Де шукати скарби і найбільш часті місця їх знахідок

Всім привіт! Крокує повним ходом по країні зима. А що ще робити копачі зимовими вечорами, що не просвічуватися, особливо якщо він новачок і чекає свого першого сезону. Ну і звичайно ж кожному хочеться знайти скарб. А щоб його знайти, слід знати найбільш ймовірні місця їх знаходження. Куди їх найчастіше ховали.

Приїхавши на ближнє від будинку поле, уздовж і поперек ісхоженних копачами, скарб вам навряд чи дасться. Чому? до бо його там немає. Шукати скарби потрібно в найбільш віддалених і важкодоступних місцях, куди інші пошуковики старовини заходять рідко.

Звичайно, щоб знайти скарб, треба мати везіння як у не знай кого 🙂. Але чим чорт не жартує, скарби ж існують і їх знаходять! Для приховування своїх заощаджень був потрібний привід. Будь то революція, а за ним розкуркулення, набіги розбійників, стихійні лиха, війна і інші причини. І часто господар скарбу за ним не повертався. Так ці цінності і пролежали там до наших днів.

Часто скарби ховали в городах, так як це було досить надійно і приховано від чужих сусідських очей. Адже в раніше землі було багато і спробуй ка, чекіст, знайди рублики з Червончик 🙂. Якщо село пропала давно, то городи ви визначите легко по супутниковому знімку - буде видно межі або на місцевості по будинковим ямах і рослинності, більш активної і соковитою. І селяни могли на чорний день заховати свої заощадження. Зазвичай це мідні монетки з дрібним сріблом, зібраних в невеликій номінал. Відкопавши це машину навряд чи ви нову купите 🙂, але знайти купку монет з однієї ямки, та ще й в сохране дуже приємно.

Куди ще можна було в неспокійний час швидко і надійно заховати накопичене? У колодязь звичайно ж! Від будинку близько, скинув і готово. Ніхто туди не полізе, щоб дістати. Є такі безбашенні копарі, яких хлібом не годуй, а дай облазити колодязь! Заняття це тяжке і небезпечне для життя!

Ну а якщо ні то ні дроги місце не підійшло власникові багатств? Що ж залишається? Будинок! У будинку є безліч затишних місць, куди вийде заховати нажите багатство від сторонніх. Горище, димохід, грубка, підпілля, стіни - ось деякі місця, де пошуковики можуть виявити справжній скарб!

А якщо навпаки, потрібно заховати подалі від будинку? Те йшли на відшибі, в яр або лог. Також люди шукали орієнтир на місцевості, за яким щоб самому потім легше було відшукати свої гроші. Це може бути дерево, якась нерівність на землі, вигин річки, рукотворні об'єкти. Все що завгодно.

Також часто піднімають скарби з-під старих товстих дерев. Зачепити такий сигнал - суцільна удача, а викопати - пекельна праця. Особливо якщо там виявиться проста залізяка. У матюків-то буде 🙂. А якщо там чавунець з рублями ?, 🙂.

Мельники далеко від млинів скарб не закопувати, зазвичай у себе під боком, щоб можна було в будь-який момент дістати звідти гроші або навпаки доповісти їх. До речі, через докладання монет, можуть в скарбах бути гроші різних правителів.

Ну що? Ще не вірите, що можна знайти скарб, природно не такий як у мене 😆? Тоді чекаємо весну і марш на коп! 😛

Чому?
Куди ще можна було в неспокійний час швидко і надійно заховати накопичене?
Ну а якщо ні то ні дроги місце не підійшло власникові багатств?
Що ж залишається?
А якщо навпаки, потрібно заховати подалі від будинку?
А якщо там чавунець з рублями ?
Ну що?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация