Чи можна пити безалкогольне пиво за кермом

  1. Особливості безалкогольного пива
  2. Вплив на водіїв
  3. Рівні алкогольного сп'яніння
  4. Труднощі з ГИБДД

Серед любителів пінного напою склалося неоднозначне ставлення до   безалкогольному пиву Серед любителів пінного напою склалося неоднозначне ставлення до безалкогольному пиву . Одні вважають, що такий варіант поступається традиційним рецептам з точки зору смаку і аромату. Інші стверджують, що це не так і за смаковими властивостями безалкогольне пиво можна порівняти зі звичними сортами, які містять спирт. До того ж, прихильники безалкогольного пива в якості одного з основних аргументів призводять можливість вживання такого напою в тих ситуаціях, коли розпивання стандартного пива потрапляє під заборону. Наприклад, деякі водії часто радують себе пляшкою-другий в жаркий день, не чекаючи при цьому ніяких негативних наслідків. Але чи так це насправді і чи можна пити безалкогольне пиво за кермом?

Для того, щоб скорегувати свої сумніви - спробуйте скористатися нашим оригінальним безкоштовним калькулятором-алкотестером, а потім читайте далі:

Особливості безалкогольного пива

Існує думка, що безалкогольне пиво являє собою «газовану воду», яка завдяки смаковим добавкам набуває схожість із справжнім пивом. Виходить, що спирт в такому напої відсутній і тому його можна сміливо вживати кожному водієві - Пиволюб.

Насправді, така позиція - результат деякої необізнаності, бо більшість сортів безалкогольного пива спочатку виробляють за традиційною технологією і єдина відмінність полягає в тому, що на завершальній стадії процесу з нього видаляють спирт тим чи іншим способом. Однак ніякі сучасні технології не дозволяють повністю позбутися від алкогольної складової з звичайного пива, тому навіть в безалкогольному пиві спирт в деякій мірі присутній. Ця обставина обов'язково потрібно враховувати, розбираючись в питанні про те, чи можна пити безалкогольне пиво за кермом.

При цьому існує ряд певних сортів   безалкогольного пива   , Таких як Bavaria Malt Premium non alcoholic drink, які виробляють у відповідності зі спеціальною рецептурою, яка виключає присутність етилового спирту в принципі При цьому існує ряд певних сортів безалкогольного пива , Таких як Bavaria Malt Premium non alcoholic drink, які виробляють у відповідності зі спеціальною рецептурою, яка виключає присутність етилового спирту в принципі. Вживання будь-яких обсягів подібного пива повністю виключає будь-яку можливу концентрацію алкоголю в організмі, пов'язану з ними. Всі дані, зазначені виробником Bavaria Malt Premium офіційно підтверджені сертифікатом міжнародної організації Halal Feed and Food Inspection Authority (HFFIA) - таке пиво можна пити навіть мусульманам, ніякого харама!

Вплив на водіїв

Концентрація спирту в безалкогольному пиві в середньому не перевищує 0,5%. Це незначний показник, якщо врахувати, що для більшості алкогольних сортів він коливається в межах 3,5-5,5%. Однак навіть такою кількістю спирту нехтувати не слід, так як безпечне керування автомобілем в складних умовах сучасних міст, вимагає від водія концентрації уваги і адекватної реакції на події. У зв'язку з цим, здавалося б, рекомендується утриматися і не вживати безалкогольне пиво тим, кому найближчим часом має бути сідати за кермо.

Однак давайте розберемося в цьому питанні докладніше - як випливає з примітки до статті 12.8 Кодексу про адміністративні правопорушення РФ:

Адміністративна відповідальність, передбачена цією статтею і частиною 3 статті 12.27 справжнього Кодексу, настає в разі встановленого факту вживання викликають алкогольне сп'яніння речовин, який визначається наявністю абсолютного етилового спирту в концентрації, що перевищує можливу сумарну похибку вимірювань, а саме 0,16 міліграма на один літр повітря, що видихається повітря

Відомо, що зміст 1 проміле в крові людини відповідає 0,45мг / літр, що видихається. Таким чином, згідно з елементарної пропорції, 0,16 міліграма етилового спирту в повітрі, що видихається еквівалентно значенням 0,356 проміле в крові.

Відповідно, для того, щоб настала адміністративна відповідальність, автолюбитель повинен перевищити дані показники. Давайте розберемося з тим, як взагалі організм акумулює ці самі проміле. До того ж тут також немає нічого складного:

0,1 проміле в крові людський організм здатний акумулювати при вживанні 0,1 грама етилового спирту на кожен кілограм маси власного тіла.

Виходить, що для досягнення 0,356 проміле в крові середній чоловік вагою 70-80 кілограмів повинен одномоментно вжити 24-29 грамів чистого етилового спирту. Тепер давайте порахуємо, скільки безалкогольного пива потрібно влити в себе в один прийом, щоб значення даного кількості було дотримано. На кожні 100 грамів середньостатистичного безалкогольного пива припадає 0,5 грама алкоголю, відповідно, в кожній півлітрової банку його рівно 2,5 грама. Таким чином, для досягнення необхідної концентрації алкоголю в організмі середньостатистичному чоловікові потрібно одномоментно вжити не менше десяти банок безалкогольного пива, що становить 5 літрів. Це за тієї умови, що організм даної людини повністю засвоїть запропонований спирт. А як відомо, із загальної кількості випитого спирту в середньому в кров не потрапляє від 5 до 15% в залежності від індивідуальних особливостей організму і багатьох інших факторів.

Таблиця допустимих норм вживання різних алкогольних напоїв:

Вага людини Пиво (5%), м Сухе вино (10%), м Кріплене вино (20%), м Горілка, коньяк (40%), м Медичний спирт (96,5%), м 50 356 178 89 44,5 18,45 60 427,2 213,6 106,8 53,4 22,14 70 498,4 249,2 124,6 62,3 25,83 80 569,6 284,8 142, 4 71,2 29,52 90 640,8 320,4 160,2 80,1 33,21 100 712 356 178 89 36,9 110 783,2 391,6 195,8 97,9 40,59 120 854, 4 427,2 213,6 106,8 44,28

Слід зазначити, що з точки зору медичних працівників, організм здорового чоловіка виводить в середньому 0,1 проміле в годину. Показники жіночого організму нижче - всього 0,085 проміле в годину. У тому випадку, якщо ви є завзятим алкоголіком, ці показники можуть бути збільшені на 100%. Все це говорить нам про те, що буквально через кілька хвилин після одномоментного мегапріема п'яти літрів безалкогольного пива з вмістом спирту 0,5% концентрація алкоголю в крові і видихуваному повітрі буде в межах норми.

Рівні алкогольного сп'яніння

Сьогодні розвелося дуже багато експертів, які рекомендують не забувати про те, що організм різних людей по-різному реагує на алкоголь. З цієї точки зору деякі індивідууми навіть після 2 літрів міцного портеру почувають себе чудово, іншим же достатньо випити кухоль легкого лагера , Щоб відчути вплив парів спирту. При цьому якісь експерименти нібито показують, що навіть вживання 0,5 л безалкогольного пива може спричинити за собою ознаки легкого сп'яніння, проте посилань на подібні досліди мені знайти не вдалося.

Тому давайте звернемося з цим до такого документу, як « Федеральні правила польотів (США) 91.17: Алкоголь і пілотування », В якому опублікована наступна таблиця рівнів сп'яніння для пілотів.

Ефекти різного рівня концентрації алкоголю в крові людини:

Вміст спирту в крові, проміле Оцінка поведінки Порушення в поведінці 0.2-0.29 В середньому поведінку нормальне Приховані прояви, які можуть бути виявлені спеціальними тестами 0.30-0.59 средневираженних ейфоріяРасслабленіеОщущеніе радостіГоворлівостьПоніженіе стриманості Концентрація 0.6-0.9 Притуплення ощущеніяРасторможенностьЕкстравертность РассужденіеГлубіна сприйняття Периферичне зреніеПріспособленіе зіниці до світла 1.0-1.9 над-експрессівностьПеременчівость емоційГнев або печальНеістовостьСніженіе лібідо РефлексиВр мя реакцііОсновние моторні навикіСпособность до контролю руху (з'являється хитка хода) нечленороздільні речьЕрекція (у чоловіків, тимчасово) Імовірність тимчасового алкогольного отруєння 2.0-2.9 СтупорПотеря здатності до поніманіюОслабленіе здібностей до ощущеніюВероятность втрати свідомості Тяжке порушення моторікіПотеря сознаніяПотеря пам'яті 3.0-3.9 Сильне пригнічення функцій центральної нервової сістемиПотеря сознаніяВозможность смерті Контроль над мочеіспусканіемДиханіеЧувство рівноваги (повна втрата) Серцебиття 4.0 -5.0 Повна втрата контролю за поведеніемПотеря сознаніяВероятность смерті ДиханіеСердцебіеніеКонтроль над рухом зіниць (ністагм)> 5.0 Високий ризик отравленіяВозможность смерті

Як ми можемо побачити з таблиці, мінімальний рівень сп'яніння, при якому можуть бути будь-які приховані прояви, виявити які допоможуть спеціальні тести становить від 0,2 до 0,29 проміле. Менша концентрація не дозволить зовсім знайти будь-яких відхилень у поведінці людини.

Зізнаюся чесно, ніколи не зустрічав тих унікумів, які здатні випити 5 літрів безалкогольного пива за один присід. Сумніваюся в існуванні подібних любителів пива в принципі. Однак пару-трійку банок такого напою протягом години можуть випити багато. Як ви вважаєте, який зміст алкоголю виявиться після цього в їх крові ?! Якщо дотримуватися формули, то близько 0,1 проміле. Однак тут варто врахувати той факт, що за це досить тривалий час практично весь алкоголь буде практично повністю перероблений організмом природним чином. Це говорить про те, що будь ви пілотом - ви спокійно змогли б пройти будь-які випробування і отримати будь-які допуски до управління літальним апаратом навіть після вживання декількох банок безалкогольного пива поспіль.

Труднощі з ГИБДД

Вирішуючи для себе питання про те, чи можна пити безалкогольне пиво за кермом, не можна забувати і про можливі проблеми з законом. Як я вже говорив вище, за діючими нормативами допустимий вміст спирту в крові водія складає не більше 0,356 проміле. З огляду на вкрай низький вміст спирту в безалкогольному пиві, можна стверджувати, що помірне вживання такого напою серйозно не вплине на рівень алкоголю в крові. Так, навіть після випитої залпом стандартної гуртки безалкогольного пива присутність спирту в організмі не виявляється, при цьому будь-яких зовнішніх реакцій, які говорять про присутність алкоголю в організмі і зовсім не буде спостерігатися.

Такий стан справ залишає водіям повну свободу вибору. Перешкодити вам вживати безалкогольне пиво за кермом може тільки громадська думка, яка досить категорично до всього, в назві чого зустрічається «пиво». Однак подібна точка зору не витримує критики, адже вміст спирту в звичайному квасі становить близько 1,5%, в кефірі та інших кисломолочних продуктах спирту міститься від 1,2 до 2,5%. Виходячи з цього можна зробити висновок про те, що сп'яніти вживаючи квас або кефір простіше приблизно в три рази. Проте, ніхто вас ніколи не засудить за розпивання вищевказаних напоїв керування транспортним засобом.

Відповідно до пункту 2.7 Правил Дорожнього Руху:

вживати алкогольні напої, наркотичні, психотропні чи інші одурманюючі речовини після дорожньо-транспортної пригоди, до якого він причетний, або після того, як транспортний засіб був зупинений на вимогу співробітника поліції, до проведення огляду з метою встановлення стану сп'яніння або до прийняття рішення про звільнення від проведення такого огляду

Але і тут варто відзначити, що безалкогольне пиво офіційно відноситься до безалкогольних напоїв, хоча про це мало хто знає. Так, наприклад, дозволена реклама безалкогольних сортів пива, якою вміло користуються виробники , Крім того, вам запросто продадуть безалкогольне пиво в будь-якому вітчизняному супермаркеті після 23.00 (зрозуміло в тому випадку, якщо каса не управляти скажена і залишилася поза доводів «тітка Клава»). Тому ви спокійно можете вживати безалкогольне пиво навіть в тому випадку, якщо причетні до ДТП або в будь-який інший з перерахованих в правилах ситуацій.

Непорозуміння з співробітниками ДІБДР також цілком можливі в тому випадку, якщо ви проїжджаючи повз екіпажу будете гордо розпивати безалкогольне пиво . Однак подібні казуси пов'язані лише з зовнішньою схожістю оформлення тари звичайного пива і нулевки. При цьому існує ймовірність, що інспектор змусити вас дихати в трубку алкотестера , Який в результаті видасть йому результат в межах похибки.

Отже, чи можна пити безалкогольне пиво за кермом? З точки зору закону вживання даного напою допустимо. Ніяких наслідків, крім можливого розлади шлунка це не викличе. Однак не варто провокувати співробітників ДПС на можливі реакції, демонструючи їм банку безалкогольного пива .

Про те, коли ви п'єте ви безалкогольне пиво за кермом, або засуджуєте така поведінка - пишіть в коментарі ! Також переходите до обговорення питання в нашу групу Вконтакте !

Більше матеріалів по темі:

Але чи так це насправді і чи можна пити безалкогольне пиво за кермом?
Як ви вважаєте, який зміст алкоголю виявиться після цього в їх крові ?
Отже, чи можна пити безалкогольне пиво за кермом?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация