Чи ходять вагітні в православну церкву, що не можна робити

  1. Вагітність і відвідування вдома Божого
  2. Чи можна вінчатися вагітної в церкві
  3. Вагітність і хрестини
  4. Думка церкви про вагітних на похоронах

У житті кожної людини час від часу відбуваються певні зміни. Особливо це стосується жінок: є певні дні місяця, під час яких жінкам заборонено відвідувати храм. Також є такий період як вагітність, з яким теж пов'язана велика кількість різних забобонів і прикмет. Багато жінок задають питання про те, чи можна вагітним ходити до церкви?

Багато жінок задають питання про те, чи можна вагітним ходити до церкви

Вагітність і відвідування вдома Божого

Є різні думки про те, чи варто жінкам в положенні ходити до церкви. Багато аргументи не витримують жодної критики, особливо церковної. Православ'я не визнає ніяких забобонів і прикмет. Церква підтримує тільки віру в Бога. У той же час віра в забобони вважається гріхом.

Раніше багато хто пояснював заборона на відвідування церкви вагітної тим, що її намагалися вберегти від чужих очей. В даний час єдиною причиною, чому вагітним не можна ходити до церкви може бути лише наявність кровотечі після пологів або 40 днів після викидня. Воно повинно припиниться після 40 днів. Далі для жінки проведуть певний обряд введення в храм.

До іншим протипоказань відвідування церкви можна віднести:

  • небажання самої вагітної відвідувати храм;
  • фізичний стан вагітної, часом буває, що жінці прописаний постільний режим і їй складно перебуває тривалий час в церкві;
  • токсикоз або індивідуальна непереносимість запахів.

До неприємних відчуттів можна віднести і те, що тривалий час перебування на ногах може викликати набряки. У такому випадку варто присісти і відпочити. Також замкнутий простір і велике скупчення людей може спровокувати виникнення головного болю, запаморочення. Саме тому варто брати з собою воду і спазмолітики. Пам'ятайте, що головне завдання в цей період - здоров'я малюка.

Вагітні можуть приходити в дім Божий лише для того, щоб поставити свічку, сповідатися, причаститися або отримати благословення. Для них не обов'язково відстоювати служби.

Часто в церкві можна почути і певне слово, яке називає вагітну. Як в церкві називають вагітну жінку? Це слово «непраздно». Воно означає, що жінка перебуває в стані протилежному святкування. До неї завжди ставилися з певною обережністю і обережністю, адже вона носить і береже нове життя.

Корисні статті:

ПРИРОДА НЕ ТЕРПИТЬ безсоромність. Академік Д.С. ЛІХАЧОВ.

- Ми країна без звернення до іншого. Ось що я чув від одного емігранта, який приїжджав до Росії: «Ви знаєте, що у вас замінило звернення до іншої людини? Слово «ну». Завжди до нас звертається екскурсовод і каже: «Ну, підемо ...», «Ну, зараз будемо обідати ...» Постійне «ну ... Читайте далі ЧУДО ВІРИ Саша був в чеченському полоні - 5 років; два роки його - не годували; відчували на ньому прийоми рукопашного бою; його кілька разів - розстрілювали, стріляли майже в упор, але так і - не змогли розстріляти !!! У 1995 році - перша чеченська війна. Я був командиром штурмової групи, а з ... Читайте далі просто хрещений Просто хрещений - це коли в твоїй машині висять ікони, але ти куриш в цьому ж автомобілі і вимовляєш мат (молитву дияволу) і хулу на Господа! Просто хрещений - це коли ти відвідуєш Храм Божий тільки на Великдень і Рождество.Просто хрещений - це коли суть Великодня заключа ... Читайте далі

У вас є телеграм? Якщо так, тоді вам сподобається наша православна група в Телеграма: https://t.me/molitvaikona , Заходите, ми чекаємо Вас!

Чи можна вінчатися вагітної в церкві

Раніше вступ в інтимний зв'язок до шлюбу вважалося величезним гріхом. У сучасному світі цього вже не надають такого великого значення. Бувають всякі ситуації в житті і одна з них - це коли наречена вже в положенні. Одна справа, коли молодята просто узаконюють свої відносини, але що ж робити, якщо вони вирішили повінчатися?

Багато священнослужителів кажуть, що не тільки можна, а й треба. Саме з вінчання необхідно починати своє подружнє життя. Термін вагітності абсолютно не має ніякого значення. Хоча церква також визнає і ті шлюби, які були зареєстровані в РАЦСах і не вважає їх блудливими. Святі отці кажуть про те, що вінчання дає родині певну благодать і відкладати з цим обрядом не варто. Перед його проведенням Вам варто сповідатися і причаститися. Крім того, вінчання проводитися тільки над хрещеними.

Вагітність і хрестини

Буває таке, що з яких-небудь причин вагітна не хрещена, а виявляє бажання, щоб цей обряд провели над нею. В даному випадку це необхідно зробити. Така процедура дає особливий дар людині, допомагаючи йому духовно народиться заново. Ніяких заборон для вагітної немає. А що робити якщо Ви в положенні і Вам запропонували стати хрещеною матір'ю.

Можна вагітної хрестити чужу дитину в церкві? Відповідь на це питання повинна дати сама вагітна. Церква не забороняє їй брати участь в даному обряді. Але вона може відчувати певні незручності:

  • тривалий процес,
  • перебування на ногах велику кількість часу,
  • тримання на руках «нелегкого» маляти,
  • специфічні запахи під час обряду.

Багато, для уникнення даних неприємностей, запрошують священика додому і там проводять обряд хрещення. Так що приймати рішення повинна тільки вагітна, з огляду на всі негативні і позитивні сторони.

Думка церкви про вагітних на похоронах

У житті кожної людини можуть відбуватися як приємні, так і засмучують її моменти. Часом одне життя з'являється, а з іншого ми прощаємося. Багато людей кажуть, що втрачаючи близьку людину, нам в замін Господь дарує щось більш цінне. Думка про присутність жінки в положенні на похоронах разнестороннее. Повинні враховуватися не тільки необхідність присутності, а й моральне, а також психічний стан вагітної.

Так як цей захід не особливо приємне, то воно може завдати шкоди. Священнослужителі кажуть про те, що вагітність не є протипоказанням метою участі в похоронах. Вони говорять про те, що Господнє Благословення дарується тим, хто не забуває своїх померлих предків і родичів. Йти на такий захід варто з добрих спонукань, а не з примусу.

Теж стосується і ставленням до присутності вагітних в церкви і на кладовищі. Багато «знаючі» бабки говорять про те, що присутність на похоронах і цвинтар може негативно вплинути на вагітну жінку, а також її дитини. Священнослужителі кажуть про те, що все це не має ніякого підтвердження.

Вони говорять про те, що ходити на цвинтар чи ні повинен вирішувати чоловік самостійно. Якщо такий похід викликає майбутньої матері негативні емоції, а також переживання, то варто відмовитися від нього. Жінка в положенні повинна отримувати якомога більше позитиву, так як від її емоційного стану залежить і стан дитини.

Є такий вислів, що вагітність - це не хвороба, а стан душі і тіла. Перед прийняттям будь-якого рішення щодо відвідання того чи іншого місця варто прислухатися до своїх відчуттів. Якщо Ви сумніваєтеся, то відкладіть похід або захід. Адже в першу чергу Ви повинні замислюватися про здоров'я Вашого малюка.

Господь завжди з Вами!

один голос

В одному жіночому монастирі вибирали ігуменю. Стара ігуменя померла, а нову треба було вибрати самим сестрам. Були запропоновані кандидатури трьох черниць, які, на думку сестер, гідні були зайняти місце ігуменьі.Пока сестри в трапезній підраховували голоси (талонч ... Читайте далі "АЛЬОША - ЛЮДИНА БОЖИЙ" Черга хвилювалася - всім треба їхати, а в автобусі все менше і менше місць. Поглядали на молоденьку вагітну російську. Підтвердити, що чи, її вперед? А якщо самим не вистачить квитків? Ні вже, хай сидить дома, а не роз'їжджає зі своїм животом! І коли, нарешті, черга дійшла ... Читайте далі цибулина Жила-була одна баба злюща-презлющая, і померла. І не залишилося після неї жодної чесноти. Схопили її чорти і кинули в вогняне озеро.А Ангел-Хранитель її варто та й думає: «Яку б мені таку чесноту її пригадати, щоб Богу сказати». Згадав і каже Богу: ... Читайте далі 7 секретів ЩАСТЯ ВІД Афонського Свято І СТАРЦІВ Напевно, немає на землі такої людини, яка не мріяла б стати щасливим. Але уявлення про щастя у кожного своє. Хтось бачить щастя в матеріальному достатку і багатстві, хтось в успіху і популярності у оточуючих, кому-то для щастя не вистачає другої половинки, до ... Читайте далі

Багато жінок задають питання про те, чи можна вагітним ходити до церкви?
Як в церкві називають вагітну жінку?
Ось що я чув від одного емігранта, який приїжджав до Росії: «Ви знаєте, що у вас замінило звернення до іншої людини?
Одна справа, коли молодята просто узаконюють свої відносини, але що ж робити, якщо вони вирішили повінчатися?
Можна вагітної хрестити чужу дитину в церкві?
Підтвердити, що чи, її вперед?
А якщо самим не вистачить квитків?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация