Чому Путін вирішив не брати участі в дебатах-2018

Лідер КПРФ Геннадій Зюганов заявив про необхідність дебатів між кандидатом від партії Павлом Грудінін і президентом Росії Володимиром Путіним. Лідер КПРФ Геннадій Зюганов заявив про необхідність дебатів між кандидатом від партії Павлом Грудінін і президентом Росії Володимиром Путіним

Зюганов пояснив, що "президент говорив про те, що дуже важливо, щоб на вибори вийшли кандидати з творчої програмою. Ми її висунули, ми висунули талановитого кандидата. Ми наполягаємо на публічних дебатах з основним кандидатом - президентом Путіним".

Проте, Путін вже уже заявив про те, що в дебатах візьме участь його представник. Від участі в заході були не відмовляються і Павло Грудінін, і Володимир Жириновський, і Ксенія Собчак, і Григорій Явлінський, і Борис Титов.

Причому між собою кандидати дебатувати не рвуться. Опозиціонери наполягають на дебатах, грунтуючись на західному досвіді, так як саме в результаті їх часом вирішується, кому віддасть перевагу коливається електорат.

Експерти відзначають помилковість такого підходу, так як в Росії ж програми у кандидатів є, але не можна сказати, що в епоху загальної інтернетизації вони знайомі багатьом виборцям. З усіх персоналій більш-менш мобільний тільки Навальний, якого ЦВК відмовилася реєструвати. Кандидати не їздять по країні і не працюють точково з електоральними групами - наприклад, не намагаються зустрітися з робітниками або фермерами. І дебати не стануть чарівним пропуском в голови людей.

Варто додати, що в тій же Великобританії Тереза ​​Мей навесні минулого року не стала дебатувати з Джеремі Корбін. Це привілей політика, який відчуває свою перевагу, підсумовують аналітики.

"Правда.Ру" раніше писала про те, що Захід практично змирився з прийдешньою перемогою Володимира Путіна на президентських виборах 2018 року.

Як повідомляє видання Global Times, ці вибори цікаві не своїм результатом, а тим, що Путін зробить в свій четвертий термін. Оглядач GT Цуй хень зазначив, що Кремль займеться підготовкою "нового покоління еліти» і вирішенням соціальних проблем.

Заслугою Путіна можна також вважати той факт, що Росія здатна підтримувати свій вплив в Тихоокеанському регіоні, в Євразії і на Близькому Сході, відзначає автор матеріалу. При цьому Москва відносно успішно протистоїть санкцій, реформувавши структуру економіки, яка сильно залежала від енергетики.

"Путін завжди грає роль рятівника нації в скрутні часи, і народ потребує такій фігурі. Факти показали, що його ніхто не може замінити в сьогоднішній Росії", - пояснив хень.

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация