Де краще служити в армії, які війська вибрати

  1. види військ
  2. сухопутні
  3. повітряні
  4. морські
  5. Куди йти
  6. допризовна підготовка

Кожен майбутній призовник, перед тим як йти в армію задає собі два питання, де краще служити в армії і як потрапити в потрібний підрозділ. Для відповіді на це питання, треба зрозуміти якої мети хочеться досягти, вирушаючи для служби в війська. Варто визначитися з наявністю якихось певних навичок і отриманих знань у цивільному житті.

Проходячи призовну комісію, кожного призовника обов'язково запитають, де призовник хотів би служити. У військкоматі зроблять помітку про переваги призовника, куди краще його направити, з урахуванням його медичних характеристик і здібностей.

Правда, часто ця позначка не грає особливої ​​ролі. Розподіл на призовному пункті відбувається згідно з потребами «покупців», які приїхали за молодим поповненням. Проте, бажання призовника в деяких випадках враховуються, також враховується і те, в якому регіоні проживає призовник. У деяких випадках, його можуть залишити служити поруч з будинком, якщо є на те певні причини. Тоді, призовнику варто заздалегідь подбати про це питання і вибрати для служби ті війська, які перебувають в його домашньому регіоні.

Тоді, призовнику варто заздалегідь подбати про це питання і вибрати для служби ті війська, які перебувають в його домашньому регіоні

види військ

Які бувають війська і якими навичками потрібно володіти для того, щоб потрапити в ці війська. Всі війська можна розділити на три види: сухопутні, флот, авіація. Не можна виділити якийсь вид військ в розряд елітних. Кожен вид військ виконує певні завдання і має свої цілі. Тому краще заздалегідь потурбуватися і вирішити куди краще піти служити в армії.

сухопутні

  • Танкові війська. Є основною атакуючої силою сухопутних військ. Виконуються завдання з оборони і наступу в бою. Для цих військ відбираються призовники зростом не більше 174 сантиметрів, переважно міцної статури, які не мають значних проблем із зором.

Для цих військ відбираються призовники зростом не більше 174 сантиметрів, переважно міцної статури, які не мають значних проблем із зором

  • Мотострілкові. Мають універсальністю і здатністю виконувати будь-які бойові завдання за любої погоди і в будь-якій місцевості. У ці війська особливого відбору немає. Категорія здоров'я йде з А1 до Б4. До складу військ входить багато підрозділів, тому на службу визначать всіх.
  • Залізничні війська. Участь у військових діях, що проводяться за участю поїздів, а також усунення наслідків стихійних лих на залізничних шляхах. Призовник, що володіє не дуже хорошим здоров'ям, має всі шанси опинитися в цьому виді військ.
  • Спецназ. Виконання спеціальних завдань, які не під силу жодному військовому підрозділу. Набір в цей підрозділ ведеться з кандидатів вже відслужили строкову службу. Проводиться найсуворіший відбір і тестування.

повітряні

  • Повітряно десантні війська. Проведення спецоперацій на території супротивника. Організація диверсійних заходів і порушення роботи управління та комунікацій, а також захоплення ворожих об'єктів. Кандидат в ці війська повинен відповідати дуже високим вимогам. Категорія здоров'я не нижче А1, фізична витривалість і психологічна стійкість.

Категорія здоров'я не нижче А1, фізична витривалість і психологічна стійкість

  • Повітряно-космічні війська (ВКС, РВСН, ППО). Захист і контроль повітряно-космічного простору Російської Федерації і відображення атак супротивника з повітря. Потрапити в ці підрозділи більше шансів у призовників технічних та інженерних спеціальностей. При відборі упор робиться на психологічні якості і розумові здібності призовника.

морські

  • Військово-морський флот. Виконання бойових завдань на морських і океанічних водах, відображення атак супротивника на воді і ведення наступальних дій з боку моря. Включає в себе надводні, підводні війська, а також морську авіацію і морську піхоту. Для того щоб призвали на строкову службу в ВМФ необхідно мати зріст не менше 180 сантиметрів, категорію здоров'я не менше А3 і хорошу психічну стійкість.

Для того щоб призвали на строкову службу в ВМФ необхідно мати зріст не менше 180 сантиметрів, категорію здоров'я не менше А3 і хорошу психічну стійкість

Куди йти

Якщо вважати престижним той чи інший рід військ, то це питання дуже спірне. У будь-яких військах є свої елітні підрозділи, такі як розвідка і спецназ. Служити в таких підрозділах почесно і престижно, а й попрацювати доведеться пристойно. Потрапити в такі підрозділи непросте завдання. Для служби в цих підрозділах, деяким призовникам спочатку досить мати хорошу фізичну форму і психічну стійкість В такому взводі велика ймовірність навчитися корисним навичкам, таким як рукопашний бій, володіння зброєю та іншими видами спеціальних навичок.

Але в той же час, як показує практика, відбір новобранців відбувається без відома призовника. На призовному пункті «покупці» зазвичай розповідають, що найкращі війська саме ті, звідки вони приїхали, їх завдання забрати з собою кращих. Якщо новобранець піде на призовний пункт володіючи певними знаннями, значить з ним буде менше проблем в бойовій частині. Але після того як буде прийнята присяга, проводиться повторне розподіл. У цей момент в більшості випадків звертають увагу на те якими достоїнствами володіє молодий солдат. Відповідно до його навичками йде розподіл по підрозділам частини.

Відповідно до його навичками йде розподіл по підрозділам частини

Для того, щоб потрапити в хороші війська, перед тим як відправитися служити в армію, необхідно зробити наступні дії:

  1. Підвищувати фізичні навантаження. Хороша фізична форма всюди цінується.
  2. Підняти організованість і самостійність, потрібно навчитися самодисципліни.
  3. Отримати професію. В армії затребувані солдати, що володіють будь-якими навичками.

допризовна підготовка

Варто сказати про допризовної підготовки призовника, адже бажано заздалегідь подумати про те куди йти служити. Якщо є велике бажання піти служити водієм або в бригаду ВДВ, непогано було б подбати про це заздалегідь. У Росії, в кожному великому місті існують відділення ДОСААФ, які займаються допризовної підготовкою. Через цю систему навчання можна не тільки отримати права, а й збільшити шанси пройти службу за кермом будь-якої військової техніки.

Для того щоб істотно збільшити ймовірність розподілу в ВДВ , Необхідно подбати про отримання навичок стрибків з парашутом. Зараз це зробити досить просто. Потрібно звернутися в найближчий парашутний клуб і заплативши певну суму, зробити кілька стрибків. У розподільному пункті цей факт піде до особової справи призовника. Це звичайно не дає гарантій, що заберуть служити в ці війська, але шанси збільшаться.

В яких би військах не опинився солдатів, необхідно пам'ятати, що завдання проходження служби в армії зводиться до того, щоб отримати досвід і знання, які необхідні для служби в цьому роді військ. Життя в чоловічому колективі зробить свій вплив на становлення особистості призовника.

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация