Читати книгу «Гра в бісер» онлайн. booksonline.com.ua

  1. «Гра в бісер» - короткий зміст

Уже в назві цього знаменитого роману згадується гірка і розумна іронія «Гра в бісер» . Справа не в самій грі, а в порожніх скляночках. Що має на увазі під собою гра? На думку Германа Гессе , - це духовні прагнення художників, учених, їх дослідження, заняття мистецтвом, теорією і наукою.

Якщо ви зважитеся все-таки почати читати книгу «Гра в бісер» , То можливо знайдете відповіді на такі питання:

  1. Що ж таке прагнення?
  2. Це гра або необхідність для повноцінного життя?
  3. Що інтелектуали називають релігією?
  4. Яку роль повинна виконувати духовна діяльність, щоб не стати порожній грою?
  5. Як взаємопов'язана духовна культура з матеріальними цінностями?
  6. Яке місце займає «духовність» в наш час?

«Гра в бісер» - короткий зміст

У центрі сюжетної лінії детальний опис життя Магістра Гри, по початку гідного представника і героя Касталії, а потім її зрадника. Події розгортаються через тисячу років після нашого часу. Згадана провінція - центр і оплот релігії, наук, мистецтв і освіти. Саме там відбувається навчання головного героя, майбутнього «магістра гри».

Він є чудовим учнем, згодом стає вчителем, досягає вершини майстерності гри в бісер. За своєю суттю гра - це сюжетна лінія, ідея і своя окрема філософія. У романі відсутні чіткі описи гри або її правила, для кого-то вона схожа на філософські суперечки, вправи або спортивні змагання. Не можна дати чітке визначення Грі, вона об'єднує в собі науку, мистецтво і все досягнення касталийцев.

Головного героя звуть Йозеф Кнехт. Завдяки своїй завзятості він стає майстерним гравцем, перед ним починають відкриватися не лише нові грані гри, але і нові грані самого себе, всієї системи світу. У підсумку він вирішує покинути Касталію, щоб відкрити своє «Я». Щоб дізнатися продовження читайте книгу «Гра в бісер» онлайн безкоштовно на сайті бібліотеки.

Уже в назві цього знаменитого роману згадується гірка і розумна іронія   «Гра в бісер»

Аналіз роману «Гра в бісер»

Навіть якщо взяти до уваги всі зміни сучасної літератури, використання терміна «роман» по відношенню до «Грі в бісер» досить умовне. Це не утопія і не антиутопія в звичному для нас розумінні і не спроба передбачити насувається майбутнє, що часто люблять робити письменники-фантасти. «Гра в бісер» - переплетення математики і музики, це філософське есе, ретельно замасковане під сюрреалістичний твір.

Книга потребує уважного, вдумливого прочитання, багато думок зашифровані і глибоко заховані. У своєму творі автор звертається до образів різних народів: європейського середньовіччя, Стародавньої Індії та Китаю.

Є книги, які потрібно читати в певному віці, коли за плечима величезний життєвий. Так ось «Гра в бісер» Германа Гессе відноситься саме до них. Не поспішайте відставляти його на найдальшу книжкову полицю, час обов'язково прийде, і ви самі зрозумієте це.

Що має на увазі під собою гра?
Це гра або необхідність для повноцінного життя?
Що інтелектуали називають релігією?
Яку роль повинна виконувати духовна діяльність, щоб не стати порожній грою?
Як взаємопов'язана духовна культура з матеріальними цінностями?
Яке місце займає «духовність» в наш час?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация