Єгипетський Бог Нун фактично тотожний ведическому Богу Маха Вішну. Цю таємницю відкрила матриця Всесвіту

У цій роботі ми розповімо про таємне знання єгипетських жерців про божество передвічного океану Ну і його бога Нуне і про, знайденому нами фактичному тотожність цього єгипетського Бога с, відомим зі священних Вед, Богом Маха Вішну У цій роботі ми розповімо про таємне знання єгипетських жерців про божество передвічного океану Ну і його бога Нуне і про, знайденому нами фактичному тотожність цього єгипетського Бога с, відомим зі священних Вед, Богом Маха Вішну. Зокрема, і з Пуруша аватарой Маха Вішну - Гарбходакашайі Вішну. Про Гарбходакашайі Вішну ми розповідали в нашій роботі на сайті розділ «Релігії Індії» - Сакральний зміст трьох Пуруша аватар Маха Вішну відкривається в матриці Всесвіту . Це відкриття нам вдалося зробити завдяки знанням про матрицю Всесвіту. Раніше ми також виявляли подібні аналогії Ведичної та Єгипетською релігій в цілому. Про це ми розповідали в роботі на сайті розділ «Египтология» - Таємні знання єгипетських жерців про матрицю Всесвіту. Частина друга. номи Єгипту .

Для визначення ступеня «взаємозв'язку» понять єгипетських жерців про Бога Нун і ведичних мудреців про Бога Маха Вішну ми скористалися найбільш гідною кандидатурою, на наш погляд, словом - «Тотожність» - «Значення слова Тотожність по Єфремової [1] : Тотожність - 1. Абсолютна збіг з ким-л., чем-л. як у своїй суті, так і в зовнішніх ознаках і проявах. 2. Точне відповідність чого-небудь - чого-небудь ». (Кого-небудь - кому-небудь. Прим. Ред. ».

Звернемося до матеріалів Вікіпедії - вільної енциклопедії:

Мал Мал. 1. «Хех в образі первозданного океану - Ну (NU)». (Хех - ( «огром», «нескінченність». Тіло вкрите горизонтальними хвилеподібними лініями, за допомогою яких єгипетські жерці зображували водне середовище. Справа на тілі видно одна груди. Подібну одну грудь єгиптяни зображували на грудях у бога «Нілу Небесного» - Хапі. про це ми розповідали в статті на сайті розділ «Египтология» - Світло небесного Нілу - Хапі в матриці Всесвіту . У лівій руці бога Хех посох, по вертикалі якого намальовані «мірні зубчики». На наш жаль, ми не знаємо передісторію цього малюнка. Прим. ред.)

Нун [2] ( ін-егип. «Nwn» [Naun] - «вода», «водний») - в давньоєгипетській міфології - існував на початку часів первозданний океан, з якого вийшов ра і почав творіння світу Атум . Власних місць культу і храмів не мав. Зображується у вигляді людиноподібного чоловічого божества [1] . Зображення Нуна, який тримає на руках сонячну човен, можна побачити в Осірійоне храму мережі I в Абидосе [2] . Разом зі своєю дружиною-продовженням Наунет ( ін-егип. Nwn.t) були покровителями розливу Нілу, а також зимового сонцестояння і сезону дощів в Дельті. Нун і Наунет (уособлення неба, по якому сонце плаває вночі) перші з богів гермопольской Огдоади . Від них стався Атум [3] , Її глава. Нуна вважали батьком Хапи, Хнума і Хепри [3] . В Мемфісі його ототожнювали з Птахом , А в місті Фіви - з Амоном . Нун - втілення водної стихії, яка існувала на зорі часів і містила в собі життєву силу. Нун і його дружина Наунет, що уособлює небо, були першою парою богів, від них відбулися всі інші єгипетські боги ».

КОМЕНТАР 1:

Розглянемо більш докладно деталі єгипетського малюнка із зображенням бога Хеха, який показаний на малюнку 1.

Мал Мал. 2. На малюнку показано зображення єгипетського бога Хеха. Ми вирішили порахувати кількість «мірних зубчиків» на палиці бога Хеха. Для зручності рахунку вони розбиті на п'ять груп по 20 «зубчиків». З урахуванням двох зубчиків знизу і двох зубчиків зверху загальна кількість «мірних зубчиків» 104. Це число записано на дугового вертикальної дужки. Від кінчика вказівного пальця правої руки бога вниз розташовуються 36 «мірних зубчиків». Від кінчика вказівного пальця бога вгору розташовуються 68 «мірних зубчиків». На поясі бога 4-е смужки. Додавання чотирьох смужок на поясі бога з числами «мірних зубчиків» на малюнку дає нам такі суми: 104 +4 = 108, 68 + 4 = 72. Останню суму, в свою чергу, можна уявити як - 36 х 2 = 72. Число 4 смужки на поясі бога дублюються на малюнку чотирма смужками «тканини» звисаючими з пояса. Жерці Давнього Єгипту при створенні «священних символів» зображували на них тільки найважливіші «деталі» і практично не зображували нічого зайвого, що служило мети «збереження і передачі» в майбутнє сакральних знань про Божественне Всесвіті. Ми писали про це в відношенні єгипетського ієрогліфічного листи в роботі на сайті розділ «Авторські статті» - Єгипетські ієрогліфи не примітивною рисунковілист - це надійний спосіб збереження і передачі сакральних знань в майбутнє. Сакральний зміст, отриманих нами чисел стане, зрозумілий при розгляді, малюнка 3.

Мал Мал. 3. «Малюнок Схеми Всесвіту узятий з нашої роботи на сайті розділ« Релігії Індії »- Сакральний зміст трьох Пуруша аватар Маха Вішну відкривається в матриці Всесвіту . Внизу зліва малюнка дугового дужкою показаний «розмір тіла Брахми в 7 ліктів», (Він співтворець нашої матеріальної всесвіту після отриманих від Вішну знань і можливостей для творення всесвіту) який відповідає 20-й рівнями Верхнього світу матриці і 36-і рівням Нижнього світу матриці Всесвіту . Фактично наша всесвіт створена в тілі і з тіла Брахми. Оскільки Матеріальний світ рівний 36-й рівнями матриці становить одну чверть (екапада-вибхути) величі енергій Говінди, то Духовний світ буде в три рази більше - три чверті (тріпада-вибхути) і буде дорівнювати - 36 х 3 = 108 -і рівнями Верхнього світу матриці Всесвіту. Вгорі Духовного світу між 108 і 97 рівнем Верхнього світу матриці Всесвіту показано розташування Гокул - «Царство» Господа Радха-Крішна, які зображені у вигляді «Єдиного Цілого». Справа внизу на виносці показаний вид переходу між Верхнім і Нижнім світами матриці Всесвіту. Тут розташовуються два священних Тетрактіс. Кожен трикутник вміщує в себе по 10 позицій (кружечки на малюнку). До речі, у жерців стародавнього Єгипту «Нижній Єгипет» також починався з 20-го рівня Верхнього світу матриці Всесвіту! Про це ми розповідали в нашій роботі розділ «Египтология» - Таємні знання єгипетських жерців про матрицю Всесвіту. Частина друга. номи Єгипту . Такий збіг «кордонів» ключових областей у Всесвіті не випадково ». З наведеного вище тексту видно, що отримані нами на малюнку 2 «суми мірних зубчиків» на палиці бога Хех, відповідають наступним «числам-понятіям»: 1). 104 +4 = 108 = 3 х 36 = 108 - це число рівнів Верхнього світу матриці Всесвіту, якими визначається «розмір» Духовного світу. 2) число «мірних зубчиків» 36 від кінчика вказівного пальця правої руки бога Хех дощенту палиці - це число рівнів Нижнього світу матриці Всесвіту. 3). 68 + 4 = 72 = 36 х 2 = 72 - це розмір нашої, створеної Богом, кулястої всесвіту. 36 рівнів в Верхньому світі матриці Світобудови і 36 рівнів Нижнього світу матриці Всесвіту. З урахуванням 4-х рівнів по колу всесвіту, де розташовуються «оболонки» всесвіту - це 40 рівнів в Верхньому світі матриці Світобудови і 40 рівнів в Нижньому світі матриці Всесвіту. У цьому сакральний сенс чисел, які ми виявили на пасок бога Хех! Фактично за допомогою зображення «рисунка-Символу бога Хех» єгипетські жерці «показали нам», що їх знання про «розмірах» Божественному Всесвіті тотожні знань про «розмірах» Божественному Всесвіті, які відомі з священних Вед давньої Індії!

Мал Мал. 4. Ця схема аналогічна тій, яка показана на попередньому малюнку 4. Додатково показано положення в матриці Всесвіту оболонки нашого всесвіту (Брахманда). Усередині сфери блакитним кольором показано простір «поту» Вішну - в формі Пуруша аватари Гарбходакашайі Вішну. Це океан всередині сфери називається - Гарбходака. Його сакральні властивості такі, що досить «направити на нього» уявний образ бажаного, як в надрах океану Гарбходака відбувається творіння «бажаного». Цікаво відзначити, що в слов'янському слові «Казка» останній склад «КА» на санскриті переводиться (що відноситься до богів). Так, що переклад цього слова може бути таким - ОПОВІДЬ-КА - «Розповідь - ОПОВІДЬ - КА - богів». Поза межі сфери простягається океан Карана, про який ми говорили вище. Справа вгорі показано простір від 40-го до 13-го рівня Верхнього світу матриці Всесвіту Першої Пуруша аватари Вішну - Каранодакашайі Вішну. Малюнок Схеми Всесвіту узятий з нашої роботи на сайті розділ «Релігії Індії» - Сакральний зміст трьох Пуруша аватар Маха Вішну відкривається в матриці Всесвіту .

У жрецьких священних символів є ще одна важлива властивість. Символи можуть також розташовуватися в місці переходу між Верхнім і Нижнім світами матриці Всесвіту. Зазвичай вони розташовуються як в «просторі» двох священних Тетрактіс. Нижче на малюнках ми покажемо результат поєднання зображення бога Хех в цих просторах матриці Всесвіту.

Мал Мал. 5. На малюнку показаний результат поєднання з матрицею Всесвіту в межах від 1-го до 4-го рівня (Тетрактис) Верхнього світу матриці Всесвіту (в межах верхнього Тетрактіс) зображення бога Хех, яке показано на малюнку 1. Деталі суміщення добре видно на малюнку . Межі Тетрактіс показані стрілками.

Мал Мал. 6. На малюнку показаний результат поєднання з матрицею Всесвіту в межах від 1-го до 4-го рівня (Тетрактис) Нижнього світу матриці Всесвіту (в межах нижнього Тетрактіс) зображення бога Хех, яке показано на малюнку 1. Деталі суміщення добре видно на малюнку . Межі Тетрактіс показані стрілками.

КОМЕНТАР 2:

Продовжимо наші дослідження і розглянемо малюнок «Створення», який взятий нами з книги У. Бадж, «Легенди про єгипетських богів», Розділ - Р. Шваллер де Любич, «Про символі і символічному», «Рефл-Бук», «Ваклер» , 1997 г., с. 267.

Мал Мал. 7. Єгипетський малюнок «СТВОРЕНО» [3] . «Малюнок« СТВОРЕНО »показаний в« Книзі Воріт »(Le Tableau final du Livre des Portes est une illustration de la cosmologique égyptienne.) і є ілюстрацією уявлень єгипетської космології. Малюнок знаходився також на саркофазі царя Мережі I. Зберігається у Музеї сера Джона Соуна в Лондоні ( Sir John Soane's Museum de Londres ) [4] ». Цей малюнок У. Р. Шваллер де Любич описує в епілозі своєї роботи в такий спосіб: «Нун, первородні води, з яких з'являються руки Ну - символ переходу від Одного до Двом, з якого починається Творіння. Творіння зображено у вигляді денної тури, в якій скарабей (Ра в образі Кхепери) штовхає поперед себе сонячний куля. Повернувши малюнок, ви можете побачити Нут (Небо), яка приймає сонце. Вона стоїть на голові Осіріса, який своїм тілом обрамляє Дуата (потойбічний світ). У човні Ху (Творить Дієслово) і Сіа (Знання) стоять по обидві сторони скарабея. (Книга Воріт, остання Таблиця) ». І ось як описує цей же малюнок у своїй книзі - У. Бадж, «Єгипетська релігія», «Єгипетська магія», «Новий Акрополь», М., 1996 р, с. 31: «Бог Ну (Нун) піднімається з початкових вод і тримає на руках човен Ра, Бога Сонця, якого супроводжують численні божества. У верхній частині малюнка знаходиться область підземного світу, який обмежений тілом Осіріса (у вигляді кільця), на чиїй голові стоїть богиня Нут, простягнувши руки, щоб прийняти сонячний диск ». (В цьому виданні книги редакція видалила ліву частину малюнка з прямокутником і зміями, які є, як ми побачимо далі, важливими сакральними ключами до цього малюнку.)

Перевіримо правильність опису та інтерпретації малюнка Ну (Нун) і його основних деталей шанованими нами У. Бадж і У. Р. Шваллер де Любичем, поєднавши малюнок з матрицею Всесвіту. Безпосередньо над головою Нуна ми бачимо ієрогліфічну напис Нун пет (Nun pet). Нижче на малюнку буде показана запис цих ієрогліфів в матрицю Всесвіту.

Мал Мал. 8. На малюнку в збільшеному масштабі показаний фрагмент малюнка 7. Безпосередньо над головою Нуна в стислому вигляді зверху записані ієрогліфи Нун пет (Nun pet). Вище них на світлому тлі записані ієрогліфи, які потрібно читати справа - наліво, так як голова сови (четверта група ієрогліфів) повернута направо.

Мал Мал. 9. На малюнку показаний результат записи в Верхній світ матриці Всесвіту ієрогліфів - Нун пет (Nun pet). Запис починається з 8-го рівня Верхнього світу і закінчується на 2-му рівні Нижнього світу матриці Всесвіту. Це говорить про те, що жерці, яка зробила цю ієрогліфічну запис розуміли, що сам Нун або його «природа» відносяться до Верхнього світу матриці Світобудови і «володіє» Нижнім світом матриці Всесвіту.

Мал Мал. 10. На малюнку показані в збільшеному масштабі боги в човні Ра. Справа наліво: 1) три бога, ліва рука яких лежить на серці, над їх головами однакові ієрогліфи - Аа (Aa) - «віддані і дають». 2) У нижній частині скарабея (Кхепер) справа Нефтида (Нефтіс - Nebhet), а зліва її «сестра» Ісіда (Ast). Під їх витягнутими вниз руками намальовані ієрогліфи, що позначають, хто є хто. 3) Зліва від Ісіди три бога, ліва рука яких лежить на серці. 4) У кінці човна два бога з опущеними руками поруч з двома веслами. Всього в човні 10 богів. Скарабей Кхепера - Ра «ширяє» над турою одинадцятим.

Мал Мал. 11. На малюнку в збільшеному масштабі показаний фрагмент, на якому (зліва направо) Ісіда і Нефтида стоять біля основи «ширяючого» над турою Кхепера - Ра. Для того, щоб побачити, як цей фрагмент поєднується з матрицею Всесвіту, нижче на малюнку буде показаний результат поєднання його з матрицею Всесвіту.

Мал Мал. 12. На малюнку показаний результат поєднання попереднього фрагмента малюнка з матрицею Всесвіту в місці переходу між Верхнім і Нижнім світами матриці Всесвіту. Зліва від «ширяючого» над турою Кхепера - Ра варто Ісіда, а праворуч Нефтида. Деталі суміщення добре видно на малюнку. У пустелі скарабеї котять перед собою гнійну кулю, в який вони відкладають свої личинки. При «пробудженні» личинок цей гнійну кулю стає їх харчуванням. Жерці Давнього Єгипту використовували цей образ у своїх малюнках, для того, щоб показати «область для харчування нового життя», а єгиптологи «в силу ряду причин» стали називати овал перед скарабеєм Кхепера - сонцем?! Ми назвали на малюнку цей овал - «область харчування нового життя». Саме цю область приймає в свої руки, перевернута догори дригом, богиня Нут. Біологи називають цю кульку гною - овоід [5] . Однак більш ймовірний зворотний варіант - Нут не приймає від Кхепери овоід, а навпаки дає йому овоід! Адже скарабей штовхає кульку з гноєм «перед собою» задніми лапами, а не передніми !? Скарабей фактично задкує, перекочуючи кульку з гноєм!

Матеріал з Вікіпедії - вільної енциклопедії:

«Священний скарабей [1] ( лат. Scarabaeus sacer) - вид жуків роду скарабеї з сімейства пластинчатовусих . Чорний, матовий (старі потерті жуки стають блискучими) жук довжиною 25-37 мм. Низ тіла і ноги в темно-коричневих волосках, бахрома на внутрішньому краї задніх гомілок самця золотисто-руда. Всі вирізки між зубцями лиштви напівкруглі, середня трохи ширше бічних. Очі великі, їх верхні частки помітно, а нижні - набагато більші булави вусиків. ...

Мал Мал. 13. Священний скарабей.

ареал

південні райони Західної Європи , Північної Африки . Крайній південь степів України , Степовий Крим , Західне Передкавказзя , південь Дагестану , Пониззі Волги, Західна Грузія , Іспанія , південь Франції , Югославія , Албанія , Болгарія , Греція , Туреччина , Аравія , О-ва Корсика , Сардинія , Сицилія , Кіпр .

особливості біології

Мал Мал. 14. Скарабей зі скататися їм кулькою з гною. Скарабей штовхає гнійну кулю перед собою не передніми лапками, а задніми. Фактично він задкує, штовхаючи перед собою гнійну кулю задніми лапками!

Мал Мал. 15. Скарабей зі скататися їм кулькою з гною. Скарабей штовхає гнійну кулю перед собою не передніми лапками, а задніми. Фактично він задкує, штовхаючи перед собою гнійну кулю задніми лапками! Фотографія скарабея взята з сайту [6] . (Прим. Ред.)

Мал Мал. 16. «Забіг скарабея задом наперед». Це останнє фото [7] , Щоб у читача не залишилося сумнівів про спосіб переміщення гнойового кульки скарабеєм. (Прим. Ред.)

Живе на піщаних ґрунтах, уникає засолених ділянок. Років і катання кульок гною з середини березня до кінця липня, переважно вночі. Харчується послідом великої рогатої худоби і коней. Високо в гори не піднімається. Типові мешканці аридних ландшафтів з жарким і сухим літом. Жуки з'являються навесні і поки ночі холодні, активні в жарку пору дня. Влітку більшість видів переходять на нічний спосіб життя, коли починається інтенсивний Років на джерела світла. Жуки, злітаючись до купках гною, виготовляють з нього кульки різного розміру, іноді значно перевищують розміри самого жука. Ці кульки укочуються на відстань десятків метрів і в потрібних місцях закопуються в землю, де з'їдаються одним або двома жуками. Нерідко через володіння готовим кулькою між жуками виникають бійки. У процесі спільного катання кульок утворюються «подружні» пари, початківці працювати спільно і заготовляти їжу для потомства. З цією метою самці і самки викопують норки, що закінчуються на глибині 10 - 30 см гніздовий камерою. У них відбувається спаровування, після чого самець зазвичай залишає гніздо, а самка приступає до виготовлення одного-трьох грушовидних гнойових овоїдів. В їх вузької частини поміщається кругла «колиска» і відкладається яйце, після чого вхід в нірку засипається. Стадія яйця триває 2 - 5 днів, личинки 30 - 35 днів, лялечки - близько двох тижнів. Запліднені самки здатні за активний період викопати більше десятка норок-гнізд. Жуки, після перетворення з лялечок, залишаються всередині овоїдів, перетворених в «помилковий кокон» тривалий час, поки осінні або весняні дощі не размягчат їх, а іноді в них зимують.

У єгипетській міфології

Скарабей - один з найбільш шанованих символів Стародавнього Єгипту. Вважалося, що маленький жук повторює шлях Сонця: подібно до того, як Сонце здійснює подорож по небу, випромінюючи світло і тепло, створюючи умови для відродження життя в усьому сущому, скарабей перекочує свою кулю з яйцями зі сходу на захід, поки зародки НЕ дозріють і не народяться на світло.

Вважалося, що всі дрібні тварини народжуються з родючого мулу Нілу , І тільки скарабей народжується з пісків пустелі.

В єгипетської міфології скарабей шанувався, як священне комаха богів сонця і вважався символом творчої сили Сонця, відродження в загробному житті.

Рух скарабея з кулькою гною зі сходу на захід символізує народження і рух Сонця на небосхилі. Єгиптяни ототожнювали скарабея з таїнством створення світила і зображували єгипетського бога Хепри - творця світу і людини - з головою скарабея.

Зображення священного скарабея зустрічаються в розпису гробниць, на папірусах . Збереглися ювелірні прикраси і скульптури, що зображують скарабеїв. У храмовому комплексі Карнак недалеко від Луксора збереглася колона, яку вінчає кам'яний скарабей. У вигляді зображення скарабея часто виготовлялися друку, численні магічні предмети і амулети.

Охорона - Занесений до Червону книгу України - II категорія - вразливі види ».

Сумісний повний єгипетський малюнок «СТВОРЕНО», який показаний на малюнку 7, з матрицею Всесвіту.

Мал Мал. 17. На малюнку показаний результат поєднання з матрицею Всесвіту повного єгипетського малюнка «СТВОРЕНО», який показаний на малюнку 7. «Прямокутник - Ключ» зліва від малюнка розташувався від 1-го до 17-го рівня Верхнього світу матриці Всесвіту. Витягнута зверху вниз змія (висить змія) символізує або вказує на правильне поєднання малюнка з матрицею Всесвіту. Дві кобри у вертикальній штанги - одна головою вгору, а інша головою вниз характеризують напрями процесів взаємозв'язку Верхнього і Нижнього матриці Всесвіту. Образ змії в уявленнях єгипетських жерців служив аналогом «змієподібні» - Божественних енергій, які творять і підтримують увесь Всесвіт. 1) А - мірні «відрізки-ключі» і куля-коло, рівні відстані між двома суміжними рівнями матриці Всесвіту, для правильного поєднання малюнка з матрицею Всесвіту. Очевидно також, що сам малюнок був створений жерцями по «шаблоном» або матриці Всесвіту, яка є сакральним базисом Божественного Всесвіту. 2) В - Нун - розставив руки в «прадавніх водах» і підтримує (що створив) човен з богами. 3). З - рівень розташування очей Нуна - 3-ий рівень Верхнього світу матриці Всесвіту. Блакитний фон від 20-го рівня Верхнього світу і нижче «передвічні води», що заповнюють наш всесвіт. З 20-го рівня Верхнього світу матриці Всесвіту за поданнями єгипетських жерців починався «Нижній Єгипет». Про це ми розповідали в нашій роботі на сайті розділ «Египтология» - Таємні знання єгіпетськіх жерців про матрицю Всесвіту. Частина друга. номи Єгіпту (Рисунок 13). Крім цього до 20-го рівня Верхнього світу матриці Всесвіту затоплюється наш всесвіт при настанні Маха Пралайі (Кінець Світу). Про це ми розповідали в нашій роботі розділ «Релігії Індії» - Таємниці Маха Пралайі і просторів періодичного руйнування Матеріального світу в матриці Всесвіту (Рисунок 1 і 6). «Пралена [2] ( санскр. प्रलय, pralaya IAST , «Розчинення, часткове руйнування») - в космології індуїзму - період відсутності активності у Всесвіту , Який настає після кожної Манвантари . [1] Триває 4,32 млрд земних років. Махапралая ( санскр. महाप्रलय, Mahâ-pralaya, «велика руїна») - повне руйнування Всесвіту (після закінчення махакалпи ) Зі смертю творця брахми , Яке відбувається кожні 100 років Брахми (311,04 трильйонів земних років) ». Таким чином, на єгипетському малюнку показаний етап пробудження життя в нашій всесвіту після 311,04 трильйонів земних років (літочислення в земних роках) «небуття» життя у Всесвіті. Всесвіт «відпочивала». Нун «прокинувся від сну» і почав творити богів для створення «областей нової» життя у Всесвіті. Цих циклів «буття» і «небуття» було і буде незліченна кількість. Всі процеси відбуваються всередині «прадавніх вод» (по Вед ці води - «піт Маха Вішну») від 20-го рівня Верхнього світу матриці Всесвіту і до «дна всесвіту» (Всесвіту).

Мал Мал. 18. На перевернутому на 180 градусів фрагменті єгипетського малюнка, в збільшеному масштабі показана «зона нового життя» всередині кільця створеного замкнутим тілом Осіріса. На голові Осіріса варто або виростає з голови Осіріса богиня Нут і віддає, як ми припустили або показали вище, в передні лапи Кхепери - Ра «зону харчування нового життя», на базі якої Ра «вигодує личинку» і потім зможе «переміщати її» в будь-яке місце, новоствореною, всесвіту.

Мал Мал. 19. Малюнок 10 з роботи розділ «Релігії Індії» - Сакральний зміст трьох Пуруша аватар Маха Вішну відкривається в матриці Всесвіту . «З аналізу ієрархічних статусів« Імен »у Верхньому світі матриці Всесвіту -« Гарбходакашайі »Вішну на малюнку 8 і« Брахманда »на малюнку 9 ми можемо побудувати суміщений малюнок, який тут показаний. Внизу в водах океану Гарбходака лежить на змії Ананта Шеше «Гарбходакашайі» Вішну. В ногах Господа Вішну богиня процвітання і багатства Лакшмі, яка масажує стопи сплячого сном «йога-нідра». « Лотос - основний символ Лакшмі, і саме з нею пов'язаний лотос, що росте з пупа Нараяни в вишнуитских зображеннях ». Фактично богиня Лакшмі бере участь певний момент часу «Творіння» в народженні з тіла Маха Вішну лотоса або яйця «Брахманда», з якого народжується Господь Брахма. На малюнку видно, що область пупка тіла Маха Вішну «розташувалася» в місці переходу між Верхнім і Нижнім світами матриці Всесвіту. З цієї області з'являється або виростає стебло, на кінці якого з'являється лотос або «яйце-Брахманда». Поверхня причинного океану Гарбходака поєдналася, як показано на малюнку, з 20-им рівнем Верхнього світу матриці Всесвіту. В результаті Брахманда «знайшла своє конкретне місце» в матриці Всесвіту ». Якщо порівняти результати суміщення з матрицею Всесвіту єгипетського зображення Нуна, показане на малюнку 17, з цим малюнком то ми побачимо не просто аналогію, а фактичне тотожність єгипетського бога Нуна і та ведичного бога Гарбходакашайі Вішну.

Мал Мал. 20. Малюнок точно такий же, як і малюнок 17, але на ньому двома червоними колами позначено простір «Брахманда», яке показано на малюнку 19. Область Хиранья гарбха (золоте лоно, зародок), з якого народився Господь Брахма (співтворець по відношенню до Маха Вішну) творець нашого Всесвіту, яка показана на малюнку 9 в роботі - Бхагават, Дхарма, догляд Бхишма-діви і небесне зброю брахмастра в матриці Всесвіту. частина II включатиме в себе весь простір від 20-го до 1-го рівня Верхнього світу матриці Всесвіту або фактично включить в себе весь єгипетський малюнок з богом Нуном.

Мал Мал. 21. Далі запишемо в Верхній світ матриці Всесвіту ієрогліфічну напис, яка показана над головою бога Нуна між його розпростертих рук.

Мал Мал. 22. 1) Праворуч на малюнку показано запис на санскриті в Верхній світ матриці Світобудови «Імен»: Маха Вішну і Його Пуруша аватари Гарбодакашайі вишні у. 2) Зліва на малюнку показано запис ієрогліфічного тексту в Верхній світ матриці Всесвіту, який показаний на попередньому малюнку. Зліва дан нами переклад окремих ієрогліфів. З порівняння двох записів справа і зліва добре видно, що вони займають одне і те ж простір Верхнього світу. З цього випливає, що ієрогліфічне опис жерцями «статусів» бога Нуна тотожне опису зі священних Вед «статусів» Маха Вішну і Його Пуруша аватари Гарбходакашайі Вішну. Це дозволяє нам зробити висновок, що уявлення єгипетських жерців про бога Нуне тотожні уявленням ведичних мудреців про бога Маха Вішну і Його Пуруша аватари Гарбходакашайі Вішну. Якщо наші висновки вірні, то Наука Египтология отримала нову можливість порівнювати і черпати знання про Бога і Всесвіт зі священних Вед. Тим більше що, наприклад, Старий Завіт в Християнстві має сакральні витоки в стародавньої єгипетської релігії, про які ми будемо говорити пізніше в наших публікаціях.

Мал Мал. 23. В Інтернеті ми знайшли ще одне зображення бога Нуна разом зі своєю дружиною-продовженням Наунет ( ін-егип. Nwn.t). Зліва зображені душі.

Мал Мал. 24. На малюнку показаний результат поєднання малюнка 23 з Верхнім світом матриці Всесвіту. Ключем для поєднання малюнка з матрицею Всесвіту послужив рівень розташування очей Нуна, який показаний на малюнку 20 стрілкою С. Це 3-ий рівень Верхнього світу матриці Всесвіту. Зліва дві фігурки єгипетських «Душ» в просторі ведичних «Душ-джива» (показано дугового дужкою). 1) «Зона харчування нового життя» у вигляді овалоїд розташувалася 17-го до 14-го рівня Верхнього світу. Червоної окружністю показано по аналогії з правою стороною малюнка область «Брахманда». Якщо порівняти бога Нуна з його дружиною-продовженням Наунет ( ін-егип. Nwn.t), і Пуруша аватару Маха Вішну - Гарбходакашайі Вішну з богинею процвітання і багатства Лакшмі у Його ніг, які показані на малюнку 19, то можна припустити наступну аналогію. Єгипетський бог Нун - це ведичний бог Гарбходакашайі Вішну, а єгипетська богиня Наунет - це ведична богиня процвітання і багатства Лакшмі.

Мал Мал. 25. На малюнку показаний результат поєднання всього малюнка 23 з Верхнім світом матриці Всесвіту. Деталі суміщення добре видно на малюнку. Очі Нуна суміщені з 3-им рівнем Верхнього світу - це ключ для поєднання малюнка з матрицею Всесвіту. Очі Наунет дружиною-продовженням Нуна поєдналися з 12-им рівнем Верхнього світу матриці Всесвіту. З усією очевидністю видно, що малюнок був зроблений жерцями по «шаблоном» або матриці Всесвіту, яка є сакральним базисом Божественного Всесвіту.

На цьому ми закінчимо виклад результатів наших досліджень.

Отримані нами в результаті досліджень висновки дозволяють нам сформулювати робочу гіпотезу про те, що - «Стародавня єгипетська релігія по сакральної суті - це Ведична релігія». Ну і звичайно і та і інша релігія не язичницькі релігії, як принизливо і помилково називають їх сучасні релігієзнавці ?! Зробити такі несподівані і дивні висновки в цій роботі нам допомогли знання про матрицю Всесвіту, яка є сакральним базисом практично всіх, відомих нам релігій стародавності і їх алфавітів. Про це ми розповідали, наприклад, в роботах розділ «Авторські статті» - Рунічний алфавіт Футарк, Один, Валгалла, Брахма і Зевс в матриці Всесвіту , - Сакральним базисом для побудови алфавітів Фінікійського, Грецького, івриту, Арабського і глаголицю була матриця Всесвіту. Частина 1 и Сакральним базисом для побудови алфавітів Фінікійського, Грецького, івриту, Арабського і глаголицю була матриця Всесвіту. Частина 2

Нова робоча гіпотеза не тільки не суперечить, але і підтверджує колишню, що - «Єдиний Господь різним народам в різні часи Давав одні й ті ж знання про Себе і про Всесвіт, але в різному обличчі».

Більш детальну інформацію про матриці Всесвіту можна отримати, познайомившись зі статтями на сайті в розділі «Египтология» - Таємні знання єгіпетськіх жерців про матрицю Всесвіту. Частина перша. Піфагор, Тетрактис и бог Птах и Таємні знання єгіпетськіх жерців про матрицю Всесвіту. Частина друга. номи Єгіпту . Розділ «Релігії Індії» - Одна з таємниць Брахма-Самхіти про розміри Духовного і Матеріального світу в матриці Всесвіту .

© Арушанов Сергій Зармаіловіч 2013 р

[1] Значення слова Тотожність по Єфремової - http://tolkslovar.ru/t3128.html

[2] Нун - Вікіпедія - http://ru.wikipedia.org/wiki/%CD%F3%ED_%28%EC%E8%F4%EE%EB%EE%E3%E8%FF%29

[3] Малюнок «Створення», узятий нами з книги У.Бадж, «Легенди про єгипетських богів», Розділ - Р. Шваллер де Любич, «Про символі і символічному», «Рефл-Бук», «Ваклер», 1997 р, з . 267.

[4] Адреса посилання на малюнок Нуна - Фікіпедія - (французький варіант) - http://fr.wikipedia.org/wiki/Noun

[5] Священний скарабей - Вікіпедія - http://ru.wikipedia.org/wiki/%D1%E2%FF%F9%E5%ED%ED%FB%E9_%F1%EA%E0%F0%E0%E1%E5%E9

[6] Фотографія скарабея з гнойовим кулькою. Адреса посилання в Інтеренете - http://www.yaplakal.com/forum2/st/100/topic515793.html

[7] Фото забігу скарабея. Адреса посилання в Інтернеті - http://basik.ru/words/nature/?PageNum=2

Ну і звичайно і та і інша релігія не язичницькі релігії, як принизливо і помилково називають їх сучасні релігієзнавці ?
Ru/words/nature/?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация