Для студентів. Повернути гроші за платне навчання ..

Це також чорновий начерк.
Яка мета бюджетного навчання у ВНЗ.Вона очевидна.Країна повинна мати своїх висококваліфікованих фахівців у всіх галузях народного господарства.Але поряд з «бюджетниками» за партою сидять «платники».Причому знання вони засвоюють нітрохи не гірше, ніж інші студенти.Під час вступних іспитів багато з них показують знання нітрохи не гірше, ніж абітурієнти, які надійшли до ВНЗ на бюджетній основі.Мало того, деякі з «бюджетників» надійшли, маючи дуже низьку підготовчу базу.
Після отримання диплома, кожен влаштовується на роботу відповідно до своїх устремліннями або можливостями.Треба сказати, що значна частина випускників іде працювати не за фахом.Тут багато причин, але для держави така ситуація є неприйнятною.Держава, оплачуючи навчання студентів, розраховує на їх сумлінну навчання і роботу за фахом.
Почнемо з випускників, які отримали свою освіту на основі платного навчання.Чому б їм не повернути гроші, сплачені за навчання після закінчення ВНЗ, хоча б тим які виконали поставлене державою завдання.
Яку частину, і на яких умовах?Це можна обговорювати.Здається, якщо випускник закінчив ВНЗ з червоним дипломом і пішов працювати за фахом, то йому слід повернути сто відсотків витрачених ним на навчання грошей.В першу чергу це стосується фахівців пішли в науку.Багато чудові студенти не можуть собі цього дозволити в силу недостатності матеріальних засобів.Допомагали їм батьки під час навчання, причому багато з великими труднощами, але не може ж так тривати вічно.
Що б досягти успіху потрібен час, і гроші для становлення фахівця на високий рівень.У Москві навчання коштує близько 150 - 300 тисяч рублів на рік.Їли аспірант матиме можливість за час підготовки і захисту дисертації отримати, заплачені їм раніше гроші, то країна придбає вченого.Людина ж знайде шлях, який для нього є сенсом життя.Звичайно, такі умови повинні поширюється не тільки на випускників, з червоним дипломом, які вирішили присвятити себе науці, а й на інших молодих фахівців успішно закінчили навчання і пішли працювати у відповідності зі спеціальністю.
Немає сумніву, що такі умови повинні поширюватися на всіх успішно закінчили ВНЗ.Наприклад, з допустимою відміткою «добре» не більше 50% відсотків від всього курсу навчання.Решта позначки повинні бути тільки «відмінно».Тут може бути визначена частина повернення внесених коштів в залежності від успіхів у навчанні.
Держава може щорічно визначати ті спеціальності, які потрібні країні і відповідно будуть потрапляти під програму повернення грошей внесених за навчання.
З таким підходом зміниться система взаємовідносин громадянина і держави в сфері навчання.Громадянин сплачує ВУЗу за своє навчання і за умови виконання певних угод йому повертають понесені витрати.Таким чином, держава може змінити своє ставлення до бюджетних форм навчання.Звичайно, ВНЗ в свою чергу при атестації студентів «платників», будуть більш відповідальні.
Той, хто взяв кредит в банку, за бажанням, зможе його повернути.
Таким чином, по суті, громадянин субсидує держава, а держава отримує готового фахівця на момент оплати.Але все в інтересах обох сторін.
Так або приблизно так.
Джерело: agreman.fo.ruМотивувати вітчизняні кадри варто безсумнівно.Але починаючи зі стадії працевлаштування.Держава і так регулює чисельність фахівців в різних сферах за рахунок числа бюджетних місць.Мені здається, вищу освіту взагалі повинно бути безкоштовним.У багатьох країнах при хорошій успішності, студенту надають пільгу, аж до повного звільнення від оплати за навчання.
В даному випадку з'являється можливість для будь-якої людини здобути вищу освіту.Для цього потрібно лише, хороша успішність робота за фахом після закінчення ВНЗ.Це не означає, що він повинен працювати там, де йому вкажуть, а там, де забажає сам випускник ВНЗ.Згоден.Такий варіант може привести до того, що сьогодні деякі студенти з числа учнів на платній основі зіткнутися з проблемою успішності.Причина зрозуміла.Але суспільство повинно повинно орієнтуватися не на людей, яким освіту потрібно, як щось престижне.Потрібно дати можливість отримання освіти незалежно від матеріального становища громадянина та його сім'ї.Держава повинна будь-якому дати цей шанс.Багато хто може сказати, що є безкоштовну освіту.На жаль не кожен встигає абітурієнт проходить вступні іспити і не через недостатні знання.Нерідко його місце займають інші і це те ж не треба пояснять.К жаль багато вчаться на бюджетній основі не в силу їх знань.Просто їхні батьки пишаються, що їхнє чадо такий розумний, що самостійно поступив на бюджетний факультет.В результаті держава отримує погано підготовлених фахівців і має те, що має.Мало того такий підхід стимулює навчання в школі.Сьогодні учневі з усіх боків втовкмачують, що немає сенсу намагатися, оскільки все рівно не вступити, а тим більше з провінції НЕ вирвешся, Мало того, може бути варто подумати про те, що б бюджетників з трійками переводити на платну основу.Він не хоче вчитися, а суспільство має за нього платити.Це не серйозно.Novikov писал (а) у відповідь на:

> Яка мета бюджетного навчання у ВНЗ.

Як яка?
Бабло загрібати.
Щас в розвиненому капіталізмі який у нас нині все мети ведуть в одну сторону.
Як яка Абсолютно вірно. Хабар за вступ на бюджетній основі до престижного ВНЗ, може перевищувати всю суму оплачувану студентом "платником" за весь період навчання. Тому пробитися мало шансів. Тому повинна бути у будь-якого успішно учня можливість здобути освіту. Ледачі учні на таких умовах вчитися не зможуть, оскільки кредит взятий на навчання доведеться повертати. Таким чином, хто має хорошу успішність - вчиться безкоштовно, хто погану нехай платить. Розпорядник писал (а) у відповідь на:

> Мені здається, вищу освіту взагалі повинно бути безкоштовним.


Повинно бути, але практично його немає. Там, де немає освіти, відповідного певним стандартам, там може бути і безкоштовно. Потрібно дивитися на реалії життя, а не декламувати з високих трибун про безкоштовну освіту Повинно бути, але практично його немає RDG писал (а) у відповідь на:

> Мотивувати вітчизняні кадри варто безсумнівно. Але починаючи зі стадії працевлаштування. Держава і так регулює чисельність фахівців в різних сферах за рахунок числа бюджетних місць.


Звідки держава знає, хто залишиться в країні і хто буде працювати за фахом, а не на ринку торгувати. В даному ж варіанті, якщо навчався добре, залишився в країні і пішов працювати по потрібної спеціальності, освіта надається фактично безкоштовно. Ніякого перевитрати бюджетних коштів. Звідки держава знає, хто залишиться в країні і хто буде працювати за фахом, а не на ринку торгувати Novikov писал (а) у відповідь на:

> Яка мета бюджетного навчання у ВНЗ. Вона очевидна. Країна повинна мати своїх висококваліфікованих фахівців у всіх галузях народного господарства.


Шо у вас з головою, люди? Все ж навпаки! Та не повинна країна нічого мати, просто так. Якщо є попит на якихось фахівців, то тільки їх затребуваність і повинна визначати наявність відповідних кафедр. Ті хто потребує фахівців самі можуть стимулювати вчитися і навіть навчати ... Шо у вас з головою, люди Novikov писал (а) у відповідь на:

> Таким чином, хто має хорошу успішність - вчиться безкоштовно, хто погану нехай платить.
>


Хорошу успішність можна купити за подібною ціною. Сфера освіти досить корумповані, минулі роки змінили психологію багатьох співробітників, яким немає діла до гусударственних інтересів, як і у держави до інтересів співробітників вузів. Міняти треба порочну систему, тоді воможно буде всерйоз щось зробити. У неблагополучній країні немає і не може бути умов для позитивних змін у сфері освіти. Середня школа елементарно деградувала і до вузів приходять в основному абсолютно непідготовлені абітурієнти. Міняти треба все, починаючи зі шкіл і дошкільних установ і не справа, коли один викладач читає по шість дисциплін заради заробітку через жебрацької зарплати. Хорошу успішність можна купити за подібною ціною Повністю з вами згоден. У цьому не сумніву, але все наше суспільство знаходиться в такому положенні, але необхідно в будь-якому випадку рухатися вперед.
Для цього перш за все потрібно надати можливість тлумачним юнакам і дівчатам отримати вищу освіту. Нічого, що деякі з числа забезпечених зможуть дати хабар за навчання, але таких не може бути багато. Мати можливість анулювати всі отримані кредити для випускників хороший варіант. Будь впевнений у собі і своїх знаннях людина зможе вчитися.
У нас же встигає студент, учень на платному відділенні, не має ніяких заохочень. Кредит необхідно видавати не тільки на навчання, але і на проживання. Novikov писал (а) у відповідь на:

> Повністю з Вами згоден. У цьому не сумніву, але все наше суспільство знаходиться в такому положенні, але необхідно в будь-якому випадку рухатися вперед.
> Для цього перш за все потрібно надати можливість тлумачним юнакам і дівчатам отримати вищу освіту.
>


Ви вже познайомилися з новою модульною системою оцінок успішності і відвідуваності? Якщо немає, то я Вам скажу, що це повний .... ідіотизм, коли левова частка лекційного часу буде витрачатися на оформлення кацелярской папірці. А коли ж знання давати? Це не система освіти, а стаціонарний дурдом. Ви вже познайомилися з новою модульною системою оцінок успішності і відвідуваності Знаєте, це питання складне.
Звичайно, еталон кілограма або метра значно легше було визначити, але і до цих проблем людство пройшло довгий шлях. По суті своїй, еталон освіти потрібен. І може бути він для Росії просто необхідний, оскільки часом, студентів в плані знань, розділяє прірва, а отримують диплом з невеликими розбіжностями. Тим більше, що оцінка знань з новою модульною системою оцінок, в меншій мірі буде залежати від викладача До того ж
за все, що студент отримує оцінку по курсу - він виконує письмово. Виходячи з цього
успіхи студентів можуть бути перевірені зацікавленими особами в будь-який час.
Повернутися до списку тем

Яку частину, і на яких умовах?
Як яка?
Шо у вас з головою, люди?
А коли ж знання давати?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация