ефект доплера - Найцікавіше в блогах


Атронах_із_плоті Субота, 07 Июня 2014 р 8:18 ( посилання )

Демонстрація ефекту Допплера за допомогою інсталяції під назвою Небесна Карусель.

BelGalka Субота, 03 Мая 2014 р 14:11 ( посилання ) astronovosti.ru/astronomy-i...zoplanete/ Використовуючи Very Large Telescope і застосовуючи ефект Доплера, астрономи вперше виміряли швидкість обертання екзопланети - планети, знайденої поза Сонячною системою. Gathering-Storm Понеділок, 04 Июня 2012 р 13:42 ( посилання )


Дивитися це відео

натрапив вчора на це відео - вражаючої краси і чарівництва! Був щиро здивований і вражений. Ніколи цього не бачив до цього.

spheroid П'ятниця, 20 Января 2012 р 7:02 ( посилання )


Сьогодні наука людства в пізнанні космосу широко спирається на ефект Доплера, на підставі якого будує своє уявлення про космос. Трактування виникнення спектрограми як свідчення видалення або наближення до нас космічних об'єктів, є невірним, внаслідок чого, виникло зовсім невірне уявлення про структуру руху космічних об'єктів.
Помилка полягає в тому, що наука вважає, що виникнення спектрограми зі зміщенням червоного спектра, внаслідок розтягування простору і відповідно, розтягнення світлової хвилі, що і дає відхилення спектрів. Але дозвольте запитати, на якій підставі стверджується, що саме подовження хвилі дає спостережуваний спектральний малюнок. Будь при бажанні може провести експеримент. Білий світ складається з монохромних кольорів. Насправді білий колір не існує і є лише суб'єктивним сприйняттям людини при поєднанні в точці монохромних кольорів. Хоч як би видовжувалася хвиля в просторі під час свого руху по простору, до спостерігача вона приходить вже фіксованої довжини, і нехай світло там мільйони разів подовжується і коротшає, все одно до спостерігача він підійде вже фіксованої довжини. Проведіть експеримент - направте на призму промені різної довжини і ви побачите, що кути відображення будуть:
Відхилення пучка, lif, мм - ультрафіолет 60, фіолетовий 73,172, синій 86, зелений 98, червоний 137
Виходячи з цих експериментальних даних, незалежно від простору, кожен монохромний пучок має свій кут заломлення. Відповідно світловий пучок складається з монохромних кольорів, йдучи вздовж осі спостереження від спостерігача до об'єкта, і незалежно від того, наближається об'єкт уздовж осі або віддаляється від спостерігача, повинен скласти спектр відповідний вище позначених параметрах заломлення.
Тепер ми підійшли до найголовнішого. Світлові хвилі різної довжини мають різну швидкість, що підтверджує експеримент проведений академіком Д.Х. Базіев в інституті ім Курнакова Н.С 1999-2000г.і був повторений в МГУ. Сам експеримент, проводився з метою підтвердження теорії Базієва, з якої я в корені не згоден, але експериментальні дані, цілком можна застосувати в даному випадки. Експеримент показав, швидкість в повітряній атмосфері монохромних пучків:
-108 м / с --- ультрафіолет.3,610 671, фіолет 2,960 699, синій 2,519 073, зелений, зелений 2,210 615, червоний 1,581 316
Виходячи з цих даних, червоному спектру необхідно більше часу для проходження шляху, ніж ультрафіолетового спектру. Що ж створює спостережуваний нами зміщення спектра заломлення, що перевищує показники заломлення монохромних пучків? А створює бічний зсув об'єкта спостереження щодо осі спостереження. Одночасно в точку спостереження приходять монохромні пучки вийшли в різний час від джерела. Червоний вийшов раніше за інших кольорів, коли джерело знаходився під іншим великим кутом щодо лінії спостереження. Відповідно до спостерігача, червоний колір потрапляє під іншим кутом щодо кутів падіння більш швидких світлових частот. Зі шкільної фізики ми знаємо, що кут падіння променя, відповідає куту відбиття. Банально, але факт і з цим доведеться змиритися. Природно зміниться і кут заломлення червоного спектра.
З усього вищесказаного, стверджую, що червоне зміщення ефекту Доплера показує саме швидкість зміщення об'єкта спостереження в сторону, щодо осі спостереження, але ніяк не вилучення від спостерігача або наближення до спостерігача. Якщо ж об'єкт спостереження рухається уздовж осі спостереження, в сторону спостерігача або від спостерігача, зміщення червоного кольору спостерігатися не буде
І останній висновок з вищесказаного: всі об'єкти в космосі обертаються навколо одна одної, складаючи спіралі обертання, а не розлітаючись на всі боки, і чим на більш віддаленому витку спіралі обертання знаходиться об'єкт спостереження, тим швидше зміщується щодо лінії спостереження.
Релятивіст висновок як серпом, тому як він руйнує всю неосвічену теорію великого вибуху разом з його батьком і розгойдує фундамент сучасного стереотипу науки про природу, сформований бездарної теорією Ейнштейна. Але колись треба виходити зі стереотипів в розумну логіку! Дякую за увагу.

ell_BAGIRA Понеділок, 21 Ноября 2011 р 15:58 ( посилання )
Вам, напевно, хоч раз в житті доводилося стояти біля дороги, по якій проноситься машина зі спецсигналами і включеною сиреною. Поки виття сирени наближається, його тон вище, потім, коли машина порівняється з вами, він знижується, і, нарешті, коли машина починає віддалятися, він знижується ще, і виходить знайоме: ййййііііееееЕААААОоооуууумммм - такий приблизно звукоряд. Самі того, можливо, не усвідомлюючи, ви при цьому спостерігаєте фундаментальне (і полезнейшее) властивість хвиль.
Читати далі...
Що ж створює спостережуваний нами зміщення спектра заломлення, що перевищує показники заломлення монохромних пучків?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация