День захисника Вітчизни

День захисника Вітчизни 4.2 з 5 на основі 136 оцінок.

Мужність і героїзм воїнів Росії, в усі часи були невід'ємною частиною стійкості і величі російської держави. Протягом декількох десятиліть російський народ вірний традиції всенародно і широко зустрічати День захисників Вітчизни, який святкується урочисто і з великої теплотою.

Для багатьох це день справжніх чоловіків, що проходять службу в армії та інших силових структурах. 23 лютого є днем військової слави, яку російські війська здобули на полях битв. Має свято глибокий і високий сенс - любов до Батьківщини, готовність її відстояти навіть ціною власного життя, а захищати свою рідну землю воїнам доводилося постійно.

Історія цього свята корінням сягає в 1918 рік, час Першої світової війни.

За однією з версій, коли робітничий клас почув кинутий радянським урядом і партією клич про те, що соціалістична вітчизна в небезпеці, він почав формування частин Червоної армії. Ледве організовані армії революційного народу дали 23 лютого рішучу відсіч німецької армії під Нарвою і Псковом. І день цей ознаменував народження Червоної армії. Таке міфологічне пояснення міцно вжився в масову свідомість народу.
Це цілком зрозуміло, адже незадовго до знаменної дати Ленін підписав капітуляцію, і щоб стерти з пам'яті народу цей ганебний крок, партійне керівництво оголосило нову дату всенародним святом.

Звичайно, непогано б святкувати, День захисників Вітчизни, як до більшовицького перевороту в Росії в 1917 р, а саме 6 травня - в День святого Георгія, Покровителя воїнів. Але як би не було, 23 лютого залишається чоловічим святом, і відзначати його слід у військових традиціях. Тим більше, що немає в Росії сім'ї, яку не зачепила друга світова війна. І Перемога в ній для більшості росіян - найбільший подвиг за всю історію. Хоча водночас це і велика біль, величезна трагедія, яка не повинна ніколи повторитися.

Автоматично-створене зображення на основі результатів пошуку Google за назвою свята
Автоматично-створене зображення на основі результатів пошуку Google за назвою свята.
Джерело зображення: https://images.google.ru/ (електронний ресурс)

привітати друзів

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация