древня америка - Найцікавіше в блогах


ЛОВАсІра Середа, 19 Ноября 2014 р 15:29 ( посилання )

Не так давно ми з Ігорем Володимировичем Давиденко зробили матеріал, в якому професор запропонував свою, абсолютно сенсаційну версію походження і призначення об'єкта під назвою «Стоунхендж»:
І ось зараз йдемо далі, і спробуємо розібратися з настільки ж сакральним і загадковим об'єктом під назвою «Мачу-Пікчу».

В опублікованих уривках зі стенограми коротко нагадаємо існуючі версії про так званому «Загублений Місті інків».
Спочатку преамбула. Напевно, вже все населення Землі знає, що в Перу, на висоті 2.5 км в оточенні гірських хребтів зі смішними для російського назвами Хуйяна і Ель-Манда в 1911 році розкопали столицю Загубленого Світу.
До речі, нам особисто здається дуже конспірологічним часте вживання в цьому регіоні слів зі зв'язкою на три веселих букви: наприклад, по країні розкидані Хуянка Велика, Хуянуко і Хуянхуй, які розбавлені всякими Піско, писаки і Хуйли.
А місцеві делікатеси? Хіба не краса? Смажена морська свинка - це «хуй». А запивати її треба виноградної горілкою «писку».
І такі топоніми по всій західній Південній Америці, а не тільки в Перу! Чому місцеві жителі наполегливо матюкалися цілком по-російськи, називаючи міста і села в цій недружньої, труднопроходимой місцевості - це, звичайно, окрема тема, тому повернемося до наших ламам, яких, між іншим, в Мачу-Пікчу приносили в жертву богам, строго три рази на день: вранці і вдень - білу ламу, ввечері - чорну. Правда, звідки це відомо - не ясно, адже офіційно вважається, що немає ЖОДНОГО документа тієї епохи, ні від інків, ні від іспанців. Ну да ладно.
Таємниць немає - Всі таємниці всесвіту (весь плейлист) com/playlist?list> https://www.youtube.com/playlist?list ...
Все плейлисти каналу https://www.youtube.com/user/kril621/ ...
джерело: com/watch?v=ZKlfpNmKVmI> http://www.youtube.com/watch?v=ZKlfpNmKVmI

serbel Неділя, 19 Февраля 2012 р 16:33 ( посилання )

Цивілізації Центральної і Південної Америки
Стародавні народи Америки розвивалися майже в повній ізоляції від решти світу і, зокрема, з цієї причини зробили порівняно мало технічних відкриттів. Однак вони створили цивілізації з величезними містами й добилися видатних успіхів у мистецтві і науках.
Перші американці, очевидно, прибутки на континент з Азії 20-40 тис. Років тому. Незважаючи на всі старання археологів, більш точно датувати цю подію неможливо. Приблизно 40 тис. Років тому людина розселився на всіх інших населених землях планети, тому цілком ймовірно, що тоді ж він перебрався і через перешийок, ще з'єднував в ту пору Сибір і Аляску.
Розвиток в ізоляції
Цей перешийок існував протягом останнього льодовикового періоду, коли у величезних полярних шапках було сковано льодом така кількість води, що рівень світового океану був значно нижче, ніж тепер. Піонерами Америки, мабуть, були мисливські племена, які невеликими групами переходили на інший материк в пошуках здобичі. За тисячі років вони розселилися по всьому континенту і десь до 9000 р. До н.е. е. добралися до Вогненної Землі. цивілізації Америки
Через приблизно тисячу років крижані шапки станули, перешийок зник і утворився Берингову протоку, який відокремив Азію від Америки. Хоча пізніше предки ескімосів добралися до Аляски на човнах і заселили негостинний Крайню Північ і Гренландію, широкі океани надовго відокремили мешканців Америки від решти світу. Цей факт допомагає пояснити і запізніле зародження цивілізації на континенті, і те, чому стародавні американці не зуміли зробити таких життєво важливих технічних відкриттів, як, скажімо, колесо або алфавітна писемність. . Більш того, кінь, століттями служила найціннішим "механізмом" в Європі і Азії, була невідома древнім американцям доти, поки в XVI столітті її не завезли іспанські конкістадори. В силу цих причин цивілізації Америки значно відрізнялися від цивілізацій Європи та Азії, і при відсутності будь-яких пам'ятників писемності багато донині оповите таємницею.
стародавні американці
Благополучно перепливши Атлантику, Колумб був переконаний, що дістався до Індії, і тому нарік місцевих жителів "індіанцями". Ця назва так і закріпилася за ними, незважаючи на явну помилку. Насправді американські індіанці не були навіть єдиним народом.
У них було багато спільних рис - смаглява шкіра, високі вилиці, чорне волосся і очі, хімічний склад крові.
Однак вони разюче відрізнялися один від одного зростанням і зовнішнім виглядом, говорили на сотнях мов і створили широке різноманіття звичаїв і вірувань. Між "індійськими" племенами було навіть менше подібності, ніж між будь-якими двома європейськими народами в будь-який момент їх історії. Справа в тому, що широкий спектр природних умов збільшував ці відмінності, змушуючи індіанців адаптуватися до життя в горах, на рівнинах і в болотах, на холодних просторах тундри і в тропічних джунглях. Індіанці Північної Америки (сучасних Канади і США) стали хліборобами на сході, мисливцями на окраїнах Великих рівнин і рибалками в Каліфорнії. Далі на південь поступово сформувався осілий спосіб життя в землеробських поселеннях, заснований на вирощуванні врожаю. Саме він в остаточному підсумку дав поштовх зародженню високорозвинених культур стародавності. Деякі з них все ще процвітали, коли в 1492 р Колумб досяг берегів Нового Світу.
цивілізація ольмеків
Першою з відомих цивілізацій Центральної Америки була культура ольмеків в Східній Мексиці. Її центр знаходився у великому регіоні, покритому тропічними лісами і болотами. Саме в цих ворожих людині загадкових краях виросли грандіозні релігійні центри. На вершинах земляних пагорбів колись височіли величні храми. Однак, незважаючи на величезні масштаби, ці центри не були справжніми містами, бо, хоча для участі в релігійних ритуалах тут збиралися юрби людей, їх постійне населення складалося з декількох сотень жерців і храмових служителів.
З роками дерев'яні храми зникли з лиця землі, але колосальні кам'яні статуї ольмеків збереглися до наших днів поряд з меншими скульптурами з нефриту, базальту та обсидіану. Стародавні скульптори, як правило, зображували лютих істот - ягуарів, орлів і акул, нерідко надаючи їм людські риси і створюючи наводили на простих індіанців жах фантастичні образи.
Остаточно сформувавшись до 1200 р. До н.е. е., культура ольмеків поширилася до 800 г. до н. е. майже на всю Центральну Америку і Тихоокеанське узбережжя, але через 400 років загинула з невідомої причини. Однак в пізніші століття монументальні споруди, фантастичні статуї і боги ольмеків раз у раз спливали з небуття, бо свідчить про те, що в Центральній Америці довгий час існувала могутня культурна традиція. З іншого боку, не було виявлено жодного писемної пам'ятки ольмеків, хоча незабаром після закінчення ольмекского періоду, мабуть, було винайдено піктографічне письмо.
Кілька століть тому, десь близько 150 г. н. е., був зведений перший справжнє місто Америки. Руїни Теотіуакана лежать в 30 милях на північний схід від нинішнього Мехіко. Колись це родюче плато долини Мехіко було північною частиною території ольмеків. Який народ жив в цьому місті, так і залишилося невідомим, але це був величний комплекс пірамід, палаців, житлових будинків і майстерень з регулярною прямокутним плануванням кварталів. До сих пір височить над округою його найбільший монумент - 60-метрова піраміда Сонця. Теотіуакан був, без сумніву, великим торговим центром і, можливо, священним містом, бо імператори ацтеків через століття робили туди паломництва. І все ж він до цього дня залишився загадкою, тому що не збереглося ніяких письмових свідчень його підстави, історії або загибелі ок. 700 м н. е.
Набагато більше відомо про великої цивілізації майя, так як це плем'я користувалося доступної для розуміння формою піктографічного письма. Воно відображене в написах, які увічнили деякі дати і пам'ятні епізоди їх історії. Майя жили на півострові Юкатан (Мексика), величезному виступі суши, який врізався в Карибське море. Як і в епоху ольмеків, велика частина цієї території була покрита густими тропічними лісами, тому їх вирубка й розчищення земель вимагали неймовірної праці. Коли культура майя занепала, їх міста заросли джунглями і залишалися в безвісності, поки не були знову відкриті в наш час, а деякі з них ще чекають своїх першовідкривачів.
досягнення майя
Столиця майя Чичен-Іца і інші міста були, безсумнівно, створені високоорганізованим суспільством, в якому безроздільно панував релігійний культ. Свідченням тому є навіть досягнення майя в математиці і астрономіі.Еті науки були майже виключно поставлені на службу складанню складних календарів, розрахованих на тисячі років - очевидна ознака того, що майя були одержимі концепцією часу, надаючи йому особливий релігійний сенс. У той же час майя не залишили особливо видатних пам'яток своєї духовності. Ремісники цього народу продовжували загальні для Центральної Америки традиції, з великою майстерністю зображуючи надприродних істот у вигляді моторошних фантастичних гібридів класичного періоду (300-800 н. Е.) І користуючись при цьому найпростішими кам'яними знаряддями. Пізніше, ймовірно під впливом тих, хто прийшов з Мексики тольтекских завойовників, майя перейняли звичай приношення бранців в жертву богам. Згодом територія поширення культури майя все більше звужувалася, розквіт змінився повільним згасанням,
але в ній ще жевріла життя до тих пір, поки іспанці остаточно не знищили її в XVI столітті. Тим часом війни і навали різних племен ішли своєю чергою. На зміну тольтекам в долину Мехіко прийшли ацтеки. Спочатку, приблизно у 1300 р, прибульці закріпилися лише на невеликому клаптику землі, але протягом двох наступних століть вони зуміли підкорити племена практично всієї Центральної Америки. . Їх експансія ще тривала, коли прибули до Нового Світу іспанці відкрили "ацтекську цивілізацію". Однак ацтеки лише деяким збагатили прадавню культуру, увійшовши в історію більше як неперевершені воїни.
Кривава релігія ацтеків
Ацтеки сповідували культ кривавих жертвоприносин, що доходив до жахливих крайнощів, коли за один раз приносилися в жертву тисячі людей. Потреба ацтеків у постійному припливі бранців для здійснення кривавих ритуалів зробила їх войовничим народом, постійно готовим до бою. Підкорені ацтеками племена ненавиділи своїх панів. Тому, незважаючи на масштаби і могутність, імперія ацтеків, по суті, була вельми нестійкою. З експансією ацтеків на півночі практично збіглося за часом створення в Південній Америці імперії інків, яка по нинішніх мірках простиралася від Північного Еквадору до Центрального Чилі. Подібно ацтекам, інки з'явилися в Андах в кінці тривалого періоду розвитку. Андские племена обробляли землю, врізаючись гігантськими східчастими терасами в схили гір, зміцнюючи їх кам'яними стінами і будуючи складні зрошувальні системи. Вони також виготовляли барвисті тканини і кераміку, дивовижні прикраси з золота, срібла та інших металів.
Крім таких високогірних цивілізацій, як імперія Тиауанако (бл. 500-1000 н. Е.), В цьому регіоні процвітав і ряд прибережних культур, наприклад, Моче і Чиму.
Успадкувавши багатовікові традиції місцевих племен, інки все ж створили власну державу з жорсткою регламентацією аж до найменших дрібниць. Воля імператора Сапа Інка всюди беззаперечно виконувалася. Тисячі миль відмінних доріг зв'язували віддалені володіння; вести доставлялися скороходами, що змінювали один одного на всьому шляху проходження. Хоча у інків не було своєї писемності, докладні розпорядження і відомості фіксувалися особливою системою вузликів на різнобарвних нитках, або "стос".
Залізне правління інків
Простий народ перебував під жорстким управлінням і контролем. Людям не дозволяли перебиратися в інше житло, вони платили високі податки, виконували військові і трудові повинності. З іншого боку, державна влада і ефективна система розподілу продовольства робили життя щодо безпечної.
Інки були великими зодчими, про що свідчать руїни їх прадавньої столиці Куско і прихований в горах місто Мачу-Пікчу. Кам'яні блоки обтесані і підігнані без вапняного розчину з такою точністю, що між ними не просунеш навіть лезо ножа.
Майже немає сумнівів в тому, що близько 1000 р. е. група вікінгів добралася до берегів Америки й ненадовго поселилася або розбила табір на Ньюфаундленді. Але цей епізод "не мав продовження". Зовсім іншою справою була подорож Христофора Колумба через Атлантику в 1492 р, бо поява європейців в Новому Світі призвело до катастрофічних наслідків для ацтеків, інків і всіх інших американських індіанців.

Zinaida_Khugashvili Субота, 10 Сентября 2011 р 22:14 ( посилання )


Стародавні ізраїльтяни в древній Америці
Розглянемо додаткові докази того, що шанувальники Бога Ізраїлю, Яхве, присутні в древній Америці. Близько Альбукерке, штат Нью-Мексико, знаходяться стародавні єврейські написи (названі написом Лос-Лунас), записані на камені, - текст десяти заповідей Виходу 20 - хоча щодо стародавності каменю багато суперечок в науковому співтоваристві. Доктор Фелл, заслужений професор Гарвардського університету, всесвітньо відомий експерт з стародавніх мов і засновник Національного Епіграфічні Товариства, зазначив, що «написи, написані древніми єврейськими буквами на Моавских Камені, (також знайдені на Близькому Сході), приблизно 1000 до н.е., були переведені до 1949 року. (Barry Fell, Bronze Age America (New York, NY: Little, Brown and Co., 1982), 261). Незважаючи на те, що це точна дата, вона, дійсно, передує прибуттю Колумба, по крайней мере, на 1000 років. Пізніша дата створила б проблему. Не було ніяких єврейських країн в Старому Світі в 4-му столітті нашої ери, які б існували або, можливо, досягли такого подвигу.

Читати далі... Гельб Субота, 23 Июля 2011 р 18:32 ( посилання ) Секс древніх американських цивілізацій
Історія стародавньої Америки це не тільки історія США, але і всього американського континенту. Іншими словами, вона включає в себе історію Північної, Південної та Центральної Америки (Месоамерика), а також історію Карибських островів. Все почалося з міграції в ці регіони народів з Азії і, можливо, Океанії під час Льодовикового періоду. Стародавні цивілізації з'явилися набагато пізніше, серед яких найбільш відомими стали народи майя (1000 до н.е. - 1521 р н.е., Месоамерика), ацтеків (XIV-XVI ст., Месоамерика) і інків (XI-XVI ст., Південна Америка). У цій статті ми також поговоримо і про племенах індійців Північної Америки, які не були такі високорозвинені, але мали досить широкі погляди на сексуальність.
Натисніть для продовження
А місцеві делікатеси?
Хіба не краса?
Com/playlist?
Com/watch?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация