Чи можна їсти груші при груші при грудному вигодовуванні

  1. користь груші
  2. Чи можна їсти грушу в період лактації

Існує величезна кількість фруктів, що містять велику кількість вітамінів і мікроелементів корисних для малюка, але не всі дозволені до вживання.

Сьогодні ми розповімо припустима груша при грудному вигодовуванні, про її користь і в як краще вживати її в їжу.

Однак цей фрукт іноді викликає розлад травлення навіть у дорослої людини, не кажучи вже про новонародженій дитині, адже його травна система ще дуже ніжна.

користь груші

Груші мають високу живильну цінність, але в той же час низькокалорійні. 100 г м'якоті плодів містять всього 42 калорії. Склад фрукта включає в себе наступні корисні елементи:

  • Органічні кислоти, які допомагають нормалізувати обмінні процеси в організмі і позитивним чином впливають на роботу нирок, печінки і органи травної системи.
  • Ефірні масла, що сприяють зміцненню імунітету і надають допомогу організму в боротьбі з запальними процесами.
  • Залізо, що знижує втому і допомагає підвищити апетит.
  • Аскорбінова кислота, що підвищує еластичність судин.
  • Фолієва кислота, яка відіграє важливу роль в процесах кровотворення.
  • Фруктоза. Її в груші міститься набагато більше, ніж глюкози. Завдяки цьому фрукт рекомендується вживати людям, що страждають ожирінням або цукровим діабетом.
  • Сірка, яка допомагає зміцнити і оздоровити волосся, шкіру і кістки.
  • Кобальт, що нормалізує роботу щитовидної залози і бере участь у виробленні гемоглобіну. 100 г м'якоті груші включає в себе добову норму кобальту.
  • Клітковина, яка допомагає нормалізувати перистальтику кишечника і є прекрасним профілактичним засобом проти жовчнокам'яної хвороби. Особливо багата цим елементом шкірка свіжих плодів.

Звичайно, це далеко не повний перелік всіх елементів, які містить груша. Але навіть перерахованих пунктів вистачить, щоб зробити висновок про те, які корисні властивості має цей фрукт, і про його незаперечною цінності в раціоні кожної людини.

Чи можна їсти грушу в період лактації

Жінці при ГВ необхідно з особливою обережністю ставитися до свого раціону. Будь-який продукт у різних людей може викликати протилежні реакції. Однак груша визнана гіпоалергенним фруктом, і частіше за все її вживання не призводить до негативних наслідків для дитини. Тому можна включати цей фрукт в меню годуючої мами на 2-3 місяць після пологів, коли у малюка вже добре функціонують органи травної системи.

Іноді вживання груші призводить до проблем з травленням - може з'явитися дискомфорт в животі, кольки, розлад шлунку. Тому важливо знати міру і включати її в раціон поступово. Спочатку можна з'їсти невелику часточку фрукта і простежити за реакцією дитини. Якщо ніяких проблем не виникає, допускається збільшення порції. Звичайно, важливо знати міру - в добу можна з'їдати не більше 300 г фруктів.

Щоб запобігти можливій шкоді здоров'ю мами і малюка необхідно правильно вибирати груші:

  • Найкраще вживати груші, вирощені у власному саду, або купувати свіжі фрукти на ринку - вони містять максимум корисних речовин.
  • Шкірку з покупних фруктів слід зрізати, так як груші можуть бути оброблені різними хімікатами, що збільшують термін придатності фруктів.
  • При лактації бажано вживати плоди зеленого кольору.
  • Годуючим жінкам можна їсти тільки стиглі фрукти, так як вони легко засвоюються і не провокують проблеми в роботі кишечника мами і малюка.

Слід пам'ятати, що груші не слід вживати на голодний шлунок, поєднувати їх з м'ясом і запивати фрукти водою.

Існує величезна кількість фруктів, що містять велику кількість вітамінів і мікроелементів корисних для малюка, але не всі дозволені до вживання

В якому вигляді вживати грушу

Шалені жінки можуть вживати як свіжі плоди, так і зварені з них компоти, варення, джеми, пюре або просто запечені фрукти. Якщо в період лактації жінка захоче спробувати варення з груші, то краще, якщо воно буде зроблено в домашніх умовах, а не куплено в магазині. При виробництві варення використовують різні барвники і консерванти, які не приносять користі, а особливо небажані в період грудного вигодовування. Ця рекомендація стосується також до соків, компотів і пюре - вони принесуть більше користі, якщо готувати їх самостійно.

Грушеві соки і компоти не тільки відмінно втамовують спрагу, а й допомагають при виникненні деяких проблем зі здоров'ям. Наприклад, напої з цього фрукта допоможуть організму швидше подолати простудні захворювання і кашель, тому що годує мамі не варто нехтувати ними в період хвороби. При розладі стільця дуже корисно пити компот, приготований зі свіжих плодів або сухофруктів.

Груша є корисним і гіпоалергенним фруктом, який годують мами можуть вживати вже після закінчення 2-3 місяців після народження малюка. Важливо пам'ятати, що її слід включати в меню поступово, знати міру в кількості з'їдених плодів і уважно стежити за тим, як реагує дитина.

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация