Чи шкідливо безалкогольне пиво: вся правда про пінний напій

  1. Негативний вплив
  2. Склад і вагітність
  3. Що можна отримати від хмільного напою?

Чи шкідливо безалкогольне пиво? Навіщо взагалі розроблялися безалкогольні напої? Ці питання задають багато пацієнтів, перебуваючи на прийомі у лікаря. Як показує практика, багато людей переконані в тому, що безалкогольне пиво не завдає шкоди печінки, оскільки в ньому немає етанолу, негативно впливає на організм.

Деякі батьки не усвідомлюють всю шкоду безалкогольного пива і дають його своїм дітям, що, безумовно, неприпустимо. Те ж стосується і жінок в положенні. Лікарі настійно не рекомендують вживати безалкогольне пиво, оскільки в складі є велика кількість речовин, які можуть нашкодити плоду, що розвивається. Ця проблема проявляється в більшій мірі на самих ранніх термінах, в момент закладки і формування внутрішніх органів.

Люди, які люблять пити безалкогольне пиво, повинні пам'ятати, що в його складі містяться різні хімічні добавки, що підсилюють смак і подовжують терміни зберігання. І, звичайно ж, важливо знати про те, що в такому продукті зберігається мінімальна доза алкоголю (0,2-1,5%). Навіть така концентрація може негативно позначитися на роботі печінки.

Негативний вплив

Шкода безалкогольного пива доведений вже давно, тільки багато пацієнтів бажають свідомо залишатися в невіданні. Напій може привести до ряду змін в роботі серцево-судинної системи, оскільки в складі є кобальт - хімічний елемент, який призначений для вироблення піни. За умови регулярного прийому його кількість може перевищувати норму в десятки разів. Крім того, кобальт може привести не тільки до запалення печінки, але до захворювань органів шлунково-кишкового тракту.

Наступна причина буде актуальна для всіх чоловіків. Справа в тому, що при систематичному вживанні пива відбувається активне виділення речовин, що пригнічують секрецію чоловічого гормону - тестостерону. В результаті цього процесу відбувається активізація вироблення естрогену - жіночого статевого гормону.

У тих, хто п'є чоловіків можна спостерігати такі зміни:

  • зростання грудних залоз,
  • розширення тазу,
  • ожиріння.

Шкода безалкогольного пива не обійшов стороною і прекрасну половину людства. Якщо жінки будуть регулярно вживати пінний напій, то вони з великою ймовірністю потраплять в групу ризику онкологічних захворювань. Згодом у жінки починає грубеть голос, над верхньою губою можна побачити появу «рослинності».

Почавши з безалкогольного пива, людина рано чи пізно почне пити алкогольний варіант. Справа в тому, що така версія пінного напою виявляється «неефективною»: вона не приносить тих емоцій і почуттів, які з'являються після вживання алкоголю. Люди, у яких відзначаються такі проблеми, не повинні пити слабоалкогольні напої. Вони будуть надавати рівноцінний шкоду, тільки розтягнутий в часі.

Склад і вагітність

Досить часто вагітні жінки вважають, що немає ніякої шкоди від однієї пляшки пива. Їх мотивація пов'язана з тим, що відсутній алкоголь ніяк не вплине на розвиток самого плода. Насправді немає особливої ​​різниці між двома видами напоїв, головне - звертати увагу на склад. В кінцевому підсумку немає гарантій, що у плода не почнуть розвиватися захворювання нервової системи, печінки і шлунково-кишкового тракту.

Перед тим як пити пінний напій, треба звернутися до його складу. Для встановлення детальної картини того, що відбувається слід просто порівняти етикетки алкогольного і безалкогольного пива. Як правило, склади практично ідентичні, за винятком концентрації спирту. У звичайному пиві буде міститися до 15-20% алкоголю, а в безалкогольному варіанті - до 1,5%.

Для багатьох чоловіків пиво без алкоголю вважається популярною відмовкою при зустрічі з працівником ДАІ. Однак спеціальні тести зможуть без зусиль визначити наявність алкоголю в крові. Навіть красива етикетка з написом 0% не гарантуватиме повну відсутність спиртів в складі, і навіть таке пиво буде позначатися на роботі печінки та інших органів. Задумайтесь, чи варто взагалі пити хмільні напої?

Багато людей не думають про те, що випивка в підлітковому віці призводить до серйозних проблем, які пов'язані з неправильним розвитком нервової системи. У разі регулярного вживання відбувається пошкодження різних життєво важливих органів і систем: серця, печінки, нирок і т.д. Найбільша небезпека пов'язана з порушенням гормонального фону, відновити який буває дуже складно.

Що можна отримати від хмільного напою?

Для багатьох чоловіків пиво ототожнюється з корисним квасом - продуктом бродіння дріжджів. Проте користь безалкогольного пива знецінюється через велику концентрацію сивушних масел, відповідальних за процеси бродіння.

В хмелі, завдяки якому у пива з'являється «приємна гіркота», містить морфін, що викликає залежність у багатьох чоловіків. Розвиток пивного алкоголізму не випадково, а з часом людина просто не може обійтися без чергової пивної порції. Як показує практика, проблема не тільки в самому алкоголі, але і в інших речовинах, які можна знайти в складі. Необхідно відзначити, що напій славиться своїми сечогінними властивостями, які призводять до вимивання калію з організму.

Ніякої шкоди печінці та іншим органам не буде тільки в тому випадку, якщо взагалі не пити пиво. На думку фахівців, більшу роль в який чиниться шкоду грає кількість уживаного, і в міру збільшення обсягів проблеми почнуть збільшуватися.

Підводячи невеликий підсумок, можна сказати про те, що безалкогольне пиво не так нешкідливо, як може здатися на перший погляд. Навіть низький відсоток алкоголю буде надавати токсичну дію, просто не так швидко. Чи не піддається сумніву й те, що від хмільного напою повинні повністю відмовитися вагітні та жінки, а також діти.

Чи шкідливо безалкогольне пиво?
Навіщо взагалі розроблялися безалкогольні напої?
Задумайтесь, чи варто взагалі пити хмільні напої?
Що можна отримати від хмільного напою?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация