Чи можна пити за кермом безалкогольне пиво

  1. Читайте також
  2. Думка наркологів і експертів
  3. Для отримання корисної інформації для водіїв

Багато водіїв порівнюють безалкогольне пиво з квасом або газованою водою, тому без особливого сорому можуть випити келих - другий за кермом. Насправді це питання стає особливо гостро для сучасних наркологів, оскільки навіть мінімальна доза спиртного може тільки нашкодити здоров'ю, стати причиною серйозних проблем на дорозі. Саме тому так важливо розібратися, чи можна вживати безалкогольне пиво за кермом, або найкраще утриматися від подібних експериментів?

Читайте також

Читайте також

Багато водіїв порівнюють безалкогольне пиво з квасом або газованою водою, тому без особливого сорому можуть випити келих - другий за кермом

Чи можна вживати безалкогольне пиво за кермом

Думка наркологів і експертів

Співробітники ГИБДД гостро відчувають перегар в машині, тим більше підтвердити стан алкогольного сп'яніння можна, скориставшись спеціальним приладом під назвою «Алкотестер». Таке мобільне пристосування точно підкаже, скільки проміле етанолу міститься в крові водія. Якщо реальний показник перевищує допустимі межі норми, не виключено позбавлення водійських прав, штраф на велику суму, великі проблеми з чинним законодавством.

Безалкогольне пиво за кермом - небезпечне явище, а результат для водія непередбачувані. Щоб зрозуміти, чого боятися, необхідно знати, скільки проміле спирту міститься в такому, здавалося б, нешкідливий напій. Загальноприйнятий показник етанолу - не більше 0, 2%, але, як показує практика, в реальності присутня більший відсоток фортеці, який якраз і фіксує алкотестер. Тому, перш ніж прийняти безалкогольне пиво за кермом, необхідно кілька разів подумати про наслідки, перевірити ще раз і запідозрити недоброчесних виробників подібної продукції.

Відомі випадки, коли алкотестер не визначав жодного проміле після вживання такого безалкогольного напою, то також не виключена чітка фіксація процентного співвідношення етанолу в крові. До того ж після випивки присутній перегар, який відразу ж видає питущого водія. Можна навести кілька красномовних прикладів, які дозволяють пити "нулівку", а потім сідати за кермо. Якщо вибрати «Балтику», показник алкоголю 0,03 проміле, а «Clausthaler» - не більше 0,05 проміле. Такий несуттєвий рівень спиртного алкотестер не розпізнає, тому можна випити і трохи розслабитися перед дорогою.

Однак при розпиванні безалкогольного пива є певні обмеження, які поширюються на спиртовмісні речовини. Якщо водій напередодні приймав ліки на спиртовій основі або соки зі спиртовим концентратом, то стан алкогольного сп'яніння вже очевидно. Отримані організмом проміле підсумовуються, і алкотестер швидко визначить присутність в крові етанолу. Тому, перш ніж сісти в машину, важливо кілька разів подумати, чи варто вживати безалкогольне пиво за кермом.

Для порівняння варто нагадати, що стакан яблучного соку може також показати наявність алкоголю в крові, особливо якщо він не так давно заграв. Звичайно, що послідувала ситуація на дорозі не найприємніша, але незабаром проясниться. Тому для всіх водіїв транспортних засобів є негласні правила, які ефективно працюють на дорозі. Більшість автомобілістів випивши пива за кермо все-таки не сідають - побоюються проблем і неясності на дорозі.

Для отримання корисної інформації для водіїв

Визначити наявність алкоголю в крові і показник проміле дозволяє алкотестер, яким «озброєний» кожен співробітник ДІБДР. Можна пити і доводити свою тверезість, але правоохоронці більше повірять перевіреного часом прилад, а не суб'єктивним доводам. Наприклад, діапазон від 0,2 до 1,2 проміле свідчить про стан легкого алкогольного сп'яніння, показник 1,2 - 2,2 проміле говорить про середній ступінь пияцтва, а значення 4,7 прийнято вважати смертельною дозою. Так що рівень менше 0,2% не розпізнає цим приладом, тобто вважається цілком прийнятним для водія.

Так що рівень менше 0,2% не розпізнає цим приладом, тобто вважається цілком прийнятним для водія

Визначити наявність алкоголю в крові в проміле дозволяє алкотестер

Американські вчені підтвердили, що за кермом можна пити безалкогольне пиво. Справа в тому, що показник етанолу відразу після випивки становить 0,0, тоді як перегар вивітрюється вже через 10 хвилин. Вітчизняним водіям можна перестрахуватися, а керувати транспортним засобом приблизно через 15-20 хвилин після випитої дози. Який обсяг пива можна пити - вирішувати водію, але в даному випадку важливо зберігати адекватність мислення.

Як показує практика, після безалкогольного пива залишається перегар. Складно боротися з таким ароматом, тому наркологи рекомендують відразу ж розжувати зерно кави або горіх. Можна їсти смажене насіння або пожувати чорний листовий чай. У кожного водія свій спосіб, але він повинен бути максимально ефективним, перевіреним часом. Це дуже важливо, оскільки можна пити і не попастися автоінспекції, якщо відсутня перегар, присутній свідомість.

Якщо зупинив співробітник ДАІ, і алкотестер після розпивання безалкогольного пива показав неприпустиму дозу спиртного в крові, є всі підстави для затримання транспортного засобу та водія. Автомобіліст, впевнений у своїй правоті, повинен зажадати проведення повторного тесту, але вже в умовах стаціонару. З одного боку це реальний спосіб, як з'ясувати, скільки проміле в крові; а з іншого - шанс вивітрити перегар і сивушні пари в дорозі.

Навіть якщо не пити зовсім, наявність спиртного в крові можуть показати:

  • коньячні цукерки;
  • кумис;
  • квас;
  • кисломолочна продукція;
  • перезрілі фрукти.

Тому такі напої перед дорогою бажано зовсім не пити, щоб не мати проблем з автоінспекцією. Присутність алкоголю в крові показують лікарські спиртові настойки в поєднанні з безалкогольним пивом, скільки - залежить від добової дози. Якщо у водія є проблеми зі здоров'ям, найкраще вирішувати їх завчасно, не сідаючи за кермо.

Згідно з чинним законодавством, водій може пити пиво безалкогольне за кермом, але краще цього не робити, оскільки може виникнути перегар і легке алкогольне сп'яніння. Сперечатися з представниками автоінспекції вельми проблематично, та й зі страховкою у разі ДТП можуть виникнути певні складнощі. Тому, як показує практика, не варто на дорогах перегинати палицю, тим більше приймати безалкогольне пиво прямо в машині.

Якщо співробітники ГИБДД запідозрили перегар, то мають повне право вимагати експертизу. Звичайно, тверезий водій в результаті доведе свою правоту, але і нервів витратить і попсує предостатньо. До того ж обставини в дорожньо-транспортній обстановці можуть бути найнесподіванішими, а події - вкрай неприємними. Тому так важливо не втрачати пильність на дорозі.

Читайте також

Саме тому так важливо розібратися, чи можна вживати безалкогольне пиво за кермом, або найкраще утриматися від подібних експериментів?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация