Чому варто вирощувати виноград?

  1. Тепличне вирощування винограду
  2. Вирощування на відкритому грунті
  3. переробка

Будь-який, навіть початківець, виноградар знає, що вирощування винограду - це справа прибуткова Будь-який, навіть початківець, виноградар знає, що вирощування винограду - це справа прибуткова. Насамперед, все намагаються зробити витрати на вирощування і посадку якомога меншими. Друге завдання, яке доводиться вирішувати пов'язана з реалізацією продукту. , Як продати або переробити виноград, щоб отримати прибуток?

Тепличне вирощування винограду

Перевага вирощування винограду в теплиці - це, перш за все, ранні терміни дозрівання ягід. При хорошому опаленні теплиці і правильному догляді, ягода дозріє в кінці весни або на початку літа. Внаслідок такого раннього появи даного продукту, попит на нього буде високий, як і його цена.Надо тільки придбати якісні саджанці винограду , Які принесуть хороший урожай.

Інша причина вирощувати рослину - можливість самим насолодитися прекрасним смаком ягоди, вирощеної в домашніх умовах. Проблем з виноградам не буде. Ця рослина однаково добре плодоносить як у теплиці, так і під відкритим небом. Чи раціонально це вживати продукт самим? Звичайно, якщо врахувати ринкову вартість винограду.

Пам'ятайте, що чим більше теплиця, тим більше врожаю. На відміну від винограду, який росте на вулиці, тепличний можна садити щільніше один до одного. До того ж урожай, зростаючий в теплицях, не потрібно приховувати і прикопувати. Це спрощує справу.

Ціна на виноградну ягоду стрімко зростає при суворої погоди в зимовий період. Плодоносність винограду на відкритій місцевості різко падає, в той час як тепличні кущі повністю приховані від негоди.

Вирощування на відкритому грунті

Вирощування винограду під відкритим небом вигідно за рахунок великої площі посадки. З одного гектара можна зібрати урожай ваг до 72 тонн.

Виноград, який добре набрав сік під південним сонцем, швидко стане затребуваною ягодою. Справа в тому, що чим соковитіше ягода, тим вона красивіша. Такі грона приманюють покупців своїм виглядом і смаком.

переробка

Можливість переробити деякі сорти. Далеко не з будь-якого винограду можна зробити вино або родзинки.

Для вина потрібен окремий сорт - «винний». Він буває білим, рожевим або фіолетовим. При певних навичках виноградарі роблять вино самі. В іншому ж випадку завжди можна укласти договір з виноробним заводом. На сушку підійдуть сорти, які не мають кісточок (Кишмиш) або солодкі сухі з тонкою шкіркою (Біле диво, Аркадія).

Не варто забувати про виготовлення виноградного соку або заморозки ягід на зиму для компоту.

Як продати або переробити виноград, щоб отримати прибуток?
Чи раціонально це вживати продукт самим?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация