Чи вигідно розводити кроликів на м'ясо

  1. Чи вигідно розводити кроликів на м'ясо
  2. Розведення кролів як бізнес вигідно чи ні
  3. Розведення кроликів бізнес план
  4. Вирощування кролів в домашніх умовах з нуля з чого почати
  5. Яку породу кролів краще розводити на м'ясо
  6. Новозеландський білий кролик
  7. Кролик Бельгійський велетень
  8. Кролик Сірий велетень
  9. Кролик Білий велетень
  10. Каліфорнійський кролик

У цій статті ми розглянемо, чи вигідно розводити кроликів на м'ясо, на що звернути увагу. М'ясо кроликів вважається корисним делікатесом. У порівнянні з іншими м'ясними продуктами воно засвоюється більш ніж на 90%. У його складі є все необхідне для росту молодого організму, тому м'ясо кролика, корисно для дітей і підлітків.

Його рекомендують вагітним жінкам для підтримки балансу корисних речовин в організмі. Залежно від своєї породи кролик виростає до 4 кілограм вагою, особливо не вимагаючи до себе уваги. Розглянемо, чи вигідно розводити кроликів на м'ясо, на що звернути увагу.

Чи вигідно розводити кроликів на м'ясо

Чи вигідно розводити кроликів на м'ясо

У м'ясі кролика міститься лецитин у великій кількості. Для організму він корисний. Холестерину мало, продукт вважається дієтичним через малого вмісту жиру. Переробка організмом - 96%. Рекомендовано додати м'ясо в раціон дітям, вагітним жінкам. Підходить таке харчування для людей, які страждають хворобами шлунково-кишкового тракту і діабетиків.

На відміну від свинини і яловичини, кролятина швидко готується. Алергії на продукт ніколи не виникає. На ринку м'ясо кролика цінується вище іншої м'ясної продукції. На вирощуванні тварин і подальшому продажі їхнього м'яса можна добре заробляти. Шкоди від м'яса кролика ніякого немає!

Розведення кролів як бізнес вигідно чи ні

Маленька кроляча ферма не вимагає серйозних вкладень і устаткування. Бізнесменам рекомендується розводити тварин ямковим способом . Для ферми знадобиться вольєр з укріпленими стінками і фундаментом. Кролики риють нори, можуть вибратися і втекти.

Такі ризики зводять до мінімуму. Для тварин риються ями, готуються годівниці і поїлки. Додатково потрібно укриття, де вони сховаються під час дощу. В іншому природний інстинкт кроликів спрацьовує 100% і тварини швидко розмножуються.

В умовах, наближених до природного середовища, екземпляри виростають вагою в 4 кілограми і більше. Точна маса залежить від породи тварини. Тушка віком в 4 місяці вже готова на забій. Кожна кролиця дає до 80 дитинчат в рік. Ямковий спосіб вирощування кроликів сезонний, тому молодняка буде менше.

Підготуйте документальну базу, і дозволу на продаж м'яса до того моменту поки ваші вихованці виростуть. Клієнтів шукайте серед оптовиків. Уклавши контракт з декількома точками оптового продажу, будете мати стабільне джерело прибутку.

Ваші потенційні клієнти:

Вчасно знайдений канал збуту гарантує вам прибуток. Вирощування кролів в ямі - явище тимчасове. Перевіривши рентабельність підприємства можна відкривати повноцінну ферму.

Розведення кроликів бізнес план

Продавати хутро і шкурки після ямної середовища не можна. Чи не хочете втрачати прибуток? Обладнайте клітини відразу. Чи вигідно розводити кроликів на м'ясо? Безумовно! Розглянемо приблизні розрахунки.

Середня вартість м'яса кролика 650 рублів за кілограм. Тушки рідко ділять на кіло, продають в цілому вигляді. З огляду на, що м'ясні породи кролів виростають вагою в 4 кг, за одну тушку отримуєте 2600 рублів. Припустимо в господарстві 100 кроликів готових до забою. Продавши всю партію, ви отримаєте 260 тисяч рублів.

Такі ціни пропонуються магазинами натуральних продуктів. Тварина забивають на м'ясо в міру надходження замовлень. Таким чином, нічого не втрачається, завжди є можливість продати товар. Для створення потоку замовлень розкручуйте свій магазин ще на етапі вирощування тварин.

Оптові ціни на м'ясо кролика починаються з 450 рублів за кілограм. Чи отримуєте менше, але гарантовано збувати всю партію. З ким співпрацювати, якими партіями вирощувати кролів на продаж вирішуйте самі, з урахуванням своїх амбіцій. Вирощування кролів м'ясних порід заради продажу вигідно. Це буде сезонне справу або постійний бізнес господар господарства визначає сам.

Вирощування кролів в домашніх умовах з нуля з чого почати

Чи вигідно розводити кроликів на м'ясо для свого раціону? Це питання виникало у багатьох дачників. Покупне м'ясо складно перевірити на якість. У ньому можуть бути антибіотики, хімічні речовини, які накопичуються з ліків і доповнення до раціону тварин, активатори росту. Ці компоненти негативно позначаються на здоров'ї, можуть спровокувати алергію, отруєння.

Накопичуючись в організмі людини, хімія провокує хвороби шлунково-кишковому тракті, порушує роботу органів. При цьому за м'ясо потрібно викласти до 1000 рублів за кіло. Погодьтеся, що занадто дорого доводиться платити.

Вирощування кролів на дачі вирішує проблему з м'ясом на весь рік. Повноцінний кролик виростає за 4 місяці. Якщо купити молодняк з настанням травневого тепла і створити умови для розмноження і росту тварин, вийде виростити від 20 до 100 примірників за сезон.

Якщо не хочеться тримати тварин взимку, їх всіх пускають на забій. М'ясо легко зберігається в морозильній камері. Страви з нього виходять не гірше, ніж зі свіжих тушок. З кролика можна готувати і закривати паштети, тушонку. Консервація - вигідна добавка до раціону. При цьому зберігається вона кілька років без холодильника.

Вирощуючи кроликів на м'ясо, ви самі регулюєте кількість комбікорму в їх раціоні. Слідкуйте за харчуванням, створюєте умови для їх розвитку. Самі вибираєте препарати, якими проводити профілактику захворювань тварин.

У теплу пору року ризик інфекційних і застудних захворювань серед кроликів невеликий. Часом можна обійтися без вакцинації. В якості такого продукту можна бути впевненим. М'ясо не страшно давати дітям. Вирощувати кроликів для свого раціону простіше, ніж кожен раз грати в рулетку, купуючи м'ясо в магазині.

Яку породу кролів краще розводити на м'ясо

Вирощування кролів заради м'яса передбачає вибір м'ясних порід цих тварин. Існують м'ясо-шкурні, м'ясні та хутряні породи. М'ясні породи кроликів - ваш варіант. Тварини ростуть швидко, набирають вагу. У складі м'яса мала частка жиру, що корисно для здоров'я.

Дозрівання молодняка відбувається за пару місяців, тримати таких тварин вигідно. Часто м'ясні породи кролів називають бройлерних. Цьому пояснення: швидке зростання, велике тіло, м'ясисті тушки. Розглянемо, які породи кролів зручно вирощувати на м'ясо, в чому їх особливості.

Новозеландський білий кролик

Новозеландський білий кролик

Термін активного росту 5 місяців. Середня вага до 5 кілограм. Зростання 50 сантиметрів. Кожна самка дет 8 дитинчат за приплід. Кроликів тримають у вольєрах і клітках. Тварини мають спокійний характер, невибагливі в їжі.

При забої примірника чисте м'ясо становить 70%. При цьому його ринкова ціна набагато вище в порівнянні з іншими видами кролятини. Іноді, виходить, збувати і шкірки тварини, тим самим збільшуючи прибуток.

Кролик Бельгійський велетень

Кролик Бельгійський велетень

Найбільший вид з кроликів м'ясної породи. Середня вага - 12 кілограм, зріст - 60 сантиметрів. Чистого м'яса при забої виходить 57%. Кролиця за один приплід приносить 5 кроленят. Термін дозрівання гіганта 9 місяців.

Вирощувати тварин краще в вольєрі. Ямковим способом можна їх розмножити, але з наближенням холодів, подумайте, де будете розміщувати вихованців.

Кролик Сірий велетень

Кролик Сірий велетень

Кролик вагою понад 7 кілограм. Вихід чистого м'яса до 57%. Зростання 66 сантиметрів. За один раз кролиця приносить 11 штук малюків. Догляд за тваринами не відрізняється від системи утримання інших видів кроликів.

Кролик Білий велетень

Кролик Білий велетень

Зростання тушки 65 сантиметрів, найбільшу вагу - 7 кілограм. В одному приплоді 15 штук кроленят. М'яса з одного примірника виходить до 50%. Вирощувати тварин відносно просто.

Каліфорнійський кролик

Каліфорнійський кролик

Швидкозростаюча порода тварин. За 90 днів кроленята набирають у вазі до 3-х кілограм. При цьому кролики не вимогливі до їжі і умов утримання. Кожна кролиця народжує по 10 штук малюків за один приплід.

Тварини мають гарний імунітет, рідко хворіють і вмирають. Жирових відкладень на тушці практично немає. Каліфорнійці вважаються однією з кращих порід кроликів для домашнього вирощування.

Вибираючи породу тварин для розведення, враховуйте сезон, особливість тварин і свої очікування. Якщо хочете продавати м'ясо, вибирайте великі породи. Їх маса принесе більше прибутку. Розведення кролів заради свого раціону не вимагає серйозних вкладень.

Вибрати зручно будь-яку м'ясну породу тварин, які не вимогливі до догляду. Кількість кроликів визначається наявністю вільного місця і бюджетом на їх утримання.

Розведення кролів заради м'яса - одна з можливостей вигідно урізноманітнити свій раціон, заощадивши гроші. При цьому залишається доступним шанс заробити на своєму господарстві хороші гроші.

Сподіваємося стаття «Чи вигідно розводити кроликів на м'ясо» вам сподобалася!

Чи не хочете втрачати прибуток?
Чи вигідно розводити кроликів на м'ясо?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация