацювала в канцелярії - то бухгалтером, то інспектором з кадрів.

"Масажем я стала цікавитися давно. Класичному навчилася просто для сім'ї, - розповідає про себе Надія. - Про косметичний знала, що він дуже ніжний, і не вирішувалася вчитися. А в якийсь момент зрозуміла, що молодість йде, я все життя намагалася для чоловіка і трьох дітей, забуваючи про себе. і саме турбота про себе, про своє здоров'я підштовхнула мене до освоєння цієї техніки ".

Коли Надія познайомилася з цією практично ювелірної технікою, відчула, що хоче творити. Переконана, що жодна маска або крем настільки НЕ омолодить і не підтягне шкіру, як це можна зробити руками! Вона кинула свою канцелярську роботу, якої віддала майже 20 років, об'єдналася разом з приятельками і відкрила масажний салон. Ходять в нього не тільки панянки, а й чоловіки: сьогодні бізнесменові або чиновнику вже недостатньо бути в хорошому костюмі і краватці. Вираз "тримати обличчя" знайшло буквальний сенс.

ПОШУК клієнтури. Першу рекламу своєму салону робили серед знайомих, пропонували їм знижки. Ввели послугу "Подарунковий сертифікат". Добре спрацювали оголошення в інтернеті, банери на жіночих сайтах і форумах. Після чого більшість клієнтів приходили за рекомендаціями. Їх інтерес також підтримували знижками.

ГРОШОВИЙ ПИТАННЯ. "Повноцінний косметичний масаж коштує 200-250 гривень. Найчастіше в день на таку процедуру приходить 1-2 клієнта. Тому спеціалізуватися на ньому складно, - каже Наталя. - Заробіток масажиста складають і інші техніки. Початківець масажист може заробити 4-5 тисяч гривень в місяць. Коли з'являється своя клієнтура - 8 тисяч ".

ПОРАДИ НОВАЧКАМ: "Косметичному масажу можна навчитися з нуля, не маючи бази класичного. Курс невеликий - 4 дні по 4 години. З цим сертифікатом можна йти працювати. Вважаю, що для новачка робота в салоні або масажному кабінеті краще: тут буде більше клієнтів. але краще самому розмовляти з клієнтом, а не домовлятися через адміністратора. Особисте спілкування - це можливість відповісти на питання, викликати довіру, і тоді він точно подзвонить і запишеться ".

ВІД НАУКОВОЇ СОЦИОЛОГИИ втік до Гавайських техніки

ВІД НАУКОВОЇ СОЦИОЛОГИИ втік до Гавайських техніки

Під струни гавайської гітари Наталя Шуневич пританцьовує навколо масажного столу, на якому спить розслаблений клієнт. Вона виконує модну нині процедуру - гавайський масаж. Він включає в себе не тільки власне масаж, але молитву, очищення сіллю, ментальне очищення, дихання, а також роботу з енергією. "У цій техніці я працюю 2 роки. Масаж побудований на певній послідовності ритмічних рухів, переданих в танці. Після такої роботи не буває втоми", - ділиться масажистка. Працює Наталя в масажному кабінеті при школі, в якій навчалася і підвищувала кваліфікацію. Також практикує у себе вдома і виїжджає до клієнтів. Найчастіше виконує класичний або антицелюлітний масажі, але гавайський зараз стає все більш популярним.

У професії Наталія всього 3 роки. До цього працювала в Університеті ім. Шевченко в науково-дослідної частини, проводила практику у студентів по соцдосліджень. "У 2005 році мій науковий керівник дав мені тему для кандидатської" Професійна самореалізація особистості ", - розповідає Наталя Шуневич. - Щоб писати дисертацію, я стала цікавитися різними психологічними програмами. І це дуже вплинуло на мене. Я стала робити те, чого раніше не робила: кататися на лижах, ходити в походи. Там познайомилася з моїм чоловіком, а з колишнім розлучилася. Коли почерпнула матеріал для дисертації, задумалася про свою власну реалізації і ... кинула університет ".

Наталя пішла в нікуди. Замислившись, чому ж все-таки хоче займатися, згадала, що колись її цікавив масаж. Технікою вона опанувала ще під час навчання в Інституті фізкультури, але все одно вирішила сходити на курси.

ПОШУК клієнтури. Після курсів Наталія стала робити масажі знайомим у себе вдома. І розклеїла оголошення на стовпах, але ніхто на них не відгукнувся. А ось інтернет приніс клієнтів. На форумах знаходила теми, в яких люди запитували "що б такого цікавого подарувати?", І вона в якості подарунка пропонувала гавайський масаж.

ГРОШОВИЙ ПИТАННЯ. Середня ціна гавайського масажу - 700 грн. Профі робить 2 гавайських сеансу в тиждень. Початківець - 2-3 на місяць. У Наталії основні замовлення - класичний і антицелюлітний масажі. Заробіток афішувати вона не стала. Але погодилася з тим, що тисячу доларів в місяць заробити можна легко.

ПОРАДИ НОВАЧКАМ: "З усією відповідальністю поставтеся до вибору вчителя масажу: почитайте про нього відгуки, поговоріть з учнями. Головне - вчитися у людини, яка любить те, що робить. Один з відмінних способів перевірити свого потенційного вчителя - прийти моделлю на курси масажу. участь безкоштовна. Побачите обстановку, подивіться, як викладач розмовляє з учнями, і тоді прийміть рішення, чи хочете тут вчитися ".

[Money2]

Здивувало, що МОЖНА ПРАЦЮВАТИ БЕЗ ВТОМИЛИСЯ

Тетяна Мазуренко працює собі на втіху, поєднуючи "посади" домогосподарки і масажистки. Майже три роки вона їздить додому до клієнтів. Масажистом Тетяна стала за компанію. На другому курсі Конотопського медучилища всі дівчата подалися на додаткові курси. Поблизу якраз перебувала безкоштовна Школа масажу від Червоного Хреста. "Нас вчили класики за радянською, або як її зараз називають, російської техніці: треба було хапати, м'яти і рвати. Пацієнту моторошно боляче, масажиста незручно ..."

З такими навичками Таня приїхала "завойовувати" Київ . Першу роботу знайшла в невеликій клініці по оголошенню в газеті. "Я, як серйозна дівчина, яка вміє розбивати горби на спині, йду туди. Зробила масаж завідуючої, їй сподобалося. Запросила працювати. І ось мій перший клієнт: заходить мужик після тенісу, знімає труси до колін і лягає. Я отетеріла, але масаж спини зробила. А він давай вимагати еротичний! Ще й додав: "Всі ви спочатку випендрюватися! .." Я забрала свої зароблені 17 грн. і більше в цю клініку не прийшла ".

Тетяна обійшла сподобалися найближчі до будинку салони, порозпитувала вакансії. І таки влаштувалася під запис. Але, завагітнівши, роботу кинула. Сидячи в декреті, відчула потребу в самореалізації. Взяла 1800 грн., Подаровані на день народження, і пішла на курси, де її навчили зовсім іншій техніці масажу. "Я зрозуміла, що можна працювати без утоми, що можна людину розслабити. Після занять я приходила додому, укладала свекруха на кухонний стіл і тренувалася". Після цих 3-місячних курсів Тетяна через інтернет-магазин купила масажний стіл. І клієнтів подалася шукати через інтернет.

ПОШУК клієнтури. Спочатку дівчина розмістила інформацію на декількох віртуальних "дошках оголошень". Маючи сумний досвід, вказала, що еротичний масаж не надає. Проте в цьому засумнівалися кілька дзвонили хлопців. Оголошення видалила. Стала вишукувати масажні теми на форумах - писала приватні повідомлення зацікавленим. Люди, як правило, погоджувалися, тому що ціну на послугу Тетяна встановила невелику - аби відбити таксі на перевезення столу і витрати на масло.

ПОРАДИ НОВАЧКАМ: "Хороші курси масажу потрібно вибирати за умовами навчання: вони повинні бути максимально зручні для учня - масажні столи, місце, де писати, в групі не більше 7 чоловік, - рекомендує Тетяна. - Поговоріть з викладачем, чи розуміє він сам то , про що говорить. Буває так, що на питання відповісти не в змозі. Не зупиняйтеся на навчанні, підвищуйте кваліфікацію. Я віддаю перевагу індивідуальні заняття. Це дорожче, але ефективніше ".

Наталя Строковская

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "Бізнес на масажі: як заробити 10 000 гривень на місяць". інші бізнес новини дивіться в блоці "Останні новини"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Орфографічна помилка в тексті:

Послати повідомлення про помилку автора?

Виділіть некоректний текст мишкою

Дякуємо! Повідомлення відправлено.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Бізнес на масажі: як заробити 10 000 гривень на місяць

24 жовтня 2011, 12:46 Переглядів:

24 жовтня 2011, 12:46 Переглядів:

Початківець масажист в годину заробляє від 80 гривень. Фото feelgood.com.ua.

Оволодіти масажними техніками можна досить швидко - за 2-3 місяці - на спеціальних курсах. Навчання зазвичай проходить три рази в тиждень, по 3-4 години. Після закінчення курсів видають сертифікати. Вони дають право влаштовуватися в салони, працювати на дому або відкривати масажний кабінет. Для останнього необхідно оформити приватне підприємництво . Якщо є початкова медичну освіту або вищу фізкультурну, можна займатися лікувальним масажем, пов'язаних з реабілітацією хворих.

Скільки може заробити новачок? "Все залежить від того, як рекламується фахівець, - коментує президент Української Федерації масажу Божена Малицька. - Краща реклама - рекомендації клієнтів. Добре працюють оголошення в інтернеті. Вартість послуги безпосередньо залежить від кваліфікації фахівця. Виходячи з нашого досвіду, початківець на годину заробляє від 80 гривень. Маючи 3-4 масажу в день, за місяць може отримати 8 тисяч гривень. Професіонали заробляють по 15-20 тисяч гривень і навіть більше ".

"СТАТИ масажиста ДОПОМОГЛА РОБОТА м'ясник"

Львів'янин Павло Мацкевич сьогодні працює лише з немовлятами. Майже за 30 років практики він буквально стер суглоби рук, тому не може дозволити собі зайвого навантаження. Приймає своїх маленьких клієнтів на дому, в звичайній львівській квартирі. "Раніше вважав, що краще практикувати при якомусь лікувальному закладі, куди звикли ходити пацієнти, -ділиться досвідом Павло Павлович. - Довгий час працював в санаторії, поки його не продали. Співпрацював з лікарнями та клініками Кракова, Донецька і Києва - запрошували по знайомству. Там вели для мене запис, я приїжджав на тиждень, брав клієнтів, а з кожного масажу отримував домовлені відсотки. Самостійно працювати боявся. Думав, треба купу паперів (виявилося, досить мати документ про закінчення курсів). Крім того, вважав, що в Саната риях буде більше клієнтів. Але тепер розумію: якщо людині потрібна допомога, то йому все одно, де його фахівець буде приймати: хоч в санаторії, хоч на дому ".

Павло Мацкевич - дитячий масажист

Сьогодні до Петру Павловичу записуються за кілька тижнів. Але такого високого професійного рівня він досягав довго. Після школи пішов в м'ясники і навіть досяг успіху на цьому терені: телячу тушу розбирав за пару хвилин. "Пам'ятаю, в м'ясному цеху тягну за жилу біля шийних хребців зліва, а рухається праве заднє копито! А як відрубаєш перший хребець - все копита відразу обвисають, - згадує масажист. - Зацікавив мене цей факт дуже, і я став вивчати анатомію людини. Потім пішов на річні курси для сліпих: за радянських часів такі були. на простих курсах лише показували руху рук, а тут навчали відчувати руками чужий біль ".

Але після навчання масажувати Мацкевич не поспішав, захопився лікуванням травами. Зробити вибір змусив випадок: на початку 1980-х у Павла Павловича після нервового стресу віднялися ноги. І коли в київському НДІ ортопедії його готували до операції, вдалося потрапити до цілителя з Якутії. Саме він своїм баночним масажем і якимись маніпуляціям з вогнем звів запалі хребці. Сила нетрадиційної медицини настільки вразила львів'янина, що він став їздити карпатськими горами до знахарів вчитися. Часто доводилося косити їх городи, пасти їм корів тільки за шанс іноді бачити, як вони працюють. У них він навчився техніці. А щоб годувати сім'ю, паралельно Павло Павлович влаштувався масажистом в баню. Ось ці перші, банні, клієнти і зробили йому першу рекламу.

ПОШУК клієнтури. Сарафанне радіо завжди робило йому рекламу. Петро Павлович ніколи не вдавався ні до розвішування оголошень, ні до інтернету. Вважає, що треба просто якісно робити свою роботу, і від клієнтів не буде відбою. Самі будуть тебе шукати.

ГРОШОВИЙ ПИТАННЯ. Скільки заробляє, Павло Петрович не зізнається. "На хліб з ковбасою вистачає", - віджартовується він. Але, судячи з розцінками і кількості клієнтів, йому вистачає і на ікру з маслом. Сьогодні сеанс масажу у Львові коштує 100 гривень. Протягом робочого дня Мацкевич може прийняти 10-12 малюків (виходить до 1000-1200 грн.).

ПОРАДИ НОВАЧКАМ: "Вчити анатомію. А то сьогодні на курсах по верхах її проходять. Треба добре вивчити будову тіла, досконально вивчити м'язову систему, як м'язи кріпляться один до одного, як взаємодіють. І тоді масажист буде розуміти, що необов'язково тиснути на хворе місце , можна досягти ефекту іншим способом. Обов'язково після кожної маніпуляції потрібно розслабляти пацієнта. Він повинен спати на кушетці, а не напружуватися від болю ".

[Money1]

Навчаючись масаж ДЛЯ СЕБЕ - СТАЛА ВИКЛАДАЧЕМ

Навчаючись масаж ДЛЯ СЕБЕ - СТАЛА ВИКЛАДАЧЕМ

У цю професію Надія Барчукова пішла, будучи бабусею. І вже в ній 7 років. А до цього майже все життя пропрацювала в канцелярії - то бухгалтером, то інспектором з кадрів.

"Масажем я стала цікавитися давно. Класичному навчилася просто для сім'ї, - розповідає про себе Надія. - Про косметичний знала, що він дуже ніжний, і не вирішувалася вчитися. А в якийсь момент зрозуміла, що молодість йде, я все життя намагалася для чоловіка і трьох дітей, забуваючи про себе. і саме турбота про себе, про своє здоров'я підштовхнула мене до освоєння цієї техніки ".

Коли Надія познайомилася з цією практично ювелірної технікою, відчула, що хоче творити. Переконана, що жодна маска або крем настільки НЕ омолодить і не підтягне шкіру, як це можна зробити руками! Вона кинула свою канцелярську роботу, якої віддала майже 20 років, об'єдналася разом з приятельками і відкрила масажний салон. Ходять в нього не тільки панянки, а й чоловіки: сьогодні бізнесменові або чиновнику вже недостатньо бути в хорошому костюмі і краватці. Вираз "тримати обличчя" знайшло буквальний сенс.

ПОШУК клієнтури. Першу рекламу своєму салону робили серед знайомих, пропонували їм знижки. Ввели послугу "Подарунковий сертифікат". Добре спрацювали оголошення в інтернеті, банери на жіночих сайтах і форумах. Після чого більшість клієнтів приходили за рекомендаціями. Їх інтерес також підтримували знижками.

ГРОШОВИЙ ПИТАННЯ. "Повноцінний косметичний масаж коштує 200-250 гривень. Найчастіше в день на таку процедуру приходить 1-2 клієнта. Тому спеціалізуватися на ньому складно, - каже Наталя. - Заробіток масажиста складають і інші техніки. Початківець масажист може заробити 4-5 тисяч гривень в місяць. Коли з'являється своя клієнтура - 8 тисяч ".

ПОРАДИ НОВАЧКАМ: "Косметичному масажу можна навчитися з нуля, не маючи бази класичного. Курс невеликий - 4 дні по 4 години. З цим сертифікатом можна йти працювати. Вважаю, що для новачка робота в салоні або масажному кабінеті краще: тут буде більше клієнтів. але краще самому розмовляти з клієнтом, а не домовлятися через адміністратора. Особисте спілкування - це можливість відповісти на питання, викликати довіру, і тоді він точно подзвонить і запишеться ".

ВІД НАУКОВОЇ СОЦИОЛОГИИ втік до Гавайських техніки

ВІД НАУКОВОЇ СОЦИОЛОГИИ втік до Гавайських техніки

Під струни гавайської гітари Наталя Шуневич пританцьовує навколо масажного столу, на якому спить розслаблений клієнт. Вона виконує модну нині процедуру - гавайський масаж. Він включає в себе не тільки власне масаж, але молитву, очищення сіллю, ментальне очищення, дихання, а також роботу з енергією. "У цій техніці я працюю 2 роки. Масаж побудований на певній послідовності ритмічних рухів, переданих в танці. Після такої роботи не буває втоми", - ділиться масажистка. Працює Наталя в масажному кабінеті при школі, в якій навчалася і підвищувала кваліфікацію. Також практикує у себе вдома і виїжджає до клієнтів. Найчастіше виконує класичний або антицелюлітний масажі, але гавайський зараз стає все більш популярним.

У професії Наталія всього 3 роки. До цього працювала в Університеті ім. Шевченко в науково-дослідної частини, проводила практику у студентів по соцдосліджень. "У 2005 році мій науковий керівник дав мені тему для кандидатської" Професійна самореалізація особистості ", - розповідає Наталя Шуневич. - Щоб писати дисертацію, я стала цікавитися різними психологічними програмами. І це дуже вплинуло на мене. Я стала робити те, чого раніше не робила: кататися на лижах, ходити в походи. Там познайомилася з моїм чоловіком, а з колишнім розлучилася. Коли почерпнула матеріал для дисертації, задумалася про свою власну реалізації і ... кинула університет ".

Наталя пішла в нікуди. Замислившись, чому ж все-таки хоче займатися, згадала, що колись її цікавив масаж. Технікою вона опанувала ще під час навчання в Інституті фізкультури, але все одно вирішила сходити на курси.

ПОШУК клієнтури. Після курсів Наталія стала робити масажі знайомим у себе вдома. І розклеїла оголошення на стовпах, але ніхто на них не відгукнувся. А ось інтернет приніс клієнтів. На форумах знаходила теми, в яких люди запитували "що б такого цікавого подарувати?", І вона в якості подарунка пропонувала гавайський масаж.

ГРОШОВИЙ ПИТАННЯ. Середня ціна гавайського масажу - 700 грн. Профі робить 2 гавайських сеансу в тиждень. Початківець - 2-3 на місяць. У Наталії основні замовлення - класичний і антицелюлітний масажі. Заробіток афішувати вона не стала. Але погодилася з тим, що тисячу доларів в місяць заробити можна легко.

ПОРАДИ НОВАЧКАМ: "З усією відповідальністю поставтеся до вибору вчителя масажу: почитайте про нього відгуки, поговоріть з учнями. Головне - вчитися у людини, яка любить те, що робить. Один з відмінних способів перевірити свого потенційного вчителя - прийти моделлю на курси масажу. участь безкоштовна. Побачите обстановку, подивіться, як викладач розмовляє з учнями, і тоді прийміть рішення, чи хочете тут вчитися ".

[Money2]

Здивувало, що МОЖНА ПРАЦЮВАТИ БЕЗ ВТОМИЛИСЯ

Тетяна Мазуренко працює собі на втіху, поєднуючи "посади" домогосподарки і масажистки. Майже три роки вона їздить додому до клієнтів. Масажистом Тетяна стала за компанію. На другому курсі Конотопського медучилища всі дівчата подалися на додаткові курси. Поблизу якраз перебувала безкоштовна Школа масажу від Червоного Хреста. "Нас вчили класики за радянською, або як її зараз називають, російської техніці: треба було хапати, м'яти і рвати. Пацієнту моторошно боляче, масажиста незручно ..."

З такими навичками Таня приїхала "завойовувати" Київ . Першу роботу знайшла в невеликій клініці по оголошенню в газеті. "Я, як серйозна дівчина, яка вміє розбивати горби на спині, йду туди. Зробила масаж завідуючої, їй сподобалося. Запросила працювати. І ось мій перший клієнт: заходить мужик після тенісу, знімає труси до колін і лягає. Я отетеріла, але масаж спини зробила. А він давай вимагати еротичний! Ще й додав: "Всі ви спочатку випендрюватися! .." Я забрала свої зароблені 17 грн. і більше в цю клініку не прийшла ".

Тетяна обійшла сподобалися найближчі до будинку салони, порозпитувала вакансії. І таки влаштувалася під запис. Але, завагітнівши, роботу кинула. Сидячи в декреті, відчула потребу в самореалізації. Взяла 1800 грн., Подаровані на день народження, і пішла на курси, де її навчили зовсім іншій техніці масажу. "Я зрозуміла, що можна працювати без утоми, що можна людину розслабити. Після занять я приходила додому, укладала свекруха на кухонний стіл і тренувалася". Після цих 3-місячних курсів Тетяна через інтернет-магазин купила масажний стіл. І клієнтів подалася шукати через інтернет.

ПОШУК клієнтури. Спочатку дівчина розмістила інформацію на декількох віртуальних "дошках оголошень". Маючи сумний досвід, вказала, що еротичний масаж не надає. Проте в цьому засумнівалися кілька дзвонили хлопців. Оголошення видалила. Стала вишукувати масажні теми на форумах - писала приватні повідомлення зацікавленим. Люди, як правило, погоджувалися, тому що ціну на послугу Тетяна встановила невелику - аби відбити таксі на перевезення столу і витрати на масло.

ПОРАДИ НОВАЧКАМ: "Хороші курси масажу потрібно вибирати за умовами навчання: вони повинні бути максимально зручні для учня - масажні столи, місце, де писати, в групі не більше 7 чоловік, - рекомендує Тетяна. - Поговоріть з викладачем, чи розуміє він сам то , про що говорить. Буває так, що на питання відповісти не в змозі. Не зупиняйтеся на навчанні, підвищуйте кваліфікацію. Я віддаю перевагу індивідуальні заняття. Це дорожче, але ефективніше ".

Наталя Строковская

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "Бізнес на масажі: як заробити 10 000 гривень на місяць". інші бізнес новини дивіться в блоці "Останні новини"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Орфографічна помилка в тексті:

Послати повідомлення про помилку автора?

Виділіть некоректний текст мишкою

Спасибі! Повідомлення надіслано.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Бізнес на масажі: як заробити 10 000 гривень на місяць

24 жовтня 2011, 12:46 Переглядів:

24 жовтня 2011, 12:46 Переглядів:

Початківець масажист в годину заробляє від 80 гривень. Фото feelgood.com.ua.

Оволодіти масажними техніками можна досить швидко - за 2-3 місяці - на спеціальних курсах. Навчання зазвичай проходить три рази в тиждень, по 3-4 години. Після закінчення курсів видають сертифікати. Вони дають право влаштовуватися в салони, працювати на дому або відкривати масажний кабінет. Для останнього необхідно оформити приватне підприємництво . Якщо є початкова медичну освіту або вищу фізкультурну, можна займатися лікувальним масажем, пов'язаних з реабілітацією хворих.

Скільки може заробити новачок? "Все залежить від того, як рекламується фахівець, - коментує президент Української Федерації масажу Божена Малицька. - Краща реклама - рекомендації клієнтів. Добре працюють оголошення в інтернеті. Вартість послуги безпосередньо залежить від кваліфікації фахівця. Виходячи з нашого досвіду, початківець на годину заробляє від 80 гривень. Маючи 3-4 масажу в день, за місяць може отримати 8 тисяч гривень. Професіонали заробляють по 15-20 тисяч гривень і навіть більше ".

"СТАТИ масажиста ДОПОМОГЛА РОБОТА м'ясник"

Львів'янин Павло Мацкевич сьогодні працює лише з немовлятами. Майже за 30 років практики він буквально стер суглоби рук, тому не може дозволити собі зайвого навантаження. Приймає своїх маленьких клієнтів на дому, в звичайній львівській квартирі. "Раніше вважав, що краще практикувати при якомусь лікувальному закладі, куди звикли ходити пацієнти, -ділиться досвідом Павло Павлович. - Довгий час працював в санаторії, поки його не продали. Співпрацював з лікарнями та клініками Кракова, Донецька і Києва - запрошували по знайомству. Там вели для мене запис, я приїжджав на тиждень, брав клієнтів, а з кожного масажу отримував домовлені відсотки. Самостійно працювати боявся. Думав, треба купу паперів (виявилося, досить мати документ про закінчення курсів). Крім того, вважав, що в Саната риях буде більше клієнтів. Але тепер розумію: якщо людині потрібна допомога, то йому все одно, де його фахівець буде приймати: хоч в санаторії, хоч на дому ".

Павло Мацкевич - дитячий масажист

Сьогодні до Петру Павловичу записуються за кілька тижнів. Але такого високого професійного рівня він досягав довго. Після школи пішов в м'ясники і навіть досяг успіху на цьому терені: телячу тушу розбирав за пару хвилин. "Пам'ятаю, в м'ясному цеху тягну за жилу біля шийних хребців зліва, а рухається праве заднє копито! А як відрубаєш перший хребець - все копита відразу обвисають, - згадує масажист. - Зацікавив мене цей факт дуже, і я став вивчати анатомію людини. Потім пішов на річні курси для сліпих: за радянських часів такі були. на простих курсах лише показували руху рук, а тут навчали відчувати руками чужий біль ".

Але після навчання масажувати Мацкевич не поспішав, захопився лікуванням травами. Зробити вибір змусив випадок: на початку 1980-х у Павла Павловича після нервового стресу віднялися ноги. І коли в київському НДІ ортопедії його готували до операції, вдалося потрапити до цілителя з Якутії. Саме він своїм баночним масажем і якимись маніпуляціям з вогнем звів запалі хребці. Сила нетрадиційної медицини настільки вразила львів'янина, що він став їздити карпатськими горами до знахарів вчитися. Часто доводилося косити їх городи, пасти їм корів тільки за шанс іноді бачити, як вони працюють. У них він навчився техніці. А щоб годувати сім'ю, паралельно Павло Павлович влаштувався масажистом в баню. Ось ці перші, банні, клієнти і зробили йому першу рекламу.

ПОШУК клієнтури. Сарафанне радіо завжди робило йому рекламу. Петро Павлович ніколи не вдавався ні до розвішування оголошень, ні до інтернету. Вважає, що треба просто якісно робити свою роботу, і від клієнтів не буде відбою. Самі будуть тебе шукати.

ГРОШОВИЙ ПИТАННЯ. Скільки заробляє, Павло Петрович не зізнається. "На хліб з ковбасою вистачає", - віджартовується він. Але, судячи з розцінками і кількості клієнтів, йому вистачає і на ікру з маслом. Сьогодні сеанс масажу у Львові коштує 100 гривень. Протягом робочого дня Мацкевич може прийняти 10-12 малюків (виходить до 1000-1200 грн.).

ПОРАДИ НОВАЧКАМ: "Вчити анатомію. А то сьогодні на курсах по верхах її проходять. Треба добре вивчити будову тіла, досконально вивчити м'язову систему, як м'язи кріпляться один до одного, як взаємодіють. І тоді масажист буде розуміти, що необов'язково тиснути на хворе місце , можна досягти ефекту іншим способом. Обов'язково після кожної маніпуляції потрібно розслабляти пацієнта. Він повинен спати на кушетці, а не напружуватися від болю ".

[Money1]

Навчаючись масаж ДЛЯ СЕБЕ - СТАЛА ВИКЛАДАЧЕМ

Навчаючись масаж ДЛЯ СЕБЕ - СТАЛА ВИКЛАДАЧЕМ

У цю професію Надія Барчукова пішла, будучи бабусею. І вже в ній 7 років. А до цього майже все життя пропрацювала в канцелярії - то бухгалтером, то інспектором з кадрів.

"Масажем я стала цікавитися давно. Класичному навчилася просто для сім'ї, - розповідає про себе Надія. - Про косметичний знала, що він дуже ніжний, і не вирішувалася вчитися. А в якийсь момент зрозуміла, що молодість йде, я все життя намагалася для чоловіка і трьох дітей, забуваючи про себе. і саме турбота про себе, про своє здоров'я підштовхнула мене до освоєння цієї техніки ".

Коли Надія познайомилася з цією практично ювелірної технікою, відчула, що хоче творити. Переконана, що жодна маска або крем настільки НЕ омолодить і не підтягне шкіру, як це можна зробити руками! Вона кинула свою канцелярську роботу, якої віддала майже 20 років, об'єдналася разом з приятельками і відкрила масажний салон. Ходять в нього не тільки панянки, а й чоловіки: сьогодні бізнесменові або чиновнику вже недостатньо бути в хорошому костюмі і краватці. Вираз "тримати обличчя" знайшло буквальний сенс.

ПОШУК клієнтури. Першу рекламу своєму салону робили серед знайомих, пропонували їм знижки. Ввели послугу "Подарунковий сертифікат". Добре спрацювали оголошення в інтернеті, банери на жіночих сайтах і форумах. Після чого більшість клієнтів приходили за рекомендаціями. Їх інтерес також підтримували знижками.

ГРОШОВИЙ ПИТАННЯ. "Повноцінний косметичний масаж коштує 200-250 гривень. Найчастіше в день на таку процедуру приходить 1-2 клієнта. Тому спеціалізуватися на ньому складно, - каже Наталя. - Заробіток масажиста складають і інші техніки. Початківець масажист може заробити 4-5 тисяч гривень в місяць. Коли з'являється своя клієнтура - 8 тисяч ".

ПОРАДИ НОВАЧКАМ: "Косметичному масажу можна навчитися з нуля, не маючи бази класичного. Курс невеликий - 4 дні по 4 години. З цим сертифікатом можна йти працювати. Вважаю, що для новачка робота в салоні або масажному кабінеті краще: тут буде більше клієнтів. але краще самому розмовляти з клієнтом, а не домовлятися через адміністратора. Особисте спілкування - це можливість відповісти на питання, викликати довіру, і тоді він точно подзвонить і запишеться ".

ВІД НАУКОВОЇ СОЦИОЛОГИИ втік до Гавайських техніки

ВІД НАУКОВОЇ СОЦИОЛОГИИ втік до Гавайських техніки

Під струни гавайської гітари Наталя Шуневич пританцьовує навколо масажного столу, на якому спить розслаблений клієнт. Вона виконує модну нині процедуру - гавайський масаж. Він включає в себе не тільки власне масаж, але молитву, очищення сіллю, ментальне очищення, дихання, а також роботу з енергією. "У цій техніці я працюю 2 роки. Масаж побудований на певній послідовності ритмічних рухів, переданих в танці. Після такої роботи не буває втоми", - ділиться масажистка. Працює Наталя в масажному кабінеті при школі, в якій навчалася і підвищувала кваліфікацію. Також практикує у себе вдома і виїжджає до клієнтів. Найчастіше виконує класичний або антицелюлітний масажі, але гавайський зараз стає все більш популярним.

У професії Наталія всього 3 роки. До цього працювала в Університеті ім. Шевченко в науково-дослідної частини, проводила практику у студентів по соцдосліджень. "У 2005 році мій науковий керівник дав мені тему для кандидатської" Професійна самореалізація особистості ", - розповідає Наталя Шуневич. - Щоб писати дисертацію, я стала цікавитися різними психологічними програмами. І це дуже вплинуло на мене. Я стала робити те, чого раніше не робила: кататися на лижах, ходити в походи. Там познайомилася з моїм чоловіком, а з колишнім розлучилася. Коли почерпнула матеріал для дисертації, задумалася про свою власну реалізації і ... кинула університет ".

Наталя пішла в нікуди. Замислившись, чому ж все-таки хоче займатися, згадала, що колись її цікавив масаж. Технікою вона опанувала ще під час навчання в Інституті фізкультури, але все одно вирішила сходити на курси.

ПОШУК клієнтури. Після курсів Наталія стала робити масажі знайомим у себе вдома. І розклеїла оголошення на стовпах, але ніхто на них не відгукнувся. А ось інтернет приніс клієнтів. На форумах знаходила теми, в яких люди запитували "що б такого цікавого подарувати?", І вона в якості подарунка пропонувала гавайський масаж.

ГРОШОВИЙ ПИТАННЯ. Середня ціна гавайського масажу - 700 грн. Профі робить 2 гавайських сеансу в тиждень. Початківець - 2-3 на місяць. У Наталії основні замовлення - класичний і антицелюлітний масажі. Заробіток афішувати вона не стала. Але погодилася з тим, що тисячу доларів в місяць заробити можна легко.

ПОРАДИ НОВАЧКАМ: "З усією відповідальністю поставтеся до вибору вчителя масажу: почитайте про нього відгуки, поговоріть з учнями. Головне - вчитися у людини, яка любить те, що робить. Один з відмінних способів перевірити свого потенційного вчителя - прийти моделлю на курси масажу. участь безкоштовна. Побачите обстановку, подивіться, як викладач розмовляє з учнями, і тоді прийміть рішення, чи хочете тут вчитися ".

[Money2]

Здивувало, що МОЖНА ПРАЦЮВАТИ БЕЗ ВТОМИЛИСЯ

Тетяна Мазуренко працює собі на втіху, поєднуючи "посади" домогосподарки і масажистки. Майже три роки вона їздить додому до клієнтів. Масажистом Тетяна стала за компанію. На другому курсі Конотопського медучилища всі дівчата подалися на додаткові курси. Поблизу якраз перебувала безкоштовна Школа масажу від Червоного Хреста. "Нас вчили класики за радянською, або як її зараз називають, російської техніці: треба було хапати, м'яти і рвати. Пацієнту моторошно боляче, масажиста незручно ..."

З такими навичками Таня приїхала "завойовувати" Київ . Першу роботу знайшла в невеликій клініці по оголошенню в газеті. "Я, як серйозна дівчина, яка вміє розбивати горби на спині, йду туди. Зробила масаж завідуючої, їй сподобалося. Запросила працювати. І ось мій перший клієнт: заходить мужик після тенісу, знімає труси до колін і лягає. Я отетеріла, але масаж спини зробила. А він давай вимагати еротичний! Ще й додав: "Всі ви спочатку випендрюватися! .." Я забрала свої зароблені 17 грн. і більше в цю клініку не прийшла ".

Тетяна обійшла сподобалися найближчі до будинку салони, порозпитувала вакансії. І таки влаштувалася під запис. Але, завагітнівши, роботу кинула. Сидячи в декреті, відчула потребу в самореалізації. Взяла 1800 грн., Подаровані на день народження, і пішла на курси, де її навчили зовсім іншій техніці масажу. "Я зрозуміла, що можна працювати без утоми, що можна людину розслабити. Після занять я приходила додому, укладала свекруха на кухонний стіл і тренувалася". Після цих 3-місячних курсів Тетяна через інтернет-магазин купила масажний стіл. І клієнтів подалася шукати через інтернет.

ПОШУК клієнтури. Спочатку дівчина розмістила інформацію на декількох віртуальних "дошках оголошень". Маючи сумний досвід, вказала, що еротичний масаж не надає. Проте в цьому засумнівалися кілька дзвонили хлопців. Оголошення видалила. Стала вишукувати масажні теми на форумах - писала приватні повідомлення зацікавленим. Люди, як правило, погоджувалися, тому що ціну на послугу Тетяна встановила невелику - аби відбити таксі на перевезення столу і витрати на масло.

ПОРАДИ НОВАЧКАМ: "Хороші курси масажу потрібно вибирати за умовами навчання: вони повинні бути максимально зручні для учня - масажні столи, місце, де писати, в групі не більше 7 чоловік, - рекомендує Тетяна. - Поговоріть з викладачем, чи розуміє він сам то , про що говорить. Буває так, що на питання відповісти не в змозі. Не зупиняйтеся на навчанні, підвищуйте кваліфікацію. Я віддаю перевагу індивідуальні заняття. Це дорожче, але ефективніше ".

Наталя Строковская

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "Бізнес на масажі: як заробити 10 000 гривень на місяць". інші бізнес новини дивіться в блоці "Останні новини"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Орфографічна помилка в тексті:

Послати повідомлення про помилку автора?

Виділіть некоректний текст мишкою

Спасибі! Повідомлення надіслано.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Скільки може заробити новачок?
На форумах знаходила теми, в яких люди запитували "що б такого цікавого подарувати?
Скільки може заробити новачок?
На форумах знаходила теми, в яких люди запитували "що б такого цікавого подарувати?
Скільки може заробити новачок?
На форумах знаходила теми, в яких люди запитували "що б такого цікавого подарувати?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация