Дефіцит пілотів в російській авіації триває

Поділитися в соціальних мережах: Поділитися в соціальних мережах:   Фото: ТАСС / Антон Новодережкіна   У російській цивільній авіації триває дефіцит пілотів

Фото: ТАСС / Антон Новодережкіна

У російській цивільній авіації триває дефіцит пілотів. Проблеми з командирами повітряних суден (КВС) є навіть у лідера ринку - "Аерофлоту". Як розповів генеральний директор компанії Віталій Савельєв, перевізнику зараз не вистачає 60 командирів екіпажів.

За останні вісім місяців "Аерофлот" зміг скоротити дефіцит вдвічі. Але вільних фахівців з великим досвідом майже не залишилося, розповів радіостанції "Москва FM" льотчик 1 класу, "Відмінник Аерофлоту" Андрій Литвинов.

За словами експертів, до проблем з пошуком фахівців привела в тому числі політика "Росавіації": держава монополізувала підготовку пілотів для авіакомпаній.

"Регулятор не тільки закрив більшість приватних навчальних закладів, а й відкликав пілотські посвідчення, виданих цими організаціями". Про це розповів експерт Інституту економіки транспорту і транспортної політики Вищої школи економіки Андрій Крамаренко в ефірі радіостанції "Москва FM" . Крім того, на його думку, брак пілотів скоро позначиться на вартості квитків.

Раніше, щоб вирішити проблему з дефіцитом КВС, "Аерофлот" провів перше підвищення зарплат. З початку року пілоти з досвідом роботи більше трьох років і нальотом понад 90 годин в місяць отримують 650 тисяч рублів. Але це все одно в два рази нижче, ніж в Китаї.

Поділитися в соціальних мережах:

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация