Чи можна вагітним безалкогольне пиво - коротко і ясно

Якщо коротко і ясно, то немає. А ось, чому «ні», збовтати розповість нижче ...

Якщо коротко і ясно, то немає

Почнемо з того, що пиво, насправді, не є повністю безалкогольним. Насправді, напій містить невелику дозу етанолу: від 0,02 до 0,5, рідше - 1%.

При цьому, згаданий ефект досягається ціною погіршення смакових якостей кінцевого продукту, який, як правило, має дуже мало спільного з повноцінним пивом, але бувають і приємні винятки.

Відповідно, як для досягнення самого ефекту, так і для повернення напою подібності пива використовується ряд хімікалій, в купе з штучними ароматизаторами та смаковими добавками (не вірите - прочитайте список інгредієнтів, дрібненькими буквами на банку).

Як ви самі розумієте, вплив ноу-хау сучасної хімічної промисловості на організм вагітної жінки і її майбутньої дитини, фактично, не передбачуваний. Більш того, навіть у цинічних виробників умовно деалкоголізірованних напоїв не піднімається рука тестувати свою продукцію на представниць даної цільової аудиторії.

З огляду ж на чужорідність згаданих хімічних компонентів, з високою часткою ймовірності, можна очікувати появи у майбутньої матері алергічних патологій, особливо небезпечних в перші 13 тижнів формування плоду.

Таким чином, безалкогольне пиво не тільки не захищає організм від отримання додаткової дози етилового спирту, а й є потенційно небезпечним при вагітності на ранніх стадіях. Остання обставина автоматично виключає можливість вживання даного напою і при плануванні вагітності.

Згодом, ризик негативного впливу безалкогольного пива на організм дещо зменшується, проте, сумнівні органолептичні якості подібних напоїв не варті того, щоб навіть самим найменшим чином ставити під удар ваше сімейне щастя.

Шановні пані, давайте міркувати логічно. Припустимо, що популярна на сьогоднішній день мюнхенська теорія, згідно з якою пиво (в тому числі і безалкогольне) підвищує лактацію, відповідає дійсності. Тобто, завдяки вживання цього умовно безалкогольного напою, що годує мамі не треба буде турбуватися щодо можливості зникнення молока. А тепер подумаємо про те, що це буде за молоко.

Перш за все, воно буде насичено викликають алергію хімічними сполуками, які така багаті цікавлять нас напої. Далі, разом з ним в організм дитини потрапляє нехай невелика, але тим не менше сама, що ні на є справжня доза етилового спирту.

На довершення картини, разом з таким молоком ваше чадо отримає неабияку порцію пивних газів; а що таке гази для грудничка, не мені вам розповідати.

Отже, підіб'ємо підсумки. Безалкогольне пиво з найменшим ризиком для себе і дитини можна вживати після завершення ранній стадії вагітності. Однак, буде краще, якщо вдасться цього уникнути.

Знайшли помилку або є що додати? Виділіть текст і натисніть CTRL + ENTER або натисніть сюди . Спасибі за ваш внесок у розвиток сайту!

Знайшли помилку або є що додати?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация