Богохульство і реклама содомії неприпустимі


Товариство російської культури Республіки Татарстан обурене розміщенням в Казані блюзнірською реклами ... Товариство російської культури Республіки Татарстан обурене розміщенням в Казані блюзнірською реклами

До редакції РНЛ надійшла заява Товариства російської культури Республіки Татарстан з нагоди розміщення в м Казані реклами содомії з елементами богохульства. Копія даної заяви направлена ​​в прокуратуру. «Суспільство Російської культури Республіки Татарстан висловлює глибоке обурення випадків образи релігійних почуттів віруючих, а також - пропаганди нетрадиційної сексуальної орієнтації. Так, за інформацією, опублікованій в ряді видань , В жовтні 2014 р на вулицях м Казані компанією МТС розміщена реклама, відверто пропагує содомію, до того ж блюзнірського змісту. На рекламному щиті був зображений вусатих-бородатий чоловік у рожевій спідниці-пачці, що сидить на дивані з ногами в демонстративно розшнурував черевиках (фото в доданих посиланнях). Крім того, у зображеного на рекламі персонажа була якась подоба крил, а також німба над головою, - а це вже знущання над ангельськими силами », - наголошується в заяві.

«По місту було встановлено кілька щитів з такою рекламою: на вул. Баумана, вул. Фрунзе, на Горьківському шосе, біля залізничного вокзалу та ін. Найбільш великого формату такої щит був розміщений в центрі міста посередині вулиці Баумана між будівлею Татфондбанка і "Казанським обійстям" (д. 68) поряд з кафе - місце, часто відвідуване дітьми і молоддю. В наш час, коли содомія, як чума, поширюється по всьому світу, міській владі слід бути особливо уважними до змісту реклами, що розміщується по місту, який претендує на звання "культурна столиця". Оскільки зображений на рекламі персонаж не мав ні найменшого відношення до тарифів МТС, слід, що метою даної реклами було привернення уваги до гомосексуальної поведінки. Відомо, що кожен гомосексуаліст є потенційним педофілом, тому з поширенням гомосексуалізму в суспільстві під ударом знаходиться не тільки моральність молоді, а й майбутнє дітей. Розміщуючи подібну рекламу з пропагандою сексуального збочення і ще з релігійними символами, рекламодавець зазіхає на морально-етичні засади нашого народу, прямо порушує Федеральний Закон "Про рекламу" (п. 6, ст. 5, розділ 1) і ображає релігійні почуття християн », - пишуть автори документа.

Вони нагадують, що раніше жителями Казані було подано колективну заяву в УФАС по РТ (вх. № 2286 / ж від 09.10.2014) про перевірку дотримання законодавства Російської Федерації за фактом розповсюдження на рекламних конструкціях інформації під заголовком: «Чарівні ціни, домашній Інтернет і цифрове ТБ, 400 руб. міс. ». «Заяву підписали 127 осіб різного віросповідання, національності, віку та соціального становища, мають єдину громадянську позицію з даного питання і вимагають прибрати цю рекламу з вулиць Казані. Було порушено справу за ознаками порушення законодавства Російської Федерації про політичну рекламу. Перше засідання у справі відбулося лише 21 січня 2015 року, тобто майже через 3,5 місяця з дня реєстрації нашої заяви. До цього дня закінчився термін договору на розміщення даної реклами і вона була вже замінена. Тобто реклама перебувала на щитах стільки часу, скільки хотів рекламодавець, - майже місяць. На звинувачення відповіла представник МТС Інна Кіртанова. Вона заявила, що спірне зображення зроблено "виключно з гумористичної метою", ніякого прихованого контексту, який зазіхав на соціальні моральні норми суспільства, не несе. Даний образ, за ​​її словами, є збірним, казковим чином чарівника-феї », - йдеться далі.

Товариство російської культури Республіки Татарстан вважає, що в подібних випадках «гумор» категорично не доречний.

«Фахівці МТС по рекламі не можуть не знати, що в православній традиції нашої країни в іконопису з крилами і німбом зображують найчистіших безтілесних ангелів. Ангели в православній традиції зображуються у вигляді безвусих і безбородих юнаків в довгих шатах. Таким чином, зображення вусатих-бородатого збоченця в короткій рожевої жіночої спідниці, білих колготках і розшнурував черевиках з тими ж крилами і німбом, є карикатурним, блюзнірським і образливим для християн. Слова представника МТС, що це "чарівник-фея" (він, вона, воно?) Лише підтверджують те, що метою компанії було саме образа почуттів віруючих і реклама гомосексуалізму », - підкреслюється в заяві.

«Дана подача може сприяти лише одному - зростання напруженості в суспільстві і конфліктів, в тому числі, в найнебезпечнішою сфері - релігійної. У зв'язку з подіями в Парижі 7 січня 2015 року - розстрілом редакції журналу "Charlie Hebdo" за карикатури на пророка Мухаммеда і неодноразове образу релігійних почуттів мусульман - 16 січень Роскомнадзор попередив, що публікація карикатур на релігійну тематику може розглядатися як розпалювання національної та релігійної ворожнечі, що є прямим нарушеніемфедерального закону №114-ФЗ "Про протидію екстремістській діяльності". Держдума 23 січня 2014 прийняла звернення про неприпустимість розпалювання релігійної ворожнечі. Депутати закликали всіх з особливою відповідальністю і делікатністю ставитися до публікації матеріалів, які можуть торкнутися і образити почуття віруючих », - йдеться в заяві Товариства російської культури РТ. «Міжрелігійний рада Росії закликав також не допускати образи почуттів віруючих. "Свобода самовираження не повинна обмежувати права інших людей, принижувати честь і гідність віруючих, ображаючи то, що є для них найпотаємнішим і дорогим", - підкреслюється в його заяві. Глава міжрелігійної ради Росії Патріарх Кирил підкреслив: "... Сьогодні, кажучи" ні "тероризму, вбивств, насильства, ми говоримо також" немає "прагненню певних груп людей знущатися над релігійними почуттями віруючих". Було звернення і громадськості Республіки Татарстан. Так, багато ЗМІ недавно публікували заяву Центру ісламської культури "Іман" за цими недавніх подій в Парижі. Однак, ось питання: чому в нашій республіці одні громадські працівники висловлюють реальну турботу про збереження міжнаціонального і міжконфесійного миру, а чиновники лише проводять нескінченні засідання, в кращому випадку - концерти? З огляду на не тільки численні "сигнали" нашому суспільству, а й те, що вже Патріарх Кирило висловив обурення тим, що в Республіці Татарстан порушуються права віруючих православних, зокрема - в освіті та духовно-моральному вихованні, стає незрозумілим, які цілі переслідують чиновники? »- задається питанням автори заяви.

«Вважаємо, що в даному інциденті провина лежить далеко не тільки на аморальних комерсантів, чиї цілі далекі від зміцнення суспільства, а й на чиновниках р Казані і Республіки Татарстан, чиєю столицею є наше місто, що погоджували цю рекламу, а також не пресёкшіх її після появи зображень на вулицях і звернень обурених громадян. І відмовки, що цих зображень зараз немає на вулицях Казані - недоречні - в подібних випадках не може бути "терміну давності" », - підкреслюється в заяві, текст якого підписав голова Товариства російської культури Республіки Татарстан М.Ю.Щеглов.


Він, вона, воно?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация