Чи можна вагітним ходити до церкви, на цвинтарі, на похорон і чому не можна?

  1. Церква
  2. кладовище
  3. похорон
  4. Хрещення

Вагітність для кожної жінки є непростим періодом

Вагітність для кожної жінки є непростим періодом. В один момент жінка стає оповита різними забобонами. Жінкам забороняють стригтися, різати їжу ножем, користуватися голками і безліч інших речей. Чи можна ходити вагітній жінці до церкви?

Церква

Звичайно ж, вагітним ходити до церкви можна.

Є повір'я, що вагітній жінці не можна приходити до церкви, тому що їй краще сховатися від чужих недобрих очей. Будь храм притягує до себе злих і нечестивих людей, вони сидять на паперті і просять милостиню, є кілька скандальні і грубі служителі церкви, які прибирають свічки.

У церкві можна зустріти фанатиків, які критикують будь-якої людини, який, на їхню думку, перехрестився не належним чином . Всі ці люди можуть надати поганий вплив на вагітну жінку. З цієї причини вагітній жінці краще вибрати для відвідування маленьку і відвідуваних церква, де зустріч з такими людьми зведена до мінімуму.

Деякі люди вважають, що вагітній жінці не можна ходити до церкви, тому що їй буде важко вистояти службу. Але якщо людині важко, йому дозволено сидіти на лавці в церкві. Якщо стало важко від запаху ладану, можна навіть вийти. Тобто, як такого, категоричної заборони на відвідування церкви немає. Будь-яка жінка за своїм станом судить, чи готова вона відвідати церкву чи ні.

Священики вважають, що якщо вам говорять про те, що вагітній не можна ходити до церкви, то це, швидше за все, забобони. А церква забобони не схвалює.

Вагітній жінці не тільки можна, але навіть і потрібно ходити до церкви, адже в цей період вона чиста перед Богом. Але дуже важливо звертати увагу на свій стан. Якщо жінка відчуває слабкість, їй важко йти до церкви, то вона може і не ходити.

Більш того, вважається, що якщо жінка під час вагітності ходила до церкви, то дитина не буде боятися священиків і церковних обрядів.

Таким чином, відповідь священиків, ходити до церкви під час вагітності або не ходити, вирішує сама жінка, з огляду на безліч причин. Ніяких заборон для цього не існує.

Обмеженням може послужити тільки період відразу ж після пологів або після викидня. Вважається, що під час кровотечі жінці не можна приходити до церкви.

до змісту ↑

кладовище

Відвідування кладовища для вагітної жінки не бажано, але і не заборонено.

Пов'язано це з тим, що жінка може відчувати стрес. Часто люди, які прийшли на кладовище, журяться за померлою близькою людиною. Бачити такі страждання майбутній мамі небажано. Крім того, вона сама може почати переживати про смерть близької їй людини. Стрес може негативно позначитися на стані здоров'я жінки.

Крім того, існує припущення про те, що у малюка поки що немає ангела-хранителя і вагітної не можна з'являтися на кладовищі, тому що є можливість не вберегти малюка від злих сил. Але це не більше, ніж домисли. Адже у мами є ангел охоронець і він захищає обох.

За бажанням жінки, на кладовищі ходити, звичайно ж, можна. Ніяких строгих заборон для цього немає.

до змісту ↑

похорон

Приходити на похорон вагітній жінці також не бажано, причина в цьому все та ж, це можливий стрес. Він може негативно позначитися на стані майбутньої мами і навіть викликати викидень.

Але якщо ви вважаєте, що ні коли не пробачите собі, що не проводили близького родича або друга в останню путь, то краще - нікого не слухати, а вчинити так, як велить серце.

Вагітна жінка може відвідувати похорони, але не зобов'язана це робити. Якщо вона відмовиться, ніхто не може її засудити за це.

З точки зору релігії, нічого не заважає жінці ходити на цвинтар і на похорон . Але необхідно врахувати, що на похоронах може виникнути стресова для жінки ситуація. Тому, слід уважно стежити за станом жінки і по ситуації. Звичайно ж, найкраще буде уникнути стресу. Адже саме стрес негативно позначається на стані здоров'я вагітної жінки.

Священики не бачать нічого такого, що б заважало вагітній жінці піти на похорон і проводити в останню путь свого близького родича.

до змісту ↑

Хрещення

Ходити до церкви на хрещення в цікаво положенні - звичайно, можна.

Ніякими правилами це не заборонено. Вагітна жінка також може стати хрещеною матір'ю малюка. Але слід враховувати, що хресні батьки беруть на себе відповідальність за дитину.

Але слід враховувати, що хресні батьки беруть на себе відповідальність за дитину

Звичайно ж, є забобони, згідно з якими вагітній жінці нічого робити на кладовищі або в церкви. Але ці забобони не схвалюються священиками. Якщо вагітна жінка хоче відвідати церкву, значить, так треба. Якщо вагітна жінка хоче проводити в останню путь померлого людини, значить, це необхідно. Відвідувати могили померлих людей теж дуже важливо для вагітної жінки. Якщо у неї є така потреба, то вона може це зробити і це ніяк не вплине на неї і на малюка, також не забороняється вагітним жінкам ставити свічки за упокій близьких родичів і друзів.





Поділитися з друзями:

Чи можна ходити вагітній жінці до церкви?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация