До скількох продають алкоголь в Москві і регіонах Росії? 2019 рік

  1. Хто не вспів той запізнився
  2. Що не можна продавати?
  3. Де не дозволено?
  4. Хто шукає той завжди знайде
  5. Час встановлюють регіони
  6. Тепер про штрафи
  7. Продаж алкоголю через інтернет

Алкогольне питання - для деяких зовсім не питання! І як би держава не обмежувало продаж «вогненної води» всілякими законами і заборонами, особливо цілеспрямовані громадяни завжди знайдуть, де і як вгамувати спрагу.

А в той час, коли середньостатистичні законослухняні магазини виконують приписи і не торгують алкоголем після 10 вечора, модні нині експрес-бари готові хоч до ранку пригощати своїх відвідувачів.

до змісту ↑

Хто не вспів той запізнився

За законодавством затверджена норма часу для продажу і покупки алкоголю - з 10.00 до 22.00.

Ні раніше, ні пізніше не буде продане! Федеральний Закон 171-ФЗ звучить як вирок. Але давайте там же уточнимо, на що поширюється заборона.

до змісту ↑

Що не можна продавати?

Що не можна продавати

Чи не дозволено продавати спиртне після 10 вечора і до 10 ранку. Алкоголь настільки різноманітний, тим більше зараз, коли полиці магазинів завалені заморськими пляшечками з чужими російському вуху назвами: скотч, бренді, текіла, самбука.

Уточнимо, що саме відноситься до заборони? Найголовніший інструмент - 2-я стаття Закону 171-ФЗ. Якщо перекласти з російської на російську, виходить, що до алкогольних відносяться напої, що містять більше 0,5% етилового спирту. А саме:

  1. горілка,
  2. вино і винна продукція,
  3. пиво і вироблені на його основі напої,
  4. медовуха
  5. та інші напої з дивовижними назвами, що містять заборонену вміст спирту ...
до змісту ↑

Де не дозволено?

Де не дозволено

Згідно вже відомому Закону, категорично заборонено торгувати спиртним на території і в 150-ти метрах від деяких установ:

  • школи, дитячі садки та інші заклади, пов'язані з проживанням та освітою дітей;
  • лікарні, поліклініки;
  • спортивні зали, стадіони, фізкультурно-оздоровчі комплекси;
  • бібліотеки, будинки культури, клуби;
  • в будь-яких громадських місцях, будь то транспорт і зупинки;
  • ринки, вокзали та інші місця масового скупчення людей.
до змісту ↑

Хто шукає той завжди знайде

Хто шукає той завжди знайде

Тепер про лазівки. Виняток із правил - все в тому ж 171-у Федеральному Законі - підприємства громадського харчування. Бари, ресторани, експрес-кафе в будь-який час готові вгамувати навіть самий вибагливий смак всілякими «легкими» коктейлями та пивом. Всім, що вважається слабоалкогольних.

Так, наприклад, в обласній столиці Калузької області набирають обертів пивні експрес - бари, які відкриваються на перших поверхах житлових будинків. Відвідувачів завжди багато, а магазинної конкуренції - ніякої.

до змісту ↑

Час встановлюють регіони

Кожен регіон самостійно встановлює правила і час торгівлі алкоголем. Природно, вони не повинні суперечити основним Законодавству.

Так, наприклад, якщо в Москві «весел-зілля» не купиш з 11 вечора, то в Підмосков'ї бажаючим повеселитися доведеться подбати про себе заздалегідь і встигнути в магазин до 9 вечора. Те ж і вранці - столиця відкриває алкогольні прилавки раніше районів аж на 3 години.

Ще один мегаполіс - Санкт-Петербург тримає оборону з нічним пияцтвом з 22.00 до 11-ї ранку.

Полюс холоду - Якутія. Тут антиалкогольні правила, як і морози, ще суворіше - незважаючи на холод і вмовляння, «міцні напої» не продають з 8 години до 14 годин.

Але найжорсткіші рамки встановила Чеченська республіка. Там алкоголь продається лише дві години на добу - з 8-ми до 10-ї ранку.

Кіровська область сильніше обмежує любителів випити по вихідним. А в Ульяновської субота і неділя взагалі оголошені Днями тверезості.

Особливо не розслабитися за чаркою і в Тулі. Там до 2 дня вам не продадуть нічого спиртного.

Також регіони Росії встановили у себе і, так звані, «сухі» дні. В основному, це святкові дати, пов'язані з дітьми. Такими безалкогольними днями вважаються: 25 травня, дні шкільних випускних балів, 1 червня, 12 червня, 27 червня, 1 вересня, 11 вересня - новий модний свято День тверезості.

до змісту ↑

Тепер про штрафи

Тепер про штрафи

У Росії покарання за порушення часу продажу - це адміністративний штраф (ст. 14.16 КоАП РФ, а також ФЗ N 156 та N 365). Причому, у продавця і власника магазину буде абсолютно різна відповідальність.

Якщо перший, виручивши допустимо за пляшку горілки в недозволений час 300 рублів, викладе штраф на суму від 10 тисяч рублів і більше, з конфіскацією всієї алкогольної продукції, то директор магазину, тобто юридично відповідальна особа, заплатить в кілька десятків разів більше. Плюс, та ж конфіскація!

Федеральними законами окремо прописана відповідальність за продаж спиртного людям, яким немає ще 18-ти років .

Якщо продавець не зміг, як то кажуть, на око визначити вік, а запитати паспорт посоромився, то це буде йому коштувати від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Лихо доведеться і господареві магазина. Він за промах свого підлеглого віддасть від 300 до 500 тисяч.

до змісту ↑

Продаж алкоголю через інтернет

Продаж алкоголю через інтернет

Складніша справа з алкоголем на замовлення. Вже на першу вимогу будь-який Інтернет пошуковик видає до 30 точок продажу. На перший погляд все виглядає офіційно і легально. АЛЕ, якщо покопатися, то відразу знаходимо п.5 Постанови Уряду РФ від 27.09.2007 N 612, який з 27 вересня 2007 року фактично забороняє дистанційну торгівлю будь-якими видами спиртовмісної продукції.

Чому такий дисонанс? Так просто на ділі виявляється, що цей Закон тільки звучить суворо, насправді ж він не передбачає найголовнішого - виявлення порушників і тим більше їх покарання. Тому в мережі зараз відкрито можна купити будь-який алкоголь і в будь-який (і навіть заборонений час).

Хоча, варто сказати, що на даний момент Парламент все-таки планує доповнити нині існуюче законодавство. Але поки цього ще не сталося, проводиться активна антиреклама таких сайтів.

Адже, дійсно, віртуально практично неможливо перевірити якість товару. І в разі шкоди здоров'ю або, найстрашніше, летального результату від розпивання несертифікованих і незрозуміло звідки взялися алкогольних продуктів, пред'являти претензії буде нікому.

Рекомендуємо подивитися відео про заборону на продаж алкогольної продукції поблизу шкіл:

Де не дозволено?
Уточнимо, що саме відноситься до заборони?
Чому такий дисонанс?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация