Дружиніна - Найцікавіше в блогах


LISA-SNEZHOK Субота, 22 Грудня 2018 р 21:06 ( посилання )







16 грудня виповнилося 83 роки відомій актрисі і режисеру Світлані Дружиніної. Вона - один з нечисленних прикладів максимально повної та різнобічної творчої самореалізації, людина, що добився успіхів у всьому, чим займається, ну і, нарешті, просто дуже красива жінка, над якою не владний час. Класикою кінематографа стали і ті фільми, де вона працювала в якості актриси - «Справа була в Пенькові», «Дівчата» - і ті, які вона створювала як режисер - «Таємниці палацових переворотів», «Гардемарини». У свої роки їй точно є чим пишатися!



Світлана Дружиніна народилася в 1935 р в Москві. Її мати була з донських козаків, а батька, сина священика, вона пам'ятала смутно - коли вона була дитиною, він пішов на війну і загинув під Смоленськом. У 11 років Світлана поступила в студію при цирковому училищі і почала виступати в трупі акробатів, але мати була проти того, щоб вона гастролювала разом з ними, і її циркова біографія через рік завершилася. Після цього вона серйозно захопилася балетом - до цього її підштовхнуло знайомство в піонертаборі з онукою Айседори Дункан. Світлана поступила в хореографічне училище Театру Станіславського і Немировича-Данченка, де з нею разом вчилися Маріс Лієпа і Наталія Касаткіна. Але після серйозної травми ці заняття довелося залишити,

і балериною Дружиніна так і не стала. Valkiriya76 П'ятниця, 01 Июля 2016 р 16:39 ( посилання )
Це цитата повідомлення Оксана_Лютова оригінальне повідомлення

Фотопроби до фільму "Гардемарини IV"
джерело



Про те що Світлана Дружиніна збирається знімати продовження "Гардемаринів", я вже якось писав, але тоді це було на рівні проекту.
А тепер є, можна сказати документальне підтвердження, що роботи над фільмом вже ведуться. На Мосфільмі проходять фотопроби для фільму "Гардемарини IV". У фільмі на своїх старих ролях зайняті Дмитро Харатьян, Олександр Домогаров, Михайло Мамаєв, Крістіна Орбакайте, Тетяна Лютаєва, Михайло Боярський, Ольга домашня
Читати далі... анонім

Середа, 01 Грудня 1970 р 3:00 ( посилання ) ulakisa Понеділок, 09 Сентября 2013 р 4:26 ( посилання )
«Побачивши мене на екрані, Толік сказав своїй мамі:« Я на ній одружуся ». Через деякий час його батькам за кордон стали надзвонювати і писати: «Ваш син закохався в жінку старше себе!» - розповідає Світлана Дружиніна.
У Світлани Дружиніної незвичайна доля. В юності вона була успішною актрисою, полюбилася глядачам за ролями у фільмах «Дівчата» і «Справа була в Пенькові». А в 34 роки зняла свій перший фільм як режисер. Справжня слава прийшла до Світлани Сергіївни вже в цій якості - після її знаменитих «Гардемаринів». І майже всі її фільми, включаючи багатосерійну сагу «Таємниці палацових переворотів», знімав один і той же оператор - Анатолій Мукасей. Він же чоловік Дружиніної ось уже 55 років ...
- Світлана Сергіївна, у вас з Мукасеем на рідкість міцний і довгий шлюб. А кризові моменти в вашому шлюбі були?
- На початку 90-х, коли не знімали кіно. У той час я була єдиною годувальницею в родині. Тоді на екрани пішла величезна кількість лайна з-за кордону. Але я ж вмію працювати на дубляжі. Ось мене і запрошували це все дублювати, монтувати, вирізати, підрізати, переписувати.
І ось я приходила з роботи і бачила щовечора одну і ту ж картину. Сидять Лешечка Коренев та Мукасей. П'ють, курять, доїдають вінегрет і якісь кірки. Сигаретний зміг - хоч сокиру вішай. І я за чоловіка злякалася. Адже я часто спостерігала, як люди в самому розквіті сил, опинившись без роботи, деградували. Вони гинули в прямому сенсі - від інфарктів, інсультів. І тоді я взяла папір з ручкою і дуже швидко придумала проект, а потім і сценарій написала - «Таємниці палацових переворотів». Все сама. Від безвиході. Щоб дати своєму чоловікові роботу.
Читати далі... mumluk П'ятниця, 06 Грудня 2008 р 00:16 ( посилання )

На початку нового фільму Світлани Дружиніної «Віват, Ганна!» Звучить така фраза: «Якщо Ернст Йоганн Бірон з'явиться в місті, то втратить своїх чоловічих достоїнств!».
В принципі, якщо це вставити в ролик, картину можна буде випускати абсолютно спокійно: ніхто все одно нічого не зрозуміє, тому що історію більшість нині пам'ятає погано, зате вільнодумна інтелігенція в зали стрункими рядами підтягнеться.
Лихові чоловічих достоїнств Ернста (їх і його грає з усім властивим йому гідністю Олександр Лазарєв-молодший) в картині відведено, по суті, центральне місце - як можна зрозуміти, таке ж, як власне і в історії російського самодержавства. Я не буду зараз вдаватися в подробиці, для цього вікіпедія є, сам її тільки що перечитав. Суть в тому, що без них, без цих достоїнств, покликана правити Анна Іванівна ну ніяк не могла прибрати Росію до рук. Там є такий чудовий діалог: «Баба іншим місце думає!» - «Не розумію, як ЦЕ місце допоможе врятувати Росію ?!» - «Чи допоможе. Кличте сюди Бірона! ». І далі йде ряд комічних епізодів, що показують, як Ернста цього привезли в країну - хитромудрим способом сховавши в потаємному задньому шафці карети: «Від його життя залежить доля Росії!». З'явившись під улюблені очі, він швидко пустив свої врятовані гідності в хід і, отримавши завдяки їм всю повноту влади, вже в свою чергу повирезать все життєве необхідне своїм гонять (особливо дісталося, як пояснює закадровий голос, Харатьяну, ось адже до чого дожили).
Якщо ця історична картина хотіла мені розповісти про це, то свій історичний урок я, як бачите, виніс.
Хоча ближче до фіналу (фільм йде 2,5 години, так що не всі і без того нечисленні глядачі це побачили) там проявляється ще одна несподівана така думка. Вона полягає в тому, що всі ті герої, яких ми начебто весь фільм вважали хорошими - вони погані, а всі ті, хто переслідував їх і був поганим - насправді рятівники Батьківщини. Ось діалог ще один такий. Юсупов: «Я для тебе ж стараюсь, для твоїх дітей, онуків і правнуків!» - Сумароков: «А я - для государині і Вітчизни!». І виходить, що останній - дурень. Тому як його наймачі хотіли одноосібного правління цариці, а противники - щоб був хоч якийсь, але типу парламент, чи що, щоб не було безумовного єдиновладдя, а щоб правителька ще і радилася. А так як за допомогою головного героя-дурня перемогли не ті, хто треба (вони ще ім'ям Народу активно оперували), то і вийшло: країна пропала, була віддана німчуру на розтерзання, зачатки демократії були задушені в зародку ...
От цікаво, це тільки так здається тепер в кожному аналогічному фільмі алюзії на сучасну ситуацію, або дійсно кінематографісти як і раніше намагаються в опозиції протистояти правлячому строю?
До слова, на Кіноринку ще презентували (як 8 хвилин і загальних роздумів на тему) іншу історичну картину: «Государиня і розбійник». Так там теж думка така є, коли перша (Катерина II) звертається до другого (спійманий Пугачов): я ж хотіла врятувати Росію, звільнити, людей порадитися зібрала - і що ?! Поміщикам кріпосні - потрібні, фабрикантам - потрібні, дворянам - потрібні! .. Не може країна без рабства, як не крути.
І ще, вже радісне. Одну з головних ролей грає тут актриса-дебютанка Алсу. Я її навіть не впізнав спершу: шукав східну красуню, і лише коли вона дуже довго вже не з'являлася, придивився краще в кучеряву Курляндську простолюдинку, забавно перекручує слова - вона! До відома, самий жаркий епізод з її участю - в лазні, але без подробиць (тварі).
Ну і останнє, до питання про самому жанрі історичних картин в Росії. Сама Дружиніна визнає, що головний герой, той самий дурень Сумароков, був на ділі рівно в два раз старше зіграв його актора. Але піти на таку вільність з віком її змусили, щоб продати картину молодим, ланцюжок була така: молодий герой - є улюблена - є роль для Алсу - є саундтрек і пісня.
Але сам я зараз вже з'ясував, що і Ганні Іоанівні на той момент всього 37 було - і піднімався вище питання про чоловічих достоїнствах Ернста не так смішний був в реальності, як зараз, коли грає її не в першій вже своєї ролі молодящаяся Інна Чурікова (65 ).

Lazzy_Owl Субота, 13 Июля 2008 р 1:42 ( посилання ) Слухати цей музичний файл


Ця історія народилася як наша відповідь французьким `трьом мушкетерам`. Бо за часів імператриці Єлизавети відбувалися і більш захоплюючі пригоди, ніж повернення невчасно подарованої підвіски.
Викрадений архів канцлера Бестужева, навколо якого розгортається інтрига, може коштувати голови десяткам людей. А ля трьох російських мушкетерів, залучених в цей вир, існують один головний закон: Була б честь!
у ролях:
Євстигнєєв, Євген Олександрович - Бестужев, Олексій Петрович
Жигунов, Сергій Вікторович - Олександр Бєлов
Лютаєва, Тетяна Борисівна - Анастасія Ягужинская
Харатьян, Дмитро Вадимович - Альоша Корсак
Машна, Ольга Володимирівна - Софія Зотова
Шевельков, Володимир Олексійович - князь Микита Оленєв
Боярський, Михайло Сергійович - шевальє де Бриль
Абдулов, Олександр Гаврилович - Лядащев, Василь Федорович
Афанасьєв, Валерій Олексійович - Ягупов
Балон, Володимир Якович - Жак
Борців, Віктор Андрійович - Гаврило
Буткевич, Паул Пауловіч - Бергер
Ванін, Олексій Захарович - сторож Іван
Гаврилова, Тетяна Опанасівна - Агафія
Дьоміна, Галина Яківна - нянька Віра
Маркова, Римма Василівна - мати Леоніда
Нільська, Людмила Валерьяновна - Марта
Павлов, Віктор Павлович - Котов
Пашутін, Олександр Сергійович - Яковлєв
Пшоняна, Неллі Миколаївна - Анна Бестужева
Смоктуновський, Інокентій Михайлович - кардинал Флері
Стєклов, Володимир Олександрович - слідчий
Стржельчік, Владислав Гнатович - Лесток, Йоганн Германн
Фарада, Семен Львович - директор Навигацкой школи
Хімічев, Борис Петрович - Черкаський
Циплакова, Олена Октябревна - Єлизавета Петрівна
Ясулович, Ігор Миколайович - Корн


Про фільм >>>
А кризові моменти в вашому шлюбі були?
» - «Не розумію, як ЦЕ місце допоможе врятувати Росію ?
От цікаво, це тільки так здається тепер в кожному аналогічному фільмі алюзії на сучасну ситуацію, або дійсно кінематографісти як і раніше намагаються в опозиції протистояти правлячому строю?
Так там теж думка така є, коли перша (Катерина II) звертається до другого (спійманий Пугачов): я ж хотіла врятувати Росію, звільнити, людей порадитися зібрала - і що ?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация