Через скільки вивітрюється 1 літр пива з організму

  1. Загальні правила для любителів пива
  2. Безалкогольне пиво: як бути?

Багато людей часто вживають алкогольні напої, особливо люблять випити пивка. Причому приводів може бути маса: футбол, зустріч з друзями, свята, рибалка, та й просто після важкого робочого дня. А так як декому може здаватися, що пиво - це не такий вже і алкогольний напій (наприклад, в порівнянні з горілкою), то можна вжити навіть 2 пляшки, і шкоди особливого не буде. Але якщо завтра на роботу, на важливу зустріч або ж необхідно сісти за кермо, то виникає питання: скільки часу вивітрюється пиво з нашого організму? Для початку розглянемо, від чого ж залежать швидкість і ступінь сп'яніння.

Але якщо завтра на роботу, на важливу зустріч або ж необхідно сісти за кермо, то виникає питання: скільки часу вивітрюється пиво з нашого організму

Щоб дати відповідь на питання, скільки ж вивітрюється пиво, згадайте, скільки людина випила. Також величезну роль грає і якість того ж пива. Алкогольні напої, в яких міститься вуглекислий газ, вбираються в кров швидше. І чим менше градусів алкоголю (менше 10%), тим швидше він потрапить в організм, а пиво якраз підходить до цієї категорії. І не варто плекати ілюзій, що якщо в алкоголі мало градусів, то і організм його не відчує. Якщо взяти, наприклад, 1 л улюбленого багатьма напою - пива, то така доза рівносильна 400 гр вина або 100 гр горілки.

Деякі заспокоюють себе, купуючи пиво, змішане з яким-небудь напоєм (соком), думаючи, що алкоголь буде менше впливати на організм або те, що вивітрюється пиво швидше, але це помилка. Тому що відсоток алкоголю від цього не зменшується. І навіть якщо пити на ситий шлунок, то це просто уповільнить швидкість розчинення пива в організмі.

Ступінь сп'яніння залежить від особливості організму, від стану печінки, від ваги і навіть від емоційного стану. Наприклад, у худих людей, пиво, як і будь-який інший алкогольний напій, буде перероблятися в організмі довше, ніж у повних. Але, звичайно, можна розрахувати, через скільки вивітрюється алкоголь . Є деякі правила, які поширюються на всіх любителів цього пінного напою.

Загальні правила для любителів пива

Загальні правила для любителів пива

  1. Якщо вжили хоч одну пляшечку, то категорично забороняється водіння транспортного засобу, як мінімум 5-6 годин. І хоча може здатися, що водій вже тверезий "як скельце", будь-який алкотестер покаже, що рівень алкоголю в крові перевищує норму. Хоч запах від пива прибрати і можливо, але цим можна лише обдурити себе або інспектора ДАІ, але не свій організм або алкотестер. Тобто за скільки вивітрюється 1 пляшка пива, можна розрахувати.
  2. Якщо ж водій піддався спокусі і випив л пива, тоді в цей день краще просто не сідати за кермо. Через скільки вивітрюється л цього алкогольного напою? Мінімум через 12-15 годин, що просто унеможливлює водіння в цей день. Не кажучи вже про те, якщо доза була збільшена, наприклад, це дві пляшечки. Відповідно, і відповідь на питання, через який час можна сісти за кермо, буде відрізнятися. Адже за законодавством необхідно, щоб на один л повітря, що видихається доводилося максимум 0,16 мг етилового спирту.
  3. Не можна не згадати і естетичний вигляд водія. Коли на наступний день він буде сідати за кермо, то краще про всяк випадок зайвий раз перевірити зовнішній вигляд. Адже "пом'ятий" водій навряд чи буде викликати розчулення інспектора ДАІ, а скоріше, навпаки, одні лише підозри. Так навіщо зайвий раз потрапляти під них? Час вивітрюється швидше, ніж алкоголь з організму.

Час вивітрюється швидше, ніж алкоголь з організму

Не забувайте і про те, який вплив надає алкоголь на водія. Пам'ятайте, що одна пляшка пива - і людині вже складно буде визначати швидкість предметів, які рухаються. Якщо 1 л і більше (0,5-0,8 проміле), то очі починають погано реагувати на освітлення і, відповідно, на світлофор. Негативним фактором є і те, що, якщо випити хоча б один л пива, у водія кут огляду істотно знижується, а через це відбувається те, що водій перестає бачити те, що відбувається в інших частинах дороги. А випивши 2,5 літра (1,2 проміле) або більш, керувати будь-яким транспортом категорично забороняється. Вважається, що смерть відбувається після того, як в кров надходить 4-5 проміле, тому стежте за собою, вживаючи алкоголь.

Безалкогольне пиво: як бути?

Чи можливо сісти за кермо, випивши безалкогольного пива?

Начебто б, відповідь очевидна, але все не так просто. Справа в тому, що якщо дослідити склад пива, безалкогольного та містить алкоголь, то він практично нічим не відрізняється. Єдина відмінність його в тому, що в звичайному пиві відсоток алкоголю від 3%, а в безалкогольному - 0,5%. Зауважте, що алкоголь все-таки є. Хоча алкотестер і може показати 0,00 проміле, але він може показати і більше. Все залежить від того, яка фірма-виробник.

У будь-якому випадку відповісти на питання, за скільки виходить таке пиво, можна так: від 10 хвилин, і тоді можна сідати за кермо. Але знову ж таки кожен організм індивідуальний, і час може разюче відрізнятися. Причиною всьому є те, що в порожнині рота алкогольні пари ще не вивітрилися, тому алкотестер покаже більше нуля. Але припустимо, що людина дізналася, через скільки вивітрюється алкогольний напій, чи можна тоді сідати за кермо, випивши безалкогольного пивка?

http://youtu.be/UzLwYFSZUXg

Ризик того, що водій може перестати бути уважним за кермом, звісно, ​​є. Не варто забувати і про те, що можливе уповільнення швидкості його реакції на дорозі. Та й інспектора ДАІ, відчувши запах алкоголю, можуть попросити пройти тест на алкоголь, а при найгіршому варіанті ще й машину на штрафмайданчик відправлять, а водій поїде на експертизу. Кому зайвий раз хочеться ризикувати? Підсумок один - не розраховувати, за який час можна керувати транспортним засобом, а краще просто не вживати. Але якщо ви вже випили пива, то краще не сідати за кермо, навіть якщо воно безалкогольне.


УВАГА! Інформація, опублікована в статті, носить виключно ознайомчий характер і не є інструкцією до застосування. Обов'язково проконсультуйтеся з Вашим лікуючим лікарем!


Але якщо завтра на роботу, на важливу зустріч або ж необхідно сісти за кермо, то виникає питання: скільки часу вивітрюється пиво з нашого організму?
Через скільки вивітрюється л цього алкогольного напою?
Так навіщо зайвий раз потрапляти під них?
Безалкогольне пиво: як бути?
Чи можливо сісти за кермо, випивши безалкогольного пива?
Але припустимо, що людина дізналася, через скільки вивітрюється алкогольний напій, чи можна тоді сідати за кермо, випивши безалкогольного пивка?
Кому зайвий раз хочеться ризикувати?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация