Чи можна вагітним ходити на цвинтар

  1. думка церкви
  2. думка езотериків
  3. думка лікарів
  4. Чи можна вагітним ходити на цвинтар в церковні свята
  5. розумна альтернатива
  6. Правила поведінки на кладовищі для вагітних

Зміст статті

Зміст статті

Хочете відвідати покійних родичів, але чекаєте швидкої появи малюка на світ? Боїтеся пересудів і інших неприємностей, пов'язаних з таким вчинком? У цій статті ви дізнаєтеся про те, чи можна вагітним ходити на цвинтар. Приємного читання!

У давнину наші предки були впевнені, що вагітній жінці не те що на кладовищі - за ворота виходити не слід. В наші дні багатьом людям ця заборона може здатися смішним забобоном, проте, як показує багатовіковий досвід, від таких прогулянок найкраще відмовитися, інакше від підступів цвинтарних привидів та іншої нечисті може постраждати не тільки майбутня мати, але і її ненароджена дитина.

Питання про те, чи можна ходити на цвинтар вагітній жінці, найчастіше пов'язаний з безліччю забобонів. Відкидаючи їх, скажу так - все, що пов'язано з «виглядом» смерті здатне викликати сильні переживання, стрес, категорично протипоказані жінці «в положенні».

Одна з прикмет «чи можна вагітним ходити на цвинтар» - часте відвідування кладовища може викликати викидень або народження мертву дитину. Розглянемо думки церкви, езотериків, лікарів з цього приводу.

думка церкви

Церковнослужителі переконані, що поминання покійних друзів, родичів, відвідування кладовища є обов'язком живих, тому це можна робити і вагітним жінкам - суворого заборони тут немає. Такий вчинок повинен виходити від чистого серця, але не з примусу.

думка езотериків

Щодо питання «чи можна вагітним ходити на цвинтар на похорон», думки церкви і езотериків-практиків трохи розходяться. Існують дві основні причини, чому професіонали не рекомендують відвідування цього місця в період виношування дитини.

  • Душа, недавно вилетіла з тіла покійного, знаходиться в світі живих рівно дев'ять днів. У цей період вона може підшукувати для себе нове місце проживання. Вважається, що переселитися в уже народженої людини душа не зможе, зате в зароджується плід - цілком спокійно. Це ж твердження відноситься до мертвим, чиє тіло вже давно віддано землі
  • Відомо, що цвинтар - місце, де відбувається безліч чаклунських обрядів негативної спрямованості. Сильні псування, прокляття, вроки залишають свій слід на «місцях сили» (де чаклун найчастіше виконує вищевказані обряди), тому його дуже просто «причепити до себе». Жінка в положенні має підвищену чутливість до негативу, цілеспрямовано наведена магічним шляхом, тому на неї дуже просто навести порчу або пристріт, навіть не усвідомлюючи цього.

думка лікарів

З психологічного боку відвідування кладовища є стресом для будь-якої людини. Лікарі вважають, що вагітній жінці з мінливої ​​психікою краще уникати подібних стресів, хвилювань, переживань.

Думка психологів щодо питання «чи можна вагітним ходити на цвинтар» наступне. При крайній необхідності - провідати когось із померлих родичів, слід максимально звести спілкування «нанівець» зі скорботними друзями, близькими. Спокій, умиротворення, стриманість допоможуть ліквідувати можливий стрес в самому зародку. Не потрібно зациклюватися на дрібницях, косих поглядах! Приберіть недовірливість, а якщо не виходить - утримайтеся від відвідування кладовища «до кращих часів».

Чи можна вагітним ходити на цвинтар в церковні свята

Чи можна вагітним ходити на цвинтар в церковні свята

Великдень для померлих (Радоница, Батьківський день) - православне свято, під час якого живі приносять на місця поховання родичів гостинці, наприклад, квіти, лампадки, паски.

Альтернатива питання «чи можна вагітним ходити на цвинтар в поминальний день» наступна - підіть у церкву, поставивши свічку за упокій. Допускається замовлення поминальної панахиди. Інший варіант - подайте жебракові милостиню у вигляді пасхального хліба, попросивши його пом'янути нині покійних родичів.

Як було зазначено вище, церква не висуває строгих заборон проти відвідування кладовища, тому питання «чи можна вагітним ходити на цвинтар і забиратися, на Трійцю, на Великдень (Батьківський день)» практично відпадає.

Існує ряд богослужінь (Хресний Хід, полуночница, Заутреня на Великдень, Божественні літургії), під час яких дозволяється тільки стояти. Це досить складно для вагітних, які перебувають на пізніх термінах виношування. Допускається приходити на кілька годин для освячення пасок, яєць і т.д.

Зверніть увагу! З цілей безпеки вагітної жінки і її плоду, священики не рекомендують ходити на цвинтар в період Червоної гірки, Великодня. Основна причина - велике скупчення підпилих людей, що загрожує зараженням респіраторними / вірусними інфекціями.

розумна альтернатива

Якщо самопочуття вагітної жінки залишає бажати кращого, рекомендується відкласти поїздку, не їхати через силу. Це ж стосується внутрішнього передчуття - керуйтеся власними емоціями, відчуттями, особливо, якщо ви хочете побути наодинці біля могили покійного. Сходіть до церкви, можете згадати близького іншим способом, наприклад, приносячи пожертви. Після того, як народите дитини, можете відправитися на кладовище - людини все одно вже не повернути.

Правила поведінки на кладовищі для вагітних

Все-таки вирішили відправитися на кладовище? Тільки кілька простих рекомендацій допоможуть вам витримати цю нелегку поїздку.

Найголовніше правило - ніколи не надягайте на похорон яскравий одяг, вибирайте предмети гардероба приглушених тонів (сірий, чорний, білий). Не відкривайте ноги - стануть в нагоді штани, довга спідниця. Закрите взуття, головний убір - обов'язкові аксесуари.

Під час перебування на кладовищі поводьтеся спокійно, стримано - це допоможе уникнути зайвого стресу. Не залишайте сміття після себе, не торкайтеся до речей померлого, особливо, якщо перебуваєте на пізніх термінах вагітності.

Езотерики радять не дивитися вагітної пильно в очі іншим скорботним, так як це сприймається як виклик, і, як наслідок, пристріт. Прийшли на могилу - запаліть свічку, поминаючи покійного.

Рада не тільки для вагітних. Ніколи не пийте, не їжте в безпосередній близькості від свежевскопанной могили. Для поминальних обідів існують спеціальні місця.

Проходячи по кладовищу, поводьтеся адекватно - щоб не стати на могили, що не стрибайте через них. Цим ви порушите вічний сон інших мертвих, що загрожує додатковими проблемами. Взагалі, не чіпайте чужі поховання, якщо ніхто не просить це робити.

Щось упустили з особистих речей? Чи не нагинатися, підбираючи предмет, нехай краще залишиться там. Якщо це важлива річ, залиште небіжчику «відкуп» - цукерки, квіти і т.д.

Після дотику до землі, ретельно вимийте руки і взуття - такий підхід допоможе уникнути можливих «прив'язок» від сутностей, які можуть пов'язати за вами.

В якості оберега візьміть червону вовняну нитку, шнурок або стрічку, а потім обв'яжіть навколо шиї, пояса або зап'ястя руки. Цей спосіб допоможе відштовхнути будь-яку негативну енергію, що для вагітних вкрай важливо, оскільки у них істотно ослаблене енергетичне поле. Також чудово, якщо в одязі жінки в положенні присутні металеві деталі, такі як шпилька або шпилька. Якщо в потрібний момент під рукою не виявилося ні червоних ниток, ні металевих речей, можна в якості оберега просто вивернути навиворіт нижній одяг або зав'язати шнурки на взутті потрійним вузлом.

Хочете дізнатися ще більше цікавої інформації? Тоді слідкуйте за нашими оновленнями. Миру і добра!

Боїтеся пересудів і інших неприємностей, пов'язаних з таким вчинком?
Щось упустили з особистих речей?
Хочете дізнатися ще більше цікавої інформації?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация