Доходи від інших видів господарської діяльності

Вітаємо,
Запитання 1:
У сенсі ст. 3, абз. 1 Закону про авторське право і суміжні права, об'єктом авторського права є будь-яка робота літератури, мистецтва або науки, яка є результатом творчої діяльності і виражається будь-яким чином і в будь-якій об'єктивній формі. Закон чітко вимагає існування творчого елемента, який не залишає місця для сумнівів, що це не питання виконання трудового зобов'язання. Наведений текст містить приклад переліку об'єктів авторського права. Вони вказані як такі:
1. Літературні твори, у тому числі твори науково-технічної літератури, публікації та комп'ютерні програми.
2. Музичні твори.
3. Сценичні твори - драматичні, музично-драматичні, пантоміми, хореографічні та інші.
4. Фільми та інші аудіовізуальні твори.
5. Твори образотворчого мистецтва, включаючи твори прикладного мистецтва, дизайну та народного мистецтва.
6. Роботи архітектури.
7. Фотографічні твори та твори, створені у спосіб, схожий на фотографічний.
8. Проекти, карти, схеми, плани тощо, що стосуються архітектури, просторового планування, географії, топографії, музейної роботи та будь-якої галузі науки і техніки.
9. Графічне оформлення друкованого видання.
10. Кадастрові карти і державні топографічні карти.
Предмет авторського права також:
1. Переклади та переробка існуючих творів та фольклорних творів.
2. Впорядкування музичних творів та фольклорних творів.
3. Періодичні видання, енциклопедії, колекції, антології, бібліографії, бази даних тощо, які включають два чи більше творів або матеріалів.
Власники прав на роботи до цих пір мають виключне право дозволяти їх використання.
У зв'язку з цим використання твору від самої творчої роботи має бути чітко відокремлено від створення самої роботи.
Отримана винагорода за право користування творами, об'єкти правового захисту відповідно до Закону про захист прав і свобод, не є доходом від трудової діяльності і не сплачуються обов'язкові внески на соціальне забезпечення.
Робота зі створення роботи може бути здійснена таким чином, що творця, роботодавець (цедент) обирає або погоджується:
1. Самостійно, коли автором (творцем) є особа, яка здійснює професійну діяльність на власний ризик і за свій рахунок.
2. Укласти договір на контракт (непрацездатні відносини) або
3. У трудових відносинах.
На цих різних підставах особа може отримати за той самий період різноманітні винагороди - за використання роботи, відповідно виконання та винагороду як творця (підрядника), на практиці це визначено у договорі, підписаному сторонами .
На підставі вищезгаданого зобов'язання визначити остаточний розмір страхового доходу, відповідно заповнивши Таблиці 1 і 2 Звіту про ГТД за ст. 50 Закону про податок на прибуток існуватиме, коли отримана винагорода за виробництво самої роботи (трудовий дохід), а не за право користування твором, захищеним авторським правом, відповідно до Закону про неприбуткову діяльність (неробочий дохід).
Самозайняті особи, які отримали відрахування за право на користування послугами, не посилаються на ті заробітки в колонках 5.1 - 5.5 таблиць 1 і 2 звіту, оскільки на ці суми не сплачуються внески SSS і медичного страхування. Якщо самозайнята особа не має жодного іншого оподатковуваного доходу, кінцевий розмір страхового доходу дорівнює мінімальному страховому доходу для самозайнятих осіб, визначеному за відповідний рік, оскільки дохід від роялті не вважається доходом від трудової діяльності.
Запитання 2:
Так, він вираховує внески медичного страхування як безробітні.
Вимога щодо вирівнювання WDA до безробітних також регулюється пунктом 5 статті 40 HIA
(5) Особи, які не підлягають страхуванню згідно з п. 1, 2 і 3 зобов'язані:
1. сплачувати внески на соціальне забезпечення на страховий внесок не менше половини мінімального розміру страхового доходу для самооцінених осіб, визначений Законом про державний бюджет соціального забезпечення, до 25 числа місяця, наступного за місяцем, до якого вони відносяться. і здійснювати щорічне узгодження страхового доходу за даними податкової декларації, а остаточні внески на соціальне забезпечення депонуються в строк для подання;
На запитання 3:
Дохід від непрацездатних відносин відображається за місяці, до яких вони стосуються.
З інструкції в Таблиці 2:
5.6. Ця колонка / 5.6 / заповнюється особами, які не застраховані на іншій основі, та внесено внески на медичне страхування на підставі ст. 40, абз. 5, пункту 1 Закону про соціальне страхування про страховий дохід не менше половини мінімального розміру доходу від соціального забезпечення для самооцінених осіб, встановленого ДСБП 2013 року - 210 грн. дані податкової декларації.
У таких випадках щорічний страховий дохід формується за рахунок оподатковуваного доходу, зазначеного в рядку 13, колонці 5.6 таблиці 2, заявленому в Додатку 3, Частина II, рядок 1, Додаток 4, частина II, рядок 1, Додаток 5, частина II Рядок 1 та Додаток 6, Частина I, рядок 7 (та / або Додаток 1a, Частина I, код входу 06 та код 07 у рядках 1-3, Додаток 3a, Частина II, рядок 1, Додаток 4a, Частина II , рядок 1, Додаток 5а, частина II, рядок 1 та Додаток 6а, частина I, рядок 7 у випадку, якщо воно підлягає обов'язковому медичному страхуванню відповідно до Закону про медичне страхування).

Проголосуйте за відповідь 0 Я ціную цю відповідь 0 Я не задоволений цією відповіддю Відповідь

Рекомендація НРО 2_344 / 27.03.2014
МГП - ст. 40, абз. 5, п. 1
Щодо: визначення остаточного розміру страхового доходу для особи, яка підлягає медичному страхуванню, у порядку, передбаченому статтею 40, абз. 5 Закону про медичне страхування / ОВВ /
Як зазначено у 2012 році, ви є соціально-оздоровчою особою від 01.01.2012 до 21.05.2012 як самостійно застрахована особа і з 21.05.2012 по 01.10.2012 за договором управління в "... ............. "Ltd. За період з 01.10.2012 по 31.12.2012 ви страхуєтесь тільки за станом здоров'я, в порядку ст. 40, абз. 5 ОВЗ, як особа, що не підлягає медичному страхуванню на іншому місці. Протягом року ви отримали наступний орендний дохід:
За 01.2012 - 160,00 грн.
07.2012 -1050.00 лева від ТОВ ".............";
10.2012 - 1125.00 лева від ТОВ "............ .." та фізичних осіб;
11.2012 - 850,00 грн. Від фізичних осіб;
12.2012 - 1180.00 грн.
У зв'язку з вищевикладеним постає питання: який дохід повинен бути зазначений у Звіті про кінцевий розмір страхового доходу - колонка 5.6 таблиці 2 за період, протягом якого внески сплачуються на умовах, передбачених статтею 40, абз. y?
У контексті фактичної ситуації та чинного законодавства про законодавство про соціальне забезпечення, я маю таку думку:
Відповідно до ст. 40, абз. 5, п. 1 Закону про медичне страхування (ЗЗЗ), що діє з 01.01.2013 р., Особи, які не підлягають страхуванню за п. (1), (2) і (3) цієї статті зобов'язані сплачувати внески на соціальне забезпечення не менше половини мінімального розміру страхового доходу для самозайнятих осіб, як це визначено в Законі про бюджет на соціальне забезпечення - до 25 номер місяця, наступного за місяцем, до якого вони мають відношення (до 31 грудня 2012 року, термін - 10-й день місяця, наступного за місяцем, до якого вони мають відношення), і здійснювати щорічне узгодження страхового доходу відповідно до податкової декларації з остаточними внесками приносите термін його подачі.
У зазначеному вище сенсі, якщо для особи, яка підлягає страхуванню, на підставі пункту 5 статті 40 ОВС, щорічна податкова декларація за ст. 50 Закону про податки з доходів фізичних осіб (ПДФО) є оголошеним оподатковуваним доходом від орендної плати, відповідної особи необхідно щорічно вирівнювати свій страховий дохід на медичне страхування на підставі цього доходу.
Для осіб, передбачених ст. 40, абз. 5 Закону про соціальне страхування, остаточний розмір страхового доходу, на який сплачуються внески на страхування від хвороби, визначається в таблиці 2 Положення про остаточний розмір страхового доходу на річну податкову декларацію.
Виходячи з фактичної ситуації, ми вважаємо, що таблиця 2 має бути завершена наступним чином:
У колонці 4 - страховий дохід, за яким особи, передбачені статтею 40, 5 Закону про соціальне страхування, сплачують авансові платежі у справі 10, 11 та 12.12.2012;
Колонка 5.6 заповнюється особами, які не застраховані за будь-якими іншими підставами та внесять внески на медичне страхування за ст. 40, абз. 5, п. 1 Закону про соціальне страхування про страховий дохід не менше половини мінімального розміру страхового доходу для самооцінених осіб, визначених Законом про соціальне страхування / на 2012 рік - 210 грн. /, І одночасно отримавши дохід, що підлягає оподаткуванню , згідно з даними податкової декларації.
Для осіб, які підлягають страхуванню відповідно до положень пункту 5 статті 40 ОВД, оподатковуваний прибуток, зазначений у частині II, пункт 1 Додатка 4 - "дохід від ренти або інша компенсація за користування правами або майном" вкажіть у рядку 13 колонки 5.6 таблиці.
В даній справі, починаючи з 01.01.09.09.09.2012, особа була піддана медичному страхуванню на іншій підставі, відповідно до пункту 1 статті 2 Закону про медичне страхування до 21.05.2012 та ст. п. 1 п. 1 Закону про соціальне страхування до 30.09.2012 р., за ці місяці не повинно бути жодного вирівнювання страхового доходу від одержуваного доходу від оренди, відповідно, доходи, отримані за ці місяці, не повинні включатися до таблиці 2, рядок 13, колонка 5.6. з звіту.
З огляду на те, що особа підлягає медичному страхуванню відповідно до положень пункту 5 статті 40 Закону про медичне страхування, лише за місяці жовтень, листопад та грудень 2012 року, рядок 13, колонка 5.6 табл. визначається відповідно до оголошеного оподатковуваного доходу. Встановлено, що оподатковуваний дохід від оренди, отриманий протягом року, ділиться на кількість місяців у році (12 місяців), а таким чином визначений середньомісячний дохід вказаний у колонці 5.6 для місяців, протягом яких особа підлягала медичному страхуванню за порядком ст. 40, абз. 5 HIA / m.10,11 та 12.12.2012).
Наступні стовпці для заповнення у Таблиці 2: Колонка 6, яка дорівнює стовпцю 4 і колонці 7, рівній стовпцю 5.6.
Річний страховий дохід, на який сплачуються внески на медичне страхування, розраховується як різниця від суми в рядку 13 стовпця 7 і рядка 13 колонки 6 і відображається під пунктом 1 нижче таблиці. Якщо різниця є позитивною (як і тут), до неї додаються внески на соціальне забезпечення, а страховий внесок, який сплачується застрахованій особі, розраховується у розмірі 8 відсотків від суми за п. 1 таблиці 2 і заповнюється пунктом 2 нижче таблиці.
Якщо різниця є негативною, то існують переплати, які вираховуються та / або відшкодовуються згідно з TIPC, якщо страховий дохід у колонці 5.6 не є меншим за мінімальний розмір соціального забезпечення відповідно до Закону про соціальне страхування. Внески не застосовуються, якщо суми в рядку 13 у стовпцях 6 і 7 рівні.

Проголосуйте за відповідь 0 Я ціную цю відповідь 0 Я не задоволений цією відповіддю Відповідь Y?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация