Чому «спіткнувся» «Невський експрес»

Трагедія, яка сталася на залізниці напрямку Москва - Санкт-Петербург, забрала життя майже сотні людей: у чому справжні причини черговий «смуги катастроф»?

27 листопада 2009 року в 21.45 на перегоні Жовтневої залізниці Алешінка-Угловка на кордоні Новгородської і Тверської областей сталася катастрофа швидкісного потяга «Невський експрес». За даними Міністерства охорони здоров'я, загинули 26 осіб, 18 вважаються зниклими без вести. Генпрокуратура РФ повідомляє про 30 загиблих. Постраждало 96 осіб.

Від імені організації, редакції сайту висловлюємо співчуття усім постраждалим і загиблим в те нещастя, а також їх близьким.

Від імені організації, редакції сайту висловлюємо співчуття усім постраждалим і загиблим в те нещастя, а також їх близьким

Катастрофа «Невського експреса» виглядає символічно в зв'язці з заявою, поданою через тиждень пожежею в нічному клубі «Хромая лошадь» в Пермі, що забрав життя більше ста чоловік.

«Пітерська» команда, яка веде експрес під назвою Росія, отримала цілком однозначне, хоча і «містичне» (в сенсі неможливості однозначного попереднього пояснення і логічного тлумачення людьми причинно-наслідкових зв'язків) попередження.

Але і народ, безвольно отдавшийся «на волю стихій», і будує своє життя не осмислено-цілеспрямовано, відповідно до усвідомленим призначенням Людини, а намагається краще влаштуватися в житті, за правилами, заданими «плином життя» і управлінської «елітою», бездумно і шалено пропалює своє життя (і будує особисте благополуччя на інших «марнотратників життя») в нічних клубах, отримав жорстоке попередження.

Але і народ, безвольно отдавшийся «на волю стихій», і будує своє життя не осмислено-цілеспрямовано, відповідно до усвідомленим призначенням Людини, а намагається краще влаштуватися в житті, за правилами, заданими «плином життя» і управлінської «елітою», бездумно і шалено пропалює своє життя (і будує особисте благополуччя на інших «марнотратників життя») в нічних клубах, отримав жорстоке попередження

Винна карта Пермського клубу «Хромая лошадь»

Чи захочуть народ і «еліта» почути даними попереджень, усвідомивши, що знаходяться вони в одному великому човні - це вже особиста справа кожного їх представника, і залежить від даного йому Розрізнення.

У цьому ж зв'язку хотілося б згадати ще одну подію річної давності, також зв'язав Москву і Перм, «еліту» і «народ».

14 вересня 2008 року за Перм'ю розбився пасажирський «Боїнг-737-500» рейсу 821 компанії «Аерофлот», який прямував з Москви. Він впав на залізничну колію Транссибірської магістралі.

Катастрофа авіалайнера також зв'язала «еліту» і народ, об'єднавши всіх в одному «ковчезі» - тоді загинули 88 осіб, серед яких - радник президента генерал Трошев.

Прізвище ж командира лайнера, що розбився була Медведєв.

Після аварії потягу по офіційних каналах ЗМІ пройшла інформації про катастрофу, викликану «техногенної втомою металу» безстикового залізничної колії, за іншою версією - «раптового відключення подачі електрики на залізниці», через деякий проміжок часу вже заговори про терористичний підриві. Період часу між двома версіями трагедії дорівнював часу, необхідного для прибуття групи експертів-криміналістів і саперів на місце аварії.

Це час обмежувало приймають рішення осіб у виборі варіанту виду катастрофи, який буде заявлений в якості офіційної версії, за критеріями «політичної доцільності» (не один раз сучасна «еліта» довела свого народу, що для неї доцільність вище Правди). Оскільки переважна частина населення, за визначенням Бєлінського, «живе за переказами і міркує по авторитетам», то вибір озвученої масово і підтриманої офіційною версією визначає, що саме, який образ залишиться в довгостроковій пам'яті натовпу-еліти (народу) без його осмислення і перевірки на істинність. Тут діє принцип, озвучений Штірліцем у фільмі «17 миттєвостей весни»: «Перша і остання фрази розмови запам'ятовуються найкраще».

На техногенний характер катастрофи вказували багато чинників і думки (з одним такою думкою ви можете ознайомитися за адресою http://reytar.livejournal.com/56664.html )

Слід розуміти, що в разі виявлення техногенного характеру катастрофи, з урахуванням списку «VIP» персон з вищих ешелонів влади, які постраждали в пригоді, повинні були б піти «оргвисновки» щодо найвищого залізничного начальства, починаючи з негласного кандидата на пост мера Москви начальника РЖД Володимира Якуніна. У разі ж теракту залізничники відповідати за наслідки не можуть.

Згідно «офіційним» заявами, підрив був здійснений зарядом потужністю близько 7 кг в тротиловому еквіваленті. Слідчий Комітет прокуратури на підтвердження версії про вибух заявив про півтораметрової глибині залишеної воронки.

Але в потрапила в друк службової доповідній записці РЖД по події говориться про воронці 1 метр в діаметрі, що більш відповідає і опублікованим фотографіям.

Воронка розміром трохи більше глибини залягання шпали явно не «тягне» на півтора метра глибини.

До того ж, свідчення пасажирів поїзда, не чули вибуху 7-ми (!) Кілограмів тротилу, також змушують засумніватися в повній відкритості інформації про катастрофу.

Нічне ж фото, зроблене пасажирами безпосередньо після краху, викликає ще більше питань до офіційно озвученої версії.

Нічне ж фото, зроблене пасажирами безпосередньо після краху, викликає ще більше питань до офіційно озвученої версії

Метою даної статті не є дослідження технічних нестиковок в офіційній версії катастрофи. Але питання без відповідей, безсумнівно, є. Подивіться самі на фотографії.

Це фото підриву того ж «Невського експреса» в 2007 році еквівалентом двох кілограмів тротилу.

Зверніть увагу на розташування арматури зруйнованих вибухом шпал.

Далі - фото катастрофи 2009 року. Офіційно - 7 кілограмів тротилу. Зверніть увагу на розташування арматури.

Зверніть увагу на розташування арматури

Ймовірно, такі ж питання виникли і у тих, хто постраждав у катастрофі, а також у родичів загиблих. Тут ставиться питання про рівень професіоналізму саперної команди (картинку другий закладки не дали зовсім) і штабу з інформаційного супроводження висунутих версій того, що сталося.

Показали б дію вибуху 7 кг тротилу на рейок - питань би ні в кого не виникло (до речі, доповідь про підрив робив не сапер).

Дивно виглядає «другий вибух» на місці події, який, як повідомляється, стався через 16 годин після першого, під час огляду місця групою СКП. Закладка, як повідомляється, "не завдала шкоди», тому що «спрацювала в неповну силу». Після цього з місця події, природно, були видалені всі «великі начальники», а слідів вибухової речовини вже «не могло не бути». Дуже загадковим є «непрофесіоналізм» саперів, які не спромоглися оглянути місце події на предмет інших закладок і убезпечити його до приїзду «VIP персон».

Телеканал «Вести» зробив явна фальсифікація: телевізійники пустили в ефір дворічної давності запис переговорів машиніста «Невського експреса» з диспетчером, видавши її за свіжий матеріал. Машиніст повідомляє про вибух під локомотивом, і виникло резонне сумнів: якщо запис підроблена, то чи був сам вибух? З сайту «Вістей» відповідний матеріал вже знаходиться на відстані .

В газеті «Завтра» № 49 (837) від 2 грудня 2009 року в статті Олександра Нагорного і Миколи Конькова дано опис і оцінка можливих версій трагедії з точки зору системної патріотичної «опозиції» (курсив - наш переказ близько до тексту статті; текст в кутових дужках - наші пояснення):

1. «Пітерські силовики», не йдіть, закручуйте гайки, інакше почнеться безпредел. На платформу даної версії монтується синхронний підрив поїзда Тюмень-Баку на території Дагестану і заяву В.В. Путіна про «аналогичности цих терактів».

<Через три дні після підриву «Невського експреса» в Дагестані прогримів вибух на шляху проходження пасажирського поїзда «Тюмень-Баку». Після вибуху потяг не зійшов з рейок, а проїхав по пошкодженому полотну. За даними МНС і РЖД, ніхто не постраждав. Тут автори виявляють можливі об'єкти, які здійснили підрив експресу (якщо він був насправді)>.

2. «Кремлівські ліберали», подивіться на недієздатність цих силових структур і уряду. На платформу цієї версії монтується потужна компанія з дискредитації силовиків: армії і міліції під сурдинку більшості офіційних ЗМІ.

<Тут автори показують, як можна зіштовхнути лобами два створених в Росії суб'єкта управління - центру «влади» (образ дан в гербі Росії - двоголовий орел)>

3. «Ісламські екстремісти» переносять «джихад» на територію Росії, почавши рейкову і трубопровідну війну. На платформу даної версії монтується і час катастрофи (перший день мусульманського свята Курбан-байрам; річниця арешту підозрюваних в організації першого вибуху «Невського експреса» 13 серпня 2007 року), і - знову ж таки - «синхронний» підрив поїзда Тюмень-Баку, і пожежа на найбільшому Північно-Ставропольському газосховище, і спеціальний статус пущеного під укіс експреса, на якому багато чиновників федерального рівня в п'ятницю відбувають з першопрестольної на «історичну батьківщину», щоб до понеділка повернутися назад (в приватно сти, серед загиблих значаться голова правління держкомпанії «Російські автомобільні дороги» (ГК «Автодор»), колишній віце-губернатор Санкт-Петербурга Сергій Тарасов і керівник Федерального агентства з державних резервів Борис Евстратіков).

<Тут ми бачимо нібито «обмеженість» авторів, які не здатні (?) Подумати з точки зору мусульман. Можливо, це знакова подія, щоб «двоголова еліта» Росії не попалася на гачок так званого «ісламського тероризму» для зливу один одного в небуття; щоб самі мусульмани-росіяни задумалися: «Чому наше свято затьмарений трагедією?»>

4. «білякремлівські» розбірки середнього локального рівня: блокування можливості призначення глави РЖД Володимира Якуніна мером Москви, що в певних колах вважалося мало не вирішеним питанням. І далі до дрібних кримінальних розборок.

<Четвертий пріоритет узагальнених засобів управління суспільством і людиною - фінанси - автори всерйоз розглядати не беруться, ймовірно вважаючи, що «бульдоги воліють гризтися під килимом». Про це не сказати не можна, інакше втратиш репутацію, але тільки побіжно. Що там говорити? Дивись, який рівень «елітарного» польоту. Зрозуміло, що на цьому полі порожнє базікання чревата дуже наповненими наслідками - для авторів такої балаканини.>.

5. «Третя сила», зовнішня і агресивна по відношенню до всіх внутрішніми російськими політичним акторам, є модератором «війни всіх проти всіх» для дестабілізації, хаотизации соціально-економічної обстановки. При цьому мається на увазі спочатку різка активізація «силового» крила російської вертикалі влади, і тільки потім його повний знос по моделі ГКЧП 1991 року зі подальшою ліквідацією «втратив легітимність» Дмитра Медведєва і розпадом Російської Федерації.

<Виходячи з попередніх публікацій газети, цей пункт слід розуміти так - автори, які не конкретизуючи суб'єкта управління, щоб не уславитися конспірологам в своїх же колах, і за принципом «кожен в міру свого розуміння вигадає свого чорта собі сам», натякають на головна зацікавлена особа - «Телему» (богиню темряви, не плутайте з сучасним телевізором), що діє через церкву антімодерна. Припустимо, ми так зрозуміли "третю силу».

Як це «зручно» - показати явище, але не назвати його. Мабуть, далося взнаки результат освіти в спецшколі і відбір журналістів в газету «Завтра». Не даючи імені, вони відводять людей від розуміння суті трагедії і того, що вони можуть змінити в собі, оточуючих їх людей, щоб цього надалі не повторилося.

З нашої точки зору, суб'єкт даної події - управлінці глобального рівня, які здійснюють управління в глобальних масштабах ймовірносними приречення, тобто безадресним поширенням натовпу-елітарної концепції життєустрою, в тому числі через глобально контрольовану систему ЗМІ. В рамках управлінської структури - держави Росія, самоорганізовуватися адепти цієї концепції створили структури під диктовку своїх господарів, швидше за все невидимих ​​для самих адептів, засліплених наркотичним сп'янінням владою

Наступні далі висновки також, на наш погляд, відводять читача в бік від розуміння справжніх глибинних причин і наслідків цієї катастрофи ».

1) «Точка біфуркації», вона ж «точка неповернення», вона ж «точка кристалізації» в «соляному розчині» по виявленим векторах конфлікту 1.-5. близька і відчутна.

<Перший же пункт висновків входить в протиріччя з тим певним 1.-5. вектором, який описаний раніше. Термінологічний апарат: точка біфуркації, кристалізації і т. П. Взятий з «Теорії хаосу» Іллі Пригожина, де говорити про стійкість в сенсі передбачуваності в певній мірі морального вибору людини в тій чи іншій життєвій ситуації неможливо. Говорити про керованість в точці біфуркації не доводиться, в ній немає свободи волі людини, а є тільки гра випадку.>.

2) Концепція «двох Росій», чиновників і олігархів з одного боку, і не вписався в ринкові умови і «загальнолюдські цінності» «бидла» - виборців і платників податків з іншого, отримала своє конспірологічне, символічне завершення на перегоні Алёшінка-Угловка.

<Читай: трагедія зрівняла в статусі і натовп, і «еліту». Ми вважаємо, що російський натовпу-елітаризм завжди був в статусі об'єкта управління, і в цьому сенсі спочатку натовп і «еліта» Росії по відношенню до «зовнішнього світу» була єдина>.

3) «Момент істини» настав для VIP-чиновників, що сидять на розореній ними землі. Їм, які залишилися в живих, був дан понад останній шанс «мирним шляхом» спокутувати свою провину перед країною і народом.

<Тут ми згодні, але тільки з маленьким уточненням: «момент істини» настав не тільки для VIP-чиновників, але для всіх людей, які ще не усвідомили згубність бажання «бути крутіше яйця варені» в рамках натовпу-елітарної системи. Раб, який бажає стати паном - раб інших рабів, а не вільна людина! >.

4) «Вони нічого не забули і нічому не навчилися ...», як говорили про Бурбонів періоду Реставрації. «Працюємо далі: ну, сталося - і сталося, все позаду, ми живі, при своїх місцях і своєму інтересі» - такі висновки зробить переважна більшість управлінського класу. Тобто надії на те, що подібні знаки будуть зрозумілі адекватно цими людьми і їм подібними, чесно кажучи, мало.

<Заради того, щоб знаки Понад не проходили повз нашого розрізнення; щоб допомогти знайти заблукали людям Орієнтир в житті, пишеться ця стаття. А заради чого працювали Олександр Нагорний, Микола Коньков і публікує їх газета «Завтра»? Судячи з останнього висновку, написали вони статтю «просто так», без мети, щоб показати сам процес трагедії. Або скористатися їй для програмування бажаної для них реальності? А як тоді розуміти 1.- 5. пункти вектора конфлікту?>

5) «очікувано і навіть передбачувані» - ця та інші подібні катастрофи не в сенсі часу і місця, числа жертв і їх поіменного складу. Але щось подібне мало статися з таких причин:

- вичерпані ресурси радянської техносфери;

- вертикаль тримається на «пропилі бабла» - корупції;

- кричущі соціальні проблеми «гасяться» крихтами від надприбутків торгівлі ресурсами;

- в Росії слабкого зараз не просто б'ють, а добивають.

<Товариші, дайте відповідь нам, будь ласка: «Чому ж ви мовчите про своє бачення виходу із становища, де ваша концепції? Або все і так ясно: «Вперед - назад до мраксізму або церковному монархізму?» Може, це і є справжня мета? >.

Закінчивши аналіз статті в газеті «Завтра», поділимося своїми, як нам представляється, важливими, навіть знаковими спостереженнями за ходом освітлення катастрофи на ТБ:

- Вперше в історії сучасної Росії ми не побачили шокуючих кадрів з місця трагедії. Все було гранично коректно по відношенню до почуттів телеглядачів і родичів. Вперше в історії сучасної Росії жертвами катастрофи стали представники правлячого стану, здатні заплатити за можливість провести вихідні там, де побажають, кілька місячних зарплат простого робітника.

Вартість квитків Москва-Санкт Петербург коливається в межах від (приблизно) 600 рублів за плацкартне місце до 34 000 на «люксі». При тому, що двомісні люкси продаються тільки цілком, навіть якщо «елітарний», який бажає звозити своє тулуб в другу столицю з комфортом, їде один. За «VIP» поїздку туди-назад (5-8 годин в одну сторону) на вихідні «елітарний» викладає з кишені суму, рівну сукупної місячної зарплати ~ 25 сільських вчительок чи працівників невеликої тваринницької ферми.

- Більшу часть інформаційного потоку Складанний Звіти для президента профільніх міністрів про Хід Надання допомоги постраждалим, уточнення списку пасажирів, Виконання відновлювальних робіт, Обговорення розміру компенсації Загибла и пораненим. Їх розмір 300 - тис. Руб. по страховці, плюс 500 тис. руб. від РЖД - может вразіті будь-кого недалекого обиватель, яка здатно порівняті ВАРТІСТЬ компенсації з вартістю квитків. Думаємо, що родичів загиблих і постраждалих в першу чергу буде цікавити об'єктивна Правда - Істина про трагедію, а не компенсації, розмір яких по заведеної канібальську традиції в новітній час стає першою обговорюваною темою, відразу слідом за інформацією про будь-який трагедії.

Преса відзначилася поширенням заяв якоїсь групи «Combat 18», що взяла на себе відповідальність за теракт. Ці «смажені новини» пішли під заголовками типу: «Націоналісти беруть відповідальність за теракт на себе». Недобросовісних борзописців абсолютно не зацікавив той факт, що назва «Combat 18» взято за аналогією з британською неонацистської угрупованням, цифра 18 означає порядковий номер букв AH - ініціалів Гітлера. Та й навіщо їм розбиратися в тонкощах термінології - для них що націоналіст, що нацист, що комуніст - абсолютно без різниці, аби швидше і гарячіше зляпати статейку.

«Офіційна» реакція ж була досить незвичайна.

- Вперше наші правоохоронні органи не стали відразу видавати «на гора» версії того, що сталося, одна дурніші інший, як це теж водиться останнім часом. Наприклад, після недавнього вбивства священика Сисоєва була відразу висунута така версія: «ймовірно, це зробили рідновіри, тому, що вони бідні, а на місці злочину не залишилося пістолета (а пістолети нині дороги)».

Ні, цього не було, а був опер, прочісували прилеглу село і говорить на камеру: «Ми звідси не підемо, поки все не з'ясуємо». Був міністр МВС Нургалієв, який провіщає, що «жодна людина не може не залишити слідів, і тому є зачіпки» (такі бадьорі посили правоохоронців зазвичай викликають в пам'яті подібні ж заяви після вбивств Лістьєва, Талькова та їм подібних злочинів).

Настільки нетипова реакція держмашини укупі з чіткою yoе роботою по відношенню до ЗМІ викликає питання:

1. Невже ж НАРЕШТІ зрозуміли, що в разі реального теракту його освітлення всієї міццю ЗМІ - головна мета організаторів?

(Тому кривавих картинок з місця трагедії було багато менше, і вони були менш емоційно накачени, ніж картинки про звіти та вжиті заходи).

2. І невже не зрозуміли, що навіть така ослаблена реакція все одно досягає своєї мети - безкоштовно інформаційного супроводу можливого «послання» терористів народу і «еліті» Росії, або певним її «Невський-експресним» складовим?

3. Чому на ТБ вдалося прорватися лише Володимиру Гундяєву (патріарха Кирила)? Зверніть увагу: жодному представникові великих політичних течій була надана можливість висловити своє ставлення до трагічної події по «гарячих слідах». Глава РПЦ, завдяки унікальності очолюваного відомства в ієрархії управлінської структури, через яку підтримується натовпу-елітарна система управління, стоїть осібно і трохи вище, ніж різномасті партійні боси.

У своєму зверненні, крім «правильних» слів співчуття, мабуть грунтуючись на думці, що люди не будуть вникати в сенс його слів, Гундяєв зробив дві заяви, які неможливо пояснити ні з точки зору «повсякденною логіки», ні з точки зору віри людей Богу .

Ви можете ще раз перечитати, що пишуть журналісти Олександр Нагорний та Микола Коньков, і порівняти зі словами Кирила : "Кожен з нас міг опинитися в тому поїзді».

Також він зазначив, що «Серед загиблих були люди, яких ми особисто знали. Деякі з них мали тісні взаємини з Церквою, допомагали Церкви здійснювати своє служіння. Ми будемо пам'ятати їх святі імена ».

Нам невідомо, чи володіє патріарх повноваженнями оголошувати людей святими на підставі того, що вони «мали тісні взаємини з Церквою». Однак, ці фрази показують, що Гундяєв несвідомо або усвідомлено асоціює себе з жертвами «Невського експреса».

(З огляду на що пролунали імена постраждалих в катастрофі управлінців з вищого ешелону влади країни, цікаво було б порівняти список Гундяєва, зарахованих їм до «святим», і список зі статті в газеті «Завтра», людей, названих руйнівний Росії. Цілком припускаємо, що ці списки співпадуть до прізвища, і «допомогу Церкви» була за сумісництвом також і «замаліванія гріхів»).

Інша фраза викликає ще більше питань для осмислення.

«І тому будь-яке діяння, спрямоване проти мирного життя, - це злочин проти Бога. І воно отримає грізне Його помста ».

Взявши на себе відповідальність за безапеляційна заява від імені Бога, Гундяєв пригрозив його «грізним помстою» виконавцям теракту.

Приписувати Богові мстивість - цілком в традиціях «Тори» - «Старого завіту». Але як Бог, який «є Любов» в «Новому завіті», може «мститися»? Приписування Богу цілком людських почуттів - заздрості, мстивості і уразливості - також є спадщиною старозавітного уявлення про Бога, яке демонструє діючий патріарх РПЦ.

Припустимо на секунду, що якісь люди вводять нас в оману заради своїх політичних цілей, і брешуть про підрив «Невського експреса». Тоді, враховуючи, що в експресі були управлінці (дивись статтю в газеті «Завтра»), які розорили Росію і створили прямо або опосередковано ситуацію безладу на «елітної» трасі, ми отримуємо, що «бог» Гундяєва вже помстився тим, хто це зробив . Кому мстити такому «богу» далі?

Тут у наявності явна некомпетентність інформаційних і аналітичних служб РПЦ в порівнянні з тими ж системними «опозиційними», або це їх цілеспрямована діяльність по дискредитації свого «господаря».

Якщо ж це був теракт, тоді, враховуючи, що в рамках попущенія Бога людина має свободу волі і сам відповідає за свої вчинки і творіння, виходить, що одні люди скуштували плодів лихої вдачі інших, які зуміли здійснити своє зло в рамках попущенія Бога. Але не Сам же Бог керував терористами! Він їм не завадив в здійсненні їх вільного вибору у рамках попущенія, повністю відомого лише Йому Самому, так як Сам дав свободу волі людям. І знову - кому Бог буде «мститися», якщо трагедія сталася в рамках Його допуском?

А рамки Його допуском дуже широкі для людини і людства.

Настільки широкі, що людина і людство, володіючи свободою волі і розуму, можуть так перекрутити свій життєвий шлях і призначення, що вільні довести себе до повного руйнування.

Звичайно, якщо в своїй сліпоті не захочуть бачити і чути мову життєвих обставин, які вказують людям на правильність або згубність їх дій.

Прихильники езотеричних знань стверджують, що зазвичай людині, провідному себе до життєвої катастрофи, дається не менше трьох виразних попереджень, одне ясніше іншого.

Ми не станемо наполягати на цьому, але якщо це так, то після торішньої катастрофи в Пермі авіалайнера під управлінням капітана Медведєва зараз продзвенів «другий дзвінок».

У нас є надія на те, що катастрофи з «Невським експресом» і пожежа в нічному клубі «Хромая лошадь» в Пермі будуть витлумачені як «мову життєвих обставин» багатьма людьми - і тими, хто вважає себе «маленькою людиною», і тими, хто уявив себе «господарями буття».

Є надія, що це горе не пройде даром не тільки для «VIP-ів» (Бог дасть - зрозуміють, для чого їм подарована Життя), але і для «натовпу»: статус, гроші, зв'язку - поза хоча б прагнення до життя по правди - ілюзія безпеки; життя заради нескінченних задоволень, життя заради наживи - ілюзія життя.

«Невський експрес» - «кульгава кінь» ...

Може, хто-небудь чекає особистої телеграми від Бога?

Аналітична група РІД КПЕ ( www.kob.su) .

скачати статтю в вигляді html

скачати статтю у вигляді * .doc

Трагедія, яка сталася на залізниці напрямку Москва - Санкт-Петербург, забрала життя майже сотні людей: у чому справжні причини черговий «смуги катастроф»?
Машиніст повідомляє про вибух під локомотивом, і виникло резонне сумнів: якщо запис підроблена, то чи був сам вибух?
Що там говорити?
А заради чого працювали Олександр Нагорний, Микола Коньков і публікує їх газета «Завтра»?
Або скористатися їй для програмування бажаної для них реальності?
5. пункти вектора конфлікту?
Або все і так ясно: «Вперед - назад до мраксізму або церковному монархізму?
» Може, це і є справжня мета?
3. Чому на ТБ вдалося прорватися лише Володимиру Гундяєву (патріарха Кирила)?
Але як Бог, який «є Любов» в «Новому завіті», може «мститися»?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация