Чарівник з "Поля чудес": Леоніду Якубовичу - 70 років

Фото: ТАСС / Віктор Борисов

Актор, володар премії "ТЕФІ", ось вже протягом майже 25 років незмінний ведучий розважальної передачі "Поле чудес" Леонід Аркадійович Якубович відзначає 70-річний ювілей.

Леонід Якубович став в прямому сенсі наступником Владислава Лістьєва, засновника шоу "Поле чудес" на Першому каналі. Формат програми був перейнятий в американців (Wheel of Fortune) і адаптований під глядача пострадянської епохи. Вперше "Поле чудес" з'явилося в ефірі 25 жовтня 1990 року. Рік по тому місце ведучого зайняв Леонід Аркадійович. У листопаді цього року передачі виповниться 25 років.

За ці роки музей "Поля чудес", стихійно створений через прагнення учасників обдарувати ведучого плодами то свого городу, то своєї творчості, поповнився п'ятьма тисячами експонатів. Тут можна знайти перший ящик, в якому виносили призи, костюми різних народностей і елементи спецодягу різних професій, які одягав Якубович, численні портрети, створені в самих непередбачуваних техніках.

Незважаючи на чверть століття, проведену за барабаном "Поля чудес", Якубович не відчуває себе втомленим від гри, і кожен раз входить в студію як в перший раз.

Фото: m24.ru/ Ігор Іванко

До круглої дати, до якої ювіляр ставиться скептично, в російський прокат вийшла сімейна комедія "Дідусь моєї мрії". Якубович виступив в цьому проекті не тільки автором сценарію, але і виконавцем головної ролі. Він і раніше з'являвся в кіно, проте в основному це були епізоди і камео. Ідея фільму народилася після того, як письменник Аркадій Інін прочитав оповідання, написане Якубовичем. На екранах "Дідусь" з'явився 16 липня.

Шлях Леоніда Аркадійовича до образу шоумена був непростий. У молодості працював на авіаційному заводі токарем, електромеханіком. Потім, отримавши середню освіту у вечірній школі, він вступив до Московського інституту електронного машинобудування, де грав у Театрі студентських мініатюр, а потім перейшов в Інженерно-будівельний інститут Куйбишева.

Під час навчання грав в команді КВН (до речі, з 2000 року і по теперішній час Якубович періодично запрошують в журі Вищої ліги КВН).

В середині 70-х працював на заводі імені Лихачова і в пусконалагоджувальних управлінні ЗІЛа. Цікаво, що Якубовича в результаті залучили більше ті машини, які здатні літати. У минулому році виповнилося двадцять років з моменту першого його польоту - самостійно піднявся в повітря на Як-18Т. Деякий час по тому освоїв ще шість типів літаків і навіть два вертольоти.

У 2002-му закінчив Калуське авіаційне училище, сертифікованих як пілот третього класу на літак Як-40.

Фото: ТАСС / Сергій Давидков

З ювілеєм Леоніда Аркадійовича привітав прем'єр-міністр Росії Дмитро Медведєв, повідомляється на сайті російського уряду. Медведєв зазначив талант актора і його чарівність.

"Вас, легендарного телеведучого, автора понад триста оповідань і монологів для естради, сценічних і театральних вистав, знають і люблять мільйони людей в нашій країні. Секрет такого великого успіху - у Вашому рідкісний талант, незвичайному чарівності, умінні кожен вихід в телеефір перетворити на справжній свято ", - йдеться у вітальній телеграмі.

сюжет: Персони

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация