Брюс стерлінг - Найцікавіше в блогах


ДежаВю57 Вівторок, 30 Сентября 2014 р 5:17 ( посилання )

Брюс Стерлінг. Фото: Harry Cabluck / AP Photo


Американський письменник Брюс Стерлінг 11 вересня представив на «Стрілці» свою книгу «Епічна битва за Інтернет речей», видану Strelka Press. Його робота не про технології, які об'єднують предмети між собою, а про могутніх стейкхолдерів нової цифрової реальності, котрі багатіють і домінуючих за допомогою Інтернету речей. За зручністю і прогресивністю осетевленной побутової техніки, розумних будинків і розумних міст криється боротьба за владу, гроші і вплив. «Російська планета» записала основні тези лектора.


Читати далі Prostoserega Четвер, 06 Марта 2014 р 23:05 ( посилання )
Це цитата повідомлення Max_Joker оригінальне повідомлення

Брюс Стерлінг "Шизматриця"

Книга (анг.): Шизматриця (Schismatrix)
Автор книги: Брюс Стерлінг
Рік: 1985
механічне людство
Фантастичний жанр - дивний і важливий. Саме він дозволяє нам зануритися в вигаданий автором світ, який іноді абсолютно нереальний за своєю суттю, але все одно здатний заворожувати і представлятися таким, щоб в нього можна було повірити. Однак якщо ніякої віри в те, що відбувається немає - книга сподобатися апріорі не може (хоча завжди залишається шанс на шикарну подачу матеріалу); така доля як раз і спіткала кіберпанк від Брюса Стерлінга.
цитати:
"Репутація варто ризику."
"З якою швидкістю не біжи, все одно потягнеться за тобою минуле."
Вже на самому початку книги нерідко в голові виникали думки в дусі "все не те, все не так", оскільки "Шизматриця" допустила осічку практично відразу: я не опинився у владі сюжету і героїв. Втім, не все було так сумно; певні частини книги навіть сподобалися, але Стерлінга часом заносило зовсім в маячні степи, які абсолютно не сприймалися. Хоча хтось все це навіть "геніальністю" називає; доводиться згадувати, що, як відомо, на будь-яку продукцію (будь то книги або фільми) знаходяться шанувальники.
А адже в основу твору закладені хороші ідеї, які непогано розкривають людське прагнення механізувати все і вся, в тому числі і себе, але толково піднести тему не вийшло (а які можливості відкривалися перед автором!), Так само як і гідно вплести її в історію головного героя, Абеляра Ліндсея.
__________________
Щоб бути на крок попереду можливих проблем, необхідно дуже уважно ставитися до самого себе, і лікування на Мертвому морі як раз і є однією із ступенів до переоцінки власного життя.

Zetta_Starlec Вівторок, 20 Апреля 2010 р 15:31 ( посилання )


Брюс Стерлінг | «Zeitgeist (Дух часу)»



Зрозуміти Zeitgeist, зловити дух часу - ось запорука успіху шоу-бізнесмена Льохи Старліца, зумів організувати поп-групу з безголосих, але симпатичних дівчат, влаштувати промоушн, ​​відправити їх в турне по країнах і домогтися світової популярності. Тільки правильно вгадав він дух часу? .. Тим більше що часи змінюються, наближається рубіж тисячоліть ...
Автор книги, Брюс Стерлінг, один з батьків-засновників літературного кіберпанку, сам зловив дух часу, написавши постмодерністську фантасмагорію, закручуючи захоплюючий сюжет, в якому стикаються діячі шоу-бізнесу, спецслужби, терористи і контрабандисти, космічні супутники і духи, російські та гавайці, Пєлєвін і некрореалісти ...
уривок з твору:
... Молода жінка, що йшла повз кафе, помітила озбе, забарилася, полонена його красою, і врізалася в смугасте поліцейське загородження.
- Моя подружка Гонка мріє познайомитися з дівчатами з вашої «Великої Сімки», - повідомив Озбей вальяжно.
- Упевнений, що це можна буде влаштувати.
- Особливо їй подобається Француженка.
- У кожного є в «Великий Сімці» своя улюблениця, - погодився Старліц.
- Француженка сама обдарована, - розважливо промовив Озбей. - Вона майже співачка.
- У неї манера співачки з кафе з паризького Лівого берега, - підтвердив Старліц.
Вони дозволили піні в кавнику за традицією піднятися раз, другий, третій. Старліц радів, що вкрав у наближається зміни тисячоліть це рідкісне мить. Він цінував шанс перевести дух серед шуму відмираючого століття. Це йшло йому на користь, як киснева подушка.
Озбей зняв з пальника кавник з карбуванням і з перебільшеним завзяттям виконав ритуал наповнення чашок.
- Чому в «Великий Сімці» немає російської учасниці? - запитав Озбей, відставляючи кавник. - Адже тепер офіційно існує «велика вісімка». Разом з Росією.
- Дивна річ, - відгукнувся Старліц, приймаючи свою чашку. - Ніхто ніколи мене не питає, чому в групі немає російської дівчини. За винятком самих росіян.
- А ви не любите руських, містер Старліц?
- Чому ж, я їх обожнюю, будь ним порожньо, - ввічливо відповів Старліц. - Просто у російських неправильний комерційний підхід. Вони як і раніше думають, що поп-група повинна торгувати музикою ...

вкладення: 3787991_b.zip

Gatekeeper Середа, 27 Февраля 2008 р 14:27 ( посилання )

Джордж Оруелл жив за часів розквіту тоталітаризму. Його «1984» описує крайній випадок того, чим може стати комунізм або фашизм. Тотальний контроль особистості через якийсь аналог глобальної інформаційної мережі. "Великий Брат стежить за тобою". Страшилка для кількох поколінь.
... Privacy's been dead for years because we can not risk it. The only privacy that's left is the inside of your head. May be that's enough ...
(... Поняття "приватне життя" мертво вже довгі роки, тому що ми не можемо ризикувати їй. Вся приватне життя, яка залишилася - в твоїй голові. Може бути цього достатньо ...)
Це вже з фільму "Ворог держави". Кінець минулого століття, розповідь про те, як в самому (типу) демократичному державі в прямому сенсі слова людини заважають з брудом і в лічені дні відбирають все. При цьому користуючись сучасними комунікаційними і комп'ютерними технологіями.
"Розумні натовпи" Говарда Рейнгольдса я прочитав близько року тому. Непоганий текст, що описує наше сьогодення з точки зору вплив мобільної техніки і телекомунікація на повсякденне життя людини. Брюс "Голова" Стерлінг в своєму невеликому тексті Harvey Feldspar's Geoblog екстраполюють ситуацію далі і показує що може нас очікувати років так через десять. Подача цікава (оповідання йде в формі постінгом на блог від імені топового геоблогера). Технічні подробиці навряд чи можна назвати одкровеннями, але цікаво інше. Встромляючи в кнопки своїх мобільників і натаптивая на клаві і-мейли ми виробляємо інформації про себе. Багато інформації. Я думаю не менше, ніж отримував Великий Брат через екран ніколи не згасаючого телевізора. Причому без явної інтервенції в особисте життя людини.
По суті те, що викладено Стерлингом в Harvey Feldspar's Geoblog торпедує старі кіберпанковські тексти 80-х, ставлячи хрест на описаної в них можливості виграти війну між людиною і системою.
Кіберпанковські герой - хакер-одинак ​​- типаж йде в минуле. Герой нового часу, що наступає "розширеної реальності" - це перш за все той, хто вміє не залишати своїх слідів в інформаційному просторі. Симулякр, не тільки замітати сліди своєї операції по злому корпоративного сервера, але і спотворює цифрову версію свого життя протягом років. Цікава і толком ще не орати тема для фантастики - як залишитися непоміченим в наступаючому віртуальному просторі нового покоління ...
... в якому комунікації і комп'ютери стирають не тільки соціальні і географічні кордони. Вони руйнують і наш особистий простір.

Gatekeeper Вівторок, 20 Февраля 2007 р 22:50 ( посилання )

У батьків засновників кіберпанку в особі Вільяма Гібсона і Брюса Стерлінга теж є блоги.
Вільям Гібсон, за чутками, пересів на комп'ютер з друкарської машинки десь на рубежі століть, блог розміщується за адресою http://www.williamgibsonbooks.com/blog/blog.asp
мережеве життєпис із січня 2003-го.
Брюс "Голова" Стерлінг окопався на сайті легендарного журналу Wired на сторінці з багатообіцяючою назвою Beyond the Beyond: http://blog.wired.com/sterling/
Тут він досить активно висвітлює питання прогресу новітніх технологій та їх впливу на наше життя.
Гібсон, який видає один роман раз в три-чотири роки, небагатослівний і оновлюється не часто (шість-сім постів в місяць). Стерлінг - активний блогер, хто постить кожен день
Для тих, хто володіє аглицким і хоче бути в курсі життя класиків і сучасників - клікайте на посилання і знайдете контент.


Тільки правильно вгадав він дух часу?
Чому в «Великий Сімці» немає російської учасниці?
А ви не любите руських, містер Старліц?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация