Чому мусульманам не можна пити спиртне?

Для людини старого це питання було б відразу зрозумілий. Коран дав заборона на вживання спиртного! Так сказав би він! Люди похилого віку з дитинства це засвоїли, і так жили. Намагалися заборона довести до своїх дітей, онуків, і думали, що так тривати довше. Але, на жаль, частина мусульман накази Корану не дотримується. Вони почали алкоголь вживати.

Пити їм не можна. На територіях їх проживання стоїть спека в 50 градусів, тому алкоголь пити неможливо. Але угамування спраги вином вважається гігієнічної мірою. Якість води по регіонах, умови її збереження, створюють проблеми. Добропорядний мусульманин, поважає і шанує Коран, припускав, що алкоголь людини перетворює в свиню.

Природно, в переносному сенсі. А свиня є символом шайтана. Релігія забороняє мусульманам вживати алкоголь. Багато з них припускають, що спиртне - отрута для організму будь-якої людини. І не хочуть себе оскверняти. Багато вчинки, що здійснюються п'яними людьми, відбуваються тільки в цьому стані. За них потім соромно, може наступити кримінальна відповідальність, і зіпсувати все життя. Але молоді рідко про це замислюються. А коли настає похилий вік змінювати що-небудь досить важко! Немає людей, які не погодилися б з цією думкою!

Немає людей, які не погодилися б з цією думкою

Алкоголь віддаляє людину від своєї віри. Серед всіх релігій, які є на нашій землі, Іслам найсуворіший. Він негативно ставиться до литі жертви, проголошує відмову мусульманина від спиртного. Крім цього, наказує табу на вживання інших одурманюючих речовин. Якщо людина буде пити спиртне в сильну спеку, то клімат територій додасть ще десятки градусів випитого алкоголю.

Так може з'явитися залежність від спиртного. А це національне нещастя, жоден мусульманин такого своє країні не бажає. Алкоголь - деградація нації, мусульмани це розуміють. Вони зберігають свій народ від вимирання. Метод це зробити - заборона алкогольних напоїв. Відмова від пияцтва в країнах мусульман відбувався за кілька етапів.

Спочатку на проповідях людям говорили про згубний дію алкогольних напоїв на людину. У деяких кількостях алкоголь дозволявся, особливо вино. Потім взяли заборони на участь в намаз підпилих людей. Привід цього був, віруючі плутали слова в молитвах, перекручуючи їх смисловий зміст. Останній етап - цілковитий заборона на спиртне, навіть вино. До цього ж прирівнювали ворожіння, азартні ігри. Вважалося, що це підступи шайтана.

Мусульмани такий стан Корану припускають поворотним, саме в ньому було визначено поняття самого гріха - «Хамар». Це алкоголь «позбавляє людину розуму». На цю тему серед народу є легенда. У ньому записано, що мусульмани, які вживали напої, після читання Корану встали, і вилили вміст з чаш. Потім поклялися, до спиртного більше не доторкнуться.

Коран заборона на саме спиртне не диктує, він м'яко рекомендує не оскверняти себе. Крім табу на алкогольні напої, Мухаммед рекомендував «сухий» закон. Були часи, коли у купців, які сюди приїжджали, вилучали бурдюки з вином. Розрізали їх, виливаючи спиртне на землю. Наближатися до цих місць, торкатися до них було заборонено.

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация