Дурень онлайн. Грати в Дурня Онлайн з людьми Безкоштовно

  1. Дурень підкидний онлайн
  2. «Дурень перекладної»
  3. Процес гри в підкидного дурня онлайн
  4. Нічия в підкидного дурня
  5. старшинство
  6. Як грати в дурня онлайн
  7. Різне
  8. різновиди
  9. простий
  10. порожній
  11. друга спроба
  12. Безмастний
  13. Бескозирний
  14. Піки піками (Японська)
  15. пустушка
  16. З Джокером
  17. навалений
  18. Напару / Парний
  19. терміни

Дурень підкидний онлайн

З реальними людьми застосовують стандартну малу колоду на 36. Карти здаються в довільному порядку з розрахунку шість на кожну людину. Грати в Дурня слід кількістю від двох до шести чоловік (найкраще грати удвох або вчотирьох). Останню картку в здачі (або останню що залишилася після здачі) призначають козирем. Її однією стороною кладуть під всю колоду, таким чином, щоб масть була добре видна. Метою кожної людини є позбавлення від всіх наявних на руках карт. Останній гравець, у якого на вони залишаться руках, є таким, що програв, і його називають дурнем.

«Дурень перекладної»

Багато в чому ідентичні правилами в Дурень підкидний, однак відмінність криється в тому, що гравцеві не обов'язково бити карти противника, а замість цього можна перевести їх на сусіднього суперника в Дурень онлайн. Щоб зробити це, необхідно походити з аналогічним номіналом. Перекладати можна до тих пір, поки одного номіналу не закінчаться (іншими словами, при грі стандартною колодою переводити можна не більше трьох разів за один хід).

Переводити в Дурень онлайн можна в двох випадках: коли у суперника, на якого виконується переклад, немає в руках достатньої кількості карт, щоб відбитися, або ж коли, гравець, який бажає здійснити переклад, вже відбився.

Коли гра в Дурень перекладної проходить «онлайн», то існує додаткове правило про так званому «проїзному». Воно полягає в тому, що один раз протягом гри реальним людям дозволяється демонструвати козир, що має аналогічне гідність, при цьому використовувати її перший раз не обов'язково. В результаті переклад здійснений, а козир залишається на руках. Якщо станеться так, що на гравця, який скористався «проїзним», протягом одного ходу повторно робиться переклад, то йому в обов'язковому порядку доведеться викидати козирну карту, переводячи далі або відбившись.

Незалежно від того, скільки людей грає в дурень перекладної , Правила зберігаються. У Дурень онлайн переклад проводиться на опонента, розташованого ліворуч, тобто проти годинникової стрілки. У тому випадку, якщо гравець зліва не має достатньої кількості карт, щоб битися, то переклад стає неможливим, і битися доводиться гравцеві, який хотів здійснити переклад. У тому випадку, якщо опонента зліва вже немає в грі, то переклад, якщо він можливий, виконується на гравця з тієї ж команди, що розташувався далі. Відповідно, коли гравець однієї з команд закінчує гру відбоєм і у нього не залишається карт, то хід робить його «колега» по команді.

Існують варіації правил:

  • Козирна , Незважаючи на те, що вона молодша за туза, є єдиною картою, маючи яку, можна відбитися від туза.
  • При грі в Дурень більше чотирьох осіб здійснювати підкидання мають право виключно сусіди б'ється гравця.
  • Якщо в кінці залишається двоє людей і у одного з них при своєму ходу залишається тільки дві картки однакового гідності, то він автоматично стає переможцем. Це називається «повісити погони» свого супротивника. При цьому погони не вішати однією картою або виключно козирів, в обов'язковому порядку повинна бути принаймні одна проста картка. Крім того, повісити погони в дурня можна тільки в тому випадку, коли гравець здійснив відбій або змусив суперника забрати, які були викладені на стіл в попередньому ході. Починати вішати погони необхідно з найменшої карти, наявної в колоді (шістки ), Однак такі погони вимагають вже наявності картки вищого номіналу.

Процес гри в підкидного дурня онлайн

Після того, як була проведена здача, розкривається козир. Іншими словами, визначається масть, яка буде в даній грі козирною. Гра починається учасником, що має на руках козир найменшого гідності. У тому випадку, якщо такого гравця не виявляється (хоча таке буває вкрай рідко), визначення того, кому дістанеться право першого ходу в дурнях, проводиться випадковим чином. Про право першого ходу домовляються завчасно. На сайті правила роздачі можна варіювати на свій розсуд. Існує кілька доступних режимів в онлайн Дурень: з роздачею по шість карт, по дев'ять або ж з роздачею всієї колоди.

Учасники мають право ходити будь-якою картою, без будь-яких обмежень, проте доцільніше спочатку позбавлятися від молодших. В процесі учасник, має право заходити з однієї або з декількох карток, які мають однаковий номінал (наприклад, з двох вісімок або десяток). Завдання противника, на якого скоєно хід, полягає в тому, щоб побити карти, якими на нього походили. Зробити це можна, використовуючи ту ж масть, але мають більший номінал, або ж козирні будь-якої гідності. Що стосується козиря, то відбитися від неї можна тільки за допомогою іншої козиря, гідність якої більше, ніж у тій, якої походили.

Коли гра в Дурень йде онлайн, у всіх гравців є право підкидати карти з аналогічним номіналом, з якої був візит. У випадку з онлайн грою в Дурень підкидний або дурень перекладної цього не відбувається.

Гравці мають на руках недостатнє - автоматично отримують додаткові з колоди.

Учасник, який не має нічого на рука тоді, коли в колоді вже не залишилося карт (вона зникла з віртуального столу), виходить з гри. Тобто він стає одним з переможців, і подальшої участі в грі не бере. Сама ж гра триває до тих пір, поки карти, звідси не пішли в відбій, що не зосередяться в руках тільки в одного учасника. Саме він є тим, хто програв.

Нічия в підкидного дурня

Гра може також бути зведена до нічиєї. Вона фіксується в тому випадку, якщо останньому відбиватися вдасться побити всі карти останнього ходить людини. Тобто обидва людини залишаються без нічого. А ось при грі в онлайн може застосовуватися правило «остання рука - гірше дурня», відповідно до якого нічия не призначається, а тим, хто програв все одно вважається той, хто відбивався останнім.

старшинство

Нижче, запропонована таблиця, в якій карти розміщені відповідно до гідності в порядку спадання послідовності.

Крім того, є козирні карти, а описана ієрархія переваг між якими збережена, однак при цьому будь-який козирною, навіть має найменший номінал, можна побити будь-яку просту.

Як грати в дурня онлайн

В основу стратегії гри в Дурень онлайн покладені знання математики, психології, а також вміння прораховувати гру суперників і бути здатним запам'ятовувати вийшли картки. Розглянемо один з найпростіших прикладів Дурень на трьох по шість карток.

До початку здійснюється половини колоди. Гравець відразу отримує інформацію про сім: тих, які є у нього на руках, а також козир. Якщо при цьому у нього не виявляється найменшої козиря, то йому зовсім стають відомими вже 8. Залишається отримати інформацію про решти двадцяти восьми. Надзвичайно важливо намагатися запам'ятати, які картки в процесі потрапляють в відбій, щоб мати можливість прогнозувати, що знаходиться в руках у супротивника. Той, кому це вдається, отримує вагому перевагу.

Слід грамотно підходити до використання парних карток, незалежно від того, чи збираєтеся ви заходити з них або битися. Розглянемо один із прикладів. Гравець онлайн має на руках три карти однакової гідності, припустимо, це будуть дев'ятки, одна з яких є козирною. Він знає, що одна дев'ятка вже вийшла раніше з колоди, тобто дев'ятки в грі більше не присутні. У зв'язку з цим, якщо хтось зайде картою меншої вартості, раціональніше буде побитися дев'яткою. Це дозволить убезпечити себе від підкидання дев'яток і дасть можливість швидко відбитися від противника.

Різне

Найчастіше діє правило, згідно з яким в першому відбої має бути не менше 5.

За участю чотирьох і більше гравців можлива гра командами два на два при цьому гравці, розташовані через одного, належать до однієї команди і не можуть підкидати один одному.

А ось нетрадиційних видів, на кшталт «піку тільки списом» існує як мінімум сотня. З них можна виділити п'яний Дурень, в якому гравці тримають картки сорочкою до себе, тобто не бачать своїх карт. Також до них відноситься дурень зі змінним козирем і безліч інших, перерахування яких займе дуже багато часу.

різновиди

підкидний

Ходити можна будь-якою кількістю карт одного достоїнства. Гравець, під якого ходять, може відбити карти, а може забрати. Хто ходить гравець має право підкинути карти, що збігаються по достоїнству з будь-якою картою на столі.

При грі на 3-4 гравців після того як гравець натиснув «Біто», на цьому його хід в цьому кону закінчується.
Раніше на сайті, гравець міг підкинути ще карти, якщо інші гравці підкинули нові карти. Але при грі напару, можна підкинути після ходу напарника.

простий

Ходити можна однією, двома, трьома або чотирма картами одного достоїнства. Незалежно від того, побиті чи карти, підкидати карти більше не можна, хід закінчується.

порожній

Гравці добирають карти з колоди тільки якщо карт на руках не залишилося зовсім.

друга спроба

Якщо гравцеві нічим побити карту, він може взяти з колоди ще одну карту і відразу ж нею відбитися. За кін можна взяти тільки одну карту. Не можна брати з колоди останню карту (яка показує козир).

Безмастний

Масть грає роль тільки в козирною масті. Бити карти потрібно картою більшої вартості (величини), не враховуючи її масть або козирем. При козир піки, 9 бубна б'є 8 черви.

Бескозирний

Гра проходить без козирів. Перший хід визначається випадковим чином.

Піки піками (Японська)

Піки - особлива масть, піки повинні бути побиті тільки піками. Піки не можуть бути козирною мастю. Якщо в якості козиря випадає карта пікової масті, то гра йде без козирів. Дама пік криє будь-яку пікову карту, але її можна побити королем або тузом.

пустушка

У гру вводиться карта-пустушка - джокер. Якщо пустушка стає козирем, то гра проходить без козирів. Пустушка відбиває будь-яку карту, але і її можна відбити будь-якою картою, навіть наймолодшій. Пустушку завжди можна підкинути, якщо це допустимо правилами.

З Джокером

Джокер - б'є будь-яку карту, включаючи козирний туз. Джокер відбити не можна - найстарша карта в колоді. Джокера не можна підкинути, тільки походити або відбитися. Якщо при роздачі джокер виявляється козирем - гра йде без козирів.

При грі на 52 карти використовується 2 Джокера. Червоний б'є тільки червоні масті, а чорний - чорні. При цьому Джокер б'є Джокера.

навалений

Між гравцями спочатку колода розділяється порівну.
Щоб грати в цю різновид встановіть параметр гри «Кількість карт при роздачі: Всі карти».

Напару / Парний

Грають «2 × 2» - гравці, які сидять навпроти один одного грають в парі. Партнеру картки не підкидати.
Якщо напарник вийшов з гри, замість нього ходить або відбивається його напарник, якби він сидів на його місці.
Гравці подківивают, поки обидва поспіль не скажуть «Біто».

терміни

  • Козир - це масть, що характеризується наявністю особливих права над іншими. Будь-яким козирем можна побити будь-яку НЕ козирну, незалежно від їх номіналу. Але серед козирів ієрархія переваг зберігається.
  • Відбій, бито - розуміється по-різному:
    1. Ситуація, коли хід завершений тим, що всі зіграні карти були відбиті.
    2. Всі відбиті за гру карти.
  • Погони - ситуація коли останнім ходом гравець викладає противнику на стіл дві шістки. Це називається повісити тому, хто програв погони, а сам той, хто програв вважається дурнем в погонах. Такий програш вважається більш образливим, ніж звичайний.

Скачати гру

Скачати гру можна за посиланням, також гра може бути запущена на нашому сайті.

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация