Читаємо книги в Мережі

В інтернеті можна знайти безліч книг, журналів і аудіокниг

КНИЖКОВИЙ "Вінегрет"

ВЕБ-ЧИТАННЯ. сайт webreading.ru - це велика безкоштовна бібліотека електронних книг. Щоб знайти потрібну книжку, найкраще скористатися формою пошуку на головній сторінці сайту. А тим, хто ще не визначився, що хоче прочитати, допоможе пошуковик по авторам (в алфавітному порядку) і за жанрами. До речі, шукати можна як з російської алфавітом, так і з англійської (він потрібен, щоб знайти книгу іноземною мовою).

Читайте також: Уроки англійської в мережі

Ну а жанри тут найрізноманітніші: є старовинна література (наприклад, в цьому розділі ми знайшли міфи, античну і древневосточную літературу), поезія і проза (книги для дітей, класична проза, пригоди, детективи, любовні романи, фантастика і т. Д .).

Читайте також: Інтернет для самих маленьких

Ще є розділ документальної літератури, книги з різних галузей знань і довідники. Сподобалися твори можна погортати прямо на сайті. До того ж майже до всіх з них є коротка анотація та відгуки. Всі ці "корисності" допоможуть визначитися, чи варто скачувати книгу чи ні. А "фішкою" цього сайту можна назвати можливість підписатися на новинки.

ОСОБИСТИЙ БИБЛИОТЕКАРЬ. Якщо на першому сайті реєстрація не потрібна, то на www.etextlib.ru , Щоб мати доступ до всіх зручностей для користувачів, таки доведеться стати "штатним" читачем. Реєстрація дійсно відкриває кілька цікавих можливостей. По-перше, у читача з'являється так звана книжкова полиця, на якій відображаються викачані і прочитані ним книги. По-друге, з'являється особистий віртуальний бібліотекар.

Що це означає? Після того як користувач прочитав книжку, йому необхідно дати їй оцінку. Саме на основі оцінок віртуальний помічник відстежує смаки читача і підбирає йому літературу. Природно, чим більше оцінок, тим адекватніше рекомендації. Що до самих книг, то їх можна вибрати за жанрами (їх близько 100), рейтингу та популярності, а також використовуючи алфавітний перелік авторів. Як і на попередній сторінці, перш ніж завантажити книгу, можна погортати он-лайн.

Книги- "електронкою". Ще одна бібліотека - www.bookfb2.ru . На цьому сайті більше 35 000 безкоштовних книг, а колекція поповнюється щодня (відслідковувати оновлення можна в розділі "Новини"). Основна відмінність цього сайту від двох попередніх - шукати книги можна тільки за алфавітним каталогом авторів (є російська та англійська каталоги) або скориставшись звичайною формою пошуку.

СВІТ книг. родзинка www.mirknig.com в тому, що тут є не тільки література, а й аудіокнижку з журналами (весь контент відсортований за тематичними розділами від белетристики до спеціалізованої літератури). За статистикою сайту, тут знаходиться більше 200 000 книг і періодичних видань, а щодня колекція сайту поповнюється 300 новинками. До речі, тут на них теж можна підписатися.

Однак якщо на першому сайті читач оформляв передплату на абсолютно всі нові публікації, то на цьому веб-ресурсі можна підписатися на конкретний тематичний розділ. Завдяки цьому є можливість бути в курсі тільки тих оновлень, які найбільше цікавлять читача.

СВІТ ЕЛЕКТРОННИХ ЖУРНАЛІВ

Свою бібліотеку можна поповнити і електронними журналами. Один із сайтів, де це можна зробити, - jurnal-portal.ru . Тут зібрані журнали як російською, так і на іноземних мовах (наприклад, ми знайшли пресу англійською та французькою). Користуватися цією веб-сторінкою просто: новинки публікуються на головній сторінці, а щоб дістатися до основної колекції, потрібно буде "поритися" в тематичних розділах (їх тут 22) або скористатися формою пошуку (але для цього потрібно зареєструватись).

Що до розділів, то вони самі різні: є чоловічі, жіночі та дитячі журнали, а також тематичні видання (подорожі, кіно, кулінарія, бізнес, політика, дизайн і т.д.). Журнальні запаси в кожному з них - щедрі. Наприклад, в "Світі подорожей" ми знайшли підшивку National Geographic починаючи з 2009 року.

Серед зручностей для користувача - підписка на улюблений журнал. За словами розробників сайту, як тільки у них з'явиться "свіжий" номер, то читач отримає повідомлення на свій імейл з посиланням на сторінку з обраним виданням. Ну а продовжити пошук журналів можна на схожих сайтах - magazinesworld.info і journal-plaza.net .

[Education1]

"ЩО ГОВОРЯТЬ" КНИЖКИ

на library-book.ru розміщені безкоштовні аудіокнижку. Все, що "говорять" видання лежать в 5-ти великих розділах: художня література, аудіокниги з економіки і бізнесу, з психології, з освіти і науки, а також література для вивчення іноземних мов (англійської, французької, німецької, іспанської, італійської та навіть японського ). Книг в розділах багато. Наприклад, в першому розділі художньої ми нарахували 33 сторінки озвучених класиків (серед авторів - Гюго, Шекспір, Набоков, Булгаков і т.д.) і 44 сторінки озвучених сучасників (серед авторів - Гришковець, Пєлєвін, Веллер, Фрай). Але, крім цього, тут ще є фантастика, детективи, поезія, любовні романи, гумор і сатира, а також історичні романи.

А на www.audiobooksforfree.com користувачам пропонують аудіокниги англійською. Тут є великі запаси художньої, науково-популярної літератури і книги для дітей. Наприклад, в підрозділі "Класика" - більше 283 книг, а в "Казках" - більш 93. Щоб завантажити вподобану книжку, доведеться зареєструватися.

Книги- "іноземка"

ДЛЯ поліглот і естет. на www.booksbooksbooks.ru є книги на 84 іноземних мовах (для кожної мови - окремий розділ), посібники з вивчення цих мов і матеріали з історії та культури різних країн і народів. Наприклад, заходимо в розділ англійської мови. Там можна знайти все для тих, хто його вивчає: методичні посібники (підручники, посібники, словники, аудіокурси), англійську, американську, австралійську і канадську літературу від XIV до XX століття, книги з історії літератури Великобританії та США , Білінгвальні книжки (на одній сторінці - текст на рідній мові, а на іншій - іноземною), а також посилання на інші бібліотеки іноземної літератури. Схожий набір корисних речей є і для інших популярних іноземних мов (наприклад, французької чи німецької). Для більш рідкісних мов - запаси скромніше.

Ще з цікавого на сайті - розділ "Мовознавство і культура", в якому є література з мовознавства, всесвітньої історії, літературознавства та мистецтва. Побродивши по розділу, ми знайшли там книги по історії живопису, архітектури та кіно як на російській, так і на англійській мовах.

НА БУДЬ-ЯКИЙ СМАК І ... МОВУ. колекція сайту manybooks.net немаленька - більше 29 000 електронних книг на 36 мовах. Знайти собі відповідну книжку можна, відсортувавши їх за назвою, автору, мови, тематичного розділу (ми нарахували тут їх понад 60) і за популярністю. Більш того, самим розгубленим читачам, яким ну дуже складно визначитися, розробники сайту пропонують вибрати книгу навіть по сподобалася обкладинці. З цікавого - розділ "Рекомендації" (тут зібрані останні читацькі рецензії) і "Публічні книжкові полиці користувачів" (завдяки цій функції можна побачити, що читають інші).

Якщо ж говорити про "начинку" сайту, то тут пропонують прочитати не тільки художню літературу, а й спеціалізовану (мистецтво, філософія , Подорожі, критика і т.д.). Зручний цей сайт і з технічного боку, тому що кожну книжку можна скачати в більш ніж 20 форматах.

НЕ ТІЛЬКИ ЛІТЕРАТУРА. Особливість цього ресурсу ( www.ebook3000.com ) - тут більше спеціалізованої літератури, яка розміщена в 34 тематичних розділах. Вони тут такі: "Архітектура", "Політика", "Мистецтво", " Соціологія "," Програмування "," Бізнес "і т.д. Крім книг, на сайті можна знайти і закордонні електронні журнали (в каталозі налічується понад 1550 сторінок). Наприклад, коли ми ввели в формі пошуку назву відомого глянцевого жіночого журналу (виходить в різних країнах світу), то нам вдалося знайти кілька свіжих його номерів російського, французького і навіть індійського "походження".

ДЛЯ ЛЮБИТЕЛІВ КЛАСИКИ. Для них підійде planetebook.com . На жаль, тут не дуже великі запаси класичної художньої літератури (зараз налічується на сайті 82 книги), але добірка авторів хороша. Наприклад, серед них - Джордж Оруелл, Марсель Пруст, Герберт Уеллс і т.д.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Що це означає?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация