Де брати гроші в декреті

Багато жінок, йдучи в декрет, нерідко відчувають себе нахлібницею Багато жінок, йдучи в декрет, нерідко відчувають себе нахлібницею. Адже дуже важко змиритися з тим, що тепер, сидячи вдома, вони не можуть заробляти як раніше.

Але такий варіант навіть розглядати не будемо в силу його абсурдності. Навряд чи хтось сперечатиметься, що 9 місяців вагітності і народження дитини не важка робота. До всього іншого, ще й небезпечна.

Додамо сюди догляд і виховання дитини, ведення домашніх справ, прибирання (до речі, дуже зайнятим мамам можна почитати статтю « Легка прибирання «). Загалом, про всі тяготи і поневіряння «декретної» життя далі немає сенсу говорити, їх, повірте, вистачає.

Щоб з'ясувати, де жінки беруть гроші в декреті, було проведено невелике опитування серед молодих мам. Отже ...

Як виявилося, деякі дійсно відчувають почуття незручності і незручності, коли беруть гроші у чоловіка, адже його зарплата тепер основний дохід сім'ї. Але така проблема з часом вирішується сама собою, без зусиль з будь-чиєї сторони.

Інші знайшли вельми цікавий вихід. Вони взагалі не брали у чоловіків гроші, а користувалися пластиковою карткою. Психологічно проблема вирішувалася дуже легко. Правда, не всім подобатися такий вид оплати товарів і послуг, але це справа смаку.

Треті вирішували проблему кардинально. Якщо чоловік не давав грошей (не тому що не довіряє, просто навіть не подумав про це), переставали оплачувати комунальні послуги та інші рахунки. А в разі потреби ставили чоловіка до відома про необхідність того чи іншого платежу. У підсумку, якщо він забував сам оплатити рахунок або не залишив грошей дружині, починалося відключення телефону, електроенергії, води. Вечеря готувався з того, що було в холодильнику, душ приймався холодним, і то якщо не відключили воду. Потрібно визнати, результат не змушував себе чекати. У чоловіка виявлялася просто феноменальна пам'ять, і про гроші для дружини він більше не забував.

Нерідко зустрічалися сім'ї з поглядами ще радянських часів, коли чоловік всю зарплату віддавав дружині, а в разі потреби просив у неї потрібну суму. Для деяких сімей це ідеальний варіант. Дружина не відчуває ніякого дискомфорту і може спокійно розпланувати сімейний бюджет, а у чоловіка не виникає ніяких комплексів. Адже добувач все-таки він. Як варіант, він може віддавати не всю зарплату, залишаючи собі необхідну суму на поточні витрати.

Як бачимо, ситуацій багато і варіанти їх вирішення найрізноманітніші. Єдине, що їх об'єднує і до чого слід прагнути - слід позбутися непотрібного почуття провини і дискомфорту.

Хоча це не обов'язково має відбуватися так, як описано вище. У вас може бути свій, не менш цікавий і ефективний спосіб.


Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация