Директор заводу Procter & Gamble в Борисполі: "Мене надихає моя команда"

  1. Орфографічна помилка в тексті:

28 лютого 2017, 13:27 Переглядів: 28 лютого 2017, 13:27 Переглядів:   - Розкажіть, з чого почалася ваша кар'єра в P & G, яка привела вас на посаду директора заводу в Борисполі

- Розкажіть, з чого почалася ваша кар'єра в P & G, яка привела вас на посаду директора заводу в Борисполі?

- У Procter & Gamble я прийшла 12 років тому, відразу зі студентської лави. Цей вибір не був випадковим - у мене була своя освітня стратегія. Я здобула освіту в сфері управління складними технологічними системами і вирішила спробувати себе в ролі інженера-технолога на великому виробництві. Звичайно, в той час я і подумати не могла, що, ставши першою жінкою-інженером на підприємстві, через 10 років буду і першою жінкою, яка очолює завод P & G у Східній Європі. За ці роки я змінила кілька керівних позицій, встигла попрацювати як в Україні, так і в США, але головне - отримати різнобічний досвід. Я запускала нові лінії, керувала поставками, керувала бізнес-плануванням регіону, розбудовувала дістрібуционную мережу. Але я завжди була впевнена, що в підсумку головна мета моєї роботи - робити життя людей кращим. Тим більше, що за таким же принципом працює і сама компанія.

- Як змінився завод за цей час?

- Ми ніколи не стояли на місці. З тих пір як P & G в 1997 році придбала завод, вона постійно інвестує в його розвиток. Це і модернізація обладнання, і удосконалення системи контролю якості продукції, і збільшення потужностей, завдяки чому ми розширили асортимент продукції, що випускається. Це приносить свої плоди. Наприклад, в 2015 році ми першими в Східній Європі отримали статус безвідходного виробництва. Це вагоме досягнення, враховуючи, наскільки важливою сьогодні в світі є турбота про навколишнє середовище.

- Скільки людей працює під вашим початком?

- Близько 200 осіб. Завод працює цілодобово, 7 днів на тиждень, і підтримувати такий швидкий темп нелегко. Буває важко знайти в собі сили, щоб подолати черговий виклик. У такі моменти я йду в цех. Дивлячись, як сотні людей чітко і злагоджено виконують свою роботу, бачачи результат їхньої праці на конвеєрі, я заряджаюсь позитивом, енергією, розумію, що всі наші зусилля не марні. Наша команда мене надихає.

- Розкажіть про продукцію, яку випускає завод.

- Я часто чула розповіді мами і бабусі про те, як важко було радянським жінкам піклуватися про особисту гігієну. Тому дуже рада, що зараз, багато в чому завдяки і нашій продукції, ця проблема назавжди канула в лету. На нашому заводі випускаються засоби жіночої гігієни таких торгових марок, як Discreet, Naturella і Always. Ми забезпечуємо не тільки український ринок , А й експортуємо продукцію в інші країни.

- Які інновації зараз впроваджені на виробництві? У чому їх унікальність?

- Як я вже говорила, перш за все, наше виробництво унікальне тим, що має статус повністю безвідходного. Наприклад, з наших відходів виготовляються спеціальні пелети, які інші підприємства використовують для опалення. Крім того, за останні 5 років ми значно знизили витрату води, електроенергії, викиди вуглекислого газу і стали дуже енергоефективним підприємством. Ми проводимо енергоаудити, націлені на те, щоб стати ще більш ефективними.

Зазначу, що зниження рівня відходів і економія ресурсів - це одна з першорядних завдань не тільки нашого підприємства, але і всього виробництва Procter & Gamble.

- Що вам дала Америка? Які основні відкриття для себе ви там зробили? Який досвід звідти був найкориснішим?

- Робота в США дозволила мені по-іншому поглянути на світ, зрозуміти, що правила гри можуть змінюватися, і потрібно вміти до цього пристосуватися.

Перед поїздкою в США, на спеціальному тренінгу, нас навіть попередили про те, що американська культура дуже відрізняється від нашої. І я переконалася в цьому на власному досвіді. Наприклад, там не прийнято говорити прямо, що твоя ідея чи пропозиція не зовсім вдалі. Тебе вислухають, навіть похвалять, але зроблять все по-своєму. Ще одна цікава особливість - треба дуже детально і точно формулювати кожну задачу, інакше її не виконають.

Зате після того, як внікнешь в усі нюанси місцевого менталітету, освоїшся, починаєш розуміти, що в принципі не такі вже ми й різні.

- Завод якось допомагає місту, в якому розташований?

- Так, адже для більшості наших співробітників Бориспіль - рідне місто. Тому ми не можемо залишатися осторонь від його проблем і потреб. Надаємо матеріальну допомогу, передаємо свою продукцію, офісне обладнання в школи, дитячі садки та інші установи.

Якщо говорити про Україну в цілому, то P & G в такий непростий для країни час намагається допомогти найбільш незахищеним верствам населення. Це і діти-сироти, і сім'ї вимушених переселенців, і просто ті, хто опинився в складному матеріальному становищі. Так, тільки протягом 2015-2016 років P & G виділила на благодійність в Україні понад 1 млн 200 тисяч доларів і допомогла більш ніж 500 тисячам людей.

Зазначу, що ми не просто передаємо гроші і продукцію. Наші співробітники особисто беруть участь в різних проектах. Збирають кошти, купують подарунки і провідують діток, які виховуються в дитячих будинках, упаковують гігієнічні набори для вимушених переселенців.

- Який внесок підприємства в економіку країни?

- Скажу без удаваної скромності, що він досить значний. Перш за все, Procter & Gamble забезпечує роботою понад 680 осіб в Україні, з них близько 200 працює на нашому заводі. При цьому компанія постійно інвестує і в поліпшення умов праці, і в підвищення кваліфікації співробітників, і в розвиток підприємства. За роки роботи в Україні P & G інвестувала в нашу країну більш 300 млн доларів. При цьому P & G є ще і найбільшим платником податків: тільки за 2015 рік компанія перерахувала в бюджет понад 1 млрд гривень. Загалом - нам є чим пишатися.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "Директор заводу Procter & Gamble в Борисполі:" Мене надихає моя команда "". інші Останні новини України дивіться в блоці "Останні новини"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Орфографічна помилка в тексті:

Послати повідомлення про помилку автора?

Виділіть некоректний текст мишкою

Дякуємо! Повідомлення відправлено.

Як змінився завод за цей час?
Скільки людей працює під вашим початком?
Які інновації зараз впроваджені на виробництві?
У чому їх унікальність?
Що вам дала Америка?
Які основні відкриття для себе ви там зробили?
Який досвід звідти був найкориснішим?
Завод якось допомагає місту, в якому розташований?
Який внесок підприємства в економіку країни?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация