домашня ковбаса / Теги / Шеф-кухар - прості і смачні кулінарні рецепти, фото-рецепти, відео-рецепти

Купуємо гарне м'ясо - в магазинах воно називається «вирізкою» або м'ясом «для відбивних» (я люблю, щоб там був всього лише міліметровий шар сала по краєчку, але моя колега використовує і шию, тому що любить сальні прожилки).
До речі, це буде чи не вдвічі дешевше, ніж купувати полендвіцу готову - а вже різниця в смаку!
Отже, купуємо. У той же день починаємо багатоденний процес готування.
Кип'ятимо три літри води. В окріп всипаємо півлітра крупної солі. Сіль розчиняється - воду вимикаємо і охолоджуємо до кімнатної температури. В цей розчин опускаємо наше м'ясо - і залишаємо рівно на 24 години при кімнатній температурі (на холод не виносити!).
Назавтра м'ясо виймаємо з води і кладемо на серветку або ганчірочку обсушитись.
Тепер - справа за приправами: щедро і не шкодуючи обмащуємо полендвіцу приправами. Можна скористатися покупними «для домашньої ковбаси» або «для сала та шпику», можна - і це смачніше - скласти власний мікс з кмину, коріандру, перцю і сушеного кропу. Чим більше приправ - тим смачніше полендвіца.
Можна пом'яти м'ясо зверху товкачем. Прикриваємо його ганчірочкою - і відправляємо полежати вже в холодильнику ще 24 години.
Назавтра дістаємо. Беремо марлю або широкий бинт - і туго ухилятися наше м'ясо. Зверху обв'язуємо міцною ниткою, залишаючи хвостик. Вішаємо на батарею або в будь-який зручний місце на кухні, а якщо справа відбувається влітку - то просто на вулицю.
Через дня три-чотири знімаємо - і кладемо в холодильник, якщо є будемо відразу, або в морозилку, якщо приготували на свято.
Після домашньої полендвіци є магазинну вже ніяк не захочеться.

читати далі >

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация