Чи можна змінювати обручки на нові

  1. Прикмети і забобони пов'язані з обручкою
  2. Чи можна носити обручки до весілля?
  3. Чи можна поміняти кільце після весілля на інше?
  4. Якщо шлюб освітлений церквою
  5. Що робити якщо кільце вкрали або воно загубилося?

Споконвіку обручку вважалося символом взаємної любові і щасливого шлюбу. З ним пов'язано безліч народних прикмет. Якісь із них відомі, інші - ні. Наприклад, вам, швидше за все, знаєте, що не можна міряти чужі обручки або що падіння колечка в момент надягання на палець судженого (судженої) - не до добра. Питання, чи можна міняти обручки на нові, менш відомий. Це керівництво допоможе вам розібратися в ньому. до змісту ↑

Прикмети і забобони пов'язані з обручкою

Про весільні прикраси є безліч прикмет, які знає кожна майбутня наречена. Наприклад, його не можна нікому віддавати міряти - як перед одруженням, так і після. Впустити ювелірний виріб, до того, як надіти на палець - означає розставання або довгу розлуку. Якщо таке трапилося, радять протягнути крізь кільце нитка, яка заздалегідь готується свідками. Вважається, що нитка має увібрати в себе негативні ознаки. Після завершення одруження нитка коштує спалити.

Якщо ви знайшли обручки виріб - доля підготувала для вас швидке заміжжя або одруження. Однак залишати таку знахідку не варто, і тим більше носити її. Краще переплавьте виріб в іншу прикрасу. Вважається, що купувати кільця потрібно з гладкою поверхнею, тоді шлюб буде «гладким» (без сварок) і щасливим. Але багато дівчат воліли б надіти на палець виріб, що має дорогоцінний камінь.

Але багато дівчат воліли б надіти на палець виріб, що має дорогоцінний камінь

Крім загальновідомих, існує багато інших прикмет, про які знають не всі. При виборі та купівлі обручок часто виникає ряд питань. Наприклад, чи варто приймати батьківські прикраси? Яке кільце може грати роль весільного? Якщо молодята вирішили прийняти в дар батьківські заручні вироби, це принесе удачу тільки в разі щасливого батьківського шлюбу. Ідеально буде, якщо ними вже відсвяткувала срібне весілля. Так, віддаючи ювелірні вироби своїм дітям, батьки образно передають естафету міцною і дружньою сімейного життя.

Так, віддаючи ювелірні вироби своїм дітям, батьки образно передають естафету міцною і дружньою сімейного життя

Якщо ж тато з мамою не жили душа в душу, то слід добре подумати, перш ніж приймати такий подарунок. Однак, згідно з деякими прикметами, молодята в будь-якому випадку не повинні надягати кільця батьків, навіть якщо їх переплавили. Це принесе молодій сім'ї проблеми і безліч сварок, які не приведуть шлюб ні до чого хорошого. Тому кожна пара, в залежності від ступеня забобонності, сама вирішує, приймати в дар батьківські ювелірні вироби чи ні.

Вдалий випадок - якщо прикраси дістануться майбутнім нареченим від золотих ювілярів. Це можуть бути, наприклад, бабуся і дідусь, які прожили разом довге щасливе сімейне життя. Дуже жорстоко «обходяться» з новими власниками весільні кільця, що дісталися від вдів і розлучених. Такі подарунки краще не приймати, це може спричинити повтор нещасливого сценарію минулих власників.

до змісту ↑

Чи можна носити обручки до весілля?

Відповідь на це питання неоднозначна. Молодята часто цікавляться, чи допускається носити весільні кільця до одруження. Деякі прикмети дозволяють це робити, а інші ні. Наприклад, якщо ви зайшли в ювелірний магазин і придбали там нову прикрасу, то його носити до весілля дозволяється. А ось, якщо виріб залишилося від минулого заміжжя / одруження, то нове весілля грати з ним не варто. Залиште на пам'ять або ж здайте в скупку.

до змісту ↑

Чи можна поміняти кільце після весілля на інше?

Багатьох хвилює питання про те, чи дозволяється змінювати заручні прикраси на нові. Однозначної відповіді немає. Якщо ваш шлюб цивільний або ви провели церемонію розпису в РАГСі, то поміняти пізніше виріб дозволяється. Таке бажання зазвичай виникає, коли рішення про покупку було прийнято пізно, і молодята не змогли відшукати те, що їм дійсно подобається. Вважається, що ювелірні вироби, надіті на пальці молодих в стінах РАГСу, несуть в собі якусь особливу силу, але багато і після їх зміни спокійно живуть душа в душу.

до змісту ↑

Якщо шлюб освітлений церквою

Ставлення до зміни обручального вироби після процедури вінчання в церкві трохи інше. Оскільки кільце - це «серце» вашого шлюбу, який був закріплений на небесах, то міняти його вкрай небажано. Також не варто вінчатися кільцями, які вже хтось одягав. Тому купувати потрібно виключно нові вироби. Винятком можуть стати хіба що батьківські прикраси, але тільки якщо мама і тато вже відзначили срібне весілля. Також вдалим рішенням буде прийняття кілець дідуся і бабусі, якщо ними був пройдений рубіж золотого весілля.

до змісту ↑

Що робити якщо кільце вкрали або воно загубилося?

Як же бути, якщо прикраса було загублено або вкрадено? В такому випадку слід придбати такий же виріб в тому ж магазині або замовити дублікат в майстерні. Ну, а якщо вам просто захотілося мати більш оригінальна прикраса, можете купити бажану річ і носити на іншому пальці. Обручки ж залиште на безіменному пальці як символ шлюбу. Не варто давати долі привід для перевірки вашої сім'ї на міцність.

Чи можна поміняти кільце після весілля на інше?
Наприклад, чи варто приймати батьківські прикраси?
Яке кільце може грати роль весільного?
Як же бути, якщо прикраса було загублено або вкрадено?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация