Депутати прийняли закон про банкрутство фізосіб

Депутати прийняли законопроект, який має на меті захистити права кредиторів і підвищити рівень виконання контрактів і судових рішень, а також допомогти відновити платоспроможність громадян, які опинилися в скрутному матеріальному становищі.

Верховна Рада України в четвер, 18 жовтня, в другому читанні прийняла законопроект №8060 про процедури банкрутства. Даний документ підтримали парламентарії 237 голосами.

До другого читання з кодексу прибрали норми з автоматизованого арешту рахунків, єдиного електронного реєстру боржників і мирової угоди.

Депутати прийняли законопроект, який має на меті захистити права   кредиторів   і підвищити рівень виконання контрактів і судових рішень, а також допомогти відновити платоспроможність громадян, які опинилися в скрутному матеріальному становищі

Кодекс встановлює умови та порядок відновлення платоспроможності боржника-юридичної особи або визнання його банкрутом для задоволення вимог кредиторів та відновлення платоспроможності фізособи.

Документ покликаний підвищити ефективність процедури банкрутства, рівень захищеності прав кредиторів, вдосконалити процедуру продажу майна боржника на аукціоні тощо.

Головне, що прописує закон, це те, що тепер є можливість визнавати банкрутами фізичних осіб. Раніше в українському законодавстві подібної норми не було.

Раніше в українському законодавстві подібної норми не було

Закон також поклав обов'язки щодо розгляду справ про анкрутства на господарські суди. При цьому участь арбітражного керуючого також обов'язкове. Також в подібних судових розглядах будуть доступні судова і досудова процедури.

Так, в суді можна буде домовитися про реструктуризацію або задоволення вимоги кредитора.

Варто додати, реструктуризації та списання боргів за кредитами не будуть розглядатися, якщо такі кошти громадяни брали на відпочинок, розваги, покупку предметів розкоші, а також борги, що з'явилися в результаті участі в азартних іграх.

Варто додати, реструктуризації та списання боргів за кредитами не будуть розглядатися, якщо такі кошти громадяни брали на відпочинок, розваги, покупку предметів розкоші, а також борги, що з'явилися в результаті участі в азартних іграх

Нагадаємо, українцям пояснили нюанси отримання кредиту за програмою "Доступне житло".

Як повідомляв раніше Знай.uа стало відомо про борги України від Північного потоку-2.

також Знай.uа писав, що власникам євроблях розповіли, чи можуть вони розраховувати на субсидію.

Дивіться: Кредит або іпотека на житло. Що обирають українці сьогодні

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация