Ефір поділили на вісьмох

  1. Матеріали по темі

Між кандидатами в президенти розподілили час для агітації на амурском телебаченні і радіо

Між кандидатами в президенти розподілили час для агітації на амурском телебаченні і радіо

Кожному кандидату відвели час на дебати і на індивідуальні агітаційні ролики.

Сама людна кампанія

18 березня росіянам доведеться вибирати главу держави серед восьми кандидатів. Це наймасовіша кампанія за всю історію президентських виборів в Росії. Так, в 1991 році у виборах брало участь шість кандидатів, в 1996 і 2000 роках - п'ять, в 2004-му - шість, в 2008-му - тільки три, на минулих виборах президента, в 2012 році, до боротьби допустили п'ятьох політиків. Таке велике число учасників президентської гонки в підсумку відбилося і на процедурі жеребкування ефірного часу в Амурській області.

30

днів залишилося до виборів президента РФ

- Цього разу ми дуже довго розподіляли ефірний час. Згідно із законом, для всіх кандидатів воно повинно бути розбите на два етапи: вечірній і ранковий. І закон вимагає, щоб підсумки жеребкування і інформація, яка знаходиться в конвертах, оголошувалися і звірялися. Крім того, ефірний час виділяється і на партію, і на ролики кандидата, і на дебати, - розповів заступник голови виборчої комісії Олександр Василенко.

Собчак під питанням

З довірених осіб кандидатів на жеребкуванні змогли бути присутніми тільки двоє: Геннадій Зражевський, що представляє самовисуванця Володимира Путіна, і Наталя Калініна - представник Григорія Явлінського і партії «Яблуко». За інших кандидатів конверти з ефірним часом довелося вибирати членам амурської виборчої комісії. Дмитро Волобуєв тягнув жереб за лідера ЛДПР Володимира Жириновського, а Олексій Качан - за всіх інших: Сергія Бабуріна ( «Російський загальнонародний союз»), Павла Грудінін (КПРФ), Ксенію Собчак ( «Громадянська ініціатива»), Максима Сурайкіна ( «Комуністи Росії» ) і Бориса Титова (Партія Роста).

Крім самих кандидатів, брати участь в агітації можуть і висунули їх партії. В Амурській області рекламувати себе будуть тільки шість політичних сил. Володимир Путін йде на вибори як самовисуванець, а партія «Громадянська ініціатива», що підтримує Собчак, відмовилася від ефірів в Амурській області. Крім того, є ймовірність, що в місцевому ефірі амурчане побачать агітацію НЕ восьми, а семи кандидатів.

- Від Ксенії Собчак, як від кандидата на посаду президента, немає повідомлення про участь в жеребкуванні. Але відповідно до закону ми її включили і все одно час розіграли. Якщо надійде від неї повідомлення, значить, вона або її представник братимуть участь в агітації, якщо немає - значить її в ефірі не буде, - пояснив Олександр Василенко.

32 години агітації

В Амурській області безкоштовне час політикам представляють три телекомпанії: Перший обласний телеканал, ДТРК «Амур»: на каналах «Росія 1», «Росія 24» і «Радіо Росії», а також Білогірська телекомпанія «Відеосервіс», 51% акцій якої належить державі .

- В цьому році виділено безпрецедентну кількість ефірного часу, - зауважив заступник голови виборчкому. - Ми порахували, що загальна сума - понад 32 годин на радіо і телебаченні. Такого раніше не було.

8

кандидатів зареєстровані на виборах президента 2018 року. З них семеро представляють партії, один - самовисуванець

Наприклад, ДТРК «Амур» тільки на телеканалі «Росія 1», за розрахунками представників компанії, в цілому віддає на агітацію 510 хвилин ефірного часу. В цілому на всіх обласних телеканалах протягом решти місяця кожен кандидат отримає близько 11 хвилин на індивідуальні передвиборчі ролики, а партії - по 28,5 хвилини. Крім того, всі учасники можуть брати участь в дебатах. ДТРК буде проводити дискусії в прямому ефірі одночасно з усіма кандидатами, Перший обласний розбив претендентів на президентський пост в групи по чотири людини. У порівнянні з регіональними телекомпаніями Білогірський «Відеосервіс», який віщає менше двох годин на добу, зміг виділити кандидатам набагато менше часу: тільки 28 хвилин на дебати і 560 секунд для індивідуальних роликів. При цьому, за словами представників ЗМІ, вони віддали чверть свого ефіру.

Всі агітаційні ролики і дебати будуть транслювати тільки в робочі дні. Реклама кандидатів закінчиться за добу до дня голосування - 17 березня, коли буде оголошено день тиші.

ЦВК показав бюлетень

Центрвиборчком уже представив, як буде виглядати бюлетень на виборах президента РФ. Кандидати розташовані в алфавітному порядку, напроти імені кожного вказуються рік народження, місце проживання, місце роботи і посада, суб'єкт висування.

Кандидати розташовані в алфавітному порядку, напроти імені кожного вказуються рік народження, місце проживання, місце роботи і посада, суб'єкт висування


Матеріали по темі

П'ятеро людей на місце: в Благовєщенську завершилося висунення кандидатів у депутати міськдуми 11.07.2019, 17:57 Глава Сковородинського району вирішив вийти з ЛДПР 25.06.2019, 11:16 Журналіст «Амурської правди» обрано головою Тиндінского райради 26.04.2019, 7:31 Парламентарії покинули село: в Ларбо вибирають депутатів у зв'язку з переїздом колишніх на нове ПМЖ 21.04.2019, 20:54 Крісло Олега Туркова в Законодавчих зборах займе бізнесмен Євген Тюхай 15.04.2019, 13:03 В АП проведуть жеребкування щодо розподілу платній друкованої площі на довиборах в Заксобраніі 13.03.2019, 11:49 Герман Желябовскій: «Жителі Прогресу обурені вчинком кандидатів в депутати від ЛДПР» 27.02.2019, 13:17 Герман Желябовскій: «В Прогресі потрібні люди, які будуть працювати на благо населення» 20.02.2019, 13:09 Нетверезі кандидати в депутати від ЛДПР підпалили будівлю адміністрації Прогресу 19.02.2019, 15:59 За крісло депутата Законодавчих зборів будуть боротися тільки партійні кандидати 18.02.2019, 17:15 П'ять партій на місце: в Приамур'ї закінчується висування кандидатів на крісло депутата Законодавчих зборів 13.02.2019, 19:41

показати ще

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация