Чи можна вагітним пити безалкогольне пиво

  1. чим корисно
  2. чим шкідливе
  3. Чи можна пити вагітним і скільки
  4. Як правильно вибрати

Відставання в розвитку плода, проблеми з травною, серцево-судинної та нервової системами - ось далеко не повний список побічних ефектів, спровокованих вживанням мамою пива. Але все справа в алкоголі і чи можна вагітним пити безалкогольне пиво? Відповіді на ці та інші питання дають медики і спеціальна література. Давайте шукати їх разом.

чим корисно

Навколо безалкогольного пива завжди була маса суперечок, хоча на прилавках магазинів воно коштує вже кілька десятків років. Одні вважають його панацеєю, в той час як інші називають сурогатом, якого слід уникати. Хто з них має рацію? Давайте розберемося, заглянувши в історію і процес його виробництва.

Робити «безалкоголки» почали в 70-х рр. минулого століття. Якраз в цей час пивовари багатьох країн почали активно розробляти нові рецепти всіма улюбленого напою без алкоголю. Причина банальна: занадто багато стало відбуватися автомобільних аварій з вини нетверезих водіїв.

У процесі роботи було отримано два способи виготовлення пива, які, до речі, користуються популярністю до цих пір. В рамках першого йому не давали добродити. В рамках другого - алкоголь просто випарювали.

Обидва способи мають право на життя і практично не впливають на смакові якості напою. Існує думка, що при випаровуванні алкоголю може змінюватися його структура, але вчені про це мовчать. У будь-якому випадку, результатом роботи фахівців люди залишаються задоволені. Відсоток алкоголю в безалкогольному пиві зазвичай не перевищує позначки в 0,5% (в кефірі, до речі, до 1,5%).

Напій хорошої якості, зроблений з натуральних компонентів, незалежно від методу усунення алкоголю, корисний жінкам. Напій хорошої якості, зроблений з натуральних компонентів, незалежно від методу усунення алкоголю, корисний жінкам

У ньому є похідні ячменю і солоду, які збагачені кальцієм, фосфором, магнієм, амінокислотами, вітамінами групи В. А це:

  • успішна робота мозку і поліпшення пам'яті;
  • позитивний вплив на органи зору і рівень гемоглобіну;
  • міцний сон, гарний настрій, психічну рівновагу;
  • захист слизових від збудників і міцний імунітет;
  • активізація кишкової мікрофлори і здоров'я шкіри.

В ході лабораторних досліджень було встановлено, що безалкогольне пиво, як і червоне вино, благотворно впливає на роботу серцево-судинної системи і знижує ризик розвитку недуг. Але і це ще не все.

Японські вчені нещодавно встановили, що цей безалкогольний напій здатний мінімізувати ризик розвитку ракових клітин. Правда, дослідження проводилися на мишах, яким вводили препарати з канцерогенною активністю, проте, тоді були отримані хороші результати. Залишається лише сподіватися, що згодом вони будуть використані в фармакології та медицині.

Останнім аргументом на користь безалкогольного пива можна вважати його низькокалорійний (31 кКал проти 45 кКал в звичайному і вище).

чим шкідливе

Пиво низької якості виготовляється з порушенням процесу виробництва, внаслідок чого в ньому з'являються шкідливі речовини: консерванти, природні фітогормони, схожі з жіночими. Перш за все, вони негативно позначаються на здоров'ї чоловіків, коли у тих з'являються пивні животики, зникає лібідо, змінюється тембр голосу. Ці ж консерванти впливають і на жінок, провокуючи гормональний збій.

До того ж, в безалкогольному пиві є алкоголь. Просто процес його виробництва ще не настільки ідеальний, щоб повністю його виключити. І нехай майбутня мама негативного впливу не помітить, але зростаючий вразливий організм - цілком, адже він забирає половину шкідливих і корисних речовин від матері. До того ж, в безалкогольному пиві є алкоголь

З цієї причини на ранніх термінах, десь до 13 тижнів вагітним пити напої навіть з мінімальним відсотком алкоголю категорично заборонено. Якщо дуже хочеться, згадайте, що в цей період відбувається закладка внутрішніх органів і систем крихти і додайте сюди 0,25% алкоголю, які йому забезпечені, і Ви зрозумієте, як все небезпечно.

До речі, в «безалкоголки» як стабілізатор піни вводиться кобальт. Це небезпечне токсичну речовину, відсоток вмісту якого перевищує допустиму для людини дозу в 10 разів. Що в підсумку? Ризик розвитку запалень в шлунку і стравоході, ослаблення серцевого м'яза і постановка «під удар» мотора нашого організму.

Інші причини для відмови:

  • «Хімія» - кажуть, що «живе» пиво, може стояти не більше 3 днів. Пляшкове ж, або банкове залишається свіжим протягом декількох місяців. Яким чином? Завдяки добавкам, що продовжує термін його придатності та негативно впливає на організм вагітної, особливо в першому триместрі.
  • Сечогінний ефект. Майбутні мами дуже залежні від дамської кімнати, так як плід мимоволі здавлює внутрішні органи, але це не єдиний фактор. У людей, які страждають на сечокам'яну хворобу, продукти з сечогінним ефектом можуть спровокувати рух каменів з нирок, а це найсильніша біль.
  • Набряклості. Пиво з солоною рибкою, чіпсами і сухарики - про це деякі можуть тільки мріяти. Зробивши ковток, складно зупинитися, а даремно. У третьому триместрі такі ласощі загрожують появою набряків, які негативно впливають і на стан матері, і на стан плода.
  • Здуття і коліки. Вони з'являються після всіх газованих напоїв. Причому страждає від них не тільки мама, але і її малюк в утробі.
  • Ризик розвитку онкології. Підвищується, якщо жінка вживає неякісне пиво, в складі якого багато шкідливих добавок.

У жінок в цікавому положенні навіть безалкогольне пиво може викликати викидень, відшарування плаценти, передчасні пологи. Противники алкоголю стверджують, що корисні властивості «безалкоголки» перебільшені, так як таким чином маркетологи просто намагаються продати продукт. Чи так це насправді? Покаже час, ну а поки: що робити, якщо дуже хочеться? У жінок в цікавому положенні навіть безалкогольне пиво може викликати викидень, відшарування плаценти, передчасні пологи

Чи можна пити вагітним і скільки

Відгуки майбутніх мам на форумах суперечливі. Всі сходяться на думці, що якщо до вагітності в пиві жінка собі не відмовляла, його хочеться і потім. Чи можна? Хтось стверджує, що в безалкогольному немає нічого поганого. Пили, пробували, а потім народили здорову і міцного малюка.

Були й ті, хто стверджував, що дитину планували, тобто відмовляли собі в задоволенні не лише протягом 9 місяців, але також за півроку до зачаття, а народили з патологіями, нехай і незначними. Кому з них вірити і як бути?

В ідеалі, важливо повністю відмовитися від продуктів з вмістом алкоголю в момент виношування плоду. Майте на увазі, що з організму матері алкоголь виводиться в 2 рази швидше, ніж з організму крихти, надаючи в результаті на нього страшніше вплив.

В першу чергу, страждає його мозок і нервова система. До того ж, діти матерів, які зловживали таким напоєм, недобирають у вазі, а також ризикують мати проблеми з фертильністю у майбутньому. В першу чергу, страждає його мозок і нервова система

Виняток можуть становити лише випадки, коли бажання побалувати себе «холодненьким» неймовірно велике, нав'язливе. Деякі медики радять його вгамувати, інакше воно ризикує перерости в апатію, депресію і негативним чином позначитися на стані здоров'я матері і малюка. Перед вживанням лише важливо вивчити склад напою, щоб не піддавати себе додатковому згубній дії через присутність в ньому шкідливих речовин.

Можна зробити пару-трійку ковтків, але не раніше, ніж у другому триместрі. Максимальна доза - 1 пляшка (0,33 л) раз в 2 - 3 місяці, але краще не захоплюватися.

Як правильно вибрати

Щоб нанести мінімальної шкоди організму, слід звертати увагу на:

Що стосується марок, то добре зарекомендувало себе пиво «Балтика 0», про що свідчать російські і міжнародні нагороди, присвоєні йому. З більш дорогих брендів - «Erdinger», «Buckler» і т.д.

Підсумовуючи все вищесказане, хочеться відзначити, що виношування дитини - величезна відповідальність. Не забувайте про це і не зловживайте забороненим. Зрештою, чекати часу, коли можна, не так вже й довго!

Але все справа в алкоголі і чи можна вагітним пити безалкогольне пиво?
Хто з них має рацію?
Що в підсумку?
Яким чином?
Чи так це насправді?
Покаже час, ну а поки: що робити, якщо дуже хочеться?
Чи можна?
Кому з них вірити і як бути?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация