Цирк Юрія Нікуліна в Москві ➔ Історія створення, репертуар ✮ Росія 2019

  1. Репертуар і зал для глядачів
  2. Історія цирку. Юрій Нікулін.
  • Цирк на Кольоровому бульварі був відкритий в 1880 р і відразу став популярний у москвичів.
  • Візитна картка Цирку на Кольоровому - номери за участю незвичайних тварин, які важко піддаються дресируванню.
  • Завжди на високому рівні поставлені виступи повітряних гімнастів
  • Юрія Нікуліна не брали ні в одне театральне училище Москви, тому він пішов у студію клоунади при цирку на Кольоровому.
  • Тут Нікулін працював зі знаменитим клоуном Олівцем. Згодом Нікулін став режисером цирку, а потім - його директором.
  • Є можливість відвідати унікальну екскурсію «За лаштунки цирку», яку потрібно бронювати заздалегідь.
  • Є можливість відвідати унікальну екскурсію «За лаштунки цирку», яку потрібно бронювати заздалегідь

    Цирк Юрія Нікуліна - один з найвідоміших в Москві, безперервно працює вже більше 100 років. Тут дбайливо зберігають традиції російського циркового мистецтва і сміливо поєднують їх з сучасними засобами вираження. Талановиті артисти, унікальні номери з рідкісними тваринами, яскраві насичені уявлення і особлива домашня атмосфера - цей цирк завжди був кузнею справжніх зірок манежу: Володимир і Анатолій Дуров, Корнілова, Олег Попов, Олівець, Кантемірови, Юрій Нікулін і Михайло Шуйдін і ін.

    Репертуар і зал для глядачів

    Розташований цирк в центрі Москви, на Кольоровому бульварі (його часто так і називають - «цирк на Кольоровому»). За свою довгу історію він жодного разу не змінював свого місцезнаходження, хоча будівля кілька разів капітально перебудовувався і ремонтувався. Остання реконструкція дозволила повністю пристосувати його для уявлень на сучасному рівні циркового мистецтва.

    Цирк Нікуліна славиться яскравими харизматичними артистами, новими формами вираження і тематичними уявленнями, присвяченими до свят (Новий рік і Різдво, День Перемоги). Він не стоїть на місці - на його манежі завжди можна побачити те, що ти ще ніде і ніколи не бачив. Візитна картка Цирку на Кольоровому - номери за участю незвичайних тварин , Які важко піддаються дресируванню: слонів, дикобразів, лам, страусів, лемурів, верблюдів. Бурю захоплення викликають і виступи повітряних гімнастів, незмінно виконуються на дуже високому рівні - наприклад, номери «Вертушка» і еквілібристика зі сходами.

    Глядацька зала не дуже великий - близько 2000 місць - затишний, з хорошим оглядом. Часто він не може вмістити всіх бажаючих, тому краще придбати квитки заздалегідь. Дитина до шести років може пройти безкоштовно з дорослим, якщо буде сидіти у нього на колінах. При виборі місць потрібно врахувати, що в перших рядах заважає світло софітів; не дуже комфортно звідси спостерігати і за номерами під куполом. Найбільш зручні місця розташовані на третьому ряду і вище. Найбільш затребувані й дорогі квитки в зоні навпроти виходу артистів, під оркестром, - вони розкуповуються в першу чергу.

    Приїжджати на уявлення краще раніше, оскільки на Кольоровому бульварі складно знайти місце для парковки, а через невелику площу будівлі цирку в гардеробі черзі. У фойє ви знайдете сувеніри, традиційні циркові атрибути (клоунські носи і забавні костюми, наприклад), солодощі. Тут же можна зблизька роздивитися екзотичних тварин і сфотографуватися з ними. Працює буфет. Проте скрізь Вас будуть чекати черги.

    Глядачі також можуть відвідати унікальну екскурсію «За лаштунки цирку» - побачити своїми очима репетиції артистів, побувати в гримерках і музеї, стайні, дізнатися, як шиються костюми, поспілкуватися з тваринами і, можливо, навіть покататися на ліфті для слонів. Це невелике подорож часто виявляється не менш захоплюючим, ніж саме уявлення. Бронювати екскурсію необхідно заздалегідь через форму на офіційному сайті цирку або поштою: [email protected]

    Історія цирку. Юрій Нікулін.

    Цирк на Кольоровому має довгу та цікаву історію. Він був відкритий в 1880 р і відразу став популярний у москвичів. До культури цирку долучали і дітей - для них влаштовувалися окремі ранкові вистави. Цирк продовжував працювати після революції і в роки Великої Вітчизняної війни . Артисти постійно виїжджали на фронт, де виступали для солдатів на передовій і в госпіталях. Багато членів трупи самі записалися добровольцями і загинули в боях.

    Своє нинішнє ім'я цирк отримав на честь Юрія Нікуліна - одного з найулюбленіших акторів радянського кіно. В молодості майбутнього артиста не приймали ні в одне театральне училище - комусь не подобалася зовнішність, кому-то здавалося, що таланту немає. Тоді Нікулін пішов в студію клоунади при цирку на Кольоровому. Тут він працював зі знаменитим і надзвичайно улюбленим публікою клоуном Олівцем (М.Н. Румянцевим). Потім він познайомився з Михайлом Шуйдіним - і сформувався уславлений творчий дует, номери якого досі є кращими зразками свого жанру. Згодом Нікулін став режисером цирку, а потім - його директором. Зараз цирк очолює син Юрія Володимировича - Максим Нікулін. Поруч з будівлею цирку стоїть пам'ятник Юрію Нікуліну (скульптор А. Рукавишников). Актор, зображений в клоунському костюмі, виходить з автомобіля - такого ж, як в кінофільмі «Кавказька полонянка».

    © 2016-2019 moscovery.com Оцініть наскільки корисною для Вас була ця стаття.

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация