Британці помирають від холоду

У «паливної злиднях» живе чверть населення країни

У «паливної злиднях» живе чверть населення країни

Померлу від холоду 38-річну матір чотирьох дітей Елейн Морралл знайшли в її будинку в Ранкорн. Жінка одяглася в пальто і шарф, але утеплення не допомогло. фото звідси .

Т

рагедія сталася ще в листопаді, викликавши резонанс в британських соціальних мережах . І відновивши давню дискусію про «паливної злиднях» (fuel poverty) - явище, поширеному в Сполученому Королівстві.

Як кажуть у нас, сибіряк не той, хто не мерзне, а той, хто тепло одягається. Ми, звиклі до міцних морозів і центрального опалення, з подивом дізнаємося, що офіційний Лондон до недавнього часу відносив до «паливним жебраком» 2,3 млн сімей - 10 відсотків населення. Це багато.

У 2015 році дані підкоригували - уряд визнав, що 4,5 млн домогосподарств не в змозі платити за тепло. Це дуже багато.

Однак опитування YouGov показав, що цифра ще вище - 6,3 млн або 24 відсотка домогосподарств. На мій погляд, це просто катастрофа.

Вважається, що до «паливної злиднях» призводять три фактори:

● низький дохід, який часто пов'язаний з абсолютною убогістю;

● високі ціни на паливо;

● низька енергоефективність будинку (низький рівень ізоляції і старі або неефективні системи опалення).

Як наслідок, у Великобританії різко зростає кількість смертей в зимові місяці. Управління національної статистики називає їх надмірними і вираховує по нехитрої методикою. Це різниця між числом смертей протягом чотирьох зимових місяців (з грудня по березень) і середнього числа смертей за попередню осінь (з серпня по листопад) і наступного літа (з квітня по липень).

В середньому щорічна надлишкова смертність на Туманному Альбіоні становить 25 тисяч осіб. Однак взимку 2008 - 2009 рр. через холод в будинках померло 36,5 тисяч британців. Але пік надлишкових смертей припадає на зиму 1999 - 2000 рр., Коли померло 48,5 тисяч «паливних жебраків».

як писала T he T elegraph , В черговий раз досліджуючи проблему, позаминулий зима теж не була теплою - в своїх неопалюваних будинках померло більше 40 тисяч британців.

Зрозуміло, це не означає, що люди замерзають, покриваючись інеєм. Ні, мова йде про тотальне зниження імунітету через пронизливого холоду - до надмірних смертям призводять, головним чином, респіраторні і серцево-судинні захворювання, а також грип.

Управління національної статистики спробувало встановити зв'язок між метеоумовами і смертями через «паливної бідності».

джерело

Чесно кажучи, мені не дуже зрозуміло, плюсова температура позначена праворуч або мінусова. Але навіть якщо значення негативні, то мова йде про падіння до якогось смішного значення, що досягає - 6 ° C.

Такі зими у нас вважаються занадто теплими. Ні, загартованими я б британців не назвав.

Елейн Морралл померла, тому що втратила роботу, і їй не було чим платити не тільки за тепло, але навіть за оренду квартири. Жінці просто не пощастило - влітку вона довго хворіла (лежала в реанімації) і пропустила візит до Департаменту праці та пенсій. Така недисциплінованість карається: аккаунт матері чотирьох дітей був закритий, і сім'ю позбавили допомоги.

Сім'я увійшла в статистику «паливних жебраків». А смерть Елейн Морралл в статистику надлишкових смертей, пов'язаних з холодом, не ввійшла - занадто рано померла. Треба було в грудні.

____________________

У нас, звичайно, теж вмирають від холоду - бездомні люди, яким ніде зігрітися. Але в квартирах через холодні батареї - рідкість, якщо не сказати, екзотика. Все-таки ми краще англійців пристосовані до зим. І дуже цінуємо тепло в своїх будинках.

Скрізь є свої проблеми - і у нас, і у Великобританії, і в будь-який іншій цивілізованій країні. Світ набагато різноманітніше, ніж прийнято вважати.



Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация