Чи не безвізом єдиним: перспективи розвитку внутрішнього туризму в 2018 році

  1. Розвиток і розширення
  2. обговорювана
  3. Робота над помилками

Фото: Надано автором

Коли безвіз вступив в силу, тревел-сервіси завмерли в очікуванні. З того, що ми побачили в перші місяці, стало ясно: внутрішній туризм в Україні продовжить розвиватися, і не менш активно.

Однією з причин цього стало поліпшення українського сервісу в тревел-сегменті. Якщо раніше багато компаній «пливли за течією», не намагаючись стрибнути вище голови, тепер цього робити вже не можна. Ти або здатний конкурувати з рівнем Західного сервісу, або програєш. Але це з точки зору бізнесу, споживач ж отримує якісні послуги, що формує довіру до українських компаній і спростовує стереотип про те, що «там» краще, ніж «тут». Люди, розуміючи це, більше не намагаються втекти від неякісних послуг за кордон і починають придивлятися до відпочинку в рідній країні.

Ще однією причиною подорожувати по Україні стає розквіт патріотизму і мода на все українське. Адже погодьтеся, куди привабливою відправитися в Карпати, якщо це не тільки весело і корисно, але і викличе шквал схвалення з боку колег і друзів. Але це все причини, а що ж ми маємо внаслідок?

З настання 2018 року відбулося вже кілька місяців, але високий туристичний сезон ще попереду, тому саме час робити прогнози і ділитися очікуваннями з приводу показників в сфері туризму в цьому році. А очікувати є чого, адже всі обставини складаються в досить перспективну для української тревел-сфери картину.

Розвиток і розширення

Вже близько п'яти років можна спостерігати підвищений інтерес до менш популярним туристичним напрямками. Цей рік не виняток, тому він істотно прискорить процес розвитку інфраструктури в маленьких містах. Крім іншого, такий інтерес мандрівників стимулює різні сервіси і компанії до розширення своєї бази. З'являться нові варіанти трансферу в найвіддаленіші куточки країни, пропозиції з оренди апартаментів навіть в найменших населених пунктах і безліч інших послуг, в рази спрощують поїздку в будь-яку точку України.

обговорювана

Варто також очікувати популяризації подорожей по країні і в інформаційному полі українців: спецпроект різних ЗМІ, наповнення тематичних сторінок на Ютубі і інших майданчиках, а також незліченна кількість статей про внутрішній туризм. Такі активності сформують хороший бекграунд для подальшого розвитку тревел-сфери в 2019 році.

Робота над помилками

Після Євро-2012 і Євробачення-2017, фінал Ліги чемпіоном став для нашої туристичної сфери не випробуванням на міцність, а всього лише черговий «контрольною роботою». Хоча до самого заходу ще цілий місяць, практично всі приготування завершені. Важливо було врахувати всі проблеми, з якими доводилося стикатися під час проведення інших масових заходів і виправити допущені тоді помилки. Зокрема, проблеми з англійською мовою у персоналу і невміння швидко реагувати на позаштатні ситуації, наприклад, накладки з бронью квитків або готелів.

Вже з кінця квітня українці почнуть активно подорожувати. Прихід справжньої весни, велика кількість вихідних і бажання нарешті розвіятися ознаменують початок високого туристичного сезону. На травневі свята багато традиційно відправляться до Києва та Львова, а також відкриють для себе нові міста, переважно - в Західній Україні. Мандрівники будуть проявляти активність аж до середини вересня, потім візьмуть невелику паузу і з новими силами кинуться в чергову поїздку вже взимку, ближче до новорічних свят. Після них і зможемо підвести підсумок про те, чого ж досягла українська туристична сфера в 2018 році.

Але це все причини, а що ж ми маємо внаслідок?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация