Чи можна вагітним безалкогольне пиво

  1. Безалкогольне пиво - міфи і правда про нешкідливість
  2. Алкоголь в безалкогольному пиві
  3. Шкідливі речовини в складі безалкогольного пива
  4. Пивні дріжджі в безалкогольному пиві
  5. Наявність в безалкогольному пиві вуглекислого газу
  6. Закуски до безалкогольному пиву
  7. висновок:

Вагітність для дівчат - це не тільки радість очікування майбутньої дитини, але і період найжорстокішого фізичного і морального стресу Вагітність для дівчат - це не тільки радість очікування майбутньої дитини, але і період найжорстокішого фізичного і морального стресу. Особливо важко переносять такий стан ті, хто опинився в «положенні» вперше. Тому не дивно, що іноді у них виникає гостре непереборне бажання розслабитися, відволіктися. Деяка частина майбутніх мам бачить таку можливість у вживанні різноманітних спиртних напоїв, проте всім достеменно відомо, що алкоголь в цей час категорично протипоказаний. Таким чином, в якості альтернативи жінки віддають свою перевагу безалкогольному пиву . Цей напій багато хто називає нешкідливим, вважаючи, що його вживання не тягне за собою негативних наслідків. Але чи так це насправді і чи можна вагітним безалкогольне пиво?

Безалкогольне пиво - міфи і правда про нешкідливість

Безалкогольне пиво багато хто схильний відносити до категорії нешкідливих напоїв. Прихильники даної точки зору пояснюють таку позицію тим, що в цьому продукті практично повністю або повністю зовсім відсутня спирт. Адже саме алкоголь вважається головним негативним фактором, через який лікарі рекомендують утриматися і не вживати спиртні напої в період вагітності. Тому при поверхневому погляді на проблему може здатися, що включати безалкогольне пиво в раціон жінок в положенні цілком допустимо.

Але варто глибше вивчити тему, і з'ясовуються нюанси, з урахуванням яких остаточний висновок стає вже не таким однозначним. Так, медики виділяють чотири вагомих доводи на користь того, щоб відмовитися вживати безалкогольне пиво:

  1. Вміст спирту. Поширена думка про те, що такий пінний напій зовсім не містить алкоголь помилково. Спирт в більшості сортів присутній. Правда в дуже малих кількостях - не більше 0,5%.
  2. Можливий зміст в складі напою різноманітних штучних речовин - підсилювачів смаку, консервантів , Стабілізаторів і т.д.
  3. Вплив пивних дріжджів на жіночий організм.
  4. Висока концентрація вуглекислого газу, який може справити негативний вплив на стан шлунково-кишкового тракту.

Давайте докладніше розглянемо кожен з чотирьох пунктів з урахуванням думки професіоналів в найрізноманітніших галузях знань. Такий підхід дозволить сформувати об'єктивну точку зору і дати достовірну відповідь на питання про те, чи можна вагітним безалкогольне пиво.

Алкоголь в безалкогольному пиві

Отже, в безалкогольному пиві присутній алкоголь. Але в якій кількості? Бути може, концентрація спирту настільки мала, що на це навіть не варто звертати уваги? Залежно від сорту, технології приготування і інших особливостей даний показник коливається в межах від 0 до 0,5%. Деякі джерела, в тому числі всесвітньо відома «Вікіпедія», стверджують, що вміст спирту в безалкогольному пиві може досягати 1,5%.

Однак відповідно до чинного ГОСТу Р 51174-2009 зміст в безалкогольному пиві спирту не може перевищувати 0,5%.

Що підтверджує опублікована на нашому сайті стаття « Безалкогольне пиво », В якій зібрано достатню кількість сортів, що знаходяться у продажу на території Російської Федерації.

Для здорової дорослої людини це, звичайно ж, дрібниця - така кількість спирту в крові ніяк не позначається на фізичному стані і розумовому процесі. Однак плацента абсолютно не затримує алкоголь, таким чином, спожитий жінкою спирт потоком крові доставляється в навколоплідної рідини, де вільно циркулює близько двох годин. У перші три місяці плід особливо схильний до впливу спирту. І якщо розрахувати кількість алкоголю, отриманого плодом, до його загальної маси - вийде не так уже й мало. Крім того, ацетальдегід - продукт розкладання алкоголю, також може завдати непоправної шкоди майбутній дитині.

Таким чином ми приходимо до висновку про те, що сорти безалкогольного пива навіть з незначним вмістом алкоголю неприпустимі для вживання вагітною жінкою. При цьому, якщо виходити з цієї логіки, то також не в якому разі не можна вживати такі продукти, як квас (вміст алкоголю в якому коливається від 0,7 до 2,6%) і кефір (вміст спирту в якому потенційно може становити до 2 , 25%, але в продажу, як правило, знаходиться кефір з вмістом від 0,2 до 0,7%). Однак, з якихось причин, вживання цих напоїв не тільки не протипоказане сучасною медициною, але навіть рекомендується вагітним жінкам на постійній основі.

Потрібно відзначити, що існували і існують розхожі думки про вживання кефіру і подібних йому напоїв, таких, як кумис та айран, під час вагітності. Пов'язано це саме з вмістом в їх складі спирту. Наприклад, академік РАМН доктор медичних наук Федір Григорович Углов стверджував, що схвалення медициною вживання кефіру вагітною матір'ю і дитиною в дитячому віці веде до алкоголізації населення країни.

Відповідно, якщо дотримуватися правила про неприпустимість утримання будь-якої кількості спирту в продуктах, необхідно повністю відмовитися від кисломолочних напоїв спиртового бродіння, квасу і безалкогольного пива. При цьому варто зауважити, що існують сорти безалкогольного пива з повною відсутністю алкоголю в своєму складі, наприклад - Bavaria Malt Premium non alcoholic drink з вмістом алкоголю 0,0%, що підтверджено відповідним сертифікатом. Виходячи з цієї логіки, Bavaria Malt абсолютно безпечно для здоров'я майбутньої дитини.

Шкідливі речовини в складі безалкогольного пива

В Інтернеті дуже поширена думка, відповідно до якого в безалкогольному пиві міститься величезна кількість шкідливих хімікатів. Для того, щоб в цьому аспекті поглянути на питання про те, чи можна вагітним безалкогольне пиво, рекомендуємо ознайомитися з основними технологіями його виробництва. Існує кілька основних технологій приготування безалкогольного пива:

  1. Найдешевший і найпростіший неякісний спосіб - розведення пивного сусла водою, з подальшою карбонізацією (насиченням вуглекислотою) отриманої рідини;
  2. придушення бродіння , Наприклад, шляхом зниження температури;
  3. Випарювання спирту. Спирт починає кипіти при набагато нижчих температурах, ніж вода, цим і користуються технологи - елементарно випарівая спирт за допомогою підвищення температури пива, приготованого стандартним способом. Однак смак такого пива також змінюється не в кращу сторону;
  4. Діаліз або мембранна фільтрація - найпрогресивніший спосіб, який використовують, наприклад, при виготовленні пива «Балтика 0». При цьому варіанті зварене звичайним способом пиво пропускають через половолоконной мембрану, завдяки чому пиво позбавляється від молекул спирту в своєму складі.

Таким чином, ми можемо помітити, що ніяких додаткових хімічних добавок, крім вуглекислоти, при видаленні спирту в безалкогольне пиво не додають. Відповідно, в тому випадку, якщо спочатку пиво або пивне сусло не було збагачено різноманітними хімікатами, то і кінцевий продукт - безалкогольне пиво на цьому етапі буде від них вільно.

Будь-які хімікати можуть додати вже перед безпосереднім розливом. Але, як правило, на етикетці про це інформації не міститься і про наявність подібних речовин ми можемо тільки здогадуватися. Як і про наявність подібних компонентів в будь-якому іншому, на перший погляд абсолютно нешкідливе, продукті, наприклад, хліб.

Пивні дріжджі в безалкогольному пиві

Варто відразу зазначити, що в переважній більшості випадків безалкогольне пиво піддають процесам   фільтрації   і   пастеризації Варто відразу зазначити, що в переважній більшості випадків безалкогольне пиво піддають процесам фільтрації і пастеризації . Результатом цих процесів є повна відсутність мікрофлори, в тому числі дріжджів, в готовому напої. Незважаючи на це, серед безалкогольних сортів пива існують нефільтровані і непастеризовані різновиди, такі, як Erdinger Weissbier Alkoholfrei і Paulaner Hefe-Weisbbier NON-ALCOHOLIC.

Ціна на такі дослідження досить висока і становить близько 150 рублів за пляшку об'ємом 0,5 літра. Однак наявність дріжджів ви можете виявити тільки в складі невеликого числа досить дорогих напоїв.

У більшості випадків вживання пивних дріжджів вельми позитивним чином впливає на жіночий організм, існують навіть спеціальні лікарські засоби, наприклад, у вигляді таблеток. Але в деяких випадках пивні дріжджі можуть викликати алергічні реакції та інші напасті. Тому, перед тим, як їх приймати під час вагітності, варто проконсультуватися з лікарем.

Відповідно, в тому випадку, якщо вам з яких-небудь причин протипоказані пивні дріжджі - краще відмовитися від вживання нефільтрованого безалкогольного пива під час вагітності, віддаючи перевагу фільтрованим сортам.

Наявність в безалкогольному пиві вуглекислого газу

Пиво, безалкогольне, в тому числі, відноситься до газованих напоїв, які категорично протипоказані в період вагітності. Висока концентрація вуглекислого газу стає причиною проблем з травленням, провокує здуття живота і навіть шлункові кольки. Подібні явища можуть негативно відбитися на здоров'ї майбутньої дитини, в першу чергу, на стані шлунково-кишкового тракту.

Потрапляючи в шлунок, вуглекислий газ починає розпирати його стінки, що не дає, в свою чергу, нормально йому скорочуватися і функціонувати в стабільному режимі. Та частина газу, яка потрапляє далі в кишечник, порушує перистальтику, що може привести до поносу або, навпаки, запору.

Загалом, все це характерно для будь-якого організму, в тому числі чоловічого. Однак в період вагітності краще утриматися від подібних ексцесів і не робити зайвих навантажень на свій організм. Крім того, вуглекислота може викликати сильну печію, яка і без того часто мучить вагітних жінок.

Виходом з даної ситуації буде повне видалення вуглекислого газу з напою, шляхом його помішування. Відкриття пивної банки або пляшки призводить до зниження тиску в системі, що, в свою чергу, змушує вуглекислий газ залишати рідина. Тому навіть без додаткових дій відкрите пиво через деякий час буде повністю вільне від вуглекислоти. Але пити таке пиво чи не пити - вирішувати тільки вам!

Закуски до безалкогольному пиву

Багато любителів пива з числа прекрасної половини людства насправді є «любителями пива» в лапках. Справа в тому, що деяка частина жіночої пивний аудиторії вживає цей напій зовсім не заради нього самого, а лише для того, щоб насолодитися різноманітними закусками до пива . Рано чи пізно вони повністю асоціюють пиво з улюбленими ласощами і бажають відкрити чергову банку або пляшку тільки на рівні рефлексу, в передчутті насолоди смачними стравами.

Однак зайве вживання більшості закусок до пива може суттєво зашкодити організму. Справа в тому, що велика частина таких закусок містить в собі надмірну кількість солі, яка цілком може викликати набряк, затримуючи в організмі рідину. Наслідки таких набряків можуть бути гнітючими, особливо на заключних стадіях вагітності.

Крім того, деякі поширені нині закуски і зовсім таять в своєму складі безліч різноманітних хімікатів, які абсолютно неймовірним способом можуть вплинути на здоров'я майбутньої дитини.

Тому намагайтеся не зловживати подібними речами. Використовуйте в якості закуски тільки натуральні продукти, наприклад, якісні сири, відварене м'ясо, птицю або ракоподібних. Уникайте різних сухариків, чіпсів, солоних горіхів, копченої та в'яленої риби і м'яса.

висновок:

Таким чином, для того, щоб повністю виключити небезпеку від вживання безалкогольного пива під час вагітності, слід вибирати тільки фільтровані сорту, алкоголь в яких відсутня повністю, при цьому випускати весь міститься в них вуглекислий газ. Закушувати потрібно виключно натуральними продуктами, що не містять надмірну кількість солі. Про те, доставить вам задоволення розпивання напою подібним способом обов'язково пишіть в коментарі - передавайте свій досвід майбутнім мамам! Сподіваємося, що в цій статті ми досить детально розібрали для вас питання про те, чи можна вагітним жінкам вживати безалкогольне пиво!

Більше матеріалів по темі:

Але чи так це насправді і чи можна вагітним безалкогольне пиво?
Але в якій кількості?
Бути може, концентрація спирту настільки мала, що на це навіть не варто звертати уваги?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация