Боюся, що мого сина в армії будуть ображати! Розбираємо поширений армійський міф

  1. Служити або відкосити? Ось у чому питання…
  2. Спроба - не катування

[Ads-quote-center cite = "]» Матері люблять своїх дітей більше, ніж самих себе »- говорив Старець Паїсій Святогорець. Він нескінченно і неймовірно прав. Материнська любов - величезна сила! [/ Ads-quote-center]

Н і хто так сильно не переживає за призовника, як його рідна мати. І це нормально. На жаль, інтернет і ЗМІ періодично рясніють новинами про те, як в одній з наших військових частин в черговий раз стався нещасний випадок за участю строковиків.

Те солдати на БТРі прокотилися по селу і втопили його. Те довели бідного призовника до стану сказу і спровокували на масове вбивство, але ж до армії хлопець був спокійним і врівноваженим. То просто історія наступного солдата, який закінчив цю життя суїцидом, промайне на центральному телебаченні. І молодих хлопців вже не повернути ...

Під дією такого негативного впливу ЗМІ та інтернету багато батьків всерйоз бояться відпускати своїх дітей віддавати борг Батьківщині. І навіть той факт, що зараз служать всього один рік їх не бентежить, а лише навпаки змушує дуже виважено підійти до питання «служити або відкосити?». Це дійсно складно: чи не бачити сина рік, переживати про його фізичному і моральному стані, залишитися без підтримки сина. А адже ще й тема освіти постає дуже гостро.

Багато батьків наполягають на тому, що армія - це марна трата часу, небезпека і можливість отримати травми / негативні емоції / зміни в характері.

Давайте трохи докладніше розберемося в цьому серйозному питанні для більшості батьків синів-підлітків нашої країни: відправляти сина в армію чи ні? Служити чи ні? Відкосити чи ні?

Служити або відкосити? Ось у чому питання…

Відзначимо відразу, що однозначно дати одну відповідь для всіх батьків ми не зможемо, тому що у всіх ситуації різні, а це значить, що і підхід до вирішення цього питання теж повинен бути унікальним.Тем не менше, досить просто згадати, як часто в новинах на центральному телебаченні пропливають дійсно хороші і добрі новини? І скільки ефірного часу вони займають? Відповідь ви знаєте: дуже, дуже мало.

Адже хороші новини нікому не цікаві. Хороші новини ніхто не дивиться, а значить, що канал втратить свою аудиторію, якщо буде транслювати тільки хороші новини під час пікового активності своєї аудиторії. А кому це потрібно? - Вірно, нікому.

Тому наші новинні випуски наповнені самими моторошними і страшними новинами, які відбуваються в країні і світі. До речі, хотілося б відзначити, що не кожному слову репортерів можна вірити. І новини армії тут - не виняток, на жаль.

[Ads_color_box color_background = "# ededed» color_text = "# 424242"] Згадайте ви хоч один репортаж з новин Першого каналу про простому сільському хлопцеві, який відслуживши в армії Росії, і, отримавши не тільки звання молодшого сержанта, а й нову Військово облікову спеціальність для себе, після дембеля влаштувався працювати кранівником в гідну організацію в своєму рідному місті? І тепер його зарплати вистачає не тільки на те, щоб задовольнити свої потреби, але він ще також допомагає своїй родині всім, чим тільки може. Який прекрасний помічник у родині виріс! Якого чоловіка виховали! [/ Ads_color_box]

Або інший приклад. Син з військової родини, чиї батьки все життя віддали службі на кордоні нашої країни, тільки що закінчив строкову службу в армії і у нього беруть інтерв'ю. На питання журналіста про те, як йому служба, хлопчик відповідає в позитивному ключі і заявляє про своє бажання продовжити службу в рядах Збройних Сил Російської Федерації , Тим самим продовживши справу своїх батьків.

Після цього інтерв'ю беруть у його батьків - діючих офіцерів Російської Армії, які зірок з неба не ловили, а тихо і спокійно виконували свій військовий обов'язок все життя. І тепер вони всім журналістам розповідають про те, як пишаються своєю дитиною, який за останній рік дуже сильно змінився і стає справжнім чоловіком прямо у них на очах.

[Ads-quote-center cite = ]» Матері люблять своїх дітей більше, ніж самих себе »- говорив Старець Паїсій Святогорець

Скільки ще подібних ситуацій можна привести для того, щоб ви, дорогі читачі, усвідомили, що такі історії не викликають у телеглядачів настільки сильні почуття, як кадри з бомбардуваннями в Алеппо або прес-конференція новообраного президента США Дональда Трампа? Такі репортажі ніхто не робить, але це не означає, що подібних випадків у країні не проісходіт.Еще як відбувається! І не один, не два, а десятками і сотнями. Більше їх, ніж негативних історій з проявом неуставщіни в рядах армії Росії? Безумовно так!

Батьки! Коли ви говорите про те, що служити не потрібно, у нас народжується питання. Чому ви не вірите в свого сина? Чи є у вас підстави вважати, що він допустить знущання (які, можливо, так само є вашими необгрунтованими страхами)? Або ж на якій підставі ви не даєте йому шанс змінити свій характер, стати дисциплінованим, змінити світогляд? Звичайно, як мама, ви хочете захистити його від усіх небезпек цього світу, але дозвольте своєму синові зробити крок вперед, навчитися справлятися з труднощами, приймати дорослі і відповідальні рішення.

Спроба - не катування

Якщо серед вас є батьки, які приймають рішення відправити свою дитину на службу в армію, то ми підготували корисний чек-лист того, як можна вплинути на розподіл вищого сина в хорошу військову частину. При службі в якій ви, як батьки, будете спати спокійно, а вашого сина там будуть дійсно навчати військовій справі, а не провокувати і знущатися.

  1. Вивчіть відгуки про різних військових частинах серед ваших колег по роботі, друзів і знайомих, чиї діти або служать зараз, або вже відслужили. Додатковим джерелом відгуків може стати всеосяжне простір інтернету.
  2. Виберіть для себе 5-7 кращих військових частин, куди хотіли б віддати служити свого сина і запишіть їх собі на листочку.
  3. З цим списком і невеликим подарунком (або без останнього) їдьте на особисту зустріч з військкомом вашого населеного пункту, або того, звідки будуть закликати вашої дитини.
  4. Зустрітися і проведіть якісну бесіду з військкомом, в ході якої озвучте свій список побажань по військових частинах (з пункту 2).
  5. Може статися ситуація, що з вашого призовного пункту не відправляють призовників в ті частини, які ви вибрали. Тоді просто запитаєте воєнкома про те, що він може порадити і які альтернативи запропонувати?
  6. Прийдіть до спільного знаменника у виборі військової частини для свого сина і не забудьте нагадати про себе воєнкома за пару днів до призначеного в порядку сина терміну для того, щоб воєнком не забув розподілити вашого сина в потрібну військову частину.
  7. Якщо ж воєнком з яких-небудь причин відмовляється співпрацювати з вами (а такі, на жаль, бувають), то радимо з аналогічною пропозицією звернутися до начальника розподільного пункту (того місця, куди відвозять призовників з військкоматів).

PS Безумовно, в нашому чек-листі вся відповідальність кладеться на людський фактор, ми це знаємо і розуміємо. Але без цього ніяк! Є гарний вислів з цього приводу: зв'язку вирішують все. Так ось, в нашій країні, зв'язку вирішують все і навіть більше! Про це прийнято не говорити відкрито, але ми хочемо допомогти вам і вашому синові забезпечити хорошу, цікаву і корисну службу!

PS Якщо ваш син / друг / брат / улюблений все-таки вирішив йти служити, а прийшовши в частину зіткнувся з неуставщіной.Якщо його почали бити чи знущатися, то я раджу вам прочитати ось цю статтю , Яку я спеціально написав для родичів і близьких, чиї сини потрапили в біду.

[Tds_info] Якщо залишилися питання, сумніви і переживання - пишіть, задавайте, запитуйте в коментарях до запису! У всьому будемо розбиратися разом. [/ Tds_info]

З повагою до будь-якого прийнятого Вами рішення,

[Ratings]

Служити або відкосити?
І навіть той факт, що зараз служать всього один рік їх не бентежить, а лише навпаки змушує дуже виважено підійти до питання «служити або відкосити?
Давайте трохи докладніше розберемося в цьому серйозному питанні для більшості батьків синів-підлітків нашої країни: відправляти сина в армію чи ні?
Служити чи ні?
Відкосити чи ні?
Служити або відкосити?
Тем не менше, досить просто згадати, як часто в новинах на центральному телебаченні пропливають дійсно хороші і добрі новини?
І скільки ефірного часу вони займають?
А кому це потрібно?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация